Komentáře a diskuze

 • Václav 2. 2. 2023 v 19:19 k KomentujemeDíky.
 • H. 2. 2. 2023 v 19:08 k KomentujemeTeoreticky to samozřejmě možné je. Když budete mít místo vysílací antény silný osvětlovací reflektor, tak z výšky celkem přesně uvidíte,...
 • Václav 2. 2. 2023 v 18:47 k KomentujemeÚvodem bych měl technický dotaz co napadl známého - je nejak možné teoreticky, nebo i prakticky existuje zařízení které by...
 • Jarda 2. 2. 2023 v 15:06 k Komentujemenávrat toho fajnu jsem očekával, zajímavé, že se nepokusili získat tu druhou pro rock radio.
 • Oviradio.cz 2. 2. 2023 v 09:26 k KomentujemeNa webu RRTV se objevila k LŘ o Brno 96,4 přihláška Fajn radia napřímo od MB.
 • Hony 1. 2. 2023 v 15:01 k KomentujemeTak to už je 2 připravováný vysílač u nás a z nejlepší kóty
 • Marek 1. 2. 2023 v 14:43 k KomentujemeNo vysílají ze stejně budovy společně s Fajnem,City a Blaníkem
 • PVo 1. 2. 2023 v 12:42 k KomentujemeJestli jim tam Seznam přivede ta svá 2 rádia tak se poslechovost celé skupiny zvedne pomalu 3x. To jen pro...

Články

Komentujeme

O čem píšete?
19.5K Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jarda
8. 9. 2020 06:21

Netro life radio reagovalo na svém fb na dotazy, zda bude někdy i na webu, odpověd je hodně dobrá 😉

Na možnosti poslouchání přes net usilovně pracujeme a snad se brzy dočkáme comment image  Děkujeme, že jste s námi comment image
Tak uvidíme, snad to skutečně půjde.

Jarda
Reply to  Oviradio.cz
7. 9. 2020 12:28

Rádio které zničilo triangl…

Lohen1
Reply to  Jarda
7. 9. 2020 12:56

To úplně ne. Oni pouze dostaly frekvenci po nich. Triangl skončil na základě neprodloužení licence, po silné lobby Evropy 2, která tenkrát z Ještědu startovala. Proglas s tím neměl nic společného. Ovšem prasárna to byla. Jenže když se člověk podívá, co se děje teď….

PVo
Reply to  Lohen1
7. 9. 2020 13:59

že takovou frekvenci dostal Proglas který z ní oslovuje spíš promile pokrytých posluchačů byl kolosální nesmysl. Pomalu stejné mrhání jako jsou ty doubly Bohemia Media. Tomu že za tím byl ltehdejší outkovodič RRTV Flaišmann bych věřil, je to v jeho stylu.

Václav
Reply to  PVo
7. 9. 2020 15:02

Vltava není na tom o moc lépe s oslovováním posluchačů v té a dalších lokalitách a takových vysílačů má o mnoho více. Proglas tento vysílač využívá po půlce čech např. východních.

PVo
Reply to  Václav
7. 9. 2020 15:46

no to není lépe, ale Vltava má veřejnoprávní cíl pozvedávat kulturu ..jak dobře to (ne)dělá nehodnotím. Nesmysl je frekvence 99,7 pro Proglas už jen z důvodu že v pokrytých krajích negeneruje žádné výsledky nad statistickou chybu (není ve statistikách ani uveden -na rozdíl od Vltavy).

Václav
Reply to  PVo
7. 9. 2020 21:27

V tomto případě víc než škatulkování jde o samotné provedení. Když se bavím o veřejnoprávním rozhlase se spoustou vysílačů při pořád ještě vlivu FM nabízí hudebně vyčpělé nebo zaměnitelné Ržurnál, Dvojku, Regiony a pak až komplikovanou Vltavu a nic mezi tím. I když změny Vltavy pro mě k lepšímu ale pořád je ta stanice podřízena a zatížena prezentací čehokoli co vymyslí produkce vysokých uměleckých škol bez ohledu na to kolik to osloví posluchačů. Dle mě by se i kultura dala dělat přístupněji, že nutně z toho nemusí dělat hned avantgardu, když tu nemáme základní stanici, na kterou by člověk přepl po ohrané Dvojce. Jako klidně ať Vltava je třeba s tou náročnou alternativní kulturou, ale chtělo by to něco mezi tím. Narozdíl od některých ohlasů si myslím, že proudové vysílání na Vltavě je jednou z možností ke změně k lepšímu, ale i to je přerušováno dlouhými proslovy o složitých např. literárárních teoriích a i navečer navazují žánrově odlišné pořady. Co se týká odpoledne tak je na tom Proglas lépe, mluvené vstupy jsou nezatěžující svou stručností (1-2min) o dobročinných akcích a programech, takže mi Proglas díky objevující se Worldmusic nahrazuje trochu Ethno. Poslechovost III-IV 2019 librereký a východní čechy jak za celý kraj, tak v jediném okrese se ani Vltava neobjevuje, ale nejspíš se to změní neb trošku program udělali přístupnější.

Last edited 2 let před by Václav
PVo
Reply to  Václav
8. 9. 2020 09:05

no smyslem mého příspěvku nebylo hodnocení, který rádio je víc lúzr ale že přidělení frekvence pro program, co téměř nikdo neposlouchá, je mrhání zdrojem, který má omezenou kapacitu..

Vaclav
Reply to  PVo
8. 9. 2020 09:31

Ok, když už je taková situace, tak by se každá stanice mela snažit být přístupna. Což je pravděpodobnější něž že by se frekvence dala jiné stanici. Při zachování nemainstreamu a zároveň otevreni se, by to mohla byt alternativa. Aspoň ja se snazim vyuzivat.

LiborV
Reply to  PVo
8. 9. 2020 11:29

Vysílání Proglasu mi přijde smysluplné. Zároveň se domnívám, že vysílání na ženevské frekvenci je pro rádio financované pouze z darů příliš drahé. Smysl by mi dávalo spíš provozování vlastních vysílačů s nižším výkonem a náklady na provoz.

Vaclav
Reply to  LiborV
8. 9. 2020 12:27

Myslim si ze to neni jen o vykonu. Se spoustou zasumenych bublacku může byt srovnatelne nakladne za jednotlive pronajmy. Ja z proglasu tezim z Nenáboženských částí narozdil od uživatelů kteri zapinaji kvuli msim a motlitbam, čímž se dostávám k tomu ze spoustu starých lidi to využívá pro ně na jednoduchem klasickem prijimaci. Na internetu dosahuji 2x vetsi poslechovosti nez Vltava. At chceme nebo ne náboženství historicky je součástí kultury. Možná lepsi nez kdyby tu byl islam.

