Komentáře a diskuze

Články

Černá Hora je ode dneška Hitrádio

Hitrádio Černá HoraHitrádio Černá Hora je od začátku dnešního dne skutečností. Rozhlasová značka Radio Černá Hora zmizela po více než pětadvaceti letech z éteru. Ve vysílání se hned po půlnoci objevily nové jingly Hitrádia, hlavní staniční hlas i claim jsou odlišné od většiny ostatních rádií v síti. Ještě před půlnocí hrála Černá Hora na hlavní frekvenci 105,3 se silným brumem a bez RDS. Minimálně v prvních dvou hodinách po rebrandingu se vysílala hudební smyčka, měnila se hlasitost modulace, brum ustoupil, RDS se občas objevovalo a zase mizelo.

Ráno už byl vysílán playlist stejný jako na většině Hitrádií, takže Černá Hora nyní hraje stejně jako například Hitrádio Orion nebo Hitrádio FM. Nastavení RDS je už standardní jako u jiných stanic Hitrádio, tedy PS střídavě HITRADIO a CER.HORA a dynamický radiotext o aktuální hudbě včetně radiotextu plus.

V tuto chvíli v Hradci Králové respektive východních Čechách a přilehlých regionech fungují vedle sebe Hitrádio Černá Hora a Hitrádio Magic, které má nyní odlišný, rockovější playlist. Výhledově by měl Magic zaniknout a přenechat své frekvence silnější značce Černá Hora (dvