Nejnovější komentáře

  • frkotou: Skončilo další internetové rádio – Rádio Větrník. Zpočátku šlo o audio na vyžádání, později jako lineární stanice s ambicí vstoupit…
    16:09 24.06.2026
  • Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty: Leckterý hlupák se dodneška pro pravdu hádá, pravdy se ovšem v těch řečičkách nedobereš, jistěže ve světě nakonec zvítězí Pravda,…
    16:06 24.06.2026
  • Lukáš: Bohužel ČT neříká pravdu jelikož hymnu zpíval Jarek Nohavica tak se takto rozhodla kdyby to zpíval někdo jiný tak by…
    15:52 24.06.2026
  • Jirkas: Ano, to ČT zveřejnila, ale pravda to asi nebude, jako již nejednou ČT lhala. Takže blaf o chybě je odpověď…
    14:22 24.06.2026
  • Oviradio.cz: Dnes ráno na 106,6 Chvaletice jsem zachytil záložní program Fajn radia s hudbou starou cca 3 roky, bez PTY. Zároveň…
    08:18 24.06.2026
  • NanoBoy: Priznam se, ze se ve vasich textech obas obtizne orientuju, ale neda mi to. Co vlastne bylo mineno dotazem o…
    07:06 24.06.2026

Všechny komentáře

Komentáře

Ivo Harvánek

O čem píšete?
33.2K Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub DXer
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 15:34

Tak proto jel tenkrát DJ Pufaz do RRTV. To přejmenování mi připomíná přejmenování z Duo Yamaha na Duo Jamaha 🙂

Jakub DXer
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 17:33

Pane Hájku, prosím zesilte Fieru z Třebíče, ať se dá chytit i v Brně.. diky

Jerry
Reply to  Jakub DXer
31. 3. 2026 18:41

To same v Budejovicich, posledni dobou to temer nehraje

Šeryf
Reply to  Jakub DXer
31. 3. 2026 19:51

Pan Hájek tu nedávno psal, že teda kvůli nám (co tady držkujeme) fakt nebude utrácet za elektřinu … 🙂

Shodou okolností se mi konečně podařilo víkendové zkoumání Třebíče a Hosova. Třebíč má ostré směrování s maximem cca v azimutu 130 st. To zas tak mimo směr na Brno není. Z Třebíče do Jihlavy se bez výpadku nedojede … AS je evidentně s vytrvalým vyhříváním ;).

comment image
comment image
comment image
https://gsmweb.cz/foto.php?op=digir&cid=TRTVE&okres=TR

Hori97
Reply to  Šeryf
31. 3. 2026 21:22

Jižním směrem na Dukovany a Dalešice lze říct, že mimo vesnice pokrytí je, ale při průjezdu skrz signál často zmizí.

Pevy
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 19:40

Takže bude následovat odchod od Play, čímž bude konec jenom potvrzen (a uspíšen), protože u Fiery zatím stále platí, že sice za málo peněz, ale opravdu hodně málo muziky.

Jakub DXer
Reply to  Pevy
31. 3. 2026 21:17

No to „Radijo“ bych tipoval, že bude pod Fierou a až vyprší smlouva s Play, tak to přejmenuje u Fiery na „Radio“. Zřejmě měl ve smlouvě u PLAY, že nesmí do jiné DAB sítě a tímto krokem to obejde. O tom asi jednal u RRTV. Pak ještě varianta, že kdyby to šlo časem do kopru i pod Fierou, tak to koupí pan Hájek, jako koupil Energic, čímž ještě více posílí své mediální impérium.

Honza K.
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 23:09

Zobrazení aktuální skladby – technický zázrak, který Play.cz ani po roce neobjevilo.

