Komentáře a diskuze

  • Václav 2. 2. 2023 v 19:19 k KomentujemeDíky.
  • H. 2. 2. 2023 v 19:08 k KomentujemeTeoreticky to samozřejmě možné je. Když budete mít místo vysílací antény silný osvětlovací reflektor, tak z výšky celkem přesně uvidíte,...
  • Václav 2. 2. 2023 v 18:47 k KomentujemeÚvodem bych měl technický dotaz co napadl známého - je nejak možné teoreticky, nebo i prakticky existuje zařízení které by...
  • Jarda 2. 2. 2023 v 15:06 k Komentujemenávrat toho fajnu jsem očekával, zajímavé, že se nepokusili získat tu druhou pro rock radio.
  • Oviradio.cz 2. 2. 2023 v 09:26 k KomentujemeNa webu RRTV se objevila k LŘ o Brno 96,4 přihláška Fajn radia napřímo od MB.
  • Hony 1. 2. 2023 v 15:01 k KomentujemeTak to už je 2 připravováný vysílač u nás a z nejlepší kóty
  • Marek 1. 2. 2023 v 14:43 k KomentujemeNo vysílají ze stejně budovy společně s Fajnem,City a Blaníkem
  • PVo 1. 2. 2023 v 12:42 k KomentujemeJestli jim tam Seznam přivede ta svá 2 rádia tak se poslechovost celé skupiny zvedne pomalu 3x. To jen pro...

Články

Rádia sítě Kiss budou vysílat pod jednotnou značkou

Konsolidace značek na českém rozhlasovém trhu pokračuje. Další na řadě jsou rádia sítě Kiss. Podle žádosti zaslané na RRTV končí dlouholeté brandy Kiss Hády, Kiss Morava, Kiss Publikum, Kiss Jižní Čechy, Kiss Proton a Kiss Delta. Nově mají vysílat pod jednotným názvem Kiss. Tento oficiální název již využívá pražský Kiss 98, proto je možné, že se faktické zkrácení názvu na Kiss bude týkat i tohoto rádia.

Jestli je to krok ke sjednocení programu, resp. playlistu v Praze a v ostatních regionech, teprve uvidíme. Jednoznačným trendem je nicméně centralizace rádií, posilování celostátních brandů na úkor regionálních mutací. Už před mnoha lety byla takto vybudována např. síť Evropy 2, v poslední době je patrné sjednocování značek v případě produktů Media Bohemia (Fajn, Blaník, Rock Radio plus postupné upozaďování regionálních značek v síti Hitrádio).

Pokud se skupina Radio United rozhodla pro jednotný název Kiss, může to znamenat jednotný program v celé síti, tedy opuštění dlouholeté koncepce dvojího formátu – Kiss 98 pro cílovou skupinu 20 až 50 s převahou třicátníků (hudba 90. a 80. let) a ostatní rádia Kiss pro mladší posluchače cca do 40 let s nejsilnějším zásahem mezi dvacátníky (a výrazně novější hudbou). S tím, jak se postupně mění způsob konzumace hudby a zábavy mileniály a generací Z (klesá vliv rádia ve prospěch sociálních médií), bude nutné přizpůsobit současná rádia pro mladé. Budou muset nutně zestárnout, zaměřit se na starší posluchače, protože ti mladší už rádio poslouchají výrazně méně. Podle této logiky by měla změna na Kiss vést k nasazení staršího formátu vysílaného rádiem Kiss 98 ve středních a severních Čechách na vysílače po celé republice.

O čem píšete?
606 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Homer
5. 1. 2018 08:57

Než Kiss je lepší i Hitrádio. Ty odrhovačky z devadesátek, který už neposlouchá ani Tereza čágobelo Pergnerová, to se nedá.

JK
Reply to  Homer
5. 1. 2018 18:13

Já jsem si nový Kiss párkrát ze zvědavosti pustil, ale moc mě nezaujal, starý Kiss 98 se mi líbil víc, to jsem tehdy poslouchal ten a příležitostně i Evropu 2, abych si poslechl novou hudbu, ale dnes po přeformátovani Kissu jsem začal poslouchat kvůli starším písničkám Blaník a kvůli současné hudbě pak Hitradio, příležitostně i Fajn rádio, kvůli novinkám, protože na Hitrádio se novinky dostanou až celkem po dlouhé době. Jinak sice Fajn a Hitrádio ty písničky taky opakuje pořád dokola, ale v porovnání s Evropou 2 to pořád není tak hrozný. Nicméně bych byl pro sjednocení Hitrádií do celoplošné sítě se zachováním regionálních odpojovaných relací (regionální zprávy, počasí, kultura apod.) jako je tomu u Blaníku, ale rozhodně bych narozdíl od Kissu nijak výrazně neměnil hudební formát.

