Menu teď najdete pod tlačítkem ☰ vlevo nahoře.

Komentáře a diskuze

 • frkotou 20. 2. 2019 at 21:34 on KomentujemeMělo. Možná proto, že spolumajitelem byl zároveň majitel Blaníku. Vranov byl ale o 2 roky později než Blaník.
 • Honza K. 20. 2. 2019 at 21:27 on KomentujemeMně se ta přednáška dnes moc líbila. Byla velmi stručně a přehledně shrnuta do 2 hodin a dozvěděl jsem se
 • Michal 20. 2. 2019 at 19:37 on Komentujeme:-D U studentů to asi skutečně nějak takhle funguje. Ale třeba já, jakožto člověk v produktivním věku nemám vž
 • H. 20. 2. 2019 at 19:09 on KomentujemeNo já nevím, jestli je to důvod k optimismu. Má někdo nějaké informace, jaké ty přednášky o DABu ve školách
 • Moje Dvojka 20. 2. 2019 at 18:17 on Jak se změní Český rozhlas Dvojka v roce 2019?Zdravím, pořad Káva o 4 - "Kavárna o 4" by se mohl vysílat např. ve čtvrtek živě z připravované kavárny
 • Hony 20. 2. 2019 at 18:16 on Free Radio chce do Prahy na 107,9 aneb Ukažme PražákůmAle na 107.9 je dalnice ale frekvrence 102.3 a 107 je volna

Články

Komentujeme

2 183 komentářů Komentujeme

 • Kristián

  Dneska medzi 10. a 14. hodinou na Impulsu vysiela Adéla Jirkalová, známa z bývalého rádia Kiss Jižní Čechy (dnes Rádio Kiss) a Hitrádia Faktor.

 • Ondra Mištera

  Jsou někde prosím nějaké informace o už neexistujícím rádiu 21, které vysílalo v jižních Čechách? Nejsem si tím jistý, ale myslím, že vysílalo na frekvenci 93,2 FM. Zajímá mě, co se na tomto rádiu hrálo za hudbu, kdo tam vysílal za moderátory, jaké tam byly pořady atd. Moc děkuji.

 • Ovi

  Někdejší moderátor Bontonu a Dance David Salomon se dnes velmi zviditelnil rozhovorem pro DVTV na téma zákaz vstupu dětí do hospody, kterou provozuje v pražských Hájích.

  • JM

   Je to sice trochu offtopic, ale fakt mu fandím. Nechápu, proč mohou na jedné straně existovat restaurace, které cílí na rodiny s dětmi, ale na druhé straně si někdo nemůže otevřít hospodu, kde chce nabídnout klid těm, co ho ocení – třeba na obchodní schůzky.

  • H.

   No vida, říkal jsem si, že na hospodského umí docela dobře mluvit, a teď už je mi to jasné. Mimochodem, moc mu držím palce. Navzdory tomu, že sám mám 3 děti. To, co říká, dává smysl.

  • PV

   Znám ho akorát z Dance: jako moderátor nic moc, prakticky za něj jsem přestal poslouchat.. to jeho imrvére opakované „počkejte si..“ a vychválil následující song a pak pustil nějakou příšernou hrůzu. Snad prý byl i něco jako programový manager, takže pokud on je spoluautor domrvení toho rádia tak mu takto zpětně „pěkně“ děkuji deb**ovi. Zajimavé je že špatné činy mají vždycky mnohem větší životnost a než ty dobré i když strůjce je už dávno mimo…

   • Soundwaver

    Zase na druhou stranu PV, kdyby v současné době hráli na Dance radiu stejně jako v době, kdy tam byl D. Salomon (tzn. cca začátek roku 2012 po odchodu starých dobrých moderátorů), tak by to z hudebního hlediska bylo stále poměrně dobré, tehdy ještě hráli i dost trance songů(namátkou Ashley Wallbridge, Omnia, Dash Berlin apod.), 90kových songů a i těch houseových a electro songů tam bylo o hodně víc a hlavně měli stále dobře nastavené rotace v playlistu, tzn. neopakovaly se tolik songy, tedy samozřejmě krom novinek.

