Komentáře a diskuze

  • Jirka 29. 3. 2020 v 21:28 k KomentujemeRozhovor na pohodu, ikdyz me Mirek dokaze roztocit, mam ho rad a drzim mu palce. Vice takovych, jako on.
  • Ovi 29. 3. 2020 v 15:25 k KomentujemeRozhovor s majitelem rádií Color a Hey Miroslavem Pýchou na webu Jaroslava Berky Česká média.
  • Vaclav 29. 3. 2020 v 14:28 k KomentujemeA jak vnimate neustálé prerusovani starymi novinkami? Stejně i kdybych chtěl slyšet urcity novy hit, nepodaří se to behem čtvrthodinky...
  • Ovi 29. 3. 2020 v 13:46 k KomentujemePřestože jsem eurodance v devadesátých letech docela intenzivně konzumoval, nahrával na kazety, poslouchal hitparády, pouštěl spolužákům ve ...
  • Míra 29. 3. 2020 v 10:19 k KomentujemeAha, pak to bylo opravdu přímo vysílání ccir. Jestli si dobře pamatuju, vysílalo se v češtině jen část dne...Frekvenci si...

Články

Komentujeme

6386
Komentáře

1294 Comment threads
5092 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2831 Comment authors
Marcel

Hitrádia mají nově společné vysílání o hodinu dřív, od 11 -15. Mají to i v úvodnících na FB. Nenápadně přidávají a za rok hle centrální vysílání…..

Honza K.

Rádio Blatná má nové logo.

frkotou

Rádio Západ už vysílá online.

http://listen.play.cz/player.html?shortcut=radio-zapad&v=200323&fbclid=IwAR0hIuilwJbOUVjX2gdGY3yS8lIIjeMHPdp3S2Fmau6Lq-TN3i3Bn2wQ20w

Hitrádia mají společná vysílání nově od 11:00.

David Pražák

Prosím, jaká je adresa streamu? Dal bych si ho do svého přehrávače.

Honza K.

Buďme teď rádi za rádia a pozemní TV, internet začíná pěkně haprovat 😀

Jirka

A bude vzdy haprovat a bude vzdy mene spolehlivejsi cestou, nez pozemni vysilani.
Ze pry budoucnost je v „netovych“ radicich.. ha, ha, ha.

Tomáš Hvozdecky

Až se bude výstavba internetových siti dotovat tak jako výstavba pozemního vysilani tak můžete kvalitu porovnávat.Teď bohužel ne.

Míra

Jo i ne. Asi mají dost peněz, když můžou podmáznout EU momentálně spící medvědy, aby jim zajišťovaly nový a nový vysílací prostor.

jouda

Co si kdo zaplatí, to má. 🙂 Třeba mně nic nehapruje, vše jede jak má.

Jirka

O penezich to neni, kdyz to sit neda nebo obcas nedava, muzes platit zlatem a neni to nic platne.

jouda

Když si pořídím službu, kterou provozovatel ždíme hlavně pro svůj zisk a síť nerozvíjí, tak to pak drhne. To třeba není můj případ, takže proto i teď, když je večerní špička, mám propustnost např. k v poslední době tolik zmiňovanému Netflixu 450 Mbit/s.

Jan

Radio Jih prave vysila uz druhou sobotu za sebou zive vysilany dj live set

J K

Kdysi tady někdo tvrdil, že Hitrádia by touto dobou měla již vysílat společně i o víkendech, zatím se tak nestalo. Má někdo informaci, zda se od tohoto záměru úplně upustilo, nebo zda byl jen odložen?