Jakub DXer
Reply to  Jakub DXer
1. 4. 2026 07:56

Pak je ještě otázkou, jestli se „Radijo“ bude inspirovat Šlágrem a Moravu pokryje přes „Pařízky“

Hori97
Reply to  Oviradio.cz
3. 4. 2026 20:37

Slow Down je od začátku dubna zařazen také do televizní sítě RS11 stejného majitele. Shodně s ostatními rádii je vysílán jako televizní služba – jako obraz je vysíláno statické logo.

Pevy
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 19:35

To vyřeší maximálně to, že to definitivně „neumře“ ne za měsíc, ale až za rok.

Jakub DXer
30. 3. 2026 17:27

RUDL: zřejmě v červnu – TELEKO – Boskovice – Habří

Václav
Reply to  Jakub DXer
31. 3. 2026 09:11

Za zmínku stojí i to, že navázali spolupráci s Dallmayerem, popsali ji jako oboustrannou, ve formě sponzorských vzkazů, což není reklama. Dále zmiňovali Charitu o které již lze odedávna slýchat příspěvky. Nevědomky byl pěkný pořad s význam zástupcem Dallmayeru loni v létě, ani bych nevěřil že historie tohoto producenta kávy sahá tak daleko, bylo to v pořadu Na stole je téma, vysílá se ve všední dny v 9 , v případě světského tématu je to zajímavé. Zatím však jsem sponzorský vzkaz neslyšel, tuto možnost rádio dlouho nabízí, až teď se to využije prý.

Znělo to optimisticky i já uživatel stanice jsem pochyboval o jeho existenční otázce, ale po tomto kroku je zase více životaschopnější když k tomu přičtu i zájem nekomerčních hudebních producentů. Myslím si že tohle je dobrá forma, sponzor, který nemusí otravovat formou předtočené reklamy, kéž by aspoň na soukromých stanicích byly reklamy přečteny moderátorem jako zprávy, člověk by z toho měl více informací o produktech které inzerenti nabízí, než když při předtočených reklamách posluchač minimálně vypíná pozornost. Před revolucí vím z vyprávění že nějakou takovou formu měly reklamy v televizi ale už nevím jak se tomu říkalo.

Mám dojem že p Holík pořád neví že bude vysílat v Táboře. Zmínil se že by bylo potřeba dokryt Brno Západ, pokrýt Kuřim , tak aby mohl plánovat vypnutí Hádů , dále opakoval náročnou potřebu pokrytí Valaška při Bečvě, tam mě přijde že ani analog není nic moc. A dále nedosah dabu v místě analogu Val Klobouk. Hostýn prý zůstane navždy, pro mě naštěstí. Samozřejmě je otázka do kdy budou v analogu i ostatní stanice.

Last edited 2 měsíců před by Václav
Jakub DXer
Reply to  Václav
31. 3. 2026 12:48

Pozitivní bylo, že nabízí pronájem studia, což budovali dlouho a pro nějaké amatérské kapely to určitě stačí a Proglas z toho pak může mít nějaké drobné.

Jakub DXer
29. 3. 2026 12:44

SK News: STVR zrušila vysílání záznamu udílení Radio_Head Awards v neděli na (televizní) Dvojce. Živě to vysílalo Radio_FM a zněla tam mj. kritika propouštění v STVR, mluvilo se o politice…

Ujko Vasyľ
Reply to  Jakub DXer
31. 3. 2026 15:24

Na webe rádia_FM bol aj video stream. A k téme.
https://medialne.trend.sk/radia/stvr-neodvysiela-radiohlavy-flasikova-vysvetluje-dovody

Dnes (31.3 o 17:30) bude v Bratislave „veľká kultúrna mobilizácia“.
https://www.sme.sk/kultura/c/situacia-je-taka-alarmujuca-ze-vyrazaju-do-ulic-velka-kulturna-mobilizacia-bude-bez-podii

Toto všetko nech je ako varovanie, ako to dopadne, keď sa z verejnoprávneho média stane verejnovládne. Česko sa k tomuto blíží tiež. https://www.sme.sk/kultura/c/situacia-je-taka-alarmujuca-ze-vyrazaju-do-ulic-velka-kulturna-mobilizacia-bude-bez-podii
Rádio_FM nikdy nešírilo (narozdiel od českého Rádio Wave) žiadnu politickú/liberálnu agitku…

Jakub DXer
Reply to  Ujko Vasyľ
31. 3. 2026 15:43

@ Ujko Vasyl: díky za aktuální doplnění.

