Komentáře a diskuze

  • Květák 30. 3. 2023 v 10:50 k Rádio Dálnice končí 31. března 2023Nyní Poříčí nad Sázavou 107,8 FM stále v provozu. Uvidíme kdy to vypnou i tady.
  • Oviradio.cz 30. 3. 2023 v 08:34 k Rádio Dálnice končí 31. března 2023K dnešnímu ránu jsou vypnuty a demontovány Šternov 96,4 a Jažlovice 107,2. Kdy se tak stalo, netuším.
  • Oviradio.cz 29. 3. 2023 v 23:24 k KomentujemeOstrý se v souvislosti s politickými ambicemi už v roce 2018 z ČRo vytratil a není o něm slyšet. Je...
  • Petr 29. 3. 2023 v 22:30 k KomentujemeJá se domníval že ředitelem byl Jaromír Ostrý (ex Dvojka), jak dlouho už není a co nyní dělá?
  • Jiří 29. 3. 2023 v 21:25 k Pár poznámek k RFIZatím jsem použil můj oblíbený world receiver Sony ICF-7600DS pro rychlé vyzkoušení.Potvrzuji u mě 13740kHz, ještě jsem narazil na SW...
  • Michal R. 29. 3. 2023 v 20:58 k Rádio Dálnice končí 31. března 2023Podle mě k ukončení vysílání dojde z pátka na sobotu v nočních hodinách. Tipuji že poslední song na Radiu Dálnice...
  • Oviradio.cz 29. 3. 2023 v 20:49 k Rádio Dálnice končí 31. března 2023V mém dosahu (7 vysílačů na trase Praha - střední Čechy - Vysočina) k dnešku neregistruji žádné vypnutí. 2 dny...
  • Oviradio.cz 29. 3. 2023 v 20:44 k KomentujemeŘeditelka Českého rozhlasu Brno a Zlín Hana Ondryášová za dva dny končí. Důvodem je neoprávněné využívání služebního auta k soukromým...

Články

Rádia sítě Kiss budou vysílat pod jednotnou značkou

Konsolidace značek na českém rozhlasovém trhu pokračuje. Další na řadě jsou rádia sítě Kiss. Podle žádosti zaslané na RRTV končí dlouholeté brandy Kiss Hády, Kiss Morava, Kiss Publikum, Kiss Jižní Čechy, Kiss Proton a Kiss Delta. Nově mají vysílat pod jednotným názvem Kiss. Tento oficiální název již využívá pražský Kiss 98, proto je možné, že se faktické zkrácení názvu na Kiss bude týkat i tohoto rádia.

Jestli je to krok ke sjednocení programu, resp. playlistu v Praze a v ostatních regionech, teprve uvidíme. Jednoznačným trendem je nicméně centralizace rádií, posilování celostátních brandů na úkor regionálních mutací. Už před mnoha lety byla takto vybudována např. síť Evropy 2, v poslední době je patrné sjednocování značek v případě produktů Media Bohemia (Fajn, Blaník, Rock Radio plus postupné upozaďování regionálních značek v síti Hitrádio).

Pokud se skupina Radio United rozhodla pro jednotný název Kiss, může to znamenat jednotný program v celé síti, tedy opuštění dlouholeté koncepce dvojího formátu – Kiss 98 pro cílovou skupinu 20 až 50 s převahou třicátníků (hudba 90. a 80. let) a ostatní rádia Kiss pro mladší posluchače cca do 40 let s nejsilnějším zásahem mezi dvacátníky (a výrazně novější hudbou). S tím, jak se postupně mění způsob konzumace hudby a zábavy mileniály a generací Z (klesá vliv rádia ve prospěch sociálních médií), bude nutné přizpůsobit současná rádia pro mladé. Budou muset nutně zestárnout, zaměřit se na starší posluchače, protože ti mladší už rádio poslouchají výrazně méně. Podle této logiky by měla změna na Kiss vést k nasazení staršího formátu vysílaného rádiem Kiss 98 ve středních a severních Čechách na vysílače po celé republice.

