Komentáře a diskuze

  • Václav 2. 2. 2023 v 19:19 k KomentujemeDíky.
  • H. 2. 2. 2023 v 19:08 k KomentujemeTeoreticky to samozřejmě možné je. Když budete mít místo vysílací antény silný osvětlovací reflektor, tak z výšky celkem přesně uvidíte,...
  • Václav 2. 2. 2023 v 18:47 k KomentujemeÚvodem bych měl technický dotaz co napadl známého - je nejak možné teoreticky, nebo i prakticky existuje zařízení které by...
  • Jarda 2. 2. 2023 v 15:06 k Komentujemenávrat toho fajnu jsem očekával, zajímavé, že se nepokusili získat tu druhou pro rock radio.
  • Oviradio.cz 2. 2. 2023 v 09:26 k KomentujemeNa webu RRTV se objevila k LŘ o Brno 96,4 přihláška Fajn radia napřímo od MB.
  • Hony 1. 2. 2023 v 15:01 k KomentujemeTak to už je 2 připravováný vysílač u nás a z nejlepší kóty
  • Marek 1. 2. 2023 v 14:43 k KomentujemeNo vysílají ze stejně budovy společně s Fajnem,City a Blaníkem
  • PVo 1. 2. 2023 v 12:42 k KomentujemeJestli jim tam Seznam přivede ta svá 2 rádia tak se poslechovost celé skupiny zvedne pomalu 3x. To jen pro...

Články

ANKETA: Rádio Sázava se mění na Hey Radio. Bude mít více posluchačů?

Hey Radio

 

Rádio Sázava se mění na Hey Radio. Bude mít více posluchačů?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
O čem píšete?
65 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
M
9. 1. 2017 06:59

Souhlas, kdyby jste vdeli jak komunikuje Pýcha s lidmi na facebooku nebo na svých strankach, to by jste koukali.Dlazdic, lhar, prekrucovac pravdy.

JM
8. 1. 2017 16:41

To Vaše trollení je fakt zdravá kritika k pohledání. Podíval jsem se na Vaše komentáře, a jdou v tomhle pořadí:

1) „Hrají děs, kočkopes jako blázen.Zlatý Color, ale Sázava se zhoršila.“
2) „Hraje zmateně a hrozně nevyváženě + ta namyšlenost ředitelíka Pýchy.“
3) „Víš co je tvůj problém?Že vůbec nesneseš kritiku, ty by jsi nejlépe na facebooku a na různých stránkách četl jen chválu (… atd. celé to sem kopírovat nebudu)“

Tohle není kritika, ale jen štěky, osobní útoky a kydání hnoje.

Je škoda, že tu diskuze sklouzly do takovéto úrovně a argumentů ad hominem, ale tomu se asi člověk na internetu nevyhne. Dál Vás krmit nebudu.

JM
Reply to  JM
8. 1. 2017 16:42

Sorry, tohle mělo jít jako odpověď nicku „Tomas“.
Ale to z toho asi vyplývá…

Reply to  JM
8. 1. 2017 18:34

Kdepak trolleni, to je škola ředitelíka Pýchy.Je ještě výřečnější než já.

Matyas
8. 1. 2017 13:36

Já bych podotkl jednu věc a to: pokud chce diskutující či posluchač udělat věc, která bude mít efekt, je ta, že dané médium přestane poslouchat a pokud tento obdobný pohled budou sdílet i další, automaticky poslechovost klesne na nějakou míru, když míra klesající do pole statistické 0, je to již nad zamyšlením i pro provozovatele a jeho investic do projektu, pokud je silný, nemusí to třeba ani řešit, ale je-li opakem, musí začít používat rozum a položit si otázky. Do té doby, jak již bylo řečeno, je to na každém, co chce hrát i za tu cenu negací ve zpětné vazbě na konkrétní výtky. Osobně bych nesrovnával nesrovnatelné v podobě stanice Color a Lounge Fm. Druhá zmíněná, je úplně jinde, v porovnání X faktorů, než-li první. Př: stačí se podívat na webové stránky a to říká za vše. následný hlubší rozbor, bych již zde nerozváděl.

8. 1. 2017 13:08

Poslední poznámka: Nevím kdo je Tomas, neznám nikoho z těch zde tzv. „diskutujích“, s nikým jsem se nepotkal a ani nevím proč bych se potkával?!! Na našem FB nikdo nic nemazal.