JK
Reply to  JK
5. 1. 2018 18:19

a u těch Hitrádií bych zachoval spíše pražský program, který je podle mě pestřejší a z ostatních regionů bych vytáhl jenom to nejlepší.

Jarda
Reply to  JK
6. 1. 2018 10:24

a hlavne potunil ty frekvence, aby to nedopadlo viz liberec, jablonec, turnov.

JK
Reply to  Jarda
6. 1. 2018 10:37

To by taky nebyl špatný nápad. A na uvolněné frekvence nasázet něco, co v regionu ještě není

Jarda
Reply to  JK
6. 1. 2018 10:51

třeba color na sever čech, ten tu ješte není, nebo i fajn či dance. Zbytek tu je.

Vojta(1)
Reply to  Jarda
6. 1. 2018 15:32

Vy myslíte tím severem Čech oblast v okolí Liberce? Ptám se proto, že v jiných, západnějších částech severních Čech, se to Fajn rádio dá naladit na 95,2 FM.

Jarda
Reply to  Vojta(1)
6. 1. 2018 16:05

jj myslim liberec/jablonec, na českolipsku místy hraje. stejne tak nekdy i color.

Lukáš
Reply to  Homer
8. 1. 2018 23:46

To je tedy velmi odvážné tvrzení a názor. Na Kissu hrají velice zajímavé a pestré hity, o kterých se Hitrádiu ani nezdá. Oceňuji především taneční devadesátkové hity, které se nedají jinde slyšet. Na Hitrádiu hrají naopak ty nejnudnější a nejohranější hity. Ale proti gustu žádný dišputát…

JK
Reply to  Lukáš
9. 1. 2018 16:38

Tak o sjednocení jsem mluvil hlavně kvůli tomu, že hudba je ve všech regionech stejná a program také nic moc, takže si myslím, že kdyby se ty rádia sjednotila a přebírala pražský program, který je podle mě mnohem pestřejší a i některé novinky třeba nasazují dřív apod., s odpojovanými regionálními bloky, tak by se ta kvalita jistě o něco zvedla. Navíc by se tím ušetřily nemalé finanční prostředky za provoz jednotlivých regionálních studií, a ty ušetřené peníze by se pak mohli vložit do programu. Jistě je lepší udělat jednu pořádnou stanici, než mít 9 regionálních „kolovrátků“, na kterých je všude naprosto to samé. Kdyby třeba vysílali různé reportáže, podobně jako to mají regionální stanice ČRo, tak bych s tímto krokem nesouhlasil, ale takhle… Navíc by se zlepšil poslech v autě, když by se rádio přepínalo automaticky i mezi jednotlivými regiony a ne jako teď, že když člověk jede na delší cestu (např. Praha – Ostrava) a musí během jízdy několikrát ručně přepínat (City 93.7, Vysočina, City Brno, Orion). Nebo jiný příklad, Klášterec nad Ohří, město na severozápadě Čech, okres Chomutov, téměř na hranici s Karlovarským krajem, většina rádií tu má špatný signál, v některých částech města hraje líp severočeské Hitrádio FM, v jiných částech zase plzeňské Hitrádio FM Plus, kvůli tomu šumu v některých částech města jsem nucen v autě neustále přepínat, podle toho, co na místě, kde zrovna stojím, hraje líp. Jediný co se tu tak dá poslouchat v autě je Impuls, ale ani ten nehraje úplně čistě, program Impulsu není špatný, nicméně hudebně mi tato stanice nevyhovuje. A pokud jde o hudbu na Hitrádiích, tak neříkám, že je naprosto dokonalá, to rozhodně ne, ale pořád je to mnohem lepší než Evropa 2, kde dokola vysílají 500 písniček, některé každé 3 hodiny po dobu několikrát týdně, to je dost otravný. To Hitrádio má těch písniček alespoň v playlistu „celkem“ hodně, nevím přesný číslo, ale určitě to bude přes tisíc. Já jsem zastáncem stanic, který vysílají hodně písniček a moc je neopakují, proto raději Hitrádio než Evropa 2, ikdyž programově je Evropa lepší. Nejlépe z těch velkých celoplošných/nadregionálních stanic má podle mě hudbu vypilovanou Blaník, veliké množství písniček (přes 2000), minimální rotace, spousta starších, ale najdou se i novější skladby, které se jinde (Impuls, Frekvence 1…) nehrají, od jednoho interpreta nehrají třeba jen jednu dvě skladby, mají jich v playlistu několik. Tady by se mohli ostatní stanice přiučit, jak pracovat s hudbou. A co se týče výběru stanice podle hudby, volím podle toho, kde je nejméně písniček, které mi vyloženě vadí, to je třeba to Hitrádio, tam je hudba, která se mi líbí nebo mi aspoň nevadí, skladeb, které mi vadí je tam minimum, kdežto třeba u Evropy 2 je to tak třetina.

