Komentáře a diskuze

  • Ovi 17. 2. 2020 v 11:16 k KomentujemeI v Modřanech poslouchají Fajn. Foto: tukas.cz
  • Míra 16. 2. 2020 v 22:35 k KomentujemeNa mobilu nevidím možnost úpravy, tak ještě malý sólo dovětek. Už to nemám postavené tak, že by všechno muselo vždycky...
  • Míra 16. 2. 2020 v 22:20 k KomentujemeMě jde o hnědej obsah. Jednou se i starý struktury, jako jsem já, nasejou. Bude mi úplně jedno, že škobrtací...
  • Jirka 16. 2. 2020 v 19:05 k KomentujemeInternet nikdy nebude hlavni kanal distribuce radii a nikdy jeho spolehlivost nedosahne klasickeho pozemniho vysilani.
  • Míra 16. 2. 2020 v 18:38 k KomentujemeJá myslím, že rádia vydělávají kulové a co nevydělává, mělo by být levné. Pokud si z toho manažeři chtějí udělat...
  • HONY 16. 2. 2020 v 18:03 k KomentujemePlzeň-radio západ,kiss Ostrava-Čas,kiss Atd moc nevím

Články

Komentujeme

5831
Komentáře

1214 Comment threads
4617 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2493 Comment authors
hony

Už vysílá ČAS_DYJE ?

hony

radio hana skyrock jel včera bez modulace jen rds a ticho asi okolo 13:00 až 17:00 a na 90.1 zase výpadky rds takže na rádiu skákalo rds: HANA a potom jen frekvrence

Petr

Na jaké frekvenci Rádia Haná Skyrock byl ten výpadek, mimo 90,1,kterou si uvedl ve 2. část věty?? Fakt nerozumím řečí Tvého kmene. Vidím jen shluk malých písmen, číslic. To vše bez velkých písmen, čárky a tečky za větou.

hony

pána boha na 99.7 a aby jste se nezbláznil

Petr

To je problém to napsat hned? Psát neúplnou informaci, to pak nedává smysl. Příště si to po sobě raději 3x přečíst…..

David Pražák

Nevím, jestli už jsem se tu ptal, ale raději se zeptám ještě jednou. Nevíte, zda-li Dálnice už vysílá v Mikulově a Pelhřimově?

Lubo

V Mikulove už vysiela anténa je nasmerovaná na Nové Mlýny

Jerry

V pelhrimove take

Jarda

rousinov 91,6, zbiroh 97,1 a osová bítýška 104,1 nic? Celkem „staré“ kmitočty.

frkotou

Z Mikulova potvrzuji ve Znojmě slabý signál.

Franz

Vzpomínám na dobu před deseti, patnácti lety, kdy rádia (např. regionální Kiss) pořádaly klubové či open air akce (párty) s moderátory daného rádia mnohdy i každý týden. V současnosti je pro rádia velice složité lidi na tyto akce dostat. Proto jich neustále ubývá. V poslední době vzniká tolik nových festivalů a koncertů, že jim rádia (s vystoupením „jen“ vlastních moderátorů) nemohou konkurovat. Maximálně se přiživí na nějakém festivalu pořádáním afterparty či něčem takovém.

Michal R.

Kissparada je ode dneška nově od 20 do 22 hodiny. Novinkou je také počet songů pro které je možné hlasovat je jich už 15. Kissmanie se přesunula na sobotní 23 hodinu.

Honza K.

Zajímavé je sledovat playlist Kissu při Kissparádě, jak si občas pustí Basslicker při podkladu Hardstyle nebo Hands up. Celkově živé vysílání s Vaškem je radost poslouchat.

DJ Basslicker

Tyjo, tak to diky, to vis, kdyz to jde, tak to trochu chci okorenit :-)))) jeste pridam casem, neboj, a diky, ze ladis. ja sem na oviho web chodim denne, tak si to tu i o nas vse ctu 🙂

Soundwaver

ahoj Venco, hlavne musím říct že poslední minuty před 22:00 byly včera exkluzivní.
SSL9000, Lovestern Galaktika Project, Voodoo and Serano, kdyby jste tyhle interprety s různejma jejich songama hráli i v běžnym playáku, to by byla bomba. a že jste celoploška, to by nevadilo, ne? aspoň byste našli posluchače i v Německu. 🙂

David Pražák

To by chtělo zatlačit na vedení Kissu, ať to hrají i v běžném vysílání a ne furt dokola stejné devadesátky, jako je DJ Bobo Freedon, MR Prezident Cocojambo.

Michal R.

Chtěl bych jenom říct že se v pondělí 4.11. v 8 hodin ráno vrátí do Ranního Kissu Bára Tlučhořová. Dnes ráno v 7:30 to potvrdila v telefonickém hovoru s Romanem Andělem. Chyběla tam už od července, kvůli zdravotním komplikacím. Co jí bylo se prý dozvíme právě 4.11. v 8 hodin ráno kdy se Bára Tlučhořová vrátí za mikrofon. Co říkáte na Bářin návrat ? Už vám taky chyběla ?

Petr

Pokud je to jako Promo Kissu, tak dobrý, jinak je to naprosto nepodstatná informace…..

Honza K.

Konečně! Také mi chyběla.

Lukáš

Asi jsem jeden z mála, ale ranní Kiss mě moc nebere. Mnohem radši jsem za návrat Michala Kavalčíka.

David Pražák

Co říkáte na tohle autorádio? https://www.youtube.com/watch?v=FNr6deLPaVA&t=4s

Noobish

Počas včerajšieho tropo ductingu mi zabil Kronehit kompletne Čiernu Horu na 105.3, čo je teda celkom nezvyčajné, hlavne keď mám priamu viditeľnosť k vysielaču na ČH.
https://www.youtube.com/watch?v=Mb4UUtCqq3Y&t=80s

Jirkas

Posledni tydny slusne Nemci mazou ceske stanice po cele CR.

Noobish

To som si celkovo všimol, ale vážne som nečakal, že to takto zabije vysielač, od ktorého som cca 30km a mám naň priamy výhľad.

Matyas

Když je inverze, tak se tyto jevy stávají. Tímto bylo připomenuto mé sestupování ze Sněžky, kde v okolí Obřího sedla na mobilu, také čistě byl na 105.3 Kronehit, nikoli Černá hora, na kterou jsem přímo hleděl. Vzdálenost byla jen 9,5 km. Je to krásný projev přírodní zákonitosti, se kterou člověk nic neudělá.

Jirkas

Tak Kronehit me tu jede celorocne jako vino.

Jarda

Polaci je zabiheji celoročně 😀 i nejakych 150 km vzdaleny vysílač by mi tu hral I bez anteny a to se skutečně děje, stačí popojit a uz to šišla polsky… Nebo najedete na nějaký kopeček a uz máte čistě polaky, presto ze je ten vysílac daleko asi jako německý cottbus. Neli úplně stejně, zatimco nemecko ruseni nezpusobuje, nebo jen pokud je inverze, ale polaci to tady palej celoročně. No buď misto 30kw tam maji 230kw nebo víc a nebo je jejich země pacata…. Jinak to není možný, hraje to kolikrat lip jak nase lokalni vysílače.

Soundwaver

no, Poláci vysílače často maj, blízko našich hranic a v horách, nemůže to být spíš tím, že se ten signál odráží od Krkonoš?

Jarda

Taky možný. To by musel nekdo prijet to sem změřit.

Jirkas

Ne, oni vykon neprepaluji, hodne dela, ze namaji omezei jako my 0dbr, pali tak tedy jako kdysi prazske city radio i +7dbr, to dela hodne.