Komentáře a diskuze

Články

Komentujeme

5508
Komentáře

1174 Comment threads
4334 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2281 Comment authors
Martin

Co říkáte na odchod Miroslava Škodu z čela F1, Bontonu a ZET? A jak byste zhodnotili jeho působení?

Po téměř čtvrt století, kdysi dávno provázel například nedělníkem Kabriolet.

Za jeho působení došlo k radikální proměně Radia Bonton a zejména z Frekvence 1 udělal úplně jiné rádio, místo specifických pořadů postupně dominuje proudové vysílání. Zapříčinilo to i značný pokles poslechovosti.

Na jeho místo nastupuje současný šéf E2, ten bude mít na starosti nově pozici „ředitel rádií“ a všechny rádia Active Radio bude korigovat a lépe využívat synergii.

PVo

no.. F1 má jen 2/3 denní poslechovosti Impulsu, i vzhledem k objemu peněz sypaných do programu je něco evidentně špatně. Nicméně nemyslím že za to může „proudové“ vysílání. Dokonce takové vysílání považuju za jednu (ne ale jedinou!) z příčin každého úspěšného rádia. Respektivě zajímalo zda existuje „neproudové“ rádio, které má nadprůměrný úspěch, myslím v měřítku v poslechovosti vzhledem k pokrytí ne výjev nějaké osobní sypmatie. Maximálně průměr, více ne (jako třeba Radio 1)

Žorž

Ideální by byl návrat Martina Pokorného do čela Bontonu. Za jeho působení se mi líbil 🙂

Jarda

Radio hey ma v k.karech zajimave rds, misto „heyradio“ tam je dynamický rds, prvni se objeví hey a pak k.vary, po zhoršení signalu mi tam zistalo k.vary a docela to mátlo jestli nemam nejake karlovarske radio 😀 jen nebyl dostatecny signal aby se to mohlo střídat. Zvuk byl ale luxusní 🙂 jinak v rumburku to zase hrálo vic potichu oproti ostatním, musel jsem si to zesilit. Praha zase ma lepsi signal po praze. Pokud vas navigace nepošle do tunelu….

Noobish

Fajn rádio na 91.6 má už niekoľko týždňov nefunkčné RDS. Nezobrazuje sa ani TP, ani názov rádia a ani radiotext.

Jerry

V Cb na 101.9 uz nefunguje od prosince 2018,na fajnu na to prdi, pritom cisla mají lepsi jak rockradio, stačilo by trochu osefovat techniku a bylo by to fajn

hony

Zajedete z berouna do hyskova a vypadne rds signal taky nic moc a šum z modulace 90.6

hony

Mohu se zeptat ? Kde v praze končí signal zahrabske v praze ?

Vojta(1)

V intenzivním stavu (stereo + čitelné RDS) končí někde u Zličína.
Ve špatné kvalitě ale chodí téměř na celém území Prahy s výjimkou centra a Karlína.

LU-

Radio Blatná se nechalo zařadit do RADIOPROJEKTU. Při takovém pokrytí mi to přijde jako ztráta peněz, nemyslíte? Zásah celé frekvence se pohybuje v číslech statistické chyby tohoto „výzkumu“.

Karlos

V oblasti Prahy 4 byl právě zachycen pirát na 100,2Mhz. Signál je mimořádně silný, bez RDS. Název rádia, je Rádio Český Jukebox. Vysílá čs hity 80tých let až po současnost, občas nějakou písničku uvádí moderátor, představil se jako Tomáš…Má link i na netu. ( https://onlineradiobox.com/cz/ceskyjukebox/?cs=cz.ceskyjukebox&played=1&fbclid=IwAR2JCWB5ZOyLG_SxWjj28V_S2TQLwOg5zJxKghOu6pEuZW5X7WRkLktZF8s ). Chytáte to někdo?

Ondra Mištera

Váš text…Mohl by někdo prosím několik minut vysílání tohoto rádia z frekvence 100,2 FM nahrát, pokud se to někomu podaří? Rád bych si poslechl několik minut vysílání. Předem moc děkuji.

abc123
Ondra Mištera

Váš text…Moc děkuji za odkaz na stream rádia.

LiborV

Mnoho z nás sledovalo rádiovou scénu v ČR i v 90 tých letech. Lokální stanice a s nimi i jejich výrazné hlasy. Pamatujete si na ty své hrdiny rozhlasového éteru? Vím, že legendy nebyly jen v Praze, ale i jiných regionech. Napadá mě třeba Brno a Borek Kapitánčík. Možná jste vyrůstali na legendárních moderátorech Helaxu, Zlaté Prahy nebo Bontonu. Možná i úplně jiné stanice. Jsou moderátoři a moderátorky na, které vzpomínáte s nostalgií a milým pocitem i dnes po letech?

Žorž

Mými hrdiny byli ranní showman David Albrecht a „odpolední snílek Milan Bílek“ z Radia Faktor, ty jsem si snad nikdy nenechal ujít 🙂 Tamtéž mě bavil i Alex Herman, dodnes mi utkvěl v paměti jeho hluboký hlas a fráze „proti proudu řeky času“

Lohen1

Jasně. Viktorka Plívová, Zdeněk Pytloun (Triangl), Honza Vícha (Euro-K). Leona Sulemenková (Triangl)….

Bouber

Rádio Faktor Vojta Vít, Petr Jungmann Jarda Hastik Rádio 21 Honza Stejskal a v českém Krumlově jsem chytal v 90 letech i Rádio Agara a Rádio Černá Hora

Benny

Na zlinsku bezpochyby na Publikumu Petr Kopcil, Igor Dolezal, Jarka Capakova, Tony Diamantino, Ruza Vorlova….

Lohen1

Rádio 4U na svém FB profilu avizovalo brzký návrat. O ten se pokoušeli již zhruba před rokem, kdy zkušební vysílání ukončili po nevydařeném jednání s novým sponzorem. David Klesa nyní provozuje internetové Rádio MB, určené pro Mladou Boleslav. A právě tato společnost by prý měla financovat nové Rádio 4u. Tak uvidíme. Prý se poohlédnout i po DAB.