Last edited 2 let před by Vaclav
Jarda
Reply to  LiborV
8. 9. 2020 18:29

Ale zase musíme všichni uznat, že už od začátku proglas informuje o možnosti příjmu pomocí dab+! Ktera stanice tohle měla? Až letošní rok, to na webu uvadí radio 1, express a classic, ale u proglasu jsme se o dabu z jejich webu mohli dozvědět. V dabu jsou skoro od začátku a sekci věnovanou dab vysílačů také aktualizují, též mají o dabu nejvíc infrmací, zatimco jiná radia, tam maji snad jen napsáno, že tam jsou a konec. Takže vlastně jedno z prvnich komečních radií, které jsou v dabu nejdéle, je proglas. Tež musime ocenit snahu informovat o přijmu přes dab+, no aby za nakonec nebylo víc „kostelníků“ s dab rádiem, než nás 😀 Vysílají jak v rti tak v teleko.

Vaclav
Reply to  Jarda
8. 9. 2020 18:38

Odpoledne do 16 se jakž takž da poslouchat aniž by byl člověk kostelnik. I ve vysilani cca 15.30 informuji o obou možnostech prijmu, přičemž po delsi dobe je od leta obmena, ze kolikrát ani nevyjmenovavaji analogové frekvence a vic se věnují dabu.

Last edited 2 let před by Vaclav
Michal
Reply to  Jarda
8. 9. 2020 18:56

Ostatní broadcasteři (podle jejich přístupu) nejspíš stále vysílání v DABu považují za experiment s nejistou budoucností, s potenciálem oslovit asi tak promile posluchačů, tudíž jim za to asi nějaká větší kampaň nestojí. Přitom je to hlavně na nich, aby posluchače motivovali k pořízení přijímačů a nebyla to tak záležitost jen několika málo nadšenců. Myslím, že do vzniku celoplošných MUXů zlepšení moc očekávat nelze.

JM.
Reply to  PVo
7. 9. 2020 17:41

Vrabci na střeše RRTV si doteď štěbetají, že primární cíl byl tehdy ze strany Fleischmanna a dalších odstranit populární Triangl, ale na tom, kdo z tehdejších pánů českého éteru tu frekvenci dostane se už neshodli, a to byl jediný důvod, proč to dostal neutrální Proglas, který je nijak neohrožoval a neohrožuje.

Vinit ze zániku Trianglu samotný Proglas je tedy mimo mísu, tam byly úplně jiné zájmy.

Václav
Reply to  Jarda
7. 9. 2020 13:02

Nebylo to úplně jeho rozhodnutí. Já jej využívám jako takový chillout bez reklam v některých časech, třeba teď brzo odpoledne. Když by tam nebyl Proglas tak by tam byl třeba Blaník jako teď na Helaxu. Možná zároveň se to dělalo, aby to vyhovovalo i Contactu, aby jej nikdo komerční konzervativní neohrožoval, o tom by navyprávěl Jose Brtník (Emerson), který se svého času na diskuzích pohyboval, na radio tv před Ovim.

Last edited 2 let před by Václav
Václav
Reply to  Oviradio.cz
7. 9. 2020 15:24

Ano i tady býval? Tak to možná dělal souběžné návštěvy, poslední aktivita možná bude zaznamená na digizone ale taky 5 let stará. Vzpomněl jsem si v souvislosti jak nazýval zakladadatele Contactu STBáka a že Contact někomu na začátku prý ukradl a ten nešťastník si musel založit radio Euro K. Bouřlivý asi padesátník Emerson byl vyznavačem Beatu a kl. rocku a příznačně po dosažení skoro celoplošnosti aktivita tohoto diskutéra utichla.

Lohen1
Reply to  Oviradio.cz
8. 9. 2020 13:07

V podstatě ano. Mirka je dnes již po smrti, jako Mirek spolu s vysoce postaveným komunistou Požickým založily jedno z prvních soukromých rádií u nás. Mirka věděla jak na to, J.P. dodal peníze a kontakty pro získání licence. Z počátku se vysílalo od 6- 18, poté se přebíral Hlas Ameriky. Postupně se vysílání protáhlo do 22hod. a nakonec nonstop. Po několika letech jednoho dne přijel Mirek Kos do rádia a dovnitř se již nedostal. Díky tomu, jak byly sepsány smlouvy mu bylo rádio že dne na den “ legálně“ ukradeno. Po čase se spojil s Ing. Pavelkou, který opět dodal finance a rozjeli rádio Euro-K ( juro kej) . Po té , co se rádio stalo poměrně úspěšným se celý scénář opakoval. Mirka ( Mirek) byla hold dobrý rozhlasák, ale mizerný obchodník. Zde po letech sice spor o radio vyhrála, ale z dluhů už se nedostala a nakonec zkrachovala.

Ondřej
Reply to  Lohen1
3. 8. 2021 22:17

Jak dlouho je už Mirka po smrti a co je jí stalo?

Lohen1
Reply to  Ondřej
3. 8. 2021 22:50

Přiznám se, že neumím zodpovědět. O jejím úmrtí jsem se doslechl od společné známé, budou to tuším tak 2-3roky. Co se stalo nevím.

PVo
Reply to  Oviradio.cz
8. 12. 2020 13:20

Zbytek dorovnal asi Vatikán. Nebo snad mají úvěr u banky? což by mi přišlo u neziskového projektu nepředstavitelné… Logicky nemůžu něco koupit dokud nemám našetříno nebo si nepůjčím.

LiborV
Reply to  PVo
8. 12. 2020 14:07

Prostředky dárců z oblasti církevních organizací jsou součástí částky na sbírkovém kontě. Některé věci včetně vysílací techniky lze pořídit formou leasingu. Stejně třeba jako zubařské křeslo. Leasing využívají i velké neziskové organizace, třeba na auta pro sestřičky z domácí zdravotní péče. Očekávám proto využití leasingu.

LiborV
Reply to  PVo
8. 12. 2020 14:13

Je možné i to, že Proglas rozdělil investice do více dílčích etap. Získal peníze za, které je pravděpodobně možné studio provizorně rozvysílat a zbytek dobudovat později.

