Komentáře a diskuze

  • Jirka 28. 3. 2020 v 10:16 k KomentujemeJj, RTI uz by mohlo spustit Beroun. Co mam zmapovano, 5A nic moc. Jinak Cra des a hruza, i na...
  • Jirka 28. 3. 2020 v 10:13 k KomentujemePoridte si do vozu kvalitnejsi prijimac nebo antenu, v tom je casto kamen urazu.
  • Jirka 28. 3. 2020 v 10:12 k KomentujemeA tak to taky ma byt, nic spatne neni. Bydlim taky za Prahou a Dnace radio ve voze i doma...
  • Michal 28. 3. 2020 v 10:04 k KomentujemeBeat to ještě nemá přiklepnuté a zasedání RRTV, které mělo proběhnout tento týden bylo zrušeno. Takže spouštění nových přírůstků Beatu...
  • Jarda 28. 3. 2020 v 09:52 k Komentujemetak ještě ty domažlice a pak tam měl neco v planu beat, ale tam nevim v jakym je to stavu...

Články

Komentujeme

6363
Komentáře

1290 Comment threads
5073 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2818 Comment authors
Michal R.

Vysílač country radia 94,6 ze Slavíče od včerejška on-air !!

Michal

Naladils nebo našel v databázi ČTÚ?

Michal R.

Naladil jsem ho včera večer přitom ve čtvrtek ještě nejel.

Michal

Díky za echo. V databázi to už je, takže je to ofiko. 🙂

Jarda

tak ještě ty domažlice a pak tam měl neco v planu beat, ale tam nevim v jakym je to stavu a čeka se na oficialni povolení čtú pro radio 1, to již přípravu má, jen to spustit. Pak ješte chybí aby rti cz spustilo ty zbyle vysílače a take nějaka ta expanze muxu čra a vyměna headendu, tu jejich blicí kvalitu nikdo jinak poslouchat nebude.

Michal

Beat to ještě nemá přiklepnuté a zasedání RRTV, které mělo proběhnout tento týden bylo zrušeno. Takže spouštění nových přírůstků Beatu bych očekával nejdříve koncem léta nebo na podzim.

Jirka

Jj, RTI uz by mohlo spustit Beroun. Co mam zmapovano, 5A nic moc. Jinak Cra des a hruza, i na prenosnem radiu to zni otresne. V aute, to se neda poslouchat vic jak minutu.

Honza K.

Bude mít doporučení EU ohledně snížení datové náročnosti nějaký vliv i na kvalitu DAB+?

Honza K.

Rádio Orlicko vytvořilo anonymní dotazník (na jejich webu) ohledně hodnocení 15cti skladeb. V závěru je možné i navrhnout tip na nové skladby do playlistu.

Míra

V Lídláčku doma někdo manipuloval s netovou sekcí a v Last Listened jsem našel http://blueradio.cz/Playlist.html Hrají docela zajímavě. Akorát na noťasu mi to nějak nehraje.

frkotou

To je internetové rádio, které provozuje jeden opravář elektroniky u nás ve Znojmě ;). Nějak to souvisí i s internetovým ClubRadiem.

Michal R.

Chtěl bych se vás zeptat jaký máte názor na současnou hudební produkci Rádia Kiss ?
Přijde mi totiž že Rádio Kiss poslední dobou hraje více hitů z millenia a více novinek. Přijde mi také že ubralo hodně hitů z devadesátých let na úkor právě millenia a novinek. Cítím to tak sám ? Třeba v Jukeboxu. Včera v Jukeboxu zahráli od Ava Max- Kings And Quuens což je novinka necelý týden zpátky . Co říkáte také na Sonniu Edde v Jukeboxu ?Přijde mi tam lepší než Vojta Sklenař. Hraje i z písemných přani , Vojta Sklenař moc ne. Nic proti Vojtovi jen se mi tam moc nehodí .

Jan

Michale, asi jen pocit. 4 devadesátky do hodiny téměř vždy odehrají, tak jako poslední dva roky. Pro ověření pocitu je dobré se podívat na playlist přes web :))

HONY

Kiss v poslední době u mě klesl ne kvůli kombinaci teamu v této době ale celkově už delší dobu místo kissu ladím relax

Jerry

R1 liberec on air

Michal

Od cca 17 hodin opět off-air. Čeká se na ČTÚ.
Jerry můžu se zeptat na místo příjmu? U mě ve Vesci to bylo poměrně dost slabé a trochu zarušené Classicem, čekal jsem to krapet lepší.