O čem píšete?
606 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lukáš
16. 6. 2018 23:45

Musím Kiss velice pochválit a uctivě poděkovat za dnešní perfektní přenos Oldies festivalu z Ostravy. Vysílání jsme poslouchali celé odpoledne a večer na zahradě a bylo to naprosto úžasné. Krásně nám živě zprostředkovali vystoupení všech interpretů ve výborné kvalitě a v přestávkách do toho namíchali vynikající hudbu pouze z devadesátých let. Celý dnešek nemělo vysílání chybu a byla to naprostá bomba. Moc se jim to povedlo a pro nás milovníky devadesátek to bylo něco úžasného. Za dnešek mají moje obrovské uznání.

Philmen
10. 6. 2018 19:44

Obávám se, že KISS v dalším výstupu poslechovosti klesne. Ke sloučení všech KISSů došlo před rokem a to si myslím, že už je dostatečná doba na tzv. „obměnu posluchačů“…..jenže zde bude ten kámen úrazu ….KISS má určitě skalní posluchače, ale na to, že jsou už skoro celoploška, tak mít cca 300tis. posluchačů, tak bych bral jako absolutní propadák.
Podívám-li se na playlist za poslední týden, to rádio mě nemá čím nadchnout, hudba je předvídatelná, opakující se a novinky, které už vlastně ani novinkami nejsou, jsou v takových rotacích, že bych za chvilku znal i texty po zpátku 🙂
Myslím, že se bude muset někdo konečně probrat a opět do toho rádia říznout. Podle večerních písniček na přání je jasné, že lidi mají zájem o novinky. KISS před sloučením byl známý tím, že dokázal hrát to, co ostatní nehráli anebo byli první, kdo to začal hrát. Teď jsou přesně na opačné straně, to snad i Impuls bude zachvíli rychlejší než KISS.
Dříve jsem poslouchal KISS JČ nebo Deltu každý den, teď tak 1x týdně a to ještě jen v autě, protože ta rotace mě nebaví….a nejsem sám.

Honza
Reply to  Philmen
10. 6. 2018 20:05

Přesně tak, dodnes mi Kiss Jižní Čechy chybí

Lukáš
Reply to  Philmen
10. 6. 2018 23:14

Ono to má slušný základ a dobrý záměr. Ale je chyba, že se o to rádio přestali starat a poslední půl rok zní úplně stejně. Ze začátku pouštěli spoustu devadesátek, obměňovali je a přidávali jiné. Lidé z toho byli nadšení, protože to bylo něco úplně nového v éteru a mělo to šmrnc. Jenže postupem času zúžili výběr písniček a nechali tam jen určitý počet, který už pouští pořád dokola. Bohužel zmizelo hodně těch zajímavých, netradičních a zůstalo hodně těch ohraných. Další chybou je to, že do toho začali míchat hodně těch nudných neustále se opakujících „rádoby novinek“, kterými odradí ty posluchače, kteří ho chtějí poslouchat hlavně kvůli devadesátkám. Kdyby ty „novinky“ byli aspoň opravdu novinky a ještě taneční, tak by to bylo taky o něčem jiným a hodili by se do tohoto formátu daleko víc. Jediný kdo má pro to rádio srdce, hodně se tomu věnuje a je vidět že ho to baví je Martin Hájek. Každý týden pouští jiné a jiné písničky, snaží se zařazovat i takové, které ještě nikdy nehráli, snaží se zařazovat různé písničky od jednotlivých interpretů a je tam vidět opravdové nadšení. Kdyby tohoto člověka nechali se starat o celodenní playlist, tak by to bylo úplně luxusní rádio, které by si určitě našlo spoustu posluchačů odrostlých třeba na Zlaté Praze.

Jarda
Reply to  Philmen
11. 6. 2018 04:43

Tak slouční je jedno, ale aspon mohli zachovat ty studia a přepojovat program, tak by byl sice jinak seskladanej, ale chvili by hrali z prahy, chvili z brna, chvili jižní čechy atd, ne čiste vše praha, tedka to je spiš takovej normalizační pop a mainstream…. jako by měli sna jedno cd a to tam jelo pořad dokola, copak v tech „90kach“ nenatočili víc hitů? Proste tvrdei maistream zase… a ješte se o to nestarají, mohla to byt „oldies“ alternativa, ale takhle to bude stejna žumpa co všecky ty hitradia, blaníky, impulzy a tak podobně…