123
7. 9. 2020 00:06

Bonton od půlnoci s novým staničním sloganem a po prvním jinglu mám i dojem, že i s hlasem (ten co je v anonci na nové ráno) – „Česká muzika je na Rádiu Bonton doma“. Hudební motiv jinglů zůstává v podstatě nezměněn. Schválně jsem čekal na dnešní půlnoc, jestli se opravdu něco pozmění. Každopádně první song po půlnoci Elán a Setřička z Kramárov, následováno Enyou a songem Mey It Be. Tak uvidíme ráno.

TÉMA
Restart Bontonu?!
Jarda
Reply to  123
7. 9. 2020 06:27

tak bonton mi furt připomína neco jako blaník 😀

LiborV
Reply to  Jarda
7. 9. 2020 07:43

Dle mého pozorování hudby v ranním vysíláním se toho změnilo na Bontonu jen trochu (cca každá 3tí píseň je zahraniční)

TÉMA
Bonton
Soundwaver
Reply to  LiborV
7. 9. 2020 07:59

přesně, i podle playlistu od 7 hod – jediné, co se změnilo jsou, samozřejmě, noví Iva a Vojta, slogan a podkres moderátorů (znějící pro změnu jak na Expresu, nebo Dance radiu – myslím ten podkres) .
jinak songy fakt stejné jako pred pár lety, zkrátka před tím(všechny již dřív hráli), včetně Ilony Csákové, Bad Boys Blue atd.
a to když jsem to zapnul, tak zrovna hral Sebastian- takže jsem si rikal, že treba nově pojede pouze česká hudba posledních 10 let.. a ono nic.

tak uvidíme, třeba změny v playlistu přidou později , kdyz to sám Vojta psal na fcb, že změny v playlistu budou. 🙂

TÉMA
Restart bontonu
Last edited 2 let před by Soundwaver
Tenisák
Reply to  Oviradio.cz
7. 9. 2020 14:31

Kde je Dan Kostka??

TÉMA
radio bonton
LiborV
Reply to  Soundwaver
7. 9. 2020 08:28

Z playlistu dnešního rána je vidět, že k drobnému pročištění playlistu na Bontonu došlo. Kombinace písničky z pohádky, folku a veselého popu již po sobě není k slyšení. Jako záměr vidím i zařazení několik vyloženě veselých až ztřeštěných českých písní během každé hodině, které moderátoři rozšafně komentují. Změny playlistu jsou, ale řekněme spíš jemné.

TÉMA
Bonton
Vaclav
6. 9. 2020 10:50

Ještě dnes retrovikend na Hitradiu.

frkotou
Reply to  Vaclav
6. 9. 2020 15:02

Opět překvapili. Fragma – Toca’s Miracle jsem hodně dlouho v rádiu neslyšel.

Jerry
Reply to  frkotou
6. 9. 2020 16:27

Na kissu se hraje od Fragmy tak 5 songu a pravidelne..

Václav
Reply to  frkotou
6. 9. 2020 18:14

Jsem rád že jsou schopni mít jiný styl playlistu než ohleděná zaměnitelná konstrukce playlistu ostatních dnů. Takže to hodnotím pozitivně, spoustu lidí by spíš slovo „překvapili“ bralo ironicky, neboť některé songy byly zařazeny jak v sobotu tak i v neděli, ale není nic oproti tomu kolikrát se musí točit Ava Max. Toca’s Miracle je pro mě známý už díky nějaké verzi 2008. Mě se líbil ten po něm který zazněl díky tomu že retro nebylo jen o eurodance narozdíl od Kissu: ENIGMA “ Mea Culpa“ neboť od Enigmy se spíš hraje Sadnes Part.

Níže uvádím výsledky hledání Fragmy v Kissáckém playlistu. Víc než to mi vadí pravidelné nucení se k přerušování současnými skladbami, které se k tomu nehodí. Tady se nabízí prostor na zařazení pravidelně víc skladeb a nemusí to být od Fragmy. Horečka SN je zahrnuta v Playlistu, takže možná mohla ještě nějaká Fragma zaznít v Diskopříběhu.
13:43
FRAGMA YOU ARE ALIVE
 06.09.

08:36
FRAGMA YOU ARE ALIVE
 30.08.

01:18
FRAGMA YOU ARE ALIVE
 25.08.

11:03
FRAGMA YOU ARE ALIVE
 24.08.

Last edited 2 let před by Václav
Míra
Reply to  frkotou
6. 9. 2020 22:27

Já jsem tenhle mashup vždycky nesnášel, už se těším, až do středeční retropárty natruc zařadím oblíbenou: https://m.youtube.com/watch?v=qJFfSiiiqYE

Lukáš
Reply to  Vaclav
6. 9. 2020 23:28

Ze zvědavosti jsem to dneska nějaký čas poslouchal a nic co by mě překvapilo. Nic co by nehráli běžně na Kissu. Na Kissu je podle mě výběr obsáhlejší a hlavně to tam hrají běžně každý den. A když vezmu speciály jako Diskopříběh, Horečka sobotní noci nebo Kazetovka, tak tam je to ještě daleko dál. 🙂

LiborV
5. 9. 2020 17:37

Účastníte se (účastnili v minulosti) akcí pořádaných vaším oblíbeným rádiem mimo éter? A jakých?

TÉMA
Offair akce
Honza K.
Reply to  LiborV
5. 9. 2020 21:13

Kiss Party Live každý rok

TÉMA
Offair akce
Magdič Roubič
3. 9. 2020 19:08

Konec Helaxu i Orionu na ulici Cihelní čp. 111 v Ostravě je na spadnutí. Kamarádka pracuje v nejmenované velké realitce a budova na této adrese dnes byla nabídnuta majitelem k prodeji.

TÉMA
Konec Helaxu
Lohen1
Reply to  Magdič Roubič
3. 9. 2020 21:23

Dnes jsem se na to dotazoval na FB Helaxu, sdílel jsem i článek z rozhlas.cz. Odpověď byla, že se nemám bát, že je HELAX nezničitelný. Tak nevim6. Jako by jim to nikdo neřekl.

JM.
Reply to  Lohen1
3. 9. 2020 21:37

Však on jim to Sedláček ukáže. Asi si myslí, že prostě jen tak založí nové rádio a posluchači se přesunou. Je to škoda, ale tak to fakt nefunguje.

Michal
Reply to  JM.
3. 9. 2020 21:41

Já si myslím, že nejsou tak hloupí. Spíš bych řekl, že se smluvně zavázali k tomu, že o tom nesmí mluvit, případně zatloukat, zatloukat, zatloukat. Však u konce Gamy, Kissů atd. taky konec vysílání do poslední chvíle zapírali.