Homer
Reply to  JK
10. 1. 2018 08:50

Tak s tím se dá souhlasit. Samozřejmě neznám moc ostatní Hitrádia, já komentoval City. To mi přijde jako ideální. Nedávno jsem poslouchal Hitradio RTL v Sasku, krom pár něměckých sondů tam hráli to samé jako u nás na Hitrádiu. Jestli je to špatně nebo dobře, ať si posoudí každý sám.

JK
Reply to  Homer
10. 1. 2018 15:42

Ostatní Hitrádia jsou na tom hůře, pražské Hitrádio hraje i skladby, které regiony nehrají, ostatní Hitrádia také nevysílají žádné speciální pořady (kromě Devadesátky a Milénia připravený stejně v Praze) jako jsou třeba dvě hodiny bez reklam, hodina hitů z jednoho roku, sobotní vecerni taneční hity, noční zóna lásky, nic z toho na ostatních Hitrádiích není. Kromě toho se zde objevují i některé novinky mnohem dříve než jinde. Asi pozůstatek z doby, kdy to ještě bylo samostatné Rádio City.

Lukáš
Reply to  JK
12. 1. 2018 00:37

Pánové já Vám teda nevím co posloucháte. Schválně jsem si projel playlist Hitrádia City a je to nuda, bída a utrpení. Přesně jak jsem psal, ty nejohranější písničky den co den pořád dokola. Mohli byste mi prosím Vás vypsat aspoň pár podle Vás zajímavých skladeb, které tam hrají? To se nedá s Kissem vůbec srovnávat, ten je úplně na jiným, daleko vyšším levelu. Kiss má o hodně, ale opravdu o hodně rozsáhlejší výběr skladeb a interpretů. Doporučil bych Vám, abyste si ho aspoň na den poslechli a rozdíl Vám bude hnedka jasný.

JM
Reply to  Lukáš
12. 1. 2018 13:43

Souhlas. Pokud někdy ladím nějaké „mainstreamové“ rádio (mimo R1, Color, Expres, Hey, Beat apod.), je to pouze Kiss. Nic dalšího se v ČR nedá poslouchat :/

Hitrádia mají děsný playlist. Ty nejohranější a nejnudnější zahraniční věci ve spojení s odpudivým českým popem a poprockem typu Mandrage, Mirai apod.
Děs běs.

JK
Reply to  Lukáš
12. 1. 2018 17:22

http://www.sdilenifotek.cz/files/obrazky/velke/b/b9c0395e9bc1d3317bf013cda7361757.jpg http://www.sdilenifotek.cz/files/obrazky/velke/a/aac630dc3f215216edde9bfc61427f54.jpg http://www.sdilenifotek.cz/files/obrazky/velke/3/312f6aac64cf0cb1bc73f7d0d1db14a4.jpg zde jsou skladby, za dnešní den, které Hitrádio City 93.7 hrálo a ostatní Hitrádia je nehrají, myslím si, že tam je docela dost zajímavých kousků, obzvláště v nočních hodinách, tohle kdyby hrála i jiná Hitrádia…

Lukáš
Reply to  JK
13. 1. 2018 19:33

Děkuji. Oceňuji, že jste si s tím dal takovou práci. Z tohoto modelu je vidět, že máme každý jiný vkus. Tyto vypsané písničky já považuji právě za nezajímavé a ohrané. Já oceňuji na Kissu interprety jako Masterboy, Culture Beat, U96, 666, Captain Jack, Scooter, Fun Factory, Sylver, Kosmonova, E-Type, ATB, E-Rotic, Sash!, Whigfield, East 17, Corona, DJ Quicksilver, Passion Fruit, Paul Van Dyk, 2 Unlimited a další a další, hrají jich opravdu neskutečně hodně. A oceňuji i to, že od každého interpreta mají aspoň 5-10 songů a hrají pokaždé jiný. Netočí pořád jeden a ten samý dokola. A tohle prostě na žádném Hitrádiu nikdy nezahrajou.

