Nejnovější komentáře

 • David Pražák: Odpoledne jsem si pustil Expres. Sice ho poslouchám přes internet, ale rozhodně je pro mě příjemnější, než Spin, kde je…
  17:39 01.03.2024
 • Marek: Tam hrají hity i z osmdesátých let, a tato dekáda už není oldies! Jediným slušným pořadem o této hudbě je…
  15:52 01.03.2024
 • Mildx: Zatím slyším zahraniční hudbu na Blaník oldies ale pochybuju že tam pak budou Hrat český shit Podle mě se to…
  15:09 01.03.2024
 • Václav: no a když napíšeme, co jsme ulovili? 🙂
  12:35 01.03.2024
 • MichalP: Dnes se v databázi ČTÚ objevily dlouho očekávané IO pro Expres FM v Ústí n/L (107,6), Jihlavě (106,7), Brně (102,4),…
  12:11 01.03.2024
 • MichalP: Také mám registraci a též se nově pro neaktivitu nepřihlásím. Už jsem psal Günteru Lorenzovi a z jeho vyjádření se…
  12:00 01.03.2024

Všechny komentáře

Jaké rádio podle vás v roce 2017 skončí, nebo zásadně změní podobu?

94,0 MHzTřeba v Praze a středních Čechách se letos nic opravdu zásadního neudálo. FM i AM rádia zůstala bez významnějších změn, žádné dramatické programové rekonstrukce, přeformátování, noví vlastníci a s výjimkou Rádia Sázava alias Hey Radia ani změny názvů. Jen z digitálního vysílání DAB zmizely tři programy SeeJay Radio, Tip Rádio a Gama Rádio, objevil se jediný nový – jamesdean.fm. Jinak vše při starém.

Bude podle vás takto klidný i rok 2017? Na českém trhu fungují některé stanice, které dlouhodobě vykazují velmi nízkou či setrvale klesající poslechovost a jejich tržní podíl zůstává daleko za očekáváními jejich provozovatelů. Myslíte, že jsou tu adepti na brzké zavření, relaunch či prodej jinému majiteli? Napište do komentářů, co si o tom myslíte.

Odebírat
Upozornit na
O čem píšete?
18 Komentářů
Inline Feedbacks
View all comments
David
16. 1. 2017 20:43

Ať zruší Rádio Z a dají místo něj Dance Radio a Bonton bych přeformátoval na Rock Radio. Nic jiného mě momentálně nenapadá.

Tonny
Reply to  David
17. 1. 2017 16:58

K Dance Radiu a Bontonu je spousta alternativ… Rušení Rádia ZET je nesmysl, k němu není stoprocentní alternativa. A neznamená, že když jej neposloucháte vy, že nemá svoje posluchače.

Michal, Polsko
30. 12. 2016 14:36

Posloucham ceske rozhlasove stanice uz mnoho let. Nejdriv po fm-u, u hranic polsko-ceskych je moznost poslouchat nejvetsi stanice po beznem prijmu. Kdyz expandoval internat tak jsem zacal poslouchat on-line. Zda se mi, ze poslouchal jsem timto zpusobem vetsinu ceskych stanic, ktere vysilaji po internetu. Nejdriv jsem poslouchal stanice hrajici predevsim ceskou tvorbu (Impuls, Blanik). Ted‘ radeji si dam alternativni radia (Radio1, Express FM, Color) a take hrajici vaznou hudbu Vltavu a prazsky Classic. Kvuli hudbe libi se mi take Beat. Obcas Radiozurnal kvuli informacim.

Ja bych si pral, aby teto stanice v pristim roce dal vysilaly v pohode a aby nikdo nepremyslel o nejake zmene v jejich profilu. Pral bych si taky aby teto stanice expandovaly k jinym regionum, predevsim krajskym mestem. Bohuzel v Polsku je na tom stejne. Alternativnejsi vysilani (jako polske rockove AntyRadio nebo Rock Radio) je jenom v krajskych mestech. Kdyz jedete autem, nebo bydlite nekde jinde a chcete poslouchat neco jineho nez pop-kolovratek tam zustava jen verejny rozhlas a stanice tri (Trójka).

Vsechnym preju krasny prijem a majiteli stranky abo rok 2017 byl uspesny.

LiborV
29. 12. 2016 11:12

Je možné, že Hitradio bude vysílat stejný program na Černé Hoře i na Magicu? Za mne velmi pravděpodobné. Variantou je i rozšíření rockrádia. Ale vidím to dost nepravděpodobné. Fajn se nejspíš rozrůstat kvůli společnému obchodu s Evropou 2 rozrůstat nebude. I když by to dávalo obchodně smysl. I já doufám, že se něco stane s Radiem Bonton a Radiem Zet. Tato rádia nevyužívají potenciál svého pokrytí. K dobbře vyprofilovaným rádiím si dovolím přidat Radio Blaník a především Radio Beat.

Vaclav
29. 12. 2016 10:45

Buď nic, jak u helaxu, ale tím že si konkuruje s hitradiem tak spíš něco chtit udělat bude. Jak tu bylo správně naznačeno petrem, tak tím, že už je to radiohouse tak fajn rozšiřovat nebude. Prioritou mb je hitradio. Takže, kdyby dali na CH cokoli jiného tak bude mít lepší pokrytí než magic, což je v rozporu. Ale zas hitrdia klesají, takže rockr klidně na CH můžou dát. A nebo pokud by to na mb nebylo moc složité tak pro ně výhodné je přejmenovat magic na rockr a zároveň CH na htr.

HOME
18
0
Přidejte komentář, prosím.x