    • PV

     nevím.. možná to bylo o ještě něco lepší než dnes, nicméně říkám svoji zkušenost a ta byla veskrze negativní = tehdy jsem praticky to rádio přestal poslouchat a to po 7 letech! Tedy před ním to bylo rozhodně lepší. Ohledně rotace jsem předtím na Dance neměl nikdy problém, poslouchal jsem ráno (a to vždy!) a večer (to tedy méně podle času) nicméně i tak to by odhaduju průměrně 4 hodiny denně, přes den v zaměstnání se rádio přes net nedalo. Jak to mají teď fakt nevím (nemůžu to poslouchal víc jak dva songy za sebou aniž bych senenamíchnul)

    • PV

     Já to rádio začal poslouchat ještě dvs dny před oficiálním spuštěním v 1/5/2005. Ze začátku moderovali ve 3 lidech včetně Lumíra Skokana (jako moderator byl sice hodně netalentovaný ale to rádio vytáhl z průměru jiných net radii o x levelů výše). Ale co s tím pak udělali ti doby*ci z Lagardere tak pro to nemám jediného kladného slova.

    • Beny

     Souhlasím s PV. Dance bylo do cca roku 2010 tím nejlepším s taneční muzikou co mohlo být. Poslouchal jsem ho řadu hodin denně, dobří moderátoři, neotřelá taneční hudba, a to hlavně trance, který nikde jinde v ČR nebyl. To rádio mělo vybudovanou obrovskou posluchačskou základnu a těmi změnami o ni přišli, stačí se podívat na poslechovost na internetu, jaká je teď a jaká bývala. Asi to však dává komerční smysl, jinak by to nedělali.

 • David Pražák

  Třeba ani lidi neví, že Impuls patří Babišovi, tak ho poslouchají.

 • Michal

  Nevíte na jaké adrese se dá chytit Rádio Zelená Hora?

 • Ovi

  Zdá se, že problémy se zákonem nemá pouze faktický majitel Rádia Impuls, Českého Impulsu a RockZone 105,9 Andrej Babiš. Ve veřejném rejstříku lze dohledat zajímavou informaci ke společnosti SA&RA, která vlastní bezmála polovinu SeeJay Radia:
  „Na základě rozhodnutí Policie České republiky, Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje, Odboru hospodářské kriminality, Služby kriminální policie a vyšetřování, Lannova 26 – pracoviště Plavská 2, 370 74 České Budějovice, čj. KRPC-92989-62/TČ-2018-020080 ze dne 17.7.2018 došlo k zajištění podílu společníka Karla Čabana, nar. 3. ledna 1969 ve společnosti SA&RA s.r.o. Společníkovi se zakazuje podíl převést či jej zatížit.“

  • Jarda

   a jak lidi remcaj na babiše a demnstrují proti němu a přitom sami poslouchají jeho rádia, kupují jeho věci atd 😀 tak snad když jsem proti babišovi, tak nevyužívam jeho „produkty“.

   • Homer

    Ano, spousta to vůbec netuší. Já kvůli tomu neposlouchám Rockzone. I v krámech je to složitější, ale člověk si časem najde výrobky bez Babiše a ty pak automaticky kupuje.

    • Ovi

     Ano, domnívám se, že většina konzumentů médií netuší a ani neřeší, kdo je jejich majitelem. Ve většině případů to není podstatné. Znám řadu lidí, kterým Babiš nevoní, ale nemají problém denně poslouchat Impuls. A ti, kteří se vůči Impulsu vymezují, pak bez okolků sdílejí obsah iDNES nebo jinak nevědomky posilují toho neférového ukňouraného papaláše.

  • Ovi

   V rámci tohoto „rádio & krimi“ okénka se ještě sluší dodat, že Antonín alias Antonio Koláček, čtvrtinový akcionář Media Bohemia, je obžalovaný v kauze vytunelování mosteckých uhelných dolů.

