Komentáře a diskuze

  • Jarda 8. 12. 2019 v 12:08 k KomentujemeAsi těžko :D asi pred půl rokem v diskuzi odpovídal čro na podobný dotaz a bylo řečeno že ne. Ani...
  • hony 8. 12. 2019 v 11:03 k KomentujemeMožná z ještědu.
  • Jarda 8. 12. 2019 v 09:38 k KomentujemePioneer je naopak špička v kvalitě, stejne jako kenwood a podobné profi značky. Též mam pioneera, ale už i s...
  • Michal 7. 12. 2019 v 21:57 k KomentujemeTak určitě. :-) Nemám nic lepšího na práci, než sem psát výmysly a vytvářet fiktivní videozáznamy neexistujího vysílání. :-D
  • Jirkas 7. 12. 2019 v 20:59 k KomentujemeOno to tam ani nejspise nebylo ani realne a doopravdy. Spis si byl nacapan ty.
  • Michal 7. 12. 2019 v 20:15 k KomentujemeVčera odpoledne to zmizelo a od té doby už jsem to v éteru nenačapal.

Články

Komentujeme

4690
Komentáře

1053 Comment threads
3637 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1721 Comment authors
Jarda

Proč je hitradio fm na fmscan rozdeleno na fm, crystal a Liberec když mají stejný pi kod?

Michal

Zajímavý poznatek. Třeba se konečně chystá nějaká transformace jednoho z okruhů. Jinak na FMscan je již několik let špatně uvedeno, že (nejen) na frekvenci 100,6 jede mutace Crystal. Ve skutečnosti tomu tak není. Na všech TŘECH! libereckých frekvencích se program identifikuje jako hitrádio FM (bez přídavku Crystal).

Honza K.

Dnes vysílá ranní Kiss z Českých Budějovic, zajímalo by mě, jestli zvuk z přenosného studia jede rovnou do vysílačů, nebo přes internet do pražského studia, protože zvuk se celkem seká

frkotou

Přenosovou trasou do studia.

Michal

Radio čas právě vysílá svojí 1 hitparádu složenou z top 10 písniček proverenych časem. Bude ji vysílat vždy ve středu a v neděli- repríza od 18 hodin.

Cryxia

Taky poslouchám 🙂 čas se tento rok nejak zlepšuje i s novýma pořadama 🙂

David Pražák

Zdá se mi, že Čas má podobný playlist, jako Dálnice. Za mě je Čas určitě lepší, než Blaník.Váš text…

Cryxia

Protože Dálnice Čas Časrock je od samého majitele pařízka. Stanice Dalnice Čas Časrock mají STEJNOU znělku na reklamu klidne si to poslechnete

Cryxia

a k tomu čas poslouchám od roku 2007 takze jsem zažil starší zvukový obal co mi chybí 🙁 ale čas se za tu dobu hooodně změnil. je to lepší stanice. seru na nějaké hitrádio Orion… posloucham čas a jsem věrný posluchač 🙂

Michal

Nemá někdo přehled o tom které programy, resp. vysílače vysílají RDS CT, tudy údaj o aktuálním čase?

Jarda

mux čro dab+ a mux teleko to vysílá. U fm vím že to bylo u českeho rozhlasu a u hitradií, jinak to spousta radií spiš neměla.

Michal

Mám na mysli samozřejmě FM. Pro seřízení hodin používám zpravidla radiožurnál a namátkou jsem zjistil, že to umí i F1. Ale bylo by fajn mít ucelený přehled.

M.Miláčková

Proč skončil pan Jan Kovařík? Jeho vysílání bylo velice vtipné a zajímavé. Pan Gondík nedosahuje zdalek jeho kvalit.

TOM

Baví Vás to hodně, vymýšlet si další jména a psát na server, který s Čro nemá nic společného?

Kristián

Dnes ráno pred 7:45 sa hrala jedna tá istá pesnička na dvoch rôznych staniciach. Na Radiožurnálu a na Impulsu hrala pieseň Don’t speak od No Doubt a Gwen Stefani.

Cryxia

jojo shoda okolností jednou hrála stejna pisnicka na blaníku a času 😀

Karel Tůma

Zatím ještě mám naladěný ČRo2, ale už mne začíná nudit. Nové hlasy, nezáživné, jak v krematoriu, bez síly zaujmout, jsou toho příčinou. ČRo2 udělal krok špatným směrem. Naštvali jste mě.

Noobish

Dnes sa muselo niečo diať v atmosfére, v okrese Náchod (konkrétne obec Zaloňov) som si spravil stopku na FM scan a namiesto toho, čo mi bežne hráva som narazil na dosť staníc z okolia Ostravy.
Konkrétne:
– Helax na 93.7 (stereo, ale bez RDS, občasne sa to rušilo s Hitrádiom City, ktoré mi v okolí hrá bežne)
– F1 na 94.1 (RDS z Valašského Meziřičí – bežne mi tam hrá PR Trójka zo Zelenej hory)
– R-OVA na 99.0 (stereo, ale rušilo sa mi to pravdepodobne s R-REGION, ktorý je podstatne bližšie – zachytil som aj ID)
– R-BRNO na 106.5 + Impuls na 87.6 s RDS a krásnym, čistým zvukom
– R-OL na 106.8 s RDS

Najviac ma ale asi prekvapilo Rádio Slovensko na 103.5 zo Žiliny.

Ak by niekto chcel, to, čo mám nahrané, môžem uploadnúť na YT.

Ondra Mištera

Má prosím někdo záznamy živého vysílání pořadů Od nevidím do neslyším z Kissů Hády, Publikum, Protonu, Moravy, Jižních čech a Delty? Moc se mi líbilo, jak moderátoři telefonovali posluchačům a jak tyto pořady pouštěli na streamu Kisspodcast v roce 2017 – 2018. Bylo to super. Škoda, že už stream Kisspodcast nevysílá. Nevím, z jakého důvodu. Moc děkuji.