Komentáře a diskuze

  • hony 5. 12. 2019 v 15:54 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Nevíte kdy by se měl uskutečnit konec? Chci si to nahrát.
  • Martin 5. 12. 2019 v 15:40 k KomentujemeKdyž Helena Šulcová bude dopoledne, jsem zvědav, jestli nějak využije stáj Active Romanu Navarovou. Nebo budou šetřit a odpoledne dají...
  • Ovi 5. 12. 2019 v 14:39 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Změna z minimálně 30 na 15 až 25 procent byla schválena již v červenci 2018.
  • Michal R. 5. 12. 2019 v 14:35 k KomentujemeRádio Kiss právě sdílelo instastories od Martina Hájka jak se skoro vsichni moderátoři učí v novém studiu vysílat. Mě se...
  • Václav2 5. 12. 2019 v 14:29 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Před časem tady byla zpráva, že Blaník žádá RRTV o snížení podílu české hudby.Nevíte někdo, jak to dopadlo?
  • Ovi 5. 12. 2019 v 14:12 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Rádio Petrov je po posledním zasedání RRTV o krok blíže relaunchi na Rádio Blaník.

Články

Komentujeme

4643
Komentáře

1047 Comment threads
3596 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1690 Comment authors
Michal R.

Rádio Kiss právě sdílelo instastories od Martina Hájka jak se skoro vsichni moderátoři učí v novém studiu vysílat. Mě se studio moc líbí. Co vám ? Jaký máte pocit z nových moderních studií radii ?

Michal R.

Nové studio má od dnešního dne nečekaně taky ČRO Dvojka. Lze do něj nahlédnout pomocí 2 pohledů webkamer. Co na studio říkáte ? Líbí se vám ? Od soboty by nové studia měli mít rádia Kiss, Beat, country, signál rádio.

Žorž

Vypadá k světu, klidně bych tam pobyl 😀

DjK

Vysílač Zlín/ul.Šedesátá – komín (Blaník 94,3 Orion 88,6 a Fajn 102,9) po dlouhé době už jede opět plným výkonem…

Michal

Hitrádio FM aktuálně v Liberci hraje na další, již čtvrté frekvenci. Tentokráte na 99,4 MHz, na kterou nemá vůbec licenci.

hony

Cože jak to ? I s rds ? Ale odkud ?

Michal

Komplet s PS, radiotextem, AF, modulace je o něco málo hlasitější než ostatní frekvence. Občas to náhle zmizí a zase se objeví. Naladěno na autorádio, mobil se sluchátky i na radiobudík. V tuhle chvíli off.

hony

Neni to jen odraz z litomeric?

Tom

Prosím Tě nereaguji hned vždy a na všechno, když o tom nic nevíš. Podívej se, kde leží Litoměřice, kde leží Liberec. Dosah vysílače z Litoměřic-Michalovice(98,3 – 99,5) – je max 30km. A Litoměřice Kovošrot (90,5 – 100 – 92,8) max 10km….

jouda

Litoměřice-Michalovice hrají velmi pěkně směrem ku Praze, v centru Prahy je lze na směrovou ziskovou anténu docela dobře přijímat.

Michal

98,3 z Litoměřic lze velmi sporadicky ulovit i v Liberci.

jouda

Já slyším jen hned vedle na 99,5 DLF z Lobau. Na 99,4 třeba teď nemám nic.

Michal

Když to zrovna hraje, je to slyšet po celém Liberci, začalo se to ztrácet až u Stráže nad Nisou. Ale třeba v libereckém tunelu to nehrálo, takže zdroj signálu tipuji Jablonec nad Nisou, nebo něco slabého přímo v Liberci. Budu to sledovat, zda se to ještě objeví. Asi nějaký pirát si hraje. 🙂

Jarda

Nebo testovali tu frekvenci a pak si ji nechaji někam zkoordinovat a bude ti další humus…

hony

To nemohou na 99.2 je zet z proseče

Michal

A na 99,5 DLF z Löbau. Spíš to vidím na hrátky nějakého nadšence, nebo mělo hitradio nějakou závadu na jednom z vysílačů.

Jarda

Skoda ze jsem to nechytil, jsem zrovna dělal bandscan a chytil jsem tady hodně signálů až z daleké prahy, dokonce se mi tu ozvala 101,6 😮 nektere pražské měli i rds, treba r1 😮 delal s fm a dab+ tak až bude čas tak ho vydám 🙂

jouda

Byly i mírně zlepšené podmínky šíření, takže hrálo leccos vzdálenějšího lépe než obvykle.

Jarda

tak to nebude asi dobrej bandscan 😀 kdo ho bude chtít zopakovat tak tam ty stanice nebudou.

Michal R.

Rádio čas právě vysílá svůj megakoncert.