JK
Reply to  Lukáš
13. 1. 2018 21:28

Tak některé interprety z těch co píšete, taky poslouchám. Jinak dnes jsem asi dvě hodiny Kiss poslouchal, je vidět, že od té doby, co jsem ho poslouchal naposled, se playlist dost změnil, přibyli taneční věci a řekl bych, že je tam i více novější hudby. Ovšem asi zůstanu u své stávající kombinace Blaník + Hitrádio FM, příležitostně Fajn a Radiožurnál

JK
Reply to  Lukáš
13. 1. 2018 21:39

Také jsem dnes začal tvořit přehled toho, kolikrát za měsíc Hitrádio FM a Fajn rádia zahraje kterou písničku. Sice mám zatím jenom za poslední týden, zjistil jsem, že zejména v noci, se hraje spousta zajímavých písniček, které se normálně během dne nehrají a také že se tu objevuje hodně písniček, ale spousta z nich byla hraná jenom jednou, proto jsem si jich v normálním vysílání nějak nevšiml. Pokud tu bude zájem, může zde na konci měsíce ty statistiky zveřejnit.

JK
Reply to  Lukáš
12. 1. 2018 17:43

Jinak já zde netvrdím, že Kiss hraje špatně, jistě je tam řada pěknych a zajímavých songů, ale prostě nyní mě oslovuje Hitrádio víc, jak po stránce zpravodajství i hudební, ikdyž dokonalý to není. Já zde ale popisoval, jak velký rozdíl je mezi pražským Hitrádiem a jinými Hitrádii a rozhodně jsem Hitrádio nesrovnával s Kissem

Petr
Reply to  Lukáš
13. 1. 2018 10:21

Pro mě je jediným poslouchatelným mainstreamem v české kotlině Expres. Ukázkově míchají mainstream se Soft Alternative formátem, nehrají dokola pár tracků, neustále obnovují archiv… Ani po x letech mě Expres nepřestává bavit 🙂

Jan
5. 1. 2018 06:26

Presne je to neregionalni humus, který hraje celkem solidne. KissJC Byl jedinej a bude.

Michal
4. 1. 2018 20:27

ale klidně at se kiss mění jak chce ale už to nikdy nebude ono už nikdy nikdo neuslyší kiss hady,publikum,jižní čechy,morava,delta,proton vládu jaroše,borka kapitančika,ondru Albrechta,zuzku gregůrkovou,igora doležala a další skvělé moderátory kteří museli odejít 🙁

Jan
4. 1. 2018 20:20

Mimochodem zadnou zmenu neudelali jen tam strcili Vaska .

Michal
4. 1. 2018 17:34

Osobně jsem kiss zkoušel poslouchat a humus jde vidět že jim ubývají posluchači tož se snaží pomalu měnit kiss k tomu co hrály regionálky a myslí si žwe když udělalí změny že si přitáhnou nové a staré posluchače kiss radii JENŽE SE PLETOU!!! protože i kdyby program udělali sebe lepší zlepšily regionální zprávy a podobně tak pořád to nebude ono protože tam nebudou ti moderátoři kteří v daném regionu tvořily rodinu a bavily posluchače a k tomu pouštěli skvělou muziku a dokonce s nimi komunikovali přes fb atd……

Jan
Reply to  Michal
4. 1. 2018 20:19

Presne tak. Je to radio o nicem. Muzika se meni k regionalkam , ale porad malo regionality a ta jejich kultura od Kisspatrolek lidi to je ubohe. U nas na Jihu jen Budejice, Krumlov . Panove to je dost ubohe ta vase regionalita.

Lukáš
Reply to  Michal
4. 1. 2018 22:25

Tak tohle je určitě věc názoru a vkusu. Jak už jsem psal výše, tak třeba mně osobně jde především o muziku a moderátoři mně jsou celkem jedno. Kdyby to rádio bylo úplně bez moderátorů a hrála jen hudba, tak by mi to nevadilo. Naopak bych to spíš uvítal. Co se týče hudby, tak je to také věc názoru a vkusu. Chápu že mladým lidem se nemusí starší hity líbit, ale my co jsme na devadesátkách vyrůstali, tak nám tento formát hudby neskutečně chyběl. A já mám naopak kolem sebe lidi, co na nový Kiss houfově přeladili a nemůžou si ho vynachválit. A to jsou lidi, kteří by si starý Kiss v životě nenaladili a poslouchali dříve Černou horu nebo Hitrádio. A mimochodem facebook z nás většina nemá, ani nepodporuje, takže nějaká komunikace přes facebook nám je úplně jedno.