„Kydy“ těchto pánů nejsou diskusí. Kydejte si tu i nadále, ale beze mě. Pokud někdo přijde k Vám domů a bude Vám dělat na návštěvě nepořádek nebo bordel, tak alespoň já takového „hosta“ vyhodím. To je adekvátní případ asi s tím, když Vám někdo „kydá hnůj“ na Vašich stránkách. Tak zrušíte diskusi nebo zablokujete podobného pitomce. Takto to udělali téměř všichni – zrušili diskuse. A proč? Kvůli takovým pitomcům, resp. spíše úchylům, co zde píšou podobné „příspěvky“ a pak je nazývají kritikou a nebo diskusí. Zkuste si sem třeba dát jako téma ještě Zemana – to bude teprve počteníčko…

Myslím ale, že namístě by pro aktéry těchto diskusí bylo spíše vyhledat si odborného lékaře…
Takže už si zde kydejte ty svoje hnojíčky, upatlané odpady, atd. No a Ovirádio Vám k tomu bude udržovat v provozu svůj server.

Good Luck.

Reply to  Blbej ředitelík
8. 1. 2017 16:24

Ještě jednou, je to zdravá kritika, kterou pan Pýcha neunesl a přetočil to úplně jinam.
Prostě všechno dělá dobře a jak někdo napíše kritiku, dělá vlny, jak když mu někdo bere rádio..Pane Pýcha trochu sebereflexe.Mazat umíte jak za starých časů a dělají to srabící anebo namyšlenci.

FM
8. 1. 2017 12:58

JM a Tomas – Mate dost 🙁

JM
8. 1. 2017 11:22

A ještě k tomu mazání na Facebooku – třeba takový Impuls běžně maže jakýkoliv příspěvek, který upozorňuje na vysílání v monu a kritizuje to. A je úplně jedno, zda je ta kritika vysoce technická a konstruktivní, nebo to tam jen napíše nějaký posluchač stěžující si na „zvuk jak z plechovky“.

Reply to  JM
8. 1. 2017 11:58

Dělá to i Pýcha, takže je na úrovni Impulsu, takže neomluvitelné a je stejným odpadem.

JM
8. 1. 2017 11:10

Milý Tomáši, a pánové Fleischmann nebo Sedláček tu neustávající kritiku Hitrádií, Frekvence 1 nebo totálně zlikvidovaného Rádia Bonton snesou a komunikují tady na diskuzi? Snaží se o nějakou reakci? Nebo tu někdy psal někdo z rádia Impuls, které se tu kritizuje neustále jako odpad éteru a snažil se o nějakou diskuzi nebo třeba zlepšení stavu?

Nějak jsem si nevšiml.

A jestli jako konstruktivní diskuzi a kritiku myslíte ty Vaše příspěvky „je to děs, je to kočkopes, ředitelík je namyšlený“, tak to má ke konstruktivní kritice dost daleko. Je rozdíl mezi diskuzí, kritikou a pouhým kydáním špíny.

Reply to  JM
8. 1. 2017 12:02

Realita není kydání špíny, slušně vyjádřený stav věcí jak Hey Rádia, tak osoby pana Pýchy.Kdo s ním v minulosti jednal, tak ví své.Musí se naučit žít s kritikou a ne jak malé dítě zakazovat či mazat diskuze, to dělají srabíci nebo staré komunistické struktury.

8. 1. 2017 00:08

Chtěl jsem sem něco napsat, trochu od plic. Ale díky za poslední komentář, který řekl mnoho za mě. Ano. Dovolil jsem si přejmenovat rádio, a z nedostatku času jsem nezměnil nic na hudební složce. Když si dovolil konstatovat, že Hey hraje stejně jako Sázava, tak sklízím akorát urážky, že jsem namyšlený idiot. Prima. Zeptal bych se provozovatele tohoto webu, jestli ho těší podobné diskusní příspěvky. Pro mě osobně to je zklamání, že je asi zcela zbytečně odpovídat namyšleným narcistům na jejich ubohé výlevy. Proč vůbec podobný web dělat a pro koho??

Já na Vás kašlu, dovoluji si dělat svoje rádio a za svoje peníze. Udělejte si i Vy svoje rádio a pak si zde pište, co a jak se má dělat. Přeji všem prima nový rok a s prominutím si já budu dělat co chci. Poslouchejte si ty svoje Fajny, Hity, a další tuctová rádia a pište si zde co chcete.

Je mi Vás líto, nejvíce provozovatele tohoto webu. Vy akorát kydáte hnůj… Ale já si dělám co chci a co mě baví. To je to, co nás rozděluje 🙂

P.S. Snažil jsem se být co nejslušnější, ale pochybuji, že se budu dalších diskusí zde účastnit..

Reply to  Mirek
8. 1. 2017 09:50

Víš co je tvůj problém?Že vůbec nesneseš kritiku, ty by jsi nejlépe na facebooku a na různých stránkách četl jen chválu, ale jak někdo napíše kritiku a většinou oprávněnou, prskáš jak papiňák a malé děcko.
Dělěj si co tě baví, klidně i blbě, protože ty kritiku nikdy nepřijmeš.Ještě bny jsi nejradší tady všechny negativní příspěvky smazal viď?Tak jak to děláš na facebooku?Pěkně postaru,. komunisticky viď?