Lukáš D
Reply to  Magdič Roubič
4. 9. 2020 01:08

Zdravim zatim sem tu budovu nenašel na netu tedy kde to je na prodej.

paja
Reply to  Magdič Roubič
4. 9. 2020 22:15

Ještě nic neznamená, protože v budově sídlí i jiná firma. Podle mě prostor dává do pronájmu a ne na prodej.

TÉMA
Konec Helaxu
123
Reply to  paja
5. 9. 2020 02:34

To by ale nesměla budovu vlastnit firma spojená s Media Bohemia 😀 Stačí otevřít katasrt a obchodní rejstřík.

Honza K.
Reply to  123
5. 9. 2020 11:07

Když koukám na stories Helaxu, kolik lidí bylo na té jejich (asi poslední) akci, je Helaxu obrovská škoda.

TÉMA
Konec Helaxu
LiborV
3. 9. 2020 14:59

NOVINKY Z RRTV: 1) Rádio Západ chtělo vysílat na FM 92,4 v Klatovech. RRTV kmitočet nepřidělila a pravděpodobně na něj bude vypsáno výběrové řízení. 2) RRTV souhlasí s tím, aby Čas dokončil koordinaci přesunu své frekvence v Jeseníku a v Olomouci (na stanoviště Slavonín 2). 3) V koordinaci přesunu ČB frekvence může pokračovat i Radio ZET, které by se také rádo přesunulo v rámci města na jinou kótu). 3) Rádio Helax smí změnit své programové schéma. V tiskové zprávě RRTV není zmínka o tom, že by projednávala přejmenování Helaxu a přebírání programu Rádiem Rubi. To co naopak ve zprávě je, je skutečnost, že Rubi nepožádalo včas o prodloužení licence pro brněnskou frekvenci 96,4. To znamená, že na ní smí vysílat pouze do 1.9. 2022. Hlavní licence zahrnující další frekvence Rádia Rubi je platná do 10. 10. 2025

JM.
Reply to  Oviradio.cz
3. 9. 2020 22:34

Slučují stanoviště s vysílači MUX24, logické.

Míra
Reply to  LiborV
3. 9. 2020 15:34

Pokud půjde ZET v ČB na AS Evropy2, polepší si výškově o celých 6 metrů. Přímo ve městě to bude hrát lépe, na Rudolfově naopak hůř. Možná snaha ušetřit za pronájem….

TÉMA
Přesun ZETka
Last edited 2 let před by Míra
Jirka
Reply to  Míra
3. 9. 2020 16:43

Presne tak, proc platit dva pronajmy, stejne jako Dance Radio a stehovani k Bontonu na Zeleny Pruh a dalsi a dalsi.

JM.
Reply to  Míra
3. 9. 2020 21:03

Naprosto logické slučování vysílačů na jednu kótu. Proč platit víc nájmů za antény a udržovat víc lokalit, když to můžu dát na jednu s takřka identickým pokrytím města.

Philmen
3. 9. 2020 13:26

V zápise z 1.9.20 RRTV je jedna zajímavá věc, která by mohla mít souvislost s de facto ukončením vysílání Rádia RUBI, protože RRTV neprodloužila licenci k vysílání tohoto rádia z důvodu pozdního podání…přesněji uvedeno v zápise:

Rada své kompetence dané ustanovením § 5 písm. b) zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání, ve znění pozdějších změn (dále jen „zákon č. 231/2001 Sb.“) a v souladu s ustanovením § 12 odst. 10 písm. c) zákona č. 231/2001 Sb. vydala toto rozhodnutí: Rada odmítá žádost provozovatele RADIO IBUR s.r.o., IČ: 28643704, se sídlem Uničov, Mohelnická 807, PSČ 78391, prodloužení doby platnosti licence k provozování rozhlasového vysílání programu RADIO RUBI (licence sp.zn. 2011/802/zab), šířeného prostřednictvím vysílačů, neboť žádost nebyla podána v zákonné lhůtě.

TÉMA
RUBI
LiborV
Reply to  Philmen
3. 9. 2020 15:01

Jde o licenci k brněnské frekvenci. Rubi na ní smí vysílat do 1. 9. 2022. O prodloužení nepožádali včas. Jistě tato chyba sníží hodnotu firmy IBUR s. r. o., která obě licence na vysílání Radia RUBI drží.

TÉMA
Rubi
Jarda
Reply to  LiborV
3. 9. 2020 17:57

A co tedy bude s tou brněnskou frekvenci? Bude tam fajn nebo to pujde do licenčka?
A nejake licencko pro hey a color? Zatim nic?

Vaškátor
2. 9. 2020 22:08

Zdravím, posloucháte někdo průběžně všechna Hitrádia? Ptám se kvůli zvukovému obalu a prvkům, které používají. U nás naladím naše FM a chytám Černou Horu, která oproti našemu FM zachovává vlastně jen vrchol hodiny Hitrádií. Jinak moderátoři Černé Hory mluví do jiných podkresů a mají jinak dělané znělky mezi písničkami a další věci. Objevil sem na SoundCloudu zvukaře Černé Hory a mají tam některé ty věci k poslechu… https://soundcloud.com/soundbyromanstraka/hitradio-cerna-hora-2020-power-intros

Víte někdo, jestli to mají i ostatní Hitrádia nebo je to jen specialita Černé Hory? Případně bych byl moc rád za záznam toho, co používají jinde. Třeba Orion, ten nechytám v Liberci. Děkuju.

TÉMA
Hitrádia - zvukový obal
frkotou
Reply to  Vaškátor
2. 9. 2020 23:12

Denně mi hraje Hitrádio City Brno. Černá Hora to má opravdu jiné než ostatní Hitrádia, která mají sjednocené zvukové prvky. Mohu poslat pár záznamů z Brna, když sem napíšete e-mail a pokud budete mít zájem. Nevím, jak to má Praha, tu neposlouchám.

Michal R.
2. 9. 2020 16:06

Nevíte za jak dlouho od povolení RRTV se Radia Rubi a Helax přemění na Radio Blaník či fajn Radio pro Brno ?

Last edited 2 let před by Michal R.
LiborV
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 17:53

U Rádia Petrov to byly měsíce 2. Záleží jen na tom na jak dlouho jsou ještě na stávajících stanicích namlouvané některé větší akce (promo v ulicích, soutěže apod). Pokud se s firmou nedohodnou na jiném způsobu plnění, tak se někdy nechají dojet tyto věci. Bývá to max. 2 měsíce.

