Komentáře a diskuze

  • frkotou 6. 12. 2019 v 00:54 k KomentujemeTak Kiss už se začíná loučit se starým studiem. Nyní běží Jukebox živě s M. Kavalčíkem.
  • hony 5. 12. 2019 v 15:54 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Nevíte kdy by se měl uskutečnit konec? Chci si to nahrát.
  • Martin 5. 12. 2019 v 15:40 k KomentujemeKdyž Helena Šulcová bude dopoledne, jsem zvědav, jestli nějak využije stáj Active Romanu Navarovou. Nebo budou šetřit a odpoledne dají...
  • Ovi 5. 12. 2019 v 14:39 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Změna z minimálně 30 na 15 až 25 procent byla schválena již v červenci 2018.
  • Michal R. 5. 12. 2019 v 14:35 k KomentujemeRádio Kiss právě sdílelo instastories od Martina Hájka jak se skoro vsichni moderátoři učí v novém studiu vysílat. Mě se...
  • Václav2 5. 12. 2019 v 14:29 k Blíží se konec brněnského Rádia Petrov?Před časem tady byla zpráva, že Blaník žádá RRTV o snížení podílu české hudby.Nevíte někdo, jak to dopadlo?

Články

Komentujeme

4644
Komentáře

1048 Comment threads
3596 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1690 Comment authors
Žorž

Citace z webu Rock Radia: „Jak už od nás dobře víte, rozhodli jsme se změnit podobu Rockovýho rána. Abychom zůstali i nadále číslem jedna na vašich přijímačích, nesmíme zůstat stát na místě, ale musíme se posunout dál. Myslíme si, že po deseti letech je na čase, aby se věci daly do pohybu. Pořad Rockový ráno s Marothou 29. března končí.“
Jsem zvědav, nakolik (pokud vůbec) se Rockový ráno změní. Divil bych se, kdyby se Rock dobrovolně vzdal svého nejznámějšího moderátora…

DjK

Radio Haná Skyrock už oživilo vysílač Zlín na 101,2

Cryxia

Hitrádio Orion 98,7 Třinec má Brutálně snížený výkon cca z 1kw na 50w v třinci se dá poslouchat ale v bystřici ne

Jarda

kdy se vlastne objeví v nejakem spisu od rrtv ta změna koty radia hey? čekal jsem ji v tomhle zasedáni ale nic, tak očekavam v tom co bude 😉 A jak je to vlastně s vyzařovacím diagramem? podle fmscan je uplně atipycký oproti coloru, takže to spiš vypada že žadne přesahy nebudou a sotva to pokryje tu prahu, je to hodne uškrcené.

Michal

Mě to právě přišlo až moc super, že by se s touhle frekvencí dostali na Strahov se 100W všesměrově. A ejhle, nakonec je to pěkně ukrojený. Nicméně to pokrytí snad bude pořád lepší, než když to teď vysílá v podstatě od břehu Vltavy. Jsem na to v praxi zvědav. Hádám, že směrem na západ to po pár km začne požírat Krašov. Na východ to omezení tak nevadí, tam už to obslouží benešovská 89,3.

TOM

Ze Strahova už nějakou dobu vysílají, od Rady je to jen oficiální posvěcení, že je vše ok.

Michal

Určitě? Já mám informace, že zatím nevysílají, resp. nemám informaci, že už vysílají. 🙂

Jarda

tak jak to tedy je? vysílá nevysílá, co vím tak sami psali až to bude od rrtv tak to přepnou, ale když sem viděl ten diagram, tak jestli dříve jsem něco dálkově naladil, tak ted už to nepujde vůbec. Když color tam má plný diagram a chytnu ho ale tohle uřízlé asi těžko naladím.

Cryxia

Nefunguje kiss z vysílače třinec 106,1 bez zvuku jen text RDS ukazuje

Michal

Na kladenské 92,3 rádia Relax je už několik týdnů slyšet slabý brum. Překvapuje mě, že to provozovatel neřeší.

Jarda

pamatuju ještě gamu, kdy na českolipské 99,1 to tušim poslední měsíc nebo jak do toho taky bručelo, jestli vadný konektor nebo co nevím, rock radio chvili také bruščelo, ale pak to srovnali asi do týdne.

Honza K.

Už to bude rok, co skončilo rádio Egrensis.

TOM

…a už to bude rok, co naše slavná Rada neviděla,neslyšela a zavřela oči nad závažným porušením licence Egrensisu, kdy více jak měsíc vysílal Egrensis jen hudbu a nemohl tak splnit podíl slova vůči hudbě. Radě jsem psal, ani se neobtěžovali odepsat. Holt M.B. projde vše.

jouda

Poslední analýza Egrensisu byla v červenci (13. zasedání 2018, bod 45) a prošla OK bez porušení LP.