Ivo Harvánek: „Chtějí-li národně konzervativní populisté financovat Český rozhlas z daní místo poplatků, není to proto, aby zachovali jeho nezávislost a společenský význam.“
Hudební tipy nejen pro dramaturgy rádií na Spotify
Nejnovější komentáře
Lukáš: DAB je sice dobrý ale rozhlasových stanic které vysílají v dobré kvalitě aby se daly poslouchat i na věži která… 11:48 27.06.2026
Jakub DXer: Jak jsem zde již psal, pokud to nebude „v supermarketech v akci“, tak ten počet přijímačů nahoru raketové nepoletí. Musím… 11:37 27.06.2026
Jak jsem zde již psal, pokud to nebude „v supermarketech v akci“, tak ten počet přijímačů nahoru raketové nepoletí. Musím si někdy pustit Šlágr TV, jestli už to začali nabízet svým divákům a tudíž svým možným posluchačům. To je ještě skupina, která by mohla rychle zvýšit číslo ve statistice.
DAB je sice dobrý ale rozhlasových stanic které vysílají v dobré kvalitě aby se daly poslouchat i na věži která má i DAB je málo takže zatím FM to jistí.
Statistika: v ČR prodáno cca 1,617.000 DAB+ přijímačů ke konci roku 2025/ (zdroj: Parabola)/
Z toho většina nevalné kvality..
Ten článek s překlepy bohužel neříká nic o tom, kdo a jak to zjišťoval, kolik tvoří autorádia z továrny, kolik domácí rádijka atd. Předpokládám, že drtivou většinu uvedeného čísla tvoří originální autorádia, připomínám můj starší odhad ze začátku 2025:
https://www.oviradio.cz/postrehy/komentujeme-aneb-misto-pro-vas-prispevek/comment-page-496/#comment-35016
Jak jsem zde již psal, pokud to nebude „v supermarketech v akci“, tak ten počet přijímačů nahoru raketové nepoletí. Musím si někdy pustit Šlágr TV, jestli už to začali nabízet svým divákům a tudíž svým možným posluchačům. To je ještě skupina, která by mohla rychle zvýšit číslo ve statistice.
DAB je sice dobrý ale rozhlasových stanic které vysílají v dobré kvalitě aby se daly poslouchat i na věži která má i DAB je málo takže zatím FM to jistí.