Komentáře a diskuze

  • Michal 24. 3. 2019 at 20:09 on KomentujemeUrčitě? Já mám informace, že zatím nevysílají, resp. nemám informaci, že už vysílají. :-)
  • TOM 24. 3. 2019 at 20:04 on KomentujemeZe Strahova už nějakou dobu vysílají, od Rady je to jen oficiální posvěcení, že je vše ok.
  • Michal 24. 3. 2019 at 20:02 on KomentujemeMě to právě přišlo až moc super, že by se s touhle frekvencí dostali na Strahov se 100W všesměrově. A...
  • Jarda 24. 3. 2019 at 19:27 on Komentujemekdy se vlastne objeví v nejakem spisu od rrtv ta změna koty radia hey? čekal jsem ji v tomhle zasedáni...
  • Michal 24. 3. 2019 at 19:21 on KomentujemeJestli byl v Liberci test, tak netrval dlouho. 94,1 MHz pravidelně zkouším a zatím vždy off.
  • Jarda 24. 3. 2019 at 18:02 on Komentujemetak proto ta jihlava jela jen chvíli, jenom to nainstalovali a odzkoušeli, možná podobný test proběhl i v libe...

Články

Komentujeme

2449
Komentáře

677 Comment threads
1772 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
233 Comment authors
frkotou

Color Music Radiu ve Znojmě kolísá hlasitost zvuku. Porovnával jsem se streamem a tam je to ok.

Anonymní

Letošní rok bude posledním pro Rádio Petrov, zdá se. Do licencované společnosti vstoupil na začátku prosince 2018 PhDr. Petr Dvořák s 50% podílem, který je navázán na Media Bohemia a stejný model proběhl např. u Egrensisu a dalších rádií. Vzhledem k totálnímu úpadku Petrova v posledních letech to není překvapením. Takže Rádio Blaník Jižní Morava vítej… do roka a do dne. Bedlivě sleduji i pohyby u Radio Ibur, společnosti vlastnící licenci Rádia Rubi. Zde očekávám také v blízké době změny…

Michal

Nejen v Brně nemá Blaník pokryto, takže to dává smysl. Pohlcením Petrova ovšem vzniknou další dva doubly, konkrétně ve Znojmě a Třebíči.

Anonymní

Pokud budeme brát v potaz u zdvojování pokrytí už i přidělený, leč nespuštěný Hodonín, tak i tam.

Michal

I další vysílače Petrova směrem na severozápad od Brna budou pravděpodobně zbytečné, tam je předpokládám kvalitně pokryto už silnou pardubickou 93,9 MHz.

jouda

Pardubice-Krásné směr Vysočina a Brno celkem rychle slábne, protože terén není příznivý a tímto směrem se šíří úplně nejhůř.

Michal

Dobře, budiž. Já jim ty frekvence přeju, jen ty doubly by se měly vážně řešit. Vždyť už jich má MB tolik, že by se na tom klidně dala postavit další síť.

Ondrej

Souhlas

Kristián

Aby som opravil informáciu o novej víkendovej moderátorke na Impulsu, tak to je Lenka Haluzová a nie Adéla Jirkalová. Prepáčte. 🙂

frkotou

Nevím, jak ostatní, ale Hitrádio City Brno dnes hraje úplně jinak. Neřídí se podle programu na webu. Teď tam není žádný ohraný poprock ani rock, také jsem neslyšel žádnou českou skladbu (neposlouchal jsem celý den). Škoda, že to tak nezůstane. Nebál bych se říct, že hudební výběr je docela stejný jako byl u Kiss Hády. Samozřejmě jsou tam nějaké skladby, které se běžně hrají u komerčních rádií, ale je tam i něco, co jsem na Hitrádiu City Brno nikdy neslyšel. Možná je to tím, že programový ředitel je (pokud je to ještě pravda) Ondřej Blaho z Kiss Hády.

JK

Jedná se o společný silvestrovský playlist všech Hitrádií (akorát nevím, jak je to s Prahou), měli to tak i loni. Od zítřka už zase bude vše bohužel při starém.

Anonymní

Nebude to dlouho trvat a brzy bude Hitrádio jen jedno po celé republice s mnooooooha frekvencema.

H.

Přesně tak.

Martin

Letos tipuju, že značka Dragon zanikne, od 2. ledna přebírá odpolední show Hitrádia FM Plus – „Divokej západ“. Už teď mají společné víkendy (cca 2-3 roky).

Je vtipné, že Honza Antal moderuje 9-12 na Dragonu, 12-15 na FM Plus. Obecně tam moderátory sdílí (Vláďa Jaroš, Misty – bývalí Kissáci).

Michal

Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na které adrese se da chytit vysílání internetového radia Hady.Děkuji moc za odpovědi.

Ondra Mištera

Jedním z moderátorů rádia Zelená hora by měl být Zdeněk Weber. Na webu zelené hory je napsáno, že moderoval ve dvou západočeských rádiích. Chci se zeptat pana Harvánka, nebo kohokoliv jiného, ve kterých rádiích moderoval? Vůbec ho neznám a asi jsem jeho hlas nikdy neslyšel. Moc děkuji za odpověď.

Honza

Myslím že byl moderátorem již zaniklého Egrensisu

Anonymní

Zdeněk Weber možná je to shoda jmen, ale někdo takový byl moderátorem nejprve Rádia Labe, HitradiaFM a pak přešel na Bonton

Anonymní

Aha tak zpět na Bontonu je Libor Weber, tak to je někdo jiný, než na Z.H.

J#n

Nedávno jsem narazil na internetové rádio hády. Má něco s rádiem hády společného, nebo jde jen o stejný název? Nikdy jsem tam nezaslechl žádného moderátora. Víkendová vysílání jsou zajímavá tím, že hrají jen hudbu z devadesátých let, a to takovou, která se moc v rádiích nehraje. Hlavně eurodance a nějaký náznak housu. Jinak někdy před půlnocí se vždy přepne na moderní hudbu a druhý den se zase pokračuje s devadesátkama. Ve všední dny hrají to, co se hraje všude jinde, ale docela mě překvapilo, že má dost malou rotaci skladeb. No prostě zajímavé. Asi rádio nějakého nadšence.

Ondra Mištera

Myslím, že internetové rádio Hády se snaží nahradit už neexistující rádio Kiss Hády.

Ondra Mištera

Má prosím někdo nahrávky vysílání už neexistujícího rádia Melody, které hrálo folk a country a vysílalo před několika lety na frekvenci 103,7 FM? Jediné, co se dá z rádia Melody na internetu najít, jsou jingly. Moc děkuji.