Komentáře a diskuze

  • David Pražák 22. 2. 2020 v 15:03 k KomentujemeNezapomínejte ještě na nové Rádio Západ. Ten taky hraje dost novinek. A co se týče taneční muziky, tak v FM...
  • Lukáš 22. 2. 2020 v 13:07 k KomentujemeSeeJay rádio vnímám jako kvalitní rádio. Poslední dobou ho posloucháme v práci a byl jsem až překvapen co existuje nové...
  • Václav 22. 2. 2020 v 12:50 k KomentujemeOpět nešlo už doplnit, takže odpovídám možná ještě na neschválený komentář. Slogany jsou první v Brně s nejsnovějšími hity nebo...
  • Jirka 22. 2. 2020 v 12:39 k KomentujemeProtoze Cra v DAB+ berou ze streamu, zmenila se adresa a studio jeste neni finalni.
  • Václav 22. 2. 2020 v 12:28 k KomentujemeK tomu se rád jako posluchač z Moravy vyjádřím. NAŠTĚSTÍ Free nehraje jako Fajn! Hudební složení je primárně dance posledních...

Články

Komentujeme

5930
Komentáře

1223 Comment threads
4707 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2559 Comment authors
Jirkas

K čemu sebestředný Polák zakládá novou diskuzní skupinu DAB+, když je již dávno jiná, první, početnější a hlavně nestranná.

Kdo má zájem diskutovat o digitálním rádiu na Facebooku, prostor rozhodně nemá u „Poláka“ s jakousi nesvobodnou vykrádačskou pseudoskupinou..

̶h̶t̶t̶p̶s̶:̶/̶/̶w̶w̶w̶.̶f̶a̶c̶e̶b̶o̶o̶k̶.̶c̶o̶m̶/̶g̶r̶o̶u̶p̶s̶/̶7̶8̶8̶0̶2̶4̶6̶3̶8̶2̶7̶4̶1̶4̶6̶/̶

ale prostor má tady, nestranně

https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/

Marcel

A proč by ji nemohl založit? Já už Tě pozoruji dlouho a mám ten pocit z Tebe. Navíc tím příspěvkem střílíš do tmy a silně mi připomínáš diskutující pod jakoukoliv diskuzi na Seznamu. Ti si také rádi do něčeho kopnou. Máš koule na to, napsat celé Tvé jméno? Přeji Ti pozitivní náhled na svět. Pa Marcel Círek fremma@sezna

Jarda

Myslim si že skupina pana Poláka je nejlepší, je tam klid nikdo se tam nehada, zadne nadavky at atd. Aspoň tam nejsou nalezly kidi 😀 měl ji založit dřív, nebo být šéfem té původní. Vždyť pro nás vede web digitální radio a myslím že šéfuje digitymu čro a to uz je co říct 😉

David Pražák

Dokud v Dabu nebudou vysílat soukromé stanice a nezlepší se kvalita zvuku, nemá pro mě DAB žádný smysl. Já sám si přijímač pořizovat v nejbližší době rozhodně nehodlám. Na Vysočině tu není žádná pestrá nabídka stanic. A souhlasím s Jirkou. Příspěvky o dabu už mě taky nudí. Ze stanic Českého rozhlasu poslouchám jen Radiožurnál a Dvojku. Nic víc. A jsou na FM v lepší kvalitě, než v Dabu.

Míra

Celkem chápu, že tě kydy o DAB nudí. Je to holt o štěstí. Zatím, bohužel. Když vidím, co se děje na FM, chce se mi zvracet. Naštestí bude Netro Life na VKV, Radio 1 se vrátilo do DABu a Color holt doma na Lídláčku.

Jirkas

Nebyt RTI, tak je DAB+ mrtvice. Prase na kvalitu ala Cra, Cro ted take slo s kvalitou dolu, Teleko jede kvalitne jen diky tomu, ze maji ted prazdno, jinak pan Rapek take jede rád humáč co nejvice stanic a 48kbps.

David

To jo, Polak je stbak a ulhan jako remen, pousti jen to, co se mu hodi. Koukam, ze krysa seda ke kryse.

Jirkas

Círku ja te taky dlouhodobe pozoruju, vsimej si sveho nebo si pohon a podej ruku s nafoukanym Polakem, ktery jak nema moznost mazat nebo pustit jen svou pravdu nebo vykradat informace a clanky, tak maze jak za komara.

David

Marceli, nejsi ten mamlasek s fm skupinou? To by necemu napovidalo.😀 Stejnej arogantni mazalek a stbak jako Lukas.

Marcel

Jirkas alias David…….Na anonymy odpovídat nebudu, i když vím, o koho se jedná……nemáte koule se podepsat, já to na rozdíl od „vás“udělal. Vytvářet dokola anonymní účty, je fakt úroveň primmitiva……Obrázek o „Vaší!“ reakci si udělá každý…..Doporučuji se odhlásit od internetu. Národ si oddechne. Sbohem

David

Tak neodpovidej, to je tvuj problem Marceli. Ano narod si oddechne od takovych pablbu jako si ty nebo Lukas. Krysy a samozvane rediteliky zemekoule.

