Komentáře konečně můžete psát bez potíží i na mobilu. Menu s přehledy rádií teď najdete pod tlačítkem ☰ vlevo nahoře. Vyzkoušejte inovovaný vzhled webu!

Komentáře a diskuze

  • Ovi 22. 2. 2019 at 13:32 on KomentujemeDěkuji za upozornění, Dechovka se tedy přestěhovala k Culkům do baráku.
  • Jirka Tenisak 22. 2. 2019 at 13:11 on KomentujemeMáte v adresáři chybu, vím, že to sem asi nepatří, Dechovka je v Úvalech u Prahy
  • Ovi 22. 2. 2019 at 11:35 on KomentujemeCity sídlilo na těchto adresách: 1993 Prvního pluku 7 na Florenci, 1995 Budějovická 7 u Zelené lišky, 1997 Kor...
  • Ovi 22. 2. 2019 at 10:46 on KomentujemeNa Bělehrad! Ode dneška už je tam také Oldies Radio. Ve vysílání se to projevilo tak, že přestalo fungovat zob...
  • Michal 22. 2. 2019 at 10:36 on KomentujemeHitradio City 93.7 se stěhuje z korunní ulice.Dnes v korunní ulici vysílá naposledy.
  • Ovi 22. 2. 2019 at 07:51 on KomentujemeOd včerejška pozoruji mono na pražské Dvojce 91,2.

Články

Komentujeme

2198
Komentáře

634 Comment threads
1564 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
54 Comment authors
Vojta(1)

Jardo, dobré příjmové podmínky jsou v těchto letních dnech většinou jen ráno, krátce po východu slunce nad obzor. Když je jasno, tak ze směru kde slunce vychází to chytá nejlépe. Před několika dny jsem takto ráno na Kladně (z balkonu) chytil Impuls z Kojálu. S úniky mi tam hrál také Jauerling a Kahlenberg. Je zajímavé, že po deváté hodině ranní už po těch signálech nebylo v pásmu ani stopy a i mnohem bližší Javořice nebo Strážník téměř nehrály.

Kroupa Ondřej HeyRadio

Žádný test 92,4 ještě nebyl. Michale

Michal

Pak nechápu, kde se vzal Crystal na této frekvenci. Bylo to výrazně hlasitější, než Crystal z Jedlové, na který mi to po chvilce přeladilo. Zvláštní.

Jarda

Třeba díky počasí tam na chvili doletěl signál z jižních čech hitradia fm plus. Spiš bych čekal že to bude rušit polská 92,5, tedy že se do toho budou cpát tak jako je to u nich klasika, jak je u nich znamo, radi si přitopí a modulační uroven jim nic neříka, ale proč jim to nenařídí eu? Kdyby dostali příkazem z bruselu že musejí dodržovat všecky vysílací parametry včetne modulační urovně, tak by hned ubylo rušení.

Michal

Nebylo to FM Plus. Skutečně se jednalo o Crystal. Jednak dle PS a také podle vstupu moderátorky, která četla regionální pozvánky pro mutaci Hitrádio FM Crystal.

Jarda

tak to je pak zvláštní. Kdyby testovali tak budou na vlastním vysílání ne na cizím, možna se jen „zahltil“ tuner, nebo tak něco. U mě tady nechytnu nic, na 92,3 je relax, na 92,5 jsou poláci.

Michal

Tady v Liberci to samé. Zmiňovaný úlovek byl zachycen v neděli odpoledne cca 7 km jižně od Rumburku.

Jarda

Dneska jak jsem jel tak v jitravských zatáčkach mi hralo radio hey z rumburka a pak tušim se chytlo nekde v lbc a le jinak to jelo na jablonec nebo střední čechy. Jsou vyborne přijmove podmínky.

Michal

Respektive na 92,4 MHz byl slyšet v mizerné kvalitě Crystal i s RDS. Nepřišlo mi to divné, ale teď jsem se koukal, že Crystal žádnou takovou frekvenci nemá. Dost možná to běželo z toho Rumburku a dublovalo to Crystal z Jedlové. I když je mi divné, že by RU i v rámci testu vysílalo program MB. Ale tak možné je všechno. 😀

Kroupa Ondřej HeyRadio

(Jarda) Az pojedes do Rumburka tak dej vedet.Ukazu ti studio 😀

Jarda

husty 😍konečne se podivam do rádia☺😇

Jarda

jak to vypadá s radiem čas? Zejména jižní morava, ješte nespustili několik vysílačů a to už jsou v přípravě jakou dobu.

Anonymní

Honza Průcha je opět moderátorem Kissu

Michal

V samotném Frýdlantu, kolem řeky, nehraje ani ta Dálnice. Ale jinak je slušné slyšet minimálně v Raspenavě, Krásném lese, Bulovce, Arnolticích… Jen směrem na Hejnice není slyšet už nic. V Bílém potoce nehraje ani ten Ještěd.

Jarda

a co frydlantský čro liberec? A u ostatních vč. ještědu, města jako černousy, nove město p. s, jindřichovice p.s. 😉

Michal

ČRo Liberec z Frýdlantu hraje obstojně až ke Smědavě, kde se to pak plynule přepne na Harrachov. Jinak na Frýdlantsku to hodně zachraňuje Bukovka. Kolem Hejnic je Ještěd natolik ve stínu, že místo 20 kW ČRo tam hráli v šumu Poláci.

Jarda

tak krom bukovky hraje na frydlantsku ješte varnsdorf. Ten výběžek opravdu extra členitý, tešim se na dab+ jak si tam povede, třeba to bude lepší, pokud se toho dožijem.

