Komentáře a diskuze

  • Michal 24. 3. 2019 at 20:09 on KomentujemeUrčitě? Já mám informace, že zatím nevysílají, resp. nemám informaci, že už vysílají. :-)
  • TOM 24. 3. 2019 at 20:04 on KomentujemeZe Strahova už nějakou dobu vysílají, od Rady je to jen oficiální posvěcení, že je vše ok.
  • Michal 24. 3. 2019 at 20:02 on KomentujemeMě to právě přišlo až moc super, že by se s touhle frekvencí dostali na Strahov se 100W všesměrově. A...
  • Jarda 24. 3. 2019 at 19:27 on Komentujemekdy se vlastne objeví v nejakem spisu od rrtv ta změna koty radia hey? čekal jsem ji v tomhle zasedáni...
  • Michal 24. 3. 2019 at 19:21 on KomentujemeJestli byl v Liberci test, tak netrval dlouho. 94,1 MHz pravidelně zkouším a zatím vždy off.
  • Jarda 24. 3. 2019 at 18:02 on Komentujemetak proto ta jihlava jela jen chvíli, jenom to nainstalovali a odzkoušeli, možná podobný test proběhl i v libe...

Články

Komentujeme

2449
Komentáře

677 Comment threads
1772 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
233 Comment authors
Jarda

Proč je hitradio fm na fmscan rozdeleno na fm, crystal a Liberec když mají stejný pi kod?

Michal

Zajímavý poznatek. Třeba se konečně chystá nějaká transformace jednoho z okruhů. Jinak na FMscan je již několik let špatně uvedeno, že (nejen) na frekvenci 100,6 jede mutace Crystal. Ve skutečnosti tomu tak není. Na všech TŘECH! libereckých frekvencích se program identifikuje jako hitrádio FM (bez přídavku Crystal).

Honza K.

Dnes vysílá ranní Kiss z Českých Budějovic, zajímalo by mě, jestli zvuk z přenosného studia jede rovnou do vysílačů, nebo přes internet do pražského studia, protože zvuk se celkem seká

frkotou

Přenosovou trasou do studia.

Michal

Radio čas právě vysílá svojí 1 hitparádu složenou z top 10 písniček proverenych časem. Bude ji vysílat vždy ve středu a v neděli- repríza od 18 hodin.

Cryxia

Taky poslouchám 🙂 čas se tento rok nejak zlepšuje i s novýma pořadama 🙂

David Pražák

Zdá se mi, že Čas má podobný playlist, jako Dálnice. Za mě je Čas určitě lepší, než Blaník.Váš text…

Cryxia

Protože Dálnice Čas Časrock je od samého majitele pařízka. Stanice Dalnice Čas Časrock mají STEJNOU znělku na reklamu klidne si to poslechnete

Cryxia

a k tomu čas poslouchám od roku 2007 takze jsem zažil starší zvukový obal co mi chybí 🙁 ale čas se za tu dobu hooodně změnil. je to lepší stanice. seru na nějaké hitrádio Orion… posloucham čas a jsem věrný posluchač 🙂

Michal

Nemá někdo přehled o tom které programy, resp. vysílače vysílají RDS CT, tudy údaj o aktuálním čase?

Jarda

mux čro dab+ a mux teleko to vysílá. U fm vím že to bylo u českeho rozhlasu a u hitradií, jinak to spousta radií spiš neměla.

Michal

Mám na mysli samozřejmě FM. Pro seřízení hodin používám zpravidla radiožurnál a namátkou jsem zjistil, že to umí i F1. Ale bylo by fajn mít ucelený přehled.

M.Miláčková

Proč skončil pan Jan Kovařík? Jeho vysílání bylo velice vtipné a zajímavé. Pan Gondík nedosahuje zdalek jeho kvalit.

TOM

Baví Vás to hodně, vymýšlet si další jména a psát na server, který s Čro nemá nic společného?

Kristián

Dnes ráno pred 7:45 sa hrala jedna tá istá pesnička na dvoch rôznych staniciach. Na Radiožurnálu a na Impulsu hrala pieseň Don’t speak od No Doubt a Gwen Stefani.

Cryxia

jojo shoda okolností jednou hrála stejna pisnicka na blaníku a času 😀

Karel Tůma

Zatím ještě mám naladěný ČRo2, ale už mne začíná nudit. Nové hlasy, nezáživné, jak v krematoriu, bez síly zaujmout, jsou toho příčinou. ČRo2 udělal krok špatným směrem. Naštvali jste mě.

Noobish

Dnes sa muselo niečo diať v atmosfére, v okrese Náchod (konkrétne obec Zaloňov) som si spravil stopku na FM scan a namiesto toho, čo mi bežne hráva som narazil na dosť staníc z okolia Ostravy. Konkrétne: – Helax na 93.7 (stereo, ale bez RDS, občasne sa to rušilo s Hitrádiom City, ktoré mi v okolí hrá bežne) – F1 na 94.1 (RDS z Valašského Meziřičí – bežne mi tam hrá PR Trójka zo Zelenej hory) – R-OVA na 99.0 (stereo, ale rušilo sa mi to pravdepodobne s R-REGION, ktorý je podstatne bližšie – zachytil som aj ID) – R-BRNO na… Číst vice »

Ondra Mištera

Má prosím někdo záznamy živého vysílání pořadů Od nevidím do neslyším z Kissů Hády, Publikum, Protonu, Moravy, Jižních čech a Delty? Moc se mi líbilo, jak moderátoři telefonovali posluchačům a jak tyto pořady pouštěli na streamu Kisspodcast v roce 2017 – 2018. Bylo to super. Škoda, že už stream Kisspodcast nevysílá. Nevím, z jakého důvodu. Moc děkuji.