Lukáš D
Reply to  LiborV
7. 9. 2020 23:01

lukas Lova-Bulvár jede, ale není to tak černé, jak se zdá. Helax sice ukončí své vysílání na frekvenci 93,7 FM, ale bude pokračovat v plné síle v online vysílání. Je to první projekt v ČR takového typu a myslím si, že může překvapit. Všechny podrobnosti připravujeme. tohle je poslední kapka asi to budé živit ze svých peněz.

LiborV
Reply to  Lukáš D
7. 9. 2020 23:19

V plné síle bude Helax chvíli po překlopení na web. Je krajně nejisté, že budou schopni vydělat na program v současné podobě pouze v online prostředí. Přál bych to Helaxu a jeho posluchačům.

TÉMA
Helax 93,7 fm
Lukáš D
Reply to  LiborV
7. 9. 2020 23:45

Vlastník stanice se tak rozhodl fřekvenci potřebuje pro radio blanik ikdyž oni měni licenci z helax na blanik je v zapise na radě.

Vaclav
Reply to  Lukáš D
8. 9. 2020 06:35

A Zkusit poprosit, hezky opatrně zeptat se, jestli by Vam Orion nechtel dat frekvenci, když jich má tolik cca o 1 se prave prekryva na vetsine uzemi? A v posledni poslechovosti jste byli stejně dobri jak Orion. Kteroukoli, ale nejlepe 103,9? One hundret three point nine 🙂 Neříkejte, že byste nebyli schopni si na to vydělat. Zdravím DJe Lovu, nejvic jsem poslouchal pred 10 lety až u Zlina dance music rejdio ale nedavno to taky nebylo špatné.

Last edited 2 let před by Vaclav
Philmen
Reply to  Lukáš D
8. 9. 2020 08:36

V tom případě, bude mít MB min.dvě netova moderována radia: HELAX a Fajn Fresh,prostě se sází na to,že mladá generace jede na aplikacích, netu a nesedí u rádia. Pokud opravdu HELAX zůstane a bude na netu,pro me se nic nezmění a dál budu „ladit“ přes net. ČR nebude výjimka,např.na Slovensku takto funguje Dobré rádio.sk, v Maďarsku Cool FM atd.Je to jeden ze směru,kam se poslech bude přesouvat…je to vlastně něco podobného jako vznik IPTV,taky byla dřív jen anténa a satelit a dnes je netova TV na vzestupu.

TÉMA
Helax
JM.
Reply to  Philmen
8. 9. 2020 09:08

To je zase naprosto naivní pohled někoho, kdo si vůbec neuvědomuje situaci. Na internetu si to na sebe nemá šanci vydělat, aby to zaplatilo provoz s moderátory, akcemi a vším kolem. Postupně se z toho stane ořezaný program a po roce až dvou to MB zruší jako prodělečný projekt. Proč by dotovali nějaké internetové rádio se stovkami až tisíci posluchačů, když nechtěli provozovat ani úspěšnou stanici, která na jedné jediné frekvenci generovala přes 100 tisíc posluchačů?

Já fakt nechápu naivitu těch lidí, co v MB dělají. Oni si myslí, že tam někomu jde o rádio, posluchače a kvalitu vysílání?

PVo
Reply to  JM.
8. 9. 2020 09:12

taky si myslím… už jen proto že prodávají barák kde je studio, jak tady někdo psal

JM.
Reply to  PVo
8. 9. 2020 09:18

Jako je to smutné a byť jsem Helax neposlouchal (ani Gamu, Egrensis, Petrov…) tak mě prostě štve, že je tady jedné obludné firmě dovoleno likvidovat postupně všechna rádia, která nejdřív „vytráví“ na reklamě, pak je koupí a pak z nich udělá své kolovrátky. Ten postup je dlouhodobě stejný a regulátor je tady úplně bezzubý. I proto, že zákony si tu napsali Fleischmann se Sedláčkem.

Vaclav
Reply to  JM.
8. 9. 2020 10:05

Já zas spíš posuzuju z toho co slyším, protože hodne stanic bylo a jsou stejne stereotypni bez ohledu na vlastnika.

Lukáš D
Reply to  JM.
9. 9. 2020 00:11

Stejnak nemaji zatim na online licenci a bez te helax nemuže vysilat.

frkotou
Reply to  Lukáš D
9. 9. 2020 11:34

Pobavilo. 😀

Lukáš D
Reply to  Philmen
9. 9. 2020 00:09

To je tvoje polemika na svuj online provoz si helax nevydělá přije o posluchače keři ho poslouchali v autě a podobně a v noci bude mít takřka minimalni poslechovost. Davaji sem blaník jen proto že by radí vy těsnili radia Čas nic vic.

LU-
2. 9. 2020 13:55

Na RRTV přistála žádost HELAX -> Blaník

LU-
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 14:11

Při mém nedobrovolném poslechu této hnojnice CZ éteru mne ve Východních čechách opravdu nezajímá, že v Havlíčkově Brodě nepojede autobus. Jedna jediná zpráva = „regionalita“ vyřešená (93.9)

Hori97
Reply to  LU-
2. 9. 2020 14:17

Bude zajímavé sledovat vývoj poslechovosti, protože o nějakém přenesení publika nemůže být v tomto případě řeč narozdíl od ovládnutí třeba Petrova.

TÉMA
Helax -> Blaník
Hori97
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 14:58

Také jsem sázel na to a dává mi to stále větší smysl, že do Ostravy přijde Fajn. Chápu, že priorita je rozšířit, co nejvíce Blaník, ale touhle změnou si těch 150 tisíc lidí úplně odpálí pryč. Navíc Fajn mohl plynule navázat na velké množství kulturních akcí, které Helax pořádá.

TÉMA
Helax -> Blaník
Last edited 2 let před by Hori97
Soundwaver
Reply to  Hori97
2. 9. 2020 16:42

jenže kdy naposledy se stalo, že při relaunchi, zkrátka změně formátu radia, nekdo navazoval (i kulturně) na to předchozí? spíš většinou naopak.

každopádně jestli to je s Helaxem fakt pravda, ač jsem ho poslouchal občas jenom přes net, opět zmizí podle mě unikátní, progresivní typ radia, podle mě – alespoň hudebně – s ‚evropskými‘ parametry. velká škoda.

TÉMA
Helax
Jakub Melin
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 16:48

Troufnu si tvrdit, že část posluchačů Helaxu se přesune i na Radio Čas. Když už blaníkovský formát, tak aspoň ten regionální. Výrazně by si mohl polepšit Kiss.