Michal

Radio Beat Turnov 103 MHz on air!

Jarda

tech vysilačů beatu je on air více, stejně tak kiss, pokud ale již doputovali z radio united na severní čechy, tak bych se nedivil, kdyby se brzy objevilo že je on air kiss rumburk. Pak tam měli tušim ješte louny, most, cheb, nevim ale už ktery radio co, musel bych se kouknout, většinou to poušteli po 2 tedy 2x kiss, pak 2x beat atd. Už to hezky ubyva, ješte ale ma dost ke spuštění třeba radio dalnice, pak se objevilo pro county a pak je tam dost ještě pro čro a čas, pak par ostatních.

Michal

Ten Turnov ještě oficiálně v databázi FMscan aktivní není. Museli to spustit dneska, odpoledne ještě nešlo RDS a občas jsou tam ještě výpadky modulace. Pokrytí směrem na jich až k Boleslavi, Bělé pod Bezdězem atd. Na sever k Liberci se to rychle ztrácí už za Paceřákem, už v Hodkovicích kvalita nic moc. Jinak za Ještědským hřebenem to je slyšet až do Českého dubu, pak už do toho lezou Němci.

Jarda

no ale doplnuje to kmitočty liberec, mlada boleslav a jičín, jen za ještědským hřebenem je odvěký problem, ale nejen u beatu ale i u ostatních privátních stanicích, ale také čro liberec, sice běží jabloné ale nic moc teda, zajimavé že obstojně si tu vede hey radio, až upgradnou českou lípu (udajne dostane zdvojenou antenu, nový tuner a lepší umistění ballovací anteny, tak se to ješte zlepší, ale jablonec a střední čechy to tahnou velice dobře, ale také kiss po sloučení tu ma skvělé pokrytí, díky navaznosti jižní čechy, boleslav, česka lipa a liberec. 🙂

Michal

Mě především u Kissu zajímá ten Rumburk, jak to bude slyšet kolem Frýdlantu. Jistá šance tu je. Škoda, že Hey tu totálně přebíjí Poláci.

Jarda

tak hey z jbc jde slyšet až na kopec, pak jak se sjiždi dolu, tak to už mluvi polsky atd, ale jak se odbočí na detrichov a jede se na heřmanice, tak tam mi krasně naskočil hey rumburk, jen do samotneho frydlantu nedoleti snad nic, ale udajne tam dosviti dalnice, ale musim řist že hey tam hraje celkem daleko, i ten rumburk, tam kde se dostanete do zakrytu polaků 😉 uvidíme co ten kiss, no je možne jako je to u radio united tak na tech kotach ještě koordinovali beaty a country, tak je pravdepodobné že se tam pokusí něco… Číst vice »

Michal

Color to na Liberecku snad ještě pořád zkouší, snad se jim podaří alespoň něco přímo v Liberci. Podle mě tu je ještě pořád místo na pár kmitočtů, otázka je, jestli ČTÚ má stejný názor. 🙂

Michal

Jardo, máš možnost příjmu toho Rumburku? Mám dojem, že se něco začíná dít na 92,4 MHz.

Jarda

momentalně ne, spíš jestli mate pocit že se neco deje, tak to poslouchejte déle a podle toho co z toho uslyšíte 😉

Michal

Planý poplach, v Rumburku zatím na 92,4 MHz mrtvo.

Kroupa Ondřej HeyRadio

V Rumburku se na vysílači HEY Rádia 102,6 FM a nově i KISS 92,4 FM upravuje elektřina pro Kiss.

Jarda

tak snad to nebude mít na vysílač hey radia zadny vliv 🙂 až zase pojedu na rumburk nebo vandak, tak aby to tam hezky hralo 😉 a myslim tim radio hey ne kiss.

Vojta(1)

Aha, tak to je ten důvod. Díky.

Vojta(1)

Pokud se na té rumburské frekvenci 92,4 MHz něco dělo, tak to mohlo být způsobeno dalekým signálem odraženým od ES vrstvy, nebo to mohl být i troposferický odraz něčeho dalekého, co vysílá na 92,4 MHz.

DK

Pár dnů je na střední Moravě (až skoro po Přerov) nově slyšet na 97,3 FM slovenské Antena Rock, vč. RDS.. jak se z Piešťan z takové mizerné kóty dostalo přes masiv Bílých Karpat, toť záhada…

Vojta(1)

Éter ve zmíněné lokalitě bohužel neznám, ale díval jsem se na mapu. Výkon té Anteny Rock na 97,3 MHz je prý 500W a Přerov je cca 100 km daleko. Je to divné, ale stále to ještě nemusí nutně znamenat, že ten výkon nedodržují. Možná, že se v té Vaší lokalitě dobře šíří vlny. Jak znovu říkám, neznám to tam.

DK

500w by ani být problém nemusel, např. Fajn Radio na 94,4FM 500w z Lipinky je slyšet až do Otrokovic čistě i s RDS – jenže to je terénní profil od 445 m.n.m. po 183 m.n.m. bez překážek… u Anteny Rock se bavíme o profilu ze 173 mnm na 200mnm, jenže mezi něma jsou hory 800-1000m… spíš jestli ta lokalita, z které vysílají, není někde jinde

Michal

Dnes poprvé Michael V. živě na rádiu Hey.

Jarda

jen to byl spiš pop, než rock, ale jinak to šlo 🙂 tak snad přítě bude vic rockovější. 🙂