Komentáře a diskuze

  • Ovi 25. 5. 2019 v 23:28 k KomentujemePraha - Krč, Jalový Dvůr: V autě velmi dobrý signál 87,5, stereo, bez RDS.
  • Matyas 25. 5. 2019 v 22:02 k KomentujemeJe tomu tak, i 50km na jih od Prahy, signál obstojný.
  • Noobish 25. 5. 2019 v 21:48 k KomentujemeAko som sľúbil, video z dnešného Sporadic E :) Niekto sa na to dokonca aj pýtal, tak prinášam nahrávku. https:...
  • Pako FM 25. 5. 2019 v 20:51 k KomentujemeCo to je proboha za blábol. Legálně se nedá dostat ??!! Každý v*l si naladí 87.5Mhz a poslouchá. Ach jo....
  • Jarda 25. 5. 2019 v 20:43 k Komentujemeoni ješte existují? myslel jsem že to už skončilo a piratske vysilaní už nelze provozovat. K te frekvenci se n...
  • JM. 25. 5. 2019 v 19:54 k KomentujemeDnes až do nočních hodin vysílá speciální narozeninové vysílání k 15. narozeninám FLASH Radio 87,5. Vysílání b...

Články

ANKETA: Rádio Sázava se mění na Hey Radio. Bude mít více posluchačů?

Hey Radio

 

Rádio Sázava se mění na Hey Radio. Bude mít více posluchačů?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

65
Komentáře

32 Comment threads
33 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
BreptaRbk

80 & 90 ‚s ❤ 👍 ❤

BreptaRbk

Pozdrav z CR na Jadran 😄

Tom

Hey Radio je skvělé, ale některé věci prostě nemají v jejich playlistu co dělat.

Anonymní

Změna názvu je určitě dobrým krokem, tady v Brně působila Sázava taky zvláštně.:-)
Chtělo by to ještě trochu doladit program a sladěnost toho, co se hlásá, s tím, co se hraje. Uvedu příklad: Dnes krátce po půl noci zazněl slogan „Rádio Hey, kvalitní Rock“ a následovala skladba skupiny ABBA.:-D
Taky občas působí neprofesionálně někdy příliš dlouhé pauzy mezi skladbami, obecně se dá ale říct, že je to mnohem lepší než na Colouru, kde mě to někdy fakt odrazovalo (o hudební složce Colouru nemluvím, ta je v rámci svého zaměření opravdu dobrá).
Věřím ale, že toto jsou pouze dětské nemoci, které se podaří odladit.
Fandím Vám, tak si to nepokažte.:-)

jouda

Hey už tady hlavně bylo a je to takové univerzální a nic neříkající. Nenadchne, neurazí, trochu sériovka, není originální. Samozřejmě že Sázava ve Frýdku-Místku působí poněkud divně. 🙂

Matyas

Vážený pane Mirku, jsem rád za vaše sebevědomé cítění, leč to ukazuje jen na relativitu v rámci diskuze, nikoli symetričnosti, se kterou budete s postupem času konfrontováni.

Thomas

Pan Mirek, což je pan Mirek Pýcha špatně snáší kritiku a ikdyž je to kritika věcná a pravdivá, často ji zamlží a otočí proti druhému.

Pan Mirek nesnáší hlavně blbost, a to ve veškerých podobách. Jakákoliv kritika je vítána, ale kecy typu, že název HEY není něčeho hoden.. Ale pánové no, no, no. Zkuste něco udělat, zamyslet se na tím a pak pište. S playlistem rádia dosud nikdo nic nedělal, takže prosím, o čem že byla ta kritika, ta pravdivá a hlavně věcná kritika?? Že není našeho rádia hoden název HEY? Že Já to blbec asi nepochopil.

Thomas

No právě to je kámen úrazu, že se s playlistem nic nedělalo..Country Expres mistra Kulíka tam je jak z jiné planety a dalo by se pokračovat.Těch abnormalit je tam stejně hodně jak ve Vás Mirku.

Abnormalit je nejvíce ve Vaší tzv. „konstruktivní“ kritice. Asi jsem nějak nepochopil co vlastně kritizujete. Jen pro př. pořad Jendy Kulíka je v rádiu od jeho vzniku. Vy si myslíte, že podáním žádosti o změnu názvu na úřad RRTV, resp. vydáním tiskové zprávy se něco okamžitě mění? Vyhodíme Kulíka? Nebo snad Vy si myslíte, že máte patent na Kulíky, a co vlastně pro Vás znamená změna názvu? A co se vlastně mění? Název? Program? Posluchači? Třeba se dozvím zde.

Třeba až nabude právní moci rozhodnutí Rady o změně názvu rádia, tak možná dojde i nějakým dalším změnám, ale jakým? Co myslíte? Zkuste napsat co a proč by se mělo měnit, resp. jakých změn je hodna změna názvu stanice.