H.
Reply to  Lukáš
4. 1. 2018 23:14

Lukáši, přesně tak. Některým lidem princip změny prostě nevysvětlíte a pojedou si to své a budou tvrdit nesmysly o klesající poslechovosti apod., ačkoli listopadová čísla žádný propad nezaznamenala a ani ty předchozí, které už mohli reflektovat postupně přesun Kissu ke staršímu formátu. Kiss je prostě jiné rádio, za mě palec hore, přišli s něčím, co tu rozhodně chybělo a přes všechny mouchy se to postupně lepší. A Facebook rozhodně nedělá čísla poslechovosti 😀 To je míchání hrušek s jablky, ale jak jsem napsal v úvodu, tohle nevysvětlíte. A čtenář Jan trpí rozdvojenou osobností asi, jednou hejtuje, podruhé chválí.

Jan
Reply to  H.
5. 1. 2018 06:17

Muziku chvalim a regionalitu nikdy. To trpite vi. Kiss jako celek je humus.

Lukáš
3. 1. 2018 22:12

Tak jsem si všiml, že od nového roku zrušili pořad Na férovku a místo toho jede Jukebox už od 18. hod. Pro mě to je parádní změna k lepšímu a doufám, že už to tak zůstane napořád, protože mě nebavilo poslouchat ty rozhovory a žvanění. Rádio poslouchám kvůli muzice a vždycky jsem se modlil ať už konečně dokecají a pustí nějakou písničku. A místo toho Jukebox je úplně perfektní, tam je podle mě nejlepší a nejzajímavější výběr skladeb. A co na to vy?

Anonymní
Reply to  Lukáš
4. 1. 2018 01:44

Kiss to za poslední měsíce dopiloval a novoroční změny skrze Na férovku i návrat Basslickera do pravidelného vysílání (sobota a neděle 11 až 15) to skvěle uzavírají.

Benny
5. 10. 2017 10:57

Já musím říct, že dopolední vysílání na Kissu s Michalem Kavalčníkem je hodně zábavné a podařené, je to fakt dobrý moderátor, oproti jiným má jeho vysílací blok šťávu, nejsou to jen suché vstupy. Myslím, že ty pracovní dopoledne se Kissu povedly a i ta hudba už se nějak víc dá, za mě tedy určitě zlepšení.

Jan
Reply to  Benny
6. 10. 2017 14:10

Souhlasim.

Jirkas
Reply to  Benny
6. 10. 2017 17:45

No, kdyby zase odtahnul zpet na F1, bylo by to lepsi..Je uz celkem trapny.

Jan
2. 10. 2017 06:20

Ta me stve i u Hit.

Jan
2. 10. 2017 06:19

Hrajou moc pekne. Konecne ty sracky z 90 uz jsou na ustupu. Jen tak dal a ještě vic moderněji. Jen me tam neuveritelne stve ta ceska muzika.

Lukáš
2. 10. 2017 00:04

Všiml jsem si, že tak měsíc zpátky hrajou ve všední dny v noci mezi 2-4 hodinou pouze české písničky. To se mi na toto rádio opravdu nehodí. Do toho tam ještě pouští nějaké zábavné scénky z televize. V tento čas je pro mě Kiss absolutně neposlouchatelný. Raději bych přivítal blok tanečních devadesátek, které se neodváží přes den pustit. Kvůli tanečním devadesátkám Kiss poslouchám a o nich by mělo celé toto rádio být.

JM
Reply to  Lukáš
2. 10. 2017 11:04

Ten blok s českým humorem na Kissu fakt nechápu, ale asi tím dohánějí podíl mluveného slova ve vysílání nebo nějakou jinou licenční podmínku. V noci je to fakt neposlouchatelné.

LiborV
1. 10. 2017 16:17

Nové hity a tím i příjmy hudebních společností se tvoří tím, že se novinka hraje stále dokola. Moderátoři nad tím jásají ve vysílání. Je třeba to natlačit do lidí. Dostat jim to do hlavy, aby chodili na koncerty, stahovali za peníze apod. K tomu slouží hitová rádia.

Václav
Reply to  LiborV
1. 10. 2017 17:04

Jo jo, jenomže od rádia lidi odcházejí, takže tento model je ohrožen.