Philmen
Reply to  Philmen
17. 6. 2018 12:40

Objevil jsem na netu Radio NRJ Energy z Bulharska, které se soustředí na hity od 90.let po současnost. Poslouchám je už skoro týden a hudební knihovna se zdá hodně obsáhlá a celkově to rádio nezní špatně. Poměr písniček „staré-nové“ je cca 55% – 45%, ale nové, tím myslím aktuální hity, nikoliv loňské jako uvádí český KISS a podává je za nové. Navíc, buď jsem měl štěstí anebo opravdu nehrají žádné bulharské písničky, max. bulharského interpreta zpívajícího v angličtině.
Písničky z 90. a nového tisíciletí se zase tak moc neopakují a dost jich tam hrají, co bylo na Zlaté Praze anebo hrají i to co náš KISS, ale od interperta i víc jeho písniček z té doby (např. hrají Brooklyn Bounce-Take A Ride, C-Block-Time is Tickin Away, Nana-Remember the Time, Iio-Rapture, Red 5, DJ Dado, Kosmonova, DJ Sakin & Friends, E-Type…). A to jsem vybral jen pár songů, které se objevily v posledních 24 hodinách. Z novinek je tam plno toho, co je např. na Fajnu. To střídání stará-nová neruší a naopak to vysílání je takové plynulé, energické.
U českého KISSu nevím, jestli je to cíl anebo šetří anebo nevím co má být účelem, ale bohužel, když přepnu na KISS, tak mám to štěstí, že hrají Offenbach-Katchi …tahle písnička mi donedávna nevadila, díky KISSu už jí mám plné zuby 🙂 Schválně jsem se podíval, jak jim rotuje ve vysílá a např. 12.6. byla za den hrána 5x, v dalších po sobě jdoucích dnech 3-4x za den a to beru v potaz pouze 1 písničku.
Kdo je vlastně nyní hudebním šéfem na KISSu?

Matyas
Reply to  Philmen
17. 6. 2018 15:18

Většina hudebních dramaturgů jsou chorými jedinci, kteří jsou pouhými figurkami v řetězci médií, pokud tedy vlastní trochu rozumu a mohou jej zapojit, rozhodně nečekejme pokroky k oduševnělým trackům, které by člověka zahřáli, něco v něm odstartovali a zanechali v rámci lidského života, jakým by měl v pravdě být. To se neděje a také proč že? Vše je poplatné době a stavu, který tu panuje mezi námi všemi.

Lukáš
Reply to  Philmen
17. 6. 2018 22:40

Děkuji za skvělý tip, rádio určitě vyzkouším. Myslím, že podle toho co píšete, by mělo pasovat přesně na můj styl. Hudebním šéfem Kissu je aktuálně Roman Anděl z ranního Kissu. Ale podle mě tam nastavil určité písničky a dále se tomu moc nevěnuje. Mnohem lepší volba by byla kdyby se o hudební výběr staral Martin Hájek, DJ Basslicker nebo David Klesa – ten se snaží oživit výborné Rádio4U a k devadesátkám má srdeční vztah a perfektně se v nich orientuje. Nicméně i tak má Kiss jedinečný a bezkonkurenční playlist a jsem za něho vděčný. Ty devadesátky se prostě v FM pásmu nikde jinde slyšet nedají.

Anonymní
Reply to  Lukáš
19. 6. 2018 11:42

Dobře, ale to je právě ono. nikde jinde se nehrají, tak každý bude samozřejmě rád, že uslyší třeba Dj Boba, 2 Brothers on the 4th Floor apod. jenže oba projekty měly i víc hitů, než ten jeden, co zrovna hrají, a to nepočítám i ty songy který vyšly na albech, který si lidi kupovali tehdy na kazetách a CD-čkách, mnozí je už i ztratili, takže by je třeba znovu rádi slyšeli.
takže je otázka, proč točí pořád jedny a ty samý songy už několik měsíců (ve většině případů) a nezpestří těmi ostatními, málo známými, playlist. a když se objeví málo hraný song, je to většinou při večerních juxeboxech nebo právě speciálech. Jenže to je podle mě hodně málo.