Ale je opravdu neskutečné, co vše tady může projít.

LiborV
Reply to  Jakub Melin
2. 9. 2020 16:58

Ostrá konkurence proti Času by sebou mohla nést i případný posun formátu právě u Času. Jestli a kam, ukáže až Čas😉.

Soundwaver
Reply to  Jakub Melin
2. 9. 2020 18:28

každopádně jsem koukal na fcb Helaxu a i když to tam někdo psal jako příspěvek i s citací žádosti z Rady, bylo to označeno za hoax s několika smajlíky.

no, připomnělo mi to konec Trianglu v roce 99, kdy jsem taky do poslední chvíle doufal, že to prostě není možné, aby byl při takové oblíbenosti ukončen.

TÉMA
Helax
Last edited 2 let před by Soundwaver
Michal
Reply to  Soundwaver
2. 9. 2020 19:21

Každou chvíli ve vysílání zazní „Helax – nejposlouchanější rádio v Ostravě“. Ještě mohli dodat „a proto vám ho vypneme!“.
Aneb po cimrmanovsku: Sedláček si v Ostravě koupil rádio, ale poslouchali mu ho lidi…
Ach jo.

Jirka
Reply to  Michal
2. 9. 2020 19:28

A zapneme nově pěkně Blaníček, české písničky, které máte rádi. 😀

Michal
Reply to  Jirka
2. 9. 2020 19:54

Řekl bych, že chachaři to dají těm cajzlům z Práglu pěkně sežrat. Budou nadávat jak ty pražský Pepíky poslouchat nebudou a ať s tím jdou tam, kam slunce nesvítí. A pak už budeme jen sledovat jak poslechovost Blaníku v Ostravě postupně roste a za rok, za dva všechno dobrý a zapomenuto. Smutné.

Jirka
Reply to  Michal
2. 9. 2020 19:56

Prave, chvilku bude bordel a nevole, ale pak to potichu utichne a upadne v zapomneni. 🙁

Blanik
Reply to  Michal
2. 9. 2020 22:38

presne, takhle na zapade zlikvidovali nejposlouchanejsi Egrensis a kdysi Karolinu a zapomenuto, „Hrajeme hezky cesky“ snad se lidi prelijou k r. Čas, ma daleko propracovanejsi playlist a da se poslouchat hodiny

michal
Reply to  Blanik
25. 11. 2020 14:33

přesně čas hraje skvěle BLANÍ JE OSTUDA A ZA NEDLOUHO UKONČÍ VYSÍLÁNÍ NA OSTRAVSKU A OLOMOUCKU PROTOŽE 15 000 POSLUCHAČŮ JE OPRAVDU MÁLO NA MORAVĚ(ostravsko,moravskosl.kraj a olomoucko OPRAVDU BLANÍK JE PROPADÁK A PÁNOVÉ S MEDIA PROJECT UŽ SI TO UVĚDOMUJÍ ŽE TO BYLO ŠPATNÉ ROZHODNUTÍ!! A NIKAM TO NEPOVEDE!!!

LiborV
Reply to  michal
25. 11. 2020 15:59

Blaník je na území Moravy a Slezska nová stanice. Potrvá nejméně rok než se v éteru etabluje. Podle čeho se domníváte, že Čas na frekvencích bývalého Rubi a HELAXu skončí? O jaké informace se jedná. V případě, že ani po roce nebude poslechovost uspokojivá. lze v regionu očekávat posílení propagace, či lokálního obsahu. Třeba angažováním nějakého oblíbeného moderátora Času na odpoledne (pokud to budou špatná čísla poslechovosti vyžadovat). Ochotu k těmto krokům lze vidět ve speciálním odpojovaném vysílání pro Moravu a Slezsko. Stažení Blaníku z Moravy a Slezska na rozdíl od vás neočekávám. Podle čeho vyhodnocujete, že si v MEdia Bohemia uvědomují špatné rozhodnutí. Je teprve měsíc od změny. To nelze takto rychle poznat.

TÉMA
Blaník na Ostravsku
michal MC maik
Reply to  LiborV
11. 1. 2021 11:20

tak můžeme radostně oznámit že rádio blaník ani do teďka lidi neoslovilo.v čechách je laťka a úroveň nastavena níž co se týče programu a hudby.takže moraváci blaník prostě nemusí,rad pro rozhl a tv jen podotkla ať s tim něco dělají že jinak bude po roce opět rozhodovat a konat😉 moderuju na jednom rádiu a pořadame akce(kdysi moderátor na Star radiu Morava a radiu sprint TAKŽE NÁME MOŽNOST DO TOHO VIDĚT ale máte pravdu zájmy posluchačů jsou až na 4 nebo pátém místě tak uvidíme no hezký den všem VášMaik MC miki dj

Petr
Reply to  michal MC maik
11. 1. 2021 16:17

To jako kdyz by Blana mela v Ove malou poslechovost tak by za rok RRTV zasahla? To se mi nechce verit, ze by az tak zasahovala do podnikani…

LiborV
Reply to  Petr
11. 1. 2021 17:33

RRTV zpětně nezasáhne. Nemůže. Může pouze v případě, že by vysílatel neplnil licenční podmínky. A ty Blaník plní.

Petr
Reply to  LiborV
11. 1. 2021 18:04

Vsak to je jasne 😉

LiborV
Reply to  michal MC maik
11. 1. 2021 17:31

Programové změny se obvykle ukáží na plno v číslech až po roce. Brněnské změny půjde vidět již na jaře a v létě. Ty podzimně/ zimní za rok. Na Moravě a Slezsku jde o zcela novou značku. Úvodní bilboardová kampaň proběhla, lidí jí vidělo relativně málo. Obvykle následuje kampaň v ulicích měst, promo tým v regionu apod. A to díky covidu odpadá. Rada souhlasila se změnou. Nyní nemá moc možností jak své rozhodnutí vzít zpět (ona tu změnu povolit defakto musela, protože je dle licenčních podmínek, které jsou velmi obecné vše ok), licenční podmínky jsou stále dodržovány.

