Komentáře a diskuze

Články

VIDEO: FM rádia v Praze v roce 2010

Pojďme si trochu zavzpomínat na časy minulé. Zde je záznam proladění pásma VKV v Praze v roce 2010. Podívejte se na to, jaká rádia byla tehdy v éteru a jakou muziku hrála.

10 komentářů VIDEO: FM rádia v Praze v roce 2010

 • Jarda

  bude nové video? přecejen je to 7 let 😀 no neni daleko do 8 🙂

   • Jirkas

    Mam natoceno, muze ovi postnout odemne, hodim to na youtube, zameril jsem se jen na prazske stanice/frekvence.Chybi pouze 107.9 Dalnice (musel bych behem nataceni prepnout antenu) a Hey Radio na 101.6 (take bych musel behem nataceni prepnout antenu).Tak jestli ovi ma zajem..

    • Jarda

     podívam se rad na oboje 😉 každy z vas může mít jinou kotu a tim padem jiny signál 🙂 a každy jiný stroj, rad kouknu na obě videa 😉

    • Ovi

     Ano, děkuji, zveřejníme.

 • Jirkas

  Tak zde upload na youtube, chybi jen Hey Radio 101.6 a jak uz jsem psal zameril jsem se na prazske stanice, ne co se da vsechno v Praze zachytit, stejne jako starsi video od Ovi.

  https://www.youtube.com/watch?v=Hrs6EQfMxiI

 • Jirkas

  Jsou tam jen FM prazske stanice, ne co se da vse zachytit v Praze (toto je opravdu hodne), stejne jako starsi video od Ovi take ukazuje prazske stanice/frekvence a ne ty mimoprazske..Chybi pouze radio Hey na 101.6 (ja ho chytam a posloucham na 89.3).107.9 Radio Dalnice je tam nakonec také..

  Nejde sem vlozit prispevek, pokud do neho vlozim adresu na youtube.. 🙁

  • Jarda

   škoda žes neskusil tu 101,6 aspon jak to „hraje“ či na zavěr videa 89,3 😀 ja oboje v praze chytal v autě. Jinak koukam že to ma i dab+ tak jestli by šlo tak udelat dab+ sacan teda jestli to umí L band.
   No uvidime jakou verzi bude mít ovi 🙂

   • Jirkas

    Mam anteny natoceny hodne jinak, takze 101.6 me nejde.Prekopavat je kvuli tomu nebudu. 🙂 A ma to byt jen vycet prazskych stanic, ne co se da zachytit vsechno v Praze.Kdyztak jeste udelam nejaka videa vcetne DAB+ specialne pro tebe.

    • Jarda

     ikdyž by šlo napsat že ta 89,3 tam je z toho suvodu natočeni tech antén atd, ale budiž 🙂 jinak klidne udelej i druhe aneb „co to chytne“ aj ten dab udelej, rozhodne to k Praze patří, přecejen tam mate všecky multiplexy, (čro, teleko, rti i čra). Některe jsou dublované (L+III band) krom rti ktery tam je pouze na Lku. V praze jsem byl, ale člověk ví houby kde smi zastavit aby nachvilku proladil radio 😀 Ja pak udelam z automobiloveho prostředí 😉 českou lípu a liberec, jen si nekam napišu ty vysílače udelam totiž dve vida ke každemu. Jedno místní vysílače a druhé „co to chytne“.

Napište komentář (na mobilu, prosím, vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)