Beny
9. 6. 2018 14:36

Nemate pocit, ze Kiss vyrazne omezil 90tkove hity v dennim vysilani?? Dle me jich ted vyrazne ubylo, ale pravidelny posluchac nejsem,

Václav
Reply to  Beny
9. 6. 2018 14:51

Tu a tam si ho pustím, k úbytku 90ek výrazně došlo během loňských prázdnin, pak se to drželo tak konstantně, pokud ubylo, tak to bylo nenápadné. Ještě záleží dost jestli všední den, nebo víkend, o víkendu je jich dost. Úbytek 90ek je ale na úkor toho že opakují stále dokola ty samé „novinky“ a jejich výběr je snad nejmenší z éteru AC stanic.

Jarda
Reply to  Václav
9. 6. 2018 16:25

taky jsem si všimnul… a to se kiss rozšiřuje do dalších lokalit.

Václav
Reply to  Jarda
10. 6. 2018 10:09

Oni to koordinovali, když se ještě pořádně věnovali odlišnému retro stylu od ostatních, teď už nedělají ani jedno pořádně, poslechovost klesá v podstatě všude, takže přesně tak , rozšíření postrádá smysl, snad jen pro dálkové řidiče, že jim to vydrží dýl. Například v okresu Ostrava (3. největší město) má Kiss pouhých 9 tis, což je 8× míň než Helax (72 tis). Nejen tam je Kiss i pod Country, které se tam k pokrytí dostalo o mnoho později.

Lukáš
Reply to  Beny
9. 6. 2018 23:21

Já jsem téměř každodenní posluchač. Oproti začátkům 90tky opravdu ubyli, respektive byl zúžen jejich výběr. Nicméně je jich ve vysílání pořád většina, poměr ku novým hitům je 2:1. Většinou jedou 2 starší za sebou a pak 1 nová, to už mám vypozorované. Ale ty novinky jsou už opravdu ohrané, mají jich strašně málo. Když už tam chtějí míchat novější hity, tak by jich měli mít podstatně víc a častěji je přidávat a měnit. I devadesátky by mohli rozšířit a přidat tam zase nějaké jiné. Poslední dobou mám pocit že usnuli na vavřínech a o Playlist se už vůbec nikdo nestará. Jakoby je to úplně přestalo bavit a půl roku na něho nikdo nesáhl. Tím mě dost zklamali, protože na začátku se opravdu snažili a hudební výběr měl šmrnc. Jednoznačně nejlepší hudební výběr má Martin Hájek v pořadu Diskopříběh. Pak je ještě dobrá Horečka sobotní noci, ale tam se to už taky hodně opakuje. Každý týden je skoro stejný Playlist. Tam bych čekal že si s ním dá Basslicker trošku větší práci, třeba jako dříve v Kissmánii.

JK
Reply to  Beny
16. 6. 2018 17:59

Podle mě by Kiss nejlíp udělal, kdyby do vysílání vedle současných a často zajímavých devadesátek a milénia přidal i fresh hity, jako tomu bylo dřív. Taková kombinace současného Kissu s např. Fajn rádiem, třeba v poměru 50:50. Tak by určitě Kiss oslovil mnohem větší množství posluchačů, protože co všude možně čtu a slyším, tak jim fresh novinky ve vysílání prostě chybí.

Jarda
17. 5. 2018 17:27

radio kiss spustilo dva vysílače v královéhradeckém kraji na 107,1 náchod a 89,4 trutnov. Potvrdil mi to jihlavský dx club 😉

Honza
25. 4. 2018 15:04
Pavel
25. 4. 2018 13:12

Dnes večer v 21.00 to bude přesně rok co nám odstřihli Kiss Jižní Čechy, už rok bez Kissmánie a fresh hitů :(((

hony
Reply to  Pavel
13. 7. 2018 11:00

jen verit kdy se to vrati furt dokola posloucham nahravky z kissmanie a jizniho rana a dalsich nebo treba he mr dj skoda toho hroch blbej