PPK, JIDXC
Reply to  michal
25. 11. 2020 16:03

jistě zajímavým zjištěním, že ten kdo má nejvíc a nejpřesněji k jakémukoliv tématu má vždy zaseklý capslock… (“ „)

TÉMA
MB
Michal
Reply to  PPK, JIDXC
25. 11. 2020 17:37

Začínám vážně uvažovat, že si tady změním jméno. Nerad bych byl s podobnými výplody jakkoliv spojován. A že se tady těch Michalů v poslední době vyrojilo. 😀 Tak snad příště už jako Mike se těším na viděnou. 🙂

PVo
Reply to  Michal
25. 11. 2020 17:56

nad reakcí PPK jsem se upřímně aspoń 3 minuty smál a pochybuju že by si tě s michalem capslockem někdo spojil..

Mike (dříve Michal)
Reply to  PVo
25. 11. 2020 18:37

Tak jasné, to spíš preventivně. Trošku proklínám rodiče, že mi radši nevybrali nějaké méně frekventované jméno, třeba Spytihněv nebo Dalimil. 😀

Václav
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 23:09

No myslím si že že MB z Prahy si neuvědomuje, že víc než kdekoli jinde se nevyplatí dělat unifikovaný éter, že posluchač přijde o poslední útočiště (Helax) po centralizaci Orionu. Z té vysoké poslechovosti bude vyskoké číslo těch posluchačů kteří z éteru prostě odejdou. Zeštíhlovat nabídku s očekáváním posilování značky kterou chce protlačit provozovatel moc efekt nemá viz změna Bontonu aby vynikla E2, která naopak pak ztratila prvenství v metropoli. Je fakt zvláštní , že by si MB nechali utéct tuto nemalou progresivní skupinu posluchačů.

Tématicky nedávno vznikl FajnFresh, reakce zde byli pozitivní ale vypadalo to jak kdyby zdejší diskutéři objevili ameriku ale spíš to ukázalo kolik lidí neslyšelo Helax hlavně tu jeho lepší podobu před pár lety, kdy to bylo dance music radio, protože právě to se mi vybavilo při poslechu Fresh u čehož by mě zajímalo, pokud tady je Libor Červinka, jak moc bral do úvahy úspěch progresivního Helaxu, zatímco tady opěvoval na začátku roku úspěch Fajnu s plytčejším stylem a obhajoval vysoké rotace hudebním průmyslem povolených novinek, pak se samozřejmě ukázalo že to jde líp – Fresh, který by mohl být nejhodnotnější náhradou Helaxu sice bez regionality, za to naopak schopný být i jinde, což Helax prý nemůže ale kupodivu Pražáci ano :).

Takže kdyby fungovalo to vracení kmitočtů a následné přidělení jinému programu MB, tak by na nějakém vysílači po Orionu mohli rozjet Fresh. Protože by se jednalo o víc než bubláček museli by to mít domluveno už předem a licenčko jen na oko, což už se možná děje s ostatními přípapady. Tuhle možnost říkám z důvodu že po zkušenostech se v Ově už nic slušného nezkoordinuje. Na mysli mám že nejlepší efekt by mohla mít 103,9. Orion je v podstatě zabezpečen ostatními vysílači mimo jiné na jihu po Apollu. Stejně tak mohli uvažovat o Blaníku na 103,9 ale přece 93,7 pro jejich vlajkový Blaníček je důležitější i z hlediska Opavy. Ještě nedávno bych nečekal, že by MB nepřerozdělovala, zůstala by dál u svých megalománských okruhů, ale posledně překvapila, tzn pak by na další duplicity v republice taky mohl Fresh, potenciál má Morava se stále ještě fungujícími soukromými regionálkami, byla řeč o Kroměříži, což teda je taky do očí bijící příklad jak s názvem okresního města jde do jiného (UH) nebo krajského (ZL). Nebudu daleko od pravdy, že to dělá cíleně, aby dosáhlo vyšší ceny při odprodeji, zatímco se tradují báchorky o životně důležitých kmitočtech mimo domovské město.

Pařízek?

 • dokázal s nápady efektivně zaujmout a nadchnout cílové skupiny

Nicméně bude to těžké se nějak přeorientovat. Vyloučím že nezaujme skupinu po Helaxu, progresivní či s AC nemá zkušenosti, on je spíš konzervativní, ale v tomto ohledu zvláště mainstreamovém je nad ním fakt soumrak. Jedině že by dotáhl do dokonalosti zaujímání cílovky od 90 bez otravování rotacema. Neúspěšně se pokouší Kiss a teď i F1, která má ale na kvalitní hity Hniličku. Čas bych viděl na následující možnosti:

 • buď bude dál paběrkovat přežívat jako např v Brně s omluvou pro zadavatele reklamy že je jedním z mnoha kdo hraje pro všechny či se trochu posune ještě více od svých pohodových začátků
 • kdyby to nepomáhalo a čas by klesal na dno a Dálnice by trochu šlapala, tak by mohl na kmitočty Času dát Dálnici a možná by tak dokázal oživit cílovku, že by byl dopravním rádiem i mimo dálnice. Aby byl specializaovaně dopravní, nesměl by rozptylovat jinými rubrikami ani zpravodajskými relacemi
 • nebo na kmitočtech Času rozjede Čas – Rock, nebo ještě více by se nabízelo že bude Čas dál oddělený ale bude nějaký měkčí nebo poprock

cituji soundwaver: „každopádně jsem koukal na fcb Helaxu a i když to tam někdo psal jako příspěvek i s citací žádosti z Rady, bylo to označeno za hoax s několika smajlíky.
no, připomnělo mi to konec Trianglu v roce 99, kdy jsem taky do poslední chvíle doufal, že to prostě není možné, aby byl při takové oblíbenosti ukončen.“

=> pokud to vážným odpůrcům není jedno, tak by honem rychle se měli angažovat něco dělat i když víme že to spíš bude jen pro jejich dobrý pocit. Ale aspoň by to tak mohli tuto informaci rozšířit, když provozovatel opět zkouší jestli překvapení stávající posluchači aspoň jednou neocení 🙂 Né, fakt vážně chtěl jsem říct že po naladění: „Právě posloucháte Rádio Blaník na ostravské frekvenci 93,7 FM.“ nelze čekat návrat s omluvou a proto mi budoucí nespokojené hlasy přijdou už v ten moment naivní, takže ať to raději zkuší teď.

TÉMA
93,7
Last edited 2 let před by Václav
Radiátor
Reply to  Václav
3. 9. 2020 06:58

Ahoj, mám potvrzeno, že Helax pojede dál, nebude to už ale na 93,7 FM, ale online a přes mobilní aplikace.

Jarda
Reply to  Radiátor
3. 9. 2020 07:01

a jak dlouho to vydrží? Aby to nedopadlo jako s radiem zelena hora a další, kde chteli pokračovat a pak nic.

