Komentáře a diskuze

  • Ovi 21. 1. 2020 v 22:42 k KomentujemeDěkuji za podrobné info. V létě 2018 jsem Samson poslouchal v Železné Rudě a překvapilo mě, jak malý byl dosah...
  • frkotou 21. 1. 2020 v 21:02 k KomentujemeJe to váš názor, ale urážky jste si mohl odpustit.
  • David Pražák 21. 1. 2020 v 20:03 k KomentujemeDivím se moderátorům, že jdou všichni do rádia, které patří skupině MB. Jediný moderátor, který měl rozum, byl Borek Kapitančik....
  • Jakub - Plzeň 21. 1. 2020 v 19:27 k KomentujemeMyslím, že ze stožáru uprostřed Samot se jelo původně a později se (i vzhledem ke zhoršení příjmu na Brčálníku a...
  • frkotou 21. 1. 2020 v 19:19 k KomentujemeDnes je na Hitrádiu City Brno speciálně moderovaný program i po 19. hodině pravděpodobně kvůli "testování" nového moderátora, kterým je...
  • frkotou 21. 1. 2020 v 18:51 k KomentujemeMělo by to být v průběhu dnešního večera/noci.

Články

Komentujeme

5446
Komentáře

1164 Comment threads
4282 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2238 Comment authors
frkotou

Dnes je na Hitrádiu City Brno speciálně moderovaný program i po 19. hodině pravděpodobně kvůli „testování“ nového moderátora, kterým je David Máčala. Dříve moderoval na Kiss Hády, po zrušení regionálních Kissů chvíli na Rádiu Haná a nyní na brněnském Hitrádiu. Na Hitrádiu se objevil už o víkendu.

David Pražák

Divím se moderátorům, že jdou všichni do rádia, které patří skupině MB. Jediný moderátor, který měl rozum, byl Borek Kapitančik. Ten zakotvil v Českém rozhlase Brno. Ostatní šli do Shitrádia. I ten blbý Folteen. Já, kdybych si vybral, do kterého rádia půjdu, tak to bude rádio, které nepatří do žádné sítě. Moderátoři Kiss Hády asi neví, co všechno MB způsobila za škody. Máčala mě taky oklamal. Haná je určitě lepší stanice, než nějaké Shitradio City.

frkotou

Je to váš názor, ale urážky jste si mohl odpustit.

LiborV

Dobrý den, podle informací, které probublali v posledních dnes na veřejnost by mělo dnes v úterý 21. 1., nebo zítra 22. 1. zahájit vysílání Rádio Západ. Monitoruje někdo z nás/ vás spuštění tohoto vysílání? Děkuji

jouda

Zatím nic nehraje, teď jsem zkoušel.

hony

Který vysílač má nejlepší umístění ??
podle mne asi tachov na rapotíně

Jakub - Plzeň

Ano, i plzeňská 103 MHz stále bez nosné… Moc času jim nezbývá – do zítřejšího večera by měli být venku. Pokud ne, už pomalu nemusejí ani rozvysílávat, nebo se dostanou do stejných „sr..ek“ jako sesterský Samson, který po půlroce ze dne na den musel utichnout (kvůli žalobě páně Pařízka na rozhodnutí RRTV) a už se pak z toho nikdy pořádně nevylízal.
Pak majitelstvo najelo na „úsporný režim“ a zjistilo, že to jde i tak, takže už nikdy zpět pořádně nenajelo.
Z osazenstva zůstala jen hrstka věrných nadšenců, ostaní postupně odešli, neb i oni potřebují za něco jíst 🙂

A vzhledem k tomu, že nikde není o tomhle rádiu žádná informace, dokonce nikdo nezná ani logo, ani nic a že ani nehledali žádné parťáky do týmu, nepředpokládám ,že tomu v případě rádia Západ bude jinak.

LIKE FM / rádio Západ získalo licenci v červnu 2019, právní moci to nebylo 22.7. 2019. Zítra to tedy bude přesně 6 měsíců.

Co se týká vysílačů, karlovarský ani plzeňský žádnou velkou díru neudělají – krajská města pokrývají, ale dále za městem si neškrtnou.
Železná Ruda je také jen bubláček pro šumavskou kotlinu (hraje od Zwiesselu po Hojsovu Stráž). Tachovský je slyšet pěkně – dosáhne i do Mariánek.
Překvapit ale umí domažlický Sv. Vavřinec. Frekvence 103 MHz hraje místy i okolo zmíněných Mariánek, tu a tam okolo Sušice i Klatov (samotné město ale nepokrývá).
Dokonce v dobách Samsonu leckde přebíjelo plzeňský vysílač i v samotné Plzni (Košutka / Bory) – šlo to poznat jednodušše díky časovému posunu na obou vysílačích.

No ale osobně nepovažuju jejich záměr hrát „rockovější“ muziku za šťastný krok. Ano, Plzeňáci byli vždy bigbítoví, ale vesměs si je už rozebralo Rockrádio s Beatem.
No a folk tu má tradici snad ještě větší než bigbít a podívejte, jak Samson dopadl.
Tak snad tomuhle nadšeneckému rádiu jediné… Držme palce!

hony

To je jasný s tím domažlickým když na některých místech 97,4 rozbíjela beat tehdy na 97,5.

hony

Nebo nevíte z jaké lokality jel Samson v žel rudě jede ze Samot nebo vodojemu na samotách je dipol tak nevim a rti má na svém webu fotky toho vysílače prosím kdo ví odpovězte.

Jakub - Plzeň

Myslím, že ze stožáru uprostřed Samot se jelo původně a později se (i vzhledem ke zhoršení příjmu na Brčálníku a Špičáku) přestěhoval kousek vedle – tady okolo toho objektu býval signál vždy nejsilnější.
https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=13.2403125&y=49.1336016&z=18&rc=935jRxTaEj&rs=coor&rs=&ri=&ri=&mrp=%7B%22c%22%3A132%7D&rt=&rt=&xc=%5B%5D

Uvidíme, až se znovu rozjede – otestujem a budem vědět 🙂

frkotou

Mělo by to být v průběhu dnešního večera/noci.

Hony

Nedávno jsem byl v praze a testoval dab+.Musím souhlasit že čra dab+ je vážně otřesné blaník snad nejhorší e2 snad docela jde.Teleko si také přilepšilo ten zvuk je už posluchatelný. Rti jasná jednička s rádiem 1 a beatem. Čro taky ujde.

Jirka

Ani E2 neni dobra, je prebuzena a chrapti a jako zdroj je bran stream z netu. V mux Cra nehraje jedina stanice ani trochu dobre. Ani Cro uz neni dobre, po zaplneni muxu sla kvalita znatelne dolu. Teleko ma dobry zvuk jen docasne, protoze mux je volny.

Hony

To jo já myslel že z čra zvuku je Ta e2 kvalita ale jsem za RTI

Jirka

Ne, ani ta E2 neni u Cra kvalita. Zni stejne desne jako ten zbytek co tam maji.

Jarda

Smidlib s fotografiemi a povídání o vysílacích v lbc kraji je zpět. 😉
https://smidlib.cz/liberecky-eter.php