Komentáře a diskuze

  • Tom 14. 12. 2019 v 19:29 k KomentujemeTy se zklidni, už by Ti měl Ovi přístup konečně zablokovat, nejen, že nepíšeš k věci, navic se vyjadřuješ jak...
  • Ovi 14. 12. 2019 v 19:28 k KomentujemeJirkas, hony, prosím Vás oba o věcné, umírněné a tolerantní příspěvky, ať zdejší diskuze nesklouzává na příliš lidovou úroveň, kde...
  • Jirkas 14. 12. 2019 v 18:44 k KomentujemeV jediném příspěvku není jediná nadávka, nejprve se nauč a zjisti, co je nadávka.
  • hony 14. 12. 2019 v 18:42 k KomentujemeJa ho zklidnim ale vy my nenadávejte.
  • Jirkas 14. 12. 2019 v 18:37 k KomentujemeZklidni laskavě hormon synku.
  • hony 14. 12. 2019 v 18:21 k KomentujemeAle kdo tady nadává 12ti letému klukovi co se zajímá o radia nějakej debil co je úplně vypatlanej. Uklidni se...

Články

Komentujeme

4776
Komentáře

1069 Comment threads
3707 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1769 Comment authors
hony

hmm kouknem na pořady u dab praha
tak to stale ukazuje regina dab praha

Lukáš

Fajn rádio mě mile překvapilo, že mají v playlistu zařazené některé interprety z české hip hopové scény. V poslední době jsem nejednou slyšel třeba Dorian, Viktor Sheen nebo Ben Cristovao.

Kristián

Od dnešného dňa moderuje víkendové rána Petr Koukal, predtým pôsobil v rádiu Seejay, kde moderoval ranné vysielanie.

LU-

Má někdo info, jestli R.Č.Kanada vrátila moderované vysílání? Z kontaktu na webu zmizl obchodní tým, redakce, apod. Na Instagramu poslední příspěvěk někdy před létem, FB už tolik aktivní taky není.

LiborV

Rád bych zařadil vzpomínkové komunikační vlákno. Jsou chvíle kdy vzpomínám s láskou na jingly Rádia Rokko a Rádia Limonádový Joe. A jaké jsou pro Vás ty nepřekonatelné jingly dob minulých i současných?

Libor

V poslední době se do ČR dostává ze spojených států trend podcastů. Rozmach nastal za oceánem v době kdy se nepovedlo sehnat autorům různých pořadů dostatečné financování ze strany NPR. Postupně se podcasty šíří i do jiných zemí. A to i mimo rádia. V ČR se podcastu věnuje ve velkém Český rozhlas. Vyvijí formáty, které jsou primárně vyrobené pro stahování a odložneý poslech (a přesto to vysílá i na svých stanicích). Chystá na listopad nový podcastový portál. Co vy a podcastové aplikace a podcastový podcast. Mám moc rád Vinohradskou 12, Balanc, Osobnost plus, Diagnóza F, Dokuseriál Dvojky a jiné pořady. O víkendu jsem si stáhl podcastovou aplikaci Mediathek od ARD. Jsou tam zastoupena všechna veřejnoprávní rádia v Německu. aplikace je skvělá, dobře se s ní pracuje. Překvapilo mě, že kvalita zpracování podcastů v Německu je o hodně horší než v ČR. Rozhlas pracuje se zvuky, hudbou, různými vstupy a rovinami vyprávění. V Německu ta zvukovou a technická úroveň pořadů je slabší. Tematicky jsou dobří oni i my v ČR. A proto se ptám co vy a podcast?

Kristián

Fajn rádio má od dnešného dňa nový podkres správ a predpoveď počasia už nie je pred reklamou, ale priamo v spravách.

Ondra Mištera

Má prosím někdo nahrávky už neexistujícího plzeňského rádia Karolína? Moc děkuji.