PVo
Reply to  Radiátor
3. 9. 2020 08:42

pod stejnou značku a vlastníkem nebo jak?

Michal
Reply to  Radiátor
3. 9. 2020 08:55

Tímto? „Žádné obavy, Helax je nezničitelný a bude vysílat dál!!!!“
To je jen ubohá mystifikace, nebo spíš taková zoufalá a křečovitá snaha zabránit panice mezi posluchači. Pokud jim Sedláček sebere studio a většině dá výpověď (což je hlavní důvod konce Helaxu, aby se ušetřily náklady za provoz) tak nevím kdo a odkud to bude dělat. A pokud snad pár nejvěrnějších někde samodomo ve stylu Zelené Hory, tak to snad ani nestojí za řeč.
Mimochodem když končil Triangl, taky tvrdili, že budou pokračovat dál v kabelovce, dokonce uváděli konkrétní frekvenci. Samozřejmě k tomu nikdy nedošlo.

Last edited 2 let před by Michal
Philmen
Reply to  Radiátor
3. 9. 2020 09:33

No nevím, možná jako „webovka“ bez moderace, jako proud muziky, ale už to nebude HELAX. Nevím, Sedláčkovi a spol. je to jedno, chce jen generovat peníze a jestli se to někomu líbí nebo ne je asi jedno. Oni počítají s tím, že se zvedne vlna nevole, vydrží to tak 2-3 měsíce a jede se dál. Tady je vidět, jak strašně špatná je funkce RRTV. Je to vlastně jen takový „kejvač“. Jsem zvědavý, jak dopadne jejich slavná digitalizace, tj. DAB od r.2025, myslím, že lobby si to protáhne do roku 2030, protože přeci starší generace by přišla o rozhlas a co kdyby náhodou byla válka apod. Pro mě osobně FAJN ani FAJN FRSH není adekvátní náhrada. Porovnám-li FAJN a HELAX, hudebně i moderátory u mě jednoznačně vyhrává HELAX. Novinky jsou tam rychleji, hudební knihovna mnohem širší a moderátoři jsou svým humorem a stylem do práce víc zapálení. A pro mě i mixy Aleše Brůny jsou super….a to nepíši proto, že bych byl Ostravak, ale jsem z Prahy. Bohužel, Libora Červinku asi nepotěším, sice FAJN po kouskách roste, ale s tolika frekvencemi bych čekal víc. Docela budou zajímavá čísla poslechovosti, pokud nebudou nějak „ohnutá“, protože jsem si všiml na 3 místech, že tam již nehraje FAJN, ale teď tam je KISS a Relax. Jedno z těch míst je holičství a když jsem se zeptal co to, že přeladili, tak důvod byly ty rotace. I já v práci musel přestat ladit Fajn kvůli ohranosti a vlastně mi to ani nevadí , teď vládne spokojenost s RELAXem. Ale v autě a doma přes net ladím HELAX anebo Nordic. Velká škoda HELAXu, ale osobně si myslím, že by se mělo šáhnout i na FAJN, ten má na větší potenciál než má nyní.

TÉMA
Helax
frkotou
Reply to  Philmen
3. 9. 2020 10:29

Tipuji, že pojede pouze hudba a odbavovat se to bude jen ze serveru. Něco jako Vysočina. https://radia.cz/radio-vysocina-playlist

Libor Červinka - Fajn Radio Music Manager
Reply to  Philmen
3. 9. 2020 13:40

…a to je na tom asi nejlepší. Každému z nás se líbí něco jiného. V pořádku. Líbí se ti Helax? Kiss? Blaník? OK, naprosto to respektuji. Jestli souhlasím s tvým názorem na naši hudbu a moderátory? Samozřejmě že ne, ani náhodou. Nepotřebuji, aby mě tvé názory těšily, stejně jako tebe určitě nepotěší ty moje. A tak to má být. Já ale své práci na Fajnu jednoduše věřím a je mi jedno, jak arogantně to možná podle někoho vyzní. Řídím se naprosto jednoduchým pravidlem. Nikoho nekopírovat a dělat si to po svém 🙂

TÉMA
Helax
Lukáš D
Reply to  Radiátor
4. 9. 2020 01:44

Helax definitivně konči.

Libor Červinka - Fajn Radio Music Manager
Reply to  Václav
3. 9. 2020 13:45

…ano, jsem tady 🙂 Jestli jsem bral při tvorbě Fajn Fresh do úvahy Helax? Ne, to opravdu ne. Ani žádné jiné rádio. Bral jsem do úvahy jen to, jak si myslím, že by moderní radio hrající nic než novinky všech stylů, mělo znít. A tak také zní 🙂 Samozřejmě že se netrefím do vkusu každému, ale to ani není mým cílem 🙂

TÉMA
93,7
Míra
2. 9. 2020 11:50

Zřejmě mají poslechovost. Jinak nevím, jak to dokázali. Radiohouse si plácnul s Rádiem Kroměříž.

TÉMA
Rádio Kroměříž
PetrB.
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 12:32

Pozor na to, aby to nedopadlo jako s Černou horou, nechají je finančně vykrvácet a pak to „zachrání“ že to převezmou a bude z toho do dvou let další Blaník….

PVo
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 13:59

Takové dokrývání s nástupem DAB snad přestane mít smysl…

Míra
Reply to  Oviradio.cz
2. 9. 2020 12:32

Hm, asi jo. Ředitel Blatné to zkouší marně.

LiborV
Reply to  Oviradio.cz
3. 9. 2020 15:10

Poslouchal jsem Rádio Kroměříž a musím říci, že na to jak je malé, tak zní opravdu velmi profesionálně. Profilovali se ve vysílání jako Rádio Zlínského kraje. Napadá mě, jestli jim v tomto případě nechybí pokrytí Vsetína?

TÉMA
Rádio Kroměříž
LiborV
2. 9. 2020 00:06

Vzpomenete si dnes někdo na rádia Brno 103,4, Tep, Metuje, Krumlov, Life 91,6, Rádio West nebo třeba na karlovarskou Dianu nebo Duhu z Vrchlabí? Máte na ně vzpomínky? Nahrávky, příběhy. V době kdy se blíží konec rádia Rubi je prima vzpomenout na některé oststním

TÉMA
Zaniklá rádia
Michal
1. 9. 2020 13:08

Rádio Rubi by rádo přejímalo program Fajn radia, případně Blaníku. Čímž se prakticky blíží svému zániku.

TÉMA
Rubi končí