Ivo Harvánek

Ivo Harvánek

Bezmála třicet let se intenzivně zajímám o rozhlasové vysílání. Prvotním impulsem byl vznik duálního systému po roce 1989 a související nástup prvních soukromých stanic. Po roce 2000 jsou mými důležitými tématy vlastnická a programová centralizace rádií a možnosti existence specializovaných a alternativních formátů v konsolidovaném tržním prostředí.

Zaměřuji se primárně na obsah, především programování hudebních formátů stanic, zabývám se rovněž základními technickými parametry broadcastingu. První praktické zkušenosti s rozhlasovým vysíláním jsem získal na začátku milénia ve studentském projektu Rádio Kolej v Ostravě.

Od ledna 2014 do února 2019 jsem se podílel na vysílání Color Music Radia v Praze jako konzultant celkové hudební dramaturgie stanice a autor show Ebony.

Názorový web Oviradio.cz provozuji od roku 2006. Z jeho obsahu citují a odkazují na něj i jiná média, např. DigiZone, Médiář, Digitální rádio nebo RadioTV.

 

V současnosti nejčastěji poslouchám: Color Music Radio, Dance radio, Český rozhlas Plus.

 

Ani trochu se mi nelíbí postupné zmenšování demokracie, svobody a plurality včetně médií v Česku. Je spojeno především s triem Babiš – Zeman – Okamura, dezinformacemi a ruskou propagandou za vydatné podpory nemalé části české veřejnosti.

 

 

Ing. Ivo Harvánek
= web content
= online marketing
= mezinárodní voice-over projekty
= rozhlasová reklama

oviradio.cz@gmail.com

+420 607 722 958

IČO 04604776

LinkedIn   Twitter

32
Komentáře

19 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JK

U mě to taky zmizelo

Vojta(1)

Nevím jak to mají ostatní, ale dnes se mi tady objevil další problém. Nejde mi zadat moje e-mailová adresa, jež se vkládala pod jméno pisatele a také tam nemohu najít místo pro zadání webu. Jenom mě zajímá, zda-li je to tak jen u mě a nebo se to vyskytlo i u ostatních čtenářů. Děkuji.

Michal

Člověče ty jsi na to kápl. Ty jsi génius! Jak na to nevezmu SHITFOUNA tak to jde. Díky moc za objasnění.

Také to tak mám. Nicméně pokud nastavím v mobilním prohlížeči, že chci zobrazení stránky v desktopové verzi, tak jde psát bez problému.

Thomas

Také mě to zlobí a štve. Je to už dlouho a chtělo by to řešit.

Vojta(1)

Tak jsem teď na něco přišel. Na textové pole jsem kliknul (tapnul) vícekrát po sobě a po několika pokusech ta „klávesnice“ zůstala tam kde má být. Normálně se dalo psát, aniž by ta virtuální klávesnice mizela.
Bylo to na starém Samsungu (SM-C101) s Androidem 4.4.2

Ententík

Také se připojuji do klubu…
Občas se i rozpláču, když chci napsat Ovimu příspěvek a ono to nejde, fňuk.

Vojta(1)

A já jsem si myslel, že mám rozbitý mobil a on je ten problém i jinde, jak teď čtu výše. Děkuji vám za postřehy!