Vždy když zabloudím do diskusí, nestačím se divit sebestřednosti některých pisatelů. To bez urážky. 🙂

JM

Pánové, buďte prosím v klidu. Tím spíš, když se to týká Sázavy, jednoho z těch rádií, které se alespoň snaží.
Souhlasím s tím, že současná tvář Sázavy, nově tedy Hey, je dost zvláštní. Je tam hodně rocku (možná až moc, rockových stanic už je mnoho), je tam vedle toho country, je tam vedle toho funky a house v podání Michaela V, do toho tam občas hrají věci jako Kabát a další. Tohle nepovažuji za vyladěný a rozumně naformátovaný mix.

Na druhou stranu, pokud bude jeden večer v týdnu country speciál, kde je problém? Kdo si ho bude chtít poslechnout, naladí si, jiný si v tu chvíli přeladí jinam. I o tom je rozumně dělané rádio. Mnohem raději budu mít rádio s večerními speciály byť občas formátů, které mi třeba nevoní, a vedle toho tam budu mít speciál na ten „svůj“ hudební styl a zajímavý mix, jiný, než na kolovrátkových neoriginálních stanicích.

Já bych si velmi přál, pokud by Hey šel cestou rozumně vyladěného pop-rock rádia, se speciály na rock, 80s, funky, klidně i country nebo folk… Aby denní playlist byl poslouchatelný a večer a o víkendu se tam objevovaly formátové speciality. Aby tam byli autorské pořady lidí, co vědí, co hrají, ať už to bude rock, funky, 80s nebo country.

Takováhla rádia v CZ éteru prostě chybí, už jsme si na ně skoro odvykli a je super, že se to zase někdo snaží dělat (více zatím Color, méně ale se snahou Hey).

Díky za podobné komentáře JM.
Ano, podobným směrem máme v úmyslu, po faktickém přejmenování, ladit i formát. Budou a zůstanou 80-90´plus dobrý pop-rock a rock. Některé tracky z playlistu „upozadíme“ do jiných časů. To ale neznamená, že bude kvůli názvu vše jinak. V podstatě jen trochu náš playlist čítající cca. 4000 tracků zúžíme – výsledek: asi tak jako to dnes třeba hraje v sobotu a v neděli.

Náš playlist je na našich www. Každý se může podívat.
Hezký den na našich FM od Jadranu. 🙂

Tom

Mirku, pokud vyladíte Sázavu tak, jak píšete vy a navrhuje JM, tak vás začnu poslouchat ještě častěji. Fandím Coloru i Hey Radiu.

Jirkas

Sázava občas hraje prazvláštně a nevyrovnaně a je dobře, že tu je.Je to to nejlepší co v éteru dnes je.Color opravdu best.Fandím rádiu a mám radost i za ně za každou získanou frekvenci.

Breptavdf

Pane Mirku souhlas! Nazev Hey Radio je povedeny. A program Hey radia sve posluchace ma a dalsi pribudou.

Myslím, že máme celkem jasno, co chceme hrát. Plácáním bych asi nazval tento komentář. Změna názvu byla plánovaná déle než 2 roky a nový název jednak lépe vystihuje nadregionálnost rádia, ale i obsah toho co hrajeme. Důkazem jsou i některé komentáře, které ze změny názvu vytvářejí absurdní závěry, typu čeho je tato změna hodna. Díky za podobné názory.

Breptavdf

Hey radio hraje z 95 % dobře.

Matyas

Bohužel, změna názvu není hodna toho, co se do éteru šíří. Do té doby, dokud si stanice neujasní, co chce vlastně hrát, je to krok z bláta do louže a prospěje jen velice úzkému okruhu posluchačů, kteří lpí na názvu ne však na hudebním projevu. Záměrně používám kritiku, protože má citlivost na projev mi jinak nedovoluje se vyjádřit v pozitivu. Oproti tomu Color, již nachází cestu, ale Hey ve svém plácání se mezi vším a ničím to říci nemohu.

JM

To záleží hlavně na odladěnosti programu. Ale je pravda, že název Sázava mohl na Liberecku nebo Frýdecku působit zvláštně, Hey je neutrální.

Ondra

Hey má příšerný zvuk.Jak když člověk poslouchá mp3.S tím ať se jdou bodnout..

Jirkas

To máš pravdu + ty výpadky, letité, zkouším poslouchat a opět výpadky, na několik vteřin ticho.Tuhle jsem poslouchal několik vteřin ticho, pak naběhnul nahradni program/smycka z vysilace a zase normalní vysílání a furt se to opakovalo, asi desetkrát za hodinu.Léta neměnný a technicky nezvládnutý stav a slibotechna Pýcha několikrát sliboval jak se to opraví.Vlastně víceméně vždy výmluvy a lži, několik let.A jak prská, když mu to člověk připomene chyby.To že pouští hnoje stahnuté někde z netu a prohnané kompresí se ani nevyjadřuju.