 • David Pražák

  Znojemský vysílač Impulsu 90,2 sice běží, ale jede malým výkonem. Signál nepokrývá celé město, ale pouze okolí nemocnice a Pražské. V okolí hlavního autobusového a vlakového nádraží kmitočet 90,2 nehraje téměř vůbec.

  • frkotou

   Procházím kolem něj každý den a zdá se, že odstranili jednu vysílací anténu, možná údržba, ale tento stav už je dost dlouho.

 • David Pražák

  Aby nedopadla Zelená Hora stejně, jako Tip Radio, nebo M radio. Rok vysílali a pak to zabalili.

 • Ovi

  Už příští týden začnou rádia znovu rotovat vánoční songy Last Christmas, Sliby se maj’ plnit o Vánocích, All I Want For Christmas Is You, Purpura, Happy Xmas (War Is Over), Bílý kraj, Ryba rybě, Christmas Is All Around, Vánoce hrajou glórijá, Na nebi svítí, Driving Home for Christmas i novější Půlnoční. Medvídek se hraje i v průběhu roku, ale kolem Vánoc je jeho výskyt v playlistech násobně větší. Snad někdo tentokrát vytáhne i zapomenutou Alice Springs – Dík za vánoční den hojně hranou koncem devadesátých let.

  Prakticky každou z těch písní mám spojenou s určitým rádiem, které jsem v minulosti poslouchal. Last Christmas jsem původně znal jen v coververzi od Whigfield z roku 1995, originál od Wham! se masově začal hrát až později. Asi nejsilnější vzpomínky mám na vánočně laděné vysílání Frekvence 1 v devadesátých letech. Mariah Carey, Janek Ledecký, Jan Kalousek, Dan Bárta, Bohouš Josef a řada dalších.

  • JK

   Na Zelené hoře jsem slyšel vánoční songy už dneska, docela mě překvapilo, že tak brzy, ale na druhou stranu ani jeden jsem neznal a ani jeden se v našich rádiích běžně nehraje

   • JK

    Jinak Zelenou horu jsem si oblíbil, poslední dobou ji poslouchám čím dál častěji. Na rozdíl od našich velkých rádií mají opravdu velmi bohatý playlist a nízké rotace (více než jednou jsem za poslední 3 dny slyšel naprosté minimum skladeb). Hudební formát je založen na skladbách od 60. let až po současnost, českých i zahraničních (poměr bych odhadoval tak 20:80), vedle skladeb známých z velkých rádií hraje i spoustu „pozapomenutých“ nebo u nás nikde běžně hraných skladeb a interpretů. Co mě velice potěšilo je také to, že od jednotlivých interpretů zde můžeme běžně slyšet i další (pro mě do té doby neznámé) skladby a ne jen pár ohraných hitů. Playlist je bohatý i žánrově, vedle běžného popu a poprocku, soft rocku a českých melodií tu můžeme slyšet i dance, eurodance, rock, country nebo různé remixy. Současné zkušební vysílání je navíc úplně bez reklam a moderátorských vstupů, takže nic poslech hudby neruší (možná jen ten ne úplně zdařilý zvukový obal). Nicméně doufám, že do budoucna se podaří rozjet i plnohodnotné moderované vysílání a vstoupit do DAB.

    • Žorž

     Vím, že to na Zelené hoře myslí dobře, ale takováhle splácanina… No to potěš! Kdo bude poslouchat rock, eurodance a country v jednom balení? Těm lidem patří mé uznání za to, že si troufnou přijít s tak brutálním mixem. Pokud takhle ale chtějí pokračovat dál, nezávidím jim jejich tvrdou srážku s realitou.

    • JK

     tak převažující je pop a poprock, ostatní styly se objevují, ale ne v takové míře, spíše jako doplněk

  • Ovi

   A je to tady. Last Christmas už jede na Impulsu.

 • Jarda

  co je s online streamem radia relax? od včera nefunguje a občas blbnou i webovky.

Napište komentář (na mobilu, prosím, vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)