Jan
29. 9. 2017 16:36

Muzika je stejna .

JM
Reply to  Oviradio.cz
1. 10. 2017 11:22

Mezi ty 90ky tam věci jako Mandrage, Xindl X apod. opravdu zle nesedí.

Přitom i česká hudba se dá vybírat tak, aby do playlistu zapadla. Ale tady asi platí nějaká „zákonná“ povinnost tyhle interprety hrát úplně všude :/

Matyas
Reply to  Oviradio.cz
1. 10. 2017 12:59

Kiss je omyl. Hraje pro tu vrstvu posluchačů, co nelpí na vytříbenosti, tak ho nechejme ať si hraje. Pro ty bytosti, co mají již dosti naposloucháno naskrz hudebními žánry, toto nechává chladnými, proč se tím neustále zaobírat. Stačí přeladit na jinou frekvenci, či k osobnímu výběru, který v nás něco zanechá.

Václav
Reply to  Matyas
1. 10. 2017 13:38

Taky mám rád různé hudební žánry, ale dost často by mě na odreagování stačily hitovky a to že jde ze všech hitových stanic cítit, že jsou pod diktátem kolikrát musí „novinku“ denně zahrát je to co nás nenechává klidnými a neznamená to, že už budu poslouchat jen alternativu v podobě avantgard když nikdo z těch hitových stanic to neumí dělat. Kiss na začátku té změny vypadal dobře, převaha rytmických 90 a několik rytmických! novinek, chápu že se jim to zdálo neudržitelné a v současnosti se zase vrací že tam cpou i ty utahané novinky, místo co by rozšířili 90 ale chápu že jen v tom eurodance to nejde bez přestávky, proto doplnit i něčím jiným, vzít si příklad z pár kousků z Free, nebo pár Helaxu, nebo úplně něco alternativního, co je v tanečnějším rytmu.

Matyas
Reply to  Václav
1. 10. 2017 14:47

Naskýtá se trefná otázka, proč by to mediální domy dělali? Jim přeci nejde o ten typ posluchače, který se nad vysíláním a dalšími elementy pozastavuje a chce do nich vstupovat rozumem. Oni potřebují masu, která jásá, tleská a bezmezně jim fandí, zato, co jim poskytují a že je ráda za nové věci, které mohou slyšet právě u nich a musejí je za každou cenu mít a slyšet. A je úplně jedno, že to rotuje Xkrát za den a následující taktéž. Vše je podpořeno i projevem speakrů, kteří to musí neustále živit, jinak by tu činnost nemohli vykonávat. Je to bohužel i odrazem toho, jakou tu chce mít v cíli poslušnou společnost, ten, kterému jde jen o naše blaho.

Václav
Reply to  Václav
1. 10. 2017 16:58

No a to jsem si myslel, že se změnou Kiss vznikne hitovo taneční (90) stanice a pokoří léta zavedené stereotypy rotačních stanic, mysleli si to i ostatní posluchači, proto je toto nejdiskutovanější článek. Částečně se tak stalo a není vyloučeno že se to ještě rozvine a tím může být úspěšnější než ty kafemlýnky, prostě se bude věnovat žánru – nezískávat si posluchače rotacema novinek, neříkám že 90 nejsou o rotacích, u Country taky rotují skladby (dřív to bylo lepší) a taky má tento žánr u nás místo, nejlépe z nežádoucího opakování skladeb vychází Beat co do většinových stanic RU. A české věci? Když nedokáží usoudit co se hodí tak radši nic, opět rytmické CZ proč ne, ale když to hrajou všichni, tak bych se do toho nehnal, nějakou základní selekci má E2, že nepustila Lucku Vondráčkovou, u Kiss bych to očekával ještě lepší.

Jan
29. 9. 2017 16:17

Mají to moc pekne. Jen bohužel nic regionálního a zda se mi ze klesla opet muzika k horšímu. Sklamali me cekal sem regionalitu jako Kiss na Jihu Cech atd.

Petr
29. 9. 2017 08:37

Kiss má ode dneška nový zvukový obal.

LiborV
1. 9. 2017 13:34

Kiss je teď jiné rádio. Pro jiné lidi, s jinou hudbou. Věřím, že bude úspěšný. Nevím proč na něj tak nadáváte. Prostě se přeformátoval. Někdy se při změně formátu mění i jméno. Jindy název zůstává. Je to prostě masový produkt třeba jako Frekvence 1. A na ní přece nenadáváte moc často 🙂