Honza
5. 4. 2018 20:31

Velmi zajímavé je že na webu Kissu jsem našel toto:comment image

Lukáš
Reply to  Oviradio.cz
4. 4. 2018 22:28

Já poslouchám Kiss téměř denně. Krátce po přeformátování byl program jedinečný, ve vysílání převažovali taneční hity z devadesátých let, nebylo tam moc novinek, o víkendech se hráli prakticky pouze devadesátky a byl hodně široký playlist. Bylo slyšet hodně zajímavých zapomenutých písniček a poslech mě vyloženě bavil každým dnem. V poslední době se ale výběr devadesátek přes den dost zúžil a bylo mezi ně zařazeno hodně novějších písniček, jak píšete vy – běžný popový mainstream. Tím se pro mě kouzlo tohoto rádia trošku vytratilo. Nicméně i nyní lze ve vysílání narazit na zajímavé devadesátky, které jinde nehrají. Objevuje se jich tam pořád dost a je to podle mě nejlepší rádio tohoto druhu, které se dá na FM naladit.

Honza
Reply to  Oviradio.cz
4. 4. 2018 22:49

Já jsem se s tím asi půl roku nemohl smířit s koncem Kiss Jižní Čechy. To rádio bylo nejlepší, poslouchal jsem ho 4 roky a mě jsem ho nejraději. Ráno bylo Jižní ráno s Romanem a Bárou a Adél to nejlepší probuzení co mohlo být, pak také odpolední dvojka s Vaškem a Nikol zpříjemnilo každé odpoledne a nejlepší co bylo tak byla Kissmánie s DJ Basslickerem, takové luxusní songy se jen tak nikde nehrály, měla 500 dílů a každý díl byl jedinečný tím že Vašek hrál srdcem:), a celkově prostě nej rádio, už jen to že bylo v Českých Budějovicích. Ale abych odpověděl na otázku jaký mám názor na současný Kiss tak asi takle: První 4 měsíce se to nedalo poslouchat (nevím jestli to bylo pro mě moc velká změna, nevím) ale tak asi od listopadu 2017 jsem opět naladil Kiss a začalo mě to celkem bavit-asi jsem si opravdu zvykl, raní Kiss je hodně dobrý, Romanovi a Báře se hodně dobře podařilo pokračovat a možná ještě lépe, ale hůř je na tom DJ Basslicker toho je mi opravdu hodně líto, S Kissparádou sice pokračuje dál ale bohužel s Kissmánií už mu pokračovat nedovolili:((, pak večerní jukeboxy se Zbyňďou Janíčkem mě také baví, ale celkově na celoplošném rádiu Kiss mě vadí jak nehrajou novinky a hrajou pořád ty svoje samí písničky dokola, neříkám že jsou špatný ale nějaká změna by neuškodila. A když to shrnu úplně celkově tak na celoplošný Kiss jsem si zvyknul ale aspoň tu Kissmánii mohli zachovat, ale zase chápu že pozdě v noci by nebylo úplně příjemné DJ Basslickerovi dojíždět z Českých Budějovic do Prahy. Jinak je mi 17 a ano i v tomto věku i v dnešní době poslouchám rádio, mám i Spotify ale občas mi příde lepší to rádio kvůli moderátorům.

JK
Reply to  Honza
5. 4. 2018 07:58

Mně je 16 a rádio taky poslouchám. Nedokážu si to bez něj představit. Podle mě není pravda, že by mladí už rádio moc neposlouchali, stačí se podívat na druhé nejposlouchanější české rádio, Evropu 2. Já osobně poslouchám nejraději Reginu DAB Praha, teď jsem po dlouhé době začal na zkoušku poslouchat Kiss, dřív jsem příležitostně poslouchal Kiss 98 hlavně kvůli osmdesátkám a malému množství české hudby ve vysílání. Hned po sloučení a přeformátování mě rádio přestalo bavit a přešel jsem na Blaník a Hitrádio. Pak jsem objevil právě Reginu, která se hned stala moji jedničkou. Teď pár dní poslouchám Kiss a není to špatné, ale na Reginu to nemá. Ale dokážu si představit, že by Kiss mohl nahradit současný Radiožurnál v autě a na cestách, při poslechu rádia na mobil, kdyz ta Regina vysílá jenom v DAB. Ovšem dnes jsem si poprvé naladil Kiss místo Radiožurnálu i ráno a musím říct, že mě, ačkoliv tam není moc informací, to docela baví, ti dva jsou dobří. Takže u mě to je aktuálně Regina DAB Praha, ráno Radiožurnál a příležitostně podle nálady Blaník kvůli české a starší hudbě, uvidíme kam se u mě dostane ten Kiss. Taky mám velká očekávání od Zelené hory, pokud se to povede, tak by u mě mohla všechna ostatní rádia kromě Reginy nahradit, no uvidíme.

