Komentáře a diskuze

  • Jirka 29. 3. 2020 v 21:28 k KomentujemeRozhovor na pohodu, ikdyz me Mirek dokaze roztocit, mam ho rad a drzim mu palce. Vice takovych, jako on.
  • Ovi 29. 3. 2020 v 15:25 k KomentujemeRozhovor s majitelem rádií Color a Hey Miroslavem Pýchou na webu Jaroslava Berky Česká média.
  • Vaclav 29. 3. 2020 v 14:28 k KomentujemeA jak vnimate neustálé prerusovani starymi novinkami? Stejně i kdybych chtěl slyšet urcity novy hit, nepodaří se to behem čtvrthodinky...
  • Ovi 29. 3. 2020 v 13:46 k KomentujemePřestože jsem eurodance v devadesátých letech docela intenzivně konzumoval, nahrával na kazety, poslouchal hitparády, pouštěl spolužákům ve ...
  • Míra 29. 3. 2020 v 10:19 k KomentujemeAha, pak to bylo opravdu přímo vysílání ccir. Jestli si dobře pamatuju, vysílalo se v češtině jen část dne...Frekvenci si...

Články

Komentujeme

6386
Komentáře

1294 Comment threads
5092 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2831 Comment authors
Michal R.

Vysílač country radia 94,6 ze Slavíče od včerejška on-air !!

Michal

Naladils nebo našel v databázi ČTÚ?

Michal R.

Naladil jsem ho včera večer přitom ve čtvrtek ještě nejel.

Michal

Díky za echo. V databázi to už je, takže je to ofiko. 🙂

Jarda

tak ještě ty domažlice a pak tam měl neco v planu beat, ale tam nevim v jakym je to stavu a čeka se na oficialni povolení čtú pro radio 1, to již přípravu má, jen to spustit. Pak ješte chybí aby rti cz spustilo ty zbyle vysílače a take nějaka ta expanze muxu čra a vyměna headendu, tu jejich blicí kvalitu nikdo jinak poslouchat nebude.

Michal

Beat to ještě nemá přiklepnuté a zasedání RRTV, které mělo proběhnout tento týden bylo zrušeno. Takže spouštění nových přírůstků Beatu bych očekával nejdříve koncem léta nebo na podzim.

Jirka

Jj, RTI uz by mohlo spustit Beroun. Co mam zmapovano, 5A nic moc. Jinak Cra des a hruza, i na prenosnem radiu to zni otresne. V aute, to se neda poslouchat vic jak minutu.

Aleš

V Přerově – Předmostí nám díky tomu vznikla další slušná mlátička. 94,5 FM Žilina vs. 94,6 FM Slavíč. Ještě zajímavější to určitě bude v obci Skoky u Dolního Újezdu, kde je pěkný výhled na část Beskyd a kolem Kelčského Javorníku právě směr Vsetínsko a Žilina, která tam vždycky hrála velmi dobře.

Honza K.

Bude mít doporučení EU ohledně snížení datové náročnosti nějaký vliv i na kvalitu DAB+?

Honza K.

Rádio Orlicko vytvořilo anonymní dotazník (na jejich webu) ohledně hodnocení 15cti skladeb. V závěru je možné i navrhnout tip na nové skladby do playlistu.

Míra

V Lídláčku doma někdo manipuloval s netovou sekcí a v Last Listened jsem našel http://blueradio.cz/Playlist.html Hrají docela zajímavě. Akorát na noťasu mi to nějak nehraje.

frkotou

To je internetové rádio, které provozuje jeden opravář elektroniky u nás ve Znojmě ;). Nějak to souvisí i s internetovým ClubRadiem.

Michal R.

Chtěl bych se vás zeptat jaký máte názor na současnou hudební produkci Rádia Kiss ?
Přijde mi totiž že Rádio Kiss poslední dobou hraje více hitů z millenia a více novinek. Přijde mi také že ubralo hodně hitů z devadesátých let na úkor právě millenia a novinek. Cítím to tak sám ? Třeba v Jukeboxu. Včera v Jukeboxu zahráli od Ava Max- Kings And Quuens což je novinka necelý týden zpátky . Co říkáte také na Sonniu Edde v Jukeboxu ?Přijde mi tam lepší než Vojta Sklenař. Hraje i z písemných přani , Vojta Sklenař moc ne. Nic proti Vojtovi jen se mi tam moc nehodí .

Jan

Michale, asi jen pocit. 4 devadesátky do hodiny téměř vždy odehrají, tak jako poslední dva roky. Pro ověření pocitu je dobré se podívat na playlist přes web :))

HONY

Kiss v poslední době u mě klesl ne kvůli kombinaci teamu v této době ale celkově už delší dobu místo kissu ladím relax

Lukáš

Rádio Kiss je mé oblíbené rádio a můj názor je hudební produkci je velice pozitivní. Rádio poslouchám téměř denně a myslím si, že devadesátek neubylo. Zajímavá novinka je, že každé ráno hrají vždy před celou hodinou nějaký megamix interpreta z devadesátek. I v běžném denním vysílání lze slyšet občas nějaké chuťovky, třeba včera Šlágry Boba a Toma – Nám se daří nebo Michaela – Sprayer Frayer. Pro mě jako milovníka devadesátek je to srdeční rádio, které mě při každodenním poslouchání nepřestává bavit.

Vaclav

A jak vnimate neustálé prerusovani starymi novinkami? Stejně i kdybych chtěl slyšet urcity novy hit, nepodaří se to behem čtvrthodinky do, z prace, nebo bych musel dal cekat a slyset c o nechcu, stejne uplne vidim jak takový posluchac novejsich veci ceka az skonci 90 hit. Radia furt nevidi ze novinku si snaz lidi najdou na netu a poslechnou kdy a kolikrat za sebou chcou, což se hur dela s sirsim playlistem. Nebo kdyz furt se argumentuje rotacema, tak at udelaji stanici , kde jede cca 10 JEN nejběžnější ch aktalnich hitu. Na kiss z tech novějších je akorát v pohode In my mind, nebo high hopes, melo by pridat avicci, nebo kygo.

Jerry

R1 liberec on air

Michal

Od cca 17 hodin opět off-air. Čeká se na ČTÚ.
Jerry můžu se zeptat na místo příjmu? U mě ve Vesci to bylo poměrně dost slabé a trochu zarušené Classicem, čekal jsem to krapet lepší.