Ujko Vasyľ
Reply to  Ujko Vasyľ
31. 3. 2026 17:45
Jakub DXer
Reply to  Ujko Vasyľ
1. 4. 2026 07:00

Průvod v Bratislavě měl cca 14.000 účastníků uvedl právě ČRo Plus. Potvrzuje to i článek na SME: „Protestujúci pod oknami Šimkovičovej…“

Jakub DXer
Reply to  Oviradio.cz
29. 3. 2026 10:32

Není náhodou DVB-T2 pod pHmedia? Měl jsem za to, že když byly ty aukce DABu, tak to bylo oddělené….ale stránky moc hezké a přehledné, je vidět, že se pan Hájek snaží …

Jirkas
Reply to  Oviradio.cz
29. 3. 2026 16:28

Web hezky, ale vykony vysilacu mizerne, technicky to obcas hapruje.. ci vice k tomu dodat.

Jirkas
28. 3. 2026 18:26

Tak „náhrada Špulky“ Kozlov 9C testuje 🙂 Mějte trpělivost, ještě se nějaké porodní potíže vyskytují.

comment image

comment image

Last edited 2 měsíců před by Jirkas
Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Oviradio.cz
28. 3. 2026 20:38

U Kolína to nebourá polská rušička z Krkonoš?

jouda

Poláci nemají nic co by na 9C vadilo příjmu v ČR.

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  jouda
28. 3. 2026 21:23

Nic takového ani netvrdím.

JM.
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 09:48

To je z důvodu rušení ze Sněžných jam. Podobně je to na D10, kde jsou problémy už od 4. km. Když rušení z Polska zmizelo, hrálo to s výpadky až k Turnovu.

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  JM.
31. 3. 2026 09:57

Nezlepšilo se to trochu na D10 po spuštění 9C? Vím, je to daleko, ale terénní profil není úplně špatný. Na Liberecku to s výpadky hraje hned za Ještědským hřbetem i na tu proklínanou nalepovačku.

Petr
Reply to  JM.
31. 3. 2026 12:52

V sobotu /pred spustenim 9C/ jsem jel Skoda Enyaq z Prahy do Kolina po stare silnici ( naladeno MO ), radio bohuzel neukazuje nic o muxu, prijem drzel s obcasnym kratkym vypadkem az tesne pred Kolin.
Zpet po Hradecke dalnici to bylo o neco horsi, ale snesitelne.

DAB v tomhle aute je prekvapive dobry, ve vyssich mistech P6 hraje i za jizdy 9A a 5B velmi dobre v mnoha castech Prahy s alespon minimalnim vyhledem na sever.
Porovnavano s Skoda Superb 3.

Hori97
Reply to  Oviradio.cz
31. 3. 2026 10:02

V obdobích bez polského rušení byl příjem možný k exitu 18.

Václav
Reply to  Jirkas
13. 4. 2026 23:19

Color a Hey jsem naladil i na Zlínsku. Asi mi něco uniklo, takže je v play z Kojalu? Tím pádem síť Color Dab pro mateřské stanice snižuje svůj význam? Dále jsem snad poprvé naladil Slow Down Radijo ale to už v play asi chvíli je.

Marek
28. 3. 2026 11:30

Taky máte problém se Spotify? Když zadám skladbu nebo album, tak to nejde zobrazit. Nevíte, co s tím mám dělat?

TÉMA
problém se Spotify
Jirkas
Reply to  Marek
28. 3. 2026 18:22

Spotify mě chodí ok po celý den.

HOME
33.2K
0
Přidejte komentář, prosím.x