Ivo Harvánek: „Chtějí-li národně konzervativní populisté financovat Český rozhlas z daní místo poplatků, není to proto, aby zachovali jeho nezávislost a společenský význam.“
Hudební tipy nejen pro dramaturgy rádií na Spotify
Nejnovější komentáře
Jirkas: On ale narazel na kvalitu zvuku. Je sice hezke, ze je tam vse co na FM, ale vetsina stanic rve… 11:48 28.06.2026
Oviradio.cz: Děkuji, jsem rád, že jsme se v tom f) shodli. Jsou-li tepány nešvary bývalého impulzáka a rokzounisty Babiše a jeho… 08:47 28.06.2026
Jakub DXer: Pro fanoušky AM vysílače Liblice ještě video a nějake fotky na Novinkách pod titulkem “FOTO: Nejvyšší stavbu v Česku odstřelí. Slyšeli… 07:46 28.06.2026
Václav: Mám rád FM ale pokud chytnete DAB , tak většinou obsahuje to co FM + stanice navíc kromě nezávislých regionálních. 14:31 27.06.2026
Václav: Dlužím odpověď a je to f) ovšem bez dozimetru a financování Čro z bitcoinu, čímž se nám výběr zužuje a… 13:50 27.06.2026
Lukáš: DAB je sice dobrý ale rozhlasových stanic které vysílají v dobré kvalitě aby se daly poslouchat i na věži která… 11:48 27.06.2026
11:48 28.06.2026