Komentáře a diskuze

Články

Komentujeme

2675
Komentáře

725 Comment threads
1950 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
386 Comment authors
Jiříkovo

Seznam odkoupil zbytek Voice of Prague a stal se 100% vlastníkem rádií Expres fm a Classic Praha.

Philmen

Podívám-li se na aktuální čísla poslechovosti za 3. a 4.Q 2018, tak si myslím, že můžou oslavovat hlavně na FAJN rádiu (týdenní +41tis. / denní +20tis.), na Hitrádiu Orion (+22/+12), Radio 1 (+13/+9), ČRo PLUS (++20/+14), ČRo VLTAVA (+19/+13), ČRo DVOJKA (+15/+18)….a kde určitě nezavlaádlo nadšení: KISS (-14/-7), IMPULS (-117/-9) i když ta denní poslechovost není taková tragédie, FREKVENCE 1 (-81/-11), EVROPA 2 (-34/-25), SKYROCK HANÁ (-21/-12), HITRÁDIO FAKTOR (-13/-13), HITRÁDIO CITY 937 (-13/-5), HITRÁDIO FM (-9/-8), Rádio JIH (-13/-10), ROCKZONE 105,9 (-7/-11), ČRo Ostrava (-13/-11), OLDIES rádio (-14/-7), ČAS (-18/-5)…..ono těch pohybů je tam více, ale tyto mě upoutaly….už… Číst vice »

Djk

Záhada zpoždění vysílače Uh. Hradiště – Evropa2 95,8 rozluštěna…

vyjádření E2: Jde o dočasné řešení na dobu ještě v řádu několika měsíců. Bohužel nějaký „wifi provider“ nám tam zarušil distribuční trasu v 10GHz pásmu a byli jsme tak dočasně nuceni přejít na IP distribuci, která je bohužel oproti ostatním cca o 2 vteřiny zpožděná.

Takže zatím bez řešení

Michal

Právě jsem poslouchal radio kiss na frekvenci 101.1 fm a běželo tam úplně jiné vysílání než na jiných vysílacích a internetu.vim ze chybě není na mém přijímaci ale nevíte čím by to mohlo byt.jde o vzácný jev který se nestává va každý den.

JK

Je tu někdo, kdo pravidelně někde slýchává Rádio Impuls? Poslední dobou se mi několikrát při přelaďování rádia podařilo na Impulsu narazit na dříve na Impulsu nehrané zahraniční a ne tolik ohrané skladby nebo například na „novinky“ (v uvozovkách proto, že jiná AC rádia je hrají již několik týdnů nebo měsíců). Zajímalo by mě, zda si Impuls skutečně pohrál s playlistem a rozšířil ho, nebo jsem pouze měl štěstí a ne tolik hranou písničku.

Tomáš

Rádio Nová Dvojka se mi zamlouvá, zvláště večerní repríza Hosta. Uvítal bych celorepublikové písničky na přání, např. v čase od 22,30 do 23,30 v rámci Nočního proudu NP (22,30-2). Též by v NP mohla být hitparáda nebo nějaká hudební telefonická témata, např. vzpomínky posluchačů na koncerty, setkání s umělci… Mikroforum bych rád poslouchal v lepším čase (18-19) i s živými telefonáty, myslím si dobrá náhrada za přesunutý Kontakt. Těším se na 4.2. 11h.

Žorž

Předem se omlouvám za svou upřímnost. Jenom to ne, písničky na přání jsou největší peklo ve vysílání radií 😀 Ze svých vlastních zkušeností zpoza mikrofonu můžu říci, že nejhorší je poslouchat výlevy těch samých zoufalců, kteří neskrývají svou radost nad tím, že se stejně jako včera, předevčírem a třikrát v minulém týdnu dovolali do radia a po xté si diktují tu samou skladbu, jednu z nejpříšernějších z archivu. Líbí se mi formát víkendových songů na přání na Expresu: „Mám pár děr v playlistu, napište nebo zavolejte a já je zaplním“. Žádné přihlouplé vzkazy a věnování, prostě jenom muzika zařazená do… Číst vice »

JM

K tomu není co dodat. První poučka slušného programového ředitele: Chcete konsolidovat formát rádia? Zrušte písničky na přání.

Philmen

Také si myslím, že změny Fajnu prospěly a celkově se to rádio nejen moderátory, ale i znělkami dost „omladilo“ a sem tam si ho i rád poslechnu. Jen mi přijde, že v nasazování novinek už to nemá takový drive jako dříve. Rádio, které mě však nyní celkem pozitivně překvapilo, tak je Relax. Je vidět, že se zapracovalo na playlistu a dokonce se plno songů na tomto rádiu objevuje dříve než na Fajnu či E2, což kladně hodnotím. CZ muzika tam sice stále je, ale přijde mi, že až tak úplně neruší a co úplně nejvíc kvituji, tak je rotace písniček… Číst vice »

Honza K.

Poslední dobou musím hodně pochválit playlist a rotaci Rock Radia.

MB

😀 a nepise tu nekdo primo z Fajnu? :-)))

Žorž

Haha, vypadá to tak, žejo? 😁 Nejsem z Fajnu ani z Media Bohemia, ale baví mě radia a radiová tématika. Myslím, že kdyby si Fajn chtěl udělat promo takovýmhle způsobem, nezaměřoval by se na diskusní web radiových nerdů 😁😁