Komentáře a diskuze

  • Michal 24. 3. 2019 at 20:09 on KomentujemeUrčitě? Já mám informace, že zatím nevysílají, resp. nemám informaci, že už vysílají. :-)
  • TOM 24. 3. 2019 at 20:04 on KomentujemeZe Strahova už nějakou dobu vysílají, od Rady je to jen oficiální posvěcení, že je vše ok.
  • Michal 24. 3. 2019 at 20:02 on KomentujemeMě to právě přišlo až moc super, že by se s touhle frekvencí dostali na Strahov se 100W všesměrově. A...
  • Jarda 24. 3. 2019 at 19:27 on Komentujemekdy se vlastne objeví v nejakem spisu od rrtv ta změna koty radia hey? čekal jsem ji v tomhle zasedáni...
  • Michal 24. 3. 2019 at 19:21 on KomentujemeJestli byl v Liberci test, tak netrval dlouho. 94,1 MHz pravidelně zkouším a zatím vždy off.
  • Jarda 24. 3. 2019 at 18:02 on Komentujemetak proto ta jihlava jela jen chvíli, jenom to nainstalovali a odzkoušeli, možná podobný test proběhl i v libe...

Články

Komentujeme

2449
Komentáře

677 Comment threads
1772 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
233 Comment authors
Ondra Mištera

Zajímavé je, že v Polsku velmi často vznikají v FM pásmu nová rádia. Asi je v Polsku mnoho rádiových nadšenců.

PV

Nejde založit nové (a ekonomicky samonosné) rádio na pokrytí třeba s dvěma vysílači 200W na FM.. leda v Praze ale tady by se s trochou štěstí zoordinovala zase třeba jen jedna 50W frekvence

PV

jen bych se opravil: kvůli nedostatku frekvencí na FM nelze už založit ani nneziskové rádio na FM nějakým solidním pokrytím..

PV

nová rádia na FM by šlo založit jen přeskupením stávajících frekvencí aby nebyly zbytečně vícekrát pokrytá stejné území nicmémě mafie se jich dobrovolně nevzdá!

Michal

Přesto věřím, že k tomu jednou dojde.

PV

„“Jen volnost, jen víra tvá, pevná, i když křehká, silou je, jež dere se i proti větru.“ kdo to pozná z čeho to je tak má u mě malé plus :-). Nisméně do 25/10/2025 žádná optimalizace frekvencí za učelem zrušení překrytí a vyčlenění volných frekvencí rozhodně nebude.

...

Na webu billa.cz stream bohužel není a ten druhý odkaz je na rakouskou verzi. Nenašel by se někde český stream?

Michal

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví kde vysílá Rádio Billa.Rádio Penny Live vysílá živě na internetu,ale radio Billa jsem mezitím nikde nenašel.Tak jsem se chtěl zeptat jestli to někdo neví.Děkuji mockrát za případné odpovědi.

Jirkas

Zajdi si do Billy, je to takový Blaníček.

Djk

Evropa 2 v UH na 95,8 jede opožděně vůči ostatním vysílačům (na D55 se střídá s Pradědem a Zlínem až skoro k Hulínu).. to přeskakování se nedá fakt poslouchat

Beny

Evropa 2 UH na 95,8 už nehraje vůbec, asi tam je nějaký problém….

Martin

Ani ABRadio (Radio.cz), ani Play.cz nebo třeba Youradio.cz, pro poslech internetových rádií je nejlepší apka CZ Radio. Bez reklam, všechny stanice a hlavně bez výpadků, včetně automatického navázání streamu po výpadku připojení.

David Pražák

Chtělo by to ve Znojmě poladit výšky. Zdá se mi, že na 96,2 jsou ty výšky utlumené.

frkotou

Rádio Krokodýl na 96,2 FM ve Znojmě dnes pouze šumí.

PPK, jidxc

Díky, nahlášeno technikovi, Baldovi

Žorž

Dobrý den, nevíte náhodou někdo, kdo dělá voiceover pro Rock Radio? Nikde se mi to nepodařilo dohledat 🙂

Anonymní

Marotha, zpěvák skupiny Love Gangsters