Vojta(1)
Reply to  Oviradio.cz
4. 4. 2018 23:24

Kiss mám rád. Oceňuji přehnanou četnost zastoupení devadesátkové hud. tvorby v jeho programu. Na devadesátkách jsem vyrůstal. Tenkrát mě fascinovaly všechny ty tucárny z taneční ligy. Při poslechu současného Kissu si vzpomenu na zaniklé rádio Zlatá Praha a hitparádu Zlaťáky, pak také Bonton (ten původní) a i Golem.
Škrobený moderátorský projev Kissu však musí reflektovat dnešní požadavky a tak logicky přichází o tu někdejší surovost a úchylnost.

Honza
28. 3. 2018 08:22

Konečně po roce na vlnách Kissu hrajou pořádný pecky jako BRENNAN HEART VAN HALEN IS A ROCKSTAR. To musí být DJ Basslickera srdcovky. Mohli by to zařadit do playlistu, myslim že o to by zájem byl. Tak uvidíme co na to vedení.

Lukáš
26. 3. 2018 17:41

Ve středu to bude na Kissu jízda. Od rána až do půlnoci budou hrát jen podle vyplněného playlistu od posluchačů a zatím to vypadá že to bude mazec.

Honza
Reply to  Lukáš
26. 3. 2018 18:03

Na to se moc těším, konečně nějaké to spestření playlistu. Ještě si pamatuju že toto přesně měli i na Kiss Jižní Čechy.

Michal
Reply to  Lukáš
26. 3. 2018 18:09

Kde se dá do takového playlistu nahlédnout? Zajímalo by mě, co si typický posluchač Kissu žádá.

Michal
Reply to  Oviradio.cz
26. 3. 2018 20:53

Přiznám se, že napoprvé jsem to tam přehlédl. No čekal jsem to horší. Bude zajímavé slyšet na Kissu třeba Michala Tučného nebo Zagorku. Pro náhodného posluchače to bude asi trošku šok. Ale budiž, nápad je to zajímavý.

Jarda
Reply to  Michal
27. 3. 2018 03:33

třeba některé songy pokud nejsou na kissu, tak se objeví v rotaci, když to lidi chtěj tak je pravděpodobné že se některe mohou dostat do rotace, pokud tam nejsou.

Michal
Reply to  Jarda
28. 3. 2018 10:02

Zkoušel jsem do playlistu vložit jednu skladbu a není tam. Takže to stejně prochází jakousi cenzurou a vybírají si jen to co se jim hodí, možná i na co mají aut. práva.

Jamar
Reply to  Michal
28. 3. 2018 10:21

Jenom ze zvědavosti, co to bylo za skladbu, kterou nezařadili? Ono pokud ji nemají v archivu nebo nejde rozumně sehnat, tak to asi nejde. A třeba takové Koupim ti papuče p**o by asi moc neprošlo 🙂
Jinak ale to dnes poslouchám při práci, samozřejmě je to šílenej maglajs, ale na druhou stranu mě to baví (schválně jsem nekoukal na playlist a čekám, co příjde jako další) a docela oceňuju, když se klasické komerční rádio odváží trochu ze svého konvenčního a předvídatelného playlistu.

Michal
Reply to  Jamar
28. 3. 2018 10:51

Rasmus Faber & Frida – Hidden Thoughts.
Žánrově to docela zapadá do konceptu vysílání, tak mě překvapilo, že to nezařadili, když tam jsou i takové úlety jako Přátelé Zeleného údolí, Šmoulové a podobně. Ale zase je fakt, že u nás to není známé a z českého rádia jsem to snad nikdy neslyšel.