Jirkas

Prej jmeno, to te naucili za minuleho rezimu vid?

Jirkas

Vis pytel a dost ti z toho hrabe. Meles, ze na anonymy reagovat nebudes a presto tu porad blafes. Sbohem blafale. Ty se odhlas ze reditelstvi zemekoule a poradne za sebou zavri dvere i hubu.

Marcel

Klasik by napsal: „Nemocný to člověk….“

David

Pokud jsi nemocný, něco s tím dělej Marceli. Lukáš to jednou nedá. Tak ať nejdeš ke dnu s ním.

Honza K.

Proč mi přijde, že poslední dobou tady na ovirádiu každý reje jeden do druhého. Prosím nechte toho, nemá to vůbec žádný smysl. Zbytečně ‚zahrabáváte‘ zajímavé komentáře. Díky.

Marcel

Jako ten kříž u stromu….

Cryxia

Rádio Čas(98,3) má seklé RDS
ukazuje furt :
>>CAS<<
CAMOUFLAGE – Love is a Shield

Vaclav

Je to stejne jako když: Kolikrát denně ukazují správný čas zastavené hodiny? 🙂 Jen tady se to možná jevi častěji než dvakrát vzhledem k repertoáru, bohužel.

Cryxia

kolem 11:00 20.1.2020 To opravili. sekl se kodér.

Hony

Byl jsem u vodárny (impuls) žádná změna jen trochu ten objekt chátrá

Cibulka je beze změny kdo chce pošlu fotky.

Hony

Dnes jsem byl na berounském vysílači relax/fajn jsou tam nové ballovací antény dokonce 2 a jedno mikrovlné pojítko.

Jarda

Smer ballovacich antén? Relax by mohl ballovat kladno, ale fajn? Asi prahu, nwm.

Hony

Jedna na kladno podle prenosneho rádia hraje 92.3 dobře a druhá zas na prahu ale mírně pootočená k jihu

Hony

Fajn balluje má otřes ej zvuk jednou trasa vypadla a přehodily to na ball a tak to zůstalo dipól směřuje na jihozápad a trasa na K.Dvůr.

Michal

Čím menší podíl na trhu bude mít tahle banda, tím líp.

Michal

Jak o této události informuje kdysi nezávislý web, nyní pod křídly Media Bohemia asi nikoho nepřekvapí.

Hony

Je v provozu frekvence 101.1 pro Boskovice??

Michal

Frekvence Country rádia v Břeclavi prý ožila. Kdo jste v dosahu, laďte 92,4.

Michal

Boskovice 101,1 on-air.

PPK, JIDXC

Country Břeclav 92.4 (16.1.) Boskovice 101.1 (24.1.) a VelMez 91.6 (29.1.) 😉

Michal

Paráda, jen tak dál. Ještě zbývá spustit pět kousků a pak by se pomalu mohli vrhnout na R1. 🙂 Nechce se mi věřit, že by tu dvojičku R1 rozvysílali až během léta, jak bylo avizováno. Nejpozději do léta to spíš spustit musí, ale jsem optimista a věřím, že to bude dřív. 🙂

Jirka

5A RTI už konečně z Prahy jede plným výkonem.

Jakub Melin

Dnes jsem provedl test pokrytí DAB+ sítí ČRa a RTI z Prahy při cestě Praha – Černá Studnice (Jablonecko) po D10 a následně silnici I/10. Na 5A začaly výpadky kolem Mladé Boleslavi, s občasnými výpadky se to ale dalo poslouchat až k Turnovu. Následně se signál objevoval jen sporadicky, v údolí Jizery kolem Železného Brodu takřka zmizel a opět začal nabíhat kolem Zásady. U 7A byl příjem naprosto bez výpadků až po Turnov, v Turnově to hrálo s výpadky, přes údolí Jizery a kolem Železního Brodu jen sporadicky a opět to naběhlo kolem Loužnice a Zásady. Přijímačem bylo autoradio Kenwood se střešní anténou ve Fabii I. Radio 1 v RTI má vynikající zvuk, takhle by to v DABu mělo vypadat.

Pavlus

Mladá Boleslav to je tady s RTI a CRA DAB+ zapeklité strašné výpadky co tady hraje dost dobře je Teleko a Čro dab+ snad v budoucnu tu by mohl být dokrývač nebo někde poblíž

Jarda

U libereckeho muxu tady ma stanice liberec o 100 procent lepší pokrytí než v fm 😀 az bude dokryvač pro liberec, tak bude digitálně pokryto všude, zejména extremne problematické Českolipsko.

Martin.Vrbsky

já sem chytil rakouskej kronehit na chatě sice šuměl ale byl to kronet v pikovicích na praze západ

hony

Mohu se zeptat na fmscanu píšou že v plzni country vysílá z lokolaty radia 1 je to pravda ?