Komentáře a diskuze

  • Jakub Melin 24. 7. 2019 v 01:21 k KomentujemeTy italské ERP berte hodně s rezervou. V Itálii v tomhle ohledu často přehánějí, koordinace tam fungují dost j...
  • Václav 23. 7. 2019 v 19:34 k Komentujemetaky bych čekal že to dá víc, víc mě přijde že dají ty 630 kw jako je třeba u té...
  • Jarda 23. 7. 2019 v 19:31 k Komentujemejak mohli tak masivní koordinace projít :O a zajimave že v okruhu dosahu dle fmscan je tam kotel frekvencí jak...
  • Václav 23. 7. 2019 v 19:27 k Komentujemedobrý, to musí zářit jak sviňa, to se naladí i bez přijímače.
  • Jarda 23. 7. 2019 v 19:20 k Komentujemejinak, našel jsem na google misto kde je na ten vysilač vidět, te to obrovský stožar, po cele sve delce...
  • Václav 23. 7. 2019 v 19:19 k Komentujemehttps://fmscan.org/net.php?itu=I&pxf=Radio+Deejay, nejde mě samostatně zobrazit jen ten jeden vysílač, ale...

Články

Komentujeme

3549
Komentáře

876 Comment threads
2673 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
975 Comment authors
David Pražák

Zrovna jeden z největších shitů, jako je Impuls, hraje v tunelu Blanka. Je to děs a hrůza.

jouda

Časem by tam mohla být i Dálnice. 🙂

JK

Impuls je nově možné jako první komerční rádio naladit v tunelovém komplexu Blanka. Doposud zde měl dokrývače pouze ČRo Radiožurnál.

Michal

Proč do toho „vysílacího drátu“ v tunelu prostě nepustí celé pražské spektrum? Co tomu technicky brání?

H.

Technicky to problém není. Odhaduji, že problém je s certifikací a problém je asi taky to, že by se tam plno stanic ocitlo zdarma a pro ty stávající by to najednou nebyla taková senzace.

Honza

Proč má Evropa 2 na svých webových stránkách logo EVROPA 3?

Jarda

Neví někdo vic ohledne cro karlovy vary? Letos meli začít samostatně jako zlin a liberec, ale zatim nic.

Michal

Startuje dnes v 11 hodin.

David Pražák

Ve Varech budou ale doubly Hey radia.

Jarda

furt lepší než double hitradia, f1, impuls, blaník a pod 😉

David Pražák

Na těch kmitočtech po Samsonu by mohla vysílat Zelená Hora.

Kroupa Ondřej HeyRadio

Ja bych tam dal HEY. Davide

Ondra Mištera

To by bylo super, kdyby po rádiu Samson vysílalo v FM pásmu rádio Zelená hora. Alespoň by po dlouhé době přibylo v Čechách další nové regionální rádio.

Jarda

Vsimli jste si že se nějak přestali spoušťet nové vysílace? Bylo jich nekolik slibeno kiss a cro a snad jeste nekdo, ale zatim nic uz na to ani nebude počasí.

Michal

Kiss hlavně už dávno prošvihl půlroční lhůtu na spuštění. Ale postihu se evidentně nikdo nebojí.

PPK, jidxc

A jak jste na to kluci přišli? Kissácký jedou úplně všechny 🙂

Michal

Měl jsem za to, že ještě nejede Bruntál. Tomto si veřejně sypu popel na hlavu. 🙂

Michal

A pořád marně doufám v mapku pokrytí z Rumburka. 🙂 Zajímá mě hlavně oblast Frýdlantska. Sice to tam hraje, ale čekal jsem to lepší.

Jarda

někde ty mapky byli ale jak kiss tak hey jsou na frydlantsku problemove, pořad se do toho serou polaci… pro frydlantsko by to chtelo taky nejaky ten vysilač, tento vybežek nema kvelitni pokryti snad žadnou takovou stanicí, zati rumburk jich ma dost, hlavne diky varnsdorfu. na frydlantsku je akorad čro liberec. snad až bude dab tak se to zlepší.

Michal

Já už jsem to na Frýdlantsku s českými rádii vzdal. Vždy přeladím na Myzyczne radio, tam hrají docela dobře. Jinak mě dost překvapilo, že i tam hraje místy docela slušně Relax na 92,3 MHz z Kladna. Ten je velice snadno zachytitelný i v Liberci a ani spuštění 92,4 z Rumburka na tom nic nezměnilo.

Jakub Melin

Relax na 92,3 FM dost smaží 🙂

Muzycne Radio hraje velmi zajímavě, od techna a trance po filmovou hudbu, taky ho někdy v autě ladím, hlavně v noci.

A mapku Rumburka máte tady: http://dvbservis.cz/mix/rumburk_100W.png

Jarda

ta mapka rbk, to je pro radio hey nebo radio kiss? nebo je to společné?

Jakub Melin

Je to společné, je to prostě pro danou kótu s výkonem 100 W ERP 🙂

Michal

Za mapky děkuji. Je tu pěkně vidět, že na Frýdlantsku je ten signál opravdu minimální a je skoro zázrak, že to tam vůbec místy hraje, vzhledem k blízkým silným „rušičkám“ z Polska.

Jarda

Tak nekteré polské stanice mají záhadně daleký zásah pokrytím, u některych stanic si myslím že tam trochu přitápěj.

Vojta(1)

Jardo, ty polské stanice asi moc nepřitápí. Jejich dosah je generován hlavně velkou nadmořskou výškou vysílačů u našich hranic. Např. kmitočet 93,2 MHz z pohraničního stanoviště Sztóg Izersky má velmi agresivní signál, který i v Praze místy ruší příjem Radiožurnálu z Mezivrat. Ostatní stanice z Polska mají mnohem slabší signál. Ta Dwójka na 93,2 se zcela vymyká.

Jarda

ono třeba i radio zet na 97,5 či radio plus na 102,6 silně ruší radio hey a to sou ty vysílače poměrně daleko a silně rušej a hrajou snad i na kus dratu jako by byli místní, ono i 89,4 směrem na jabloné od jítravy se projevuje mnohdy celkem slušně… třeba ten 97,5 jak je daleko, ale často mi hraje na něm polština misto hey, kdyby nebyli tak ty vysilače by krasně přeladovali, ale aby nebyli za všim pšonci, tak na 97,5 v liberci ruší frekvence 1, někde mam i video, ve vyššich polohach hlavne v budovach misto hey hraje pravě to. Přitom vysíla hned vedle na 97,4 a jaky to ma velký vliv.. nejvetší rušení je v oblastí jítravy, pak na par mistech kolem jabloneho.

PPK, jidxc

Ono se u vysílače Stóg Izerski stačí kouknout na výkon 93.2 a její povolený diagram a je myslím jasno. Avšak k nám 100% nevysílají plným výkonem, neboť by ještě u Boleslavi/Kosmonos byl v podstatě místní signál 54dBuV a před Prahou 40dBuV. Tak otřesné to rozhodně není. 😉

Jarda

už aby se rozvinul dab+ a nejen v čechach, ale i v polsku, to pak nebude rušit půlku pásma okolo 😉

Honza

Rádio Kiss na svých webových stránkách přidalo sekci Kiss Club, kde je možné se registrovat a poté přihlásit. Prý poté budou uživatelé moci získat slevu na Kiss shop, ovlivnit playlist a setkat se s moderátory při průzkumech.