Lukáš
Reply to  Michal
28. 3. 2018 21:17

Poprvé mi písničku také nezařadili a skočila tam jiná. Zkusil jsem ji ale dát znovu na jiný čas a tam už se zařadila. Podle mě to nebude tím že by Vaši písničku nechtěli zařadit, ale spíš si myslím že se jim sejdou třeba desítky písniček na jednu pozici a oni z nich musí vybrat jen jednu nebo tam dát toho kdo byl nejrychlejší. Přeci jen je to celoplošné rádio a určitě tam musel být velký zájem a nemohlo se tam všechno vejít.

Honzaáírýe¨
12. 3. 2018 19:54

Aha tak to je velká škoda. Jinak díky za odpověď!

Anonymní
12. 3. 2018 05:45

Já chci zpátky igorka a jeho ranní sprchu a ostatní paťase Pavla a Pavla juli Ondru vlasťu macika Zuzku a další :'( nechci to co je teď 🙁

dj basslicker
12. 3. 2018 00:34

a do cartmasteru se da vlozit cokoliv jen na celoplosce se nesmi riskovat s neosvedcenymi hity , proto se nehrajou fresh novinky jako drive

dj basslicker
12. 3. 2018 00:32

za kissmanii jsem loboval nescetnekrat a bohuzel je to na novy kiss prilis tvrde a nekomercni , tak jsem to po roce premlouvani uplne vzdal .. skoda , ale pry by tento format dle vedeni zaujal mensinu. coz si nemyslim, protoze u nas na kiss jc to frcelo skvele .. stare casy se uz bohuzel nevrati

Lukáš
Reply to  dj basslicker
12. 3. 2018 23:02

Děkujeme za snahu, škoda že to nevyšlo. I když jsem byl dříve v pokrytí Kiss Delty, tak jsem Kissmánii ladil přes internet a bylo to naprosto famózní. Jsem rád aspoň za Horečku sobotní noci, kde lze slyšet zajímavé hity. Dobrý playlist mají také večerní Jukeboxy a Diskopříběh. Běžné denní vysílání je už takové opatrnější. Pamatuji si, že ze začátku po přeformátování byl výběr písniček odvážnější a zajímavější. I přes den hrálo spousta zajímavých písniček z devadesátek, které tam už nyní slyšet nejsou. Je znát, že byl playlist oproti začátkům zredukován a omezen. Nicméně i tak je to pořád velice kvalitní rádio daleko před konkurencí. Tolik tanečních devadesát žádné jiné rádio ani zdaleka nenabídne.

Petr
Reply to  dj basslicker
13. 3. 2018 21:35

Vašku vysíláš ještě vůbec na rádiu Spin 96,2?

dj basslicker
Reply to  Petr
14. 3. 2018 18:04

tak jsem rad ze se libi! v dnesni dobe to neni jednoduche :-)) v horecce obcas kopnout naplno muzeme nastesti 🙂 a na spinu uz nejsem, nechal jsem si v sobotu radeji horecku na kissu

Honza
11. 3. 2018 12:12

Na nový Kiss jsem si už zvykl ale jediný co mi na něm vadí tak je to že nehrajou moc novinek a když už teda nějakou zahrajou tak to hrají pořád (viz:Chainsmokers and Coldplay – Somethink Just This) v tomto bylo Kiss Jižní Čechy mnohem lepší, jen vyšla nová písnička a hned do týdne jí začali hrát. Ale nevím třeba jim to Cartmaster nenabízí takové novinky. Jinak raní Kiss Romanem a Bárou je supr, je to skvělé pokračování Jižního rána, i Zbyněk Janíček (z kiss Protonu) z u večerního jukeboxu je fajn. Jo a ještě je škoda že Dj Basslisker už nedělá kissmánie už to bude rok co nejsou:(.

hony
Reply to  Honza
11. 7. 2018 20:51

Jo to novy je na hovno kissmanie mi chybi a nova muzika taky jen tvrdohlavej a prachatej hroch rika ze na to ne ma prachy a je bohatej az u prdele už od sedmi let jsem to poslouchal a jednou jsem snil az mi bude osumnact budu soucasti kiss jc ja

hony
Reply to  Honza
13. 7. 2018 10:54

dj basslicker :za kissmanii jsem loboval nescetnekrat a bohuzel je to na novy kiss prilis tvrde a nekomercni jo a mam otazku na dj basslickera kissparada je nahravka protoze koukam na vebky ty tam nejsi