Václav
7. 1. 2017 23:26

Lidi, proč tolik nenávisti? Protože je to jediný ředitel rádií který s náma se snaží komunikovat? Je dobře že to nevzdává a bere to jako podněty, ty ostré komenty. Chtěl bych vidět Fleismana, jak by byl nakloněnen diskuzi a vůbec řadu dalších ředitelů dělající ty svoje kafemlejnky, a že jich je, co zaplácly éter. Ano možná trochu pokory p. Pýchy by neškodilo, ale i takto se to dá, Pořád lepší takhle než vůbec. Připomeňme že dost obohacuje éter, hlavně co se týče Coloru, který hraje jako např LoungeFM v Rakousku, či tamnější ( freies) rádia, resp. ty menšinové, pro které u nás prostor nebyl, a to tedy nejen hudebně ale i minimalistickým zvukovým obalem, který by dle mého názoru nebyl na škodu i u dalších rádií a je tedy i na Hey a je to dobře i za cenu, že se zase někomu nezdá, že jsou vteřinové pomlky mezi tracky atp., nebo že Hey má výpadek – raději takto než jen s kolovrátky, věřím že výpadky zlepší, asi mám štěstí, ale namátkově jsem se s výpadkem nesetkal. A le pořád lepší pomlky mezi songy než přehršel těch nechutných jinglů musejících oddělovat každou skladbu ve větší dávce. Často jsem přemýšlel proč tomu tak je a napadlo mě, že je to inspirace z projevů reklamních spotů z komerčních televizí a možná zase nějaký dobrák zjistil, že to bude vyhovovat rádiu, aby ek. Rostlo. O to mě to připadá nesnesitelně jší, že od přírody televizi sleduji míň, ale v tom rádiu už se to bere jako standart, proto asi to vyčítaní pro Hey, když to dělá pohodověji. Možná tady komenty vyplývají té hudební náplně a to tak, že hey dráždí svým zajímavým rockem ale zároveň to dokáže zničit totálním středoproudem z F1, ještě když jde o časté takové střídání skladeb. Možná když by to bylo od začátku na úrovni České Kanady a podobných, tak se to tu tak neřeší, ale u Hey jde cítit potenciál lepšího, proto to provokuje. Jakoby p. Pýcha necítil, že tam ten MAINSTREAM NEPATŘÍ i když by byl z určitého období, ale že se točil a točí všude, tak kdo chce něco jiného, tak ho to na Hey akorát naštve, já jsem nikdy nepochopil proč tam je, výjimečně dejme tomu z rocku Beatles. P. Pýcha tady kdysi vysvětloval proč na Ethnu, těsně před změnou na Color tam dává něco jako „řekl lásko má já stůňu“ , že k tomu má osobní vztah nebo tak, ale srovnejme následný vzestup Coloru, kdy se o hudbu stará někdo jiný(Ovi) a analogicky bych to doporučoval u Hey. Proto bohužel ztrácím zvědavost si ho naladit hlavně v oblasti FM, kam se občas dostanu. Myslím že na hey by slušel rockenrolový základ, tak jak jsem ho tam zaslechl, hned mě to napadlo, inspirovat se pořady Jaroslava Wykrenta – hudební vzpomínky (takové ty méně známé skupiny předbeatles) – samozřejmě to nepřehnat, ať to není jen jak Oldies rádio . Dobrý je i v po na country v 19 Křen a oldies párty. Popř. Indies (stravitelný rock z FM4). Nevím proč ale špatná na Hey nebyla ani E. Piaf a nějaké filmové melodie ale raději zůstat u instrumentálních, ne obhajovat mainstream, že to bylo v tom a tom filmu.

Marcel
7. 1. 2017 23:18

Mně trochu mrzí, že jsem panu majiteli nestál za to, aby odepsal na mé 2 e-maily, které jsem mu poslal….

Michal Hovorka
7. 1. 2017 17:06

Přestaň prskat a radši se věnuj rádiu.Hey je spleť.

prcek
Reply to  Michal Hovorka
7. 1. 2017 19:43

Radio hraje dobre bych rekl i kdyz nejakou zmenu to chce. Sve posluchace to ma a to je super

Reply to  prcek
7. 1. 2017 20:11

Hraje zmateně a hrozně nevyváženě + ta namyšlenost ředitelíka Pýchy.

7. 1. 2017 12:30

Pro Tomase: Playlist rádia HEY se od bývalé Sázavy neliší, neboť jej nikdo neměnil… Určité změny v hudební dramaturgii plánujeme nyní v průběhu ledna – února 2017. V každém případě podobný zasvěcený koment vždy potěší. 🙂

6. 1. 2017 17:34

Hrají děs, kočkopes jako blázen.Zlatý Color, ale Sázava se zhoršila.

Roker Macek
6. 1. 2017 13:48

Jsem z Ledče n/Saz. 89. 30 fm