Ivo Harvánek: „Chtějí-li národně konzervativní populisté financovat Český rozhlas z daní místo poplatků, není to proto, aby zachovali jeho nezávislost a společenský význam.“
Hudební tipy nejen pro dramaturgy rádií na Spotify
Nejnovější komentáře
frkotou: ČT k tomu již zveřejnila prohlášení. Že šlo o technickou chybu muselo snad dojít i největšímu (omlouvám se) ignorantovi. To,… 22:45 23.06.2026
Honza K.: Vlastenecké médium, které vypíná vlasteneckou hymnu? To nějak nejde dohromady. 21:31 23.06.2026
Lohen1: Tak toto je naprosto přesně řečeno. Líbí se mi, jak ti „vlastenci “ s vlajkou na profilu na fb mají… 21:21 23.06.2026
Honza K.: To je velmi smutná zpráva, ale vzhledem jejímu zdravotnímu stavu už vysvobození. Stále vzpomínám na 3.2.2014 v 6:00 kdy se… 21:10 23.06.2026
Oviradio.cz: Děkuji za zajímavý poznatek. Stanice vzniklé v poslední době jsou často nemoderované nebo je v malém a spíše nahodilém rozsahu… 19:49 23.06.2026
Zapomněl jsem se zmínit, včera jsem na Astra Rádiu poprvé zachytil moderované vysílání, ale stihl jsem nejspíše poslední vstup. Hlas mladý, nejspíše samotný majitel?
Děkuji za zajímavý poznatek. Stanice vzniklé v poslední době jsou často nemoderované nebo je v malém a spíše nahodilém rozsahu moderuje úzký okruh lidí včetně majitele. Předpokládám, že to je i tento případ. Majitel Dobrynya Lavrukhin mluví (s patrným východoevropským přízvukem) v tomto videu: https://www.instagram.com/p/DWR2IZXogAn/
Zapomněl jsem se zmínit, včera jsem na Astra Rádiu poprvé zachytil moderované vysílání, ale stihl jsem nejspíše poslední vstup. Hlas mladý, nejspíše samotný majitel?
Děkuji za zajímavý poznatek. Stanice vzniklé v poslední době jsou často nemoderované nebo je v malém a spíše nahodilém rozsahu moderuje úzký okruh lidí včetně majitele. Předpokládám, že to je i tento případ. Majitel Dobrynya Lavrukhin mluví (s patrným východoevropským přízvukem) v tomto videu:
https://www.instagram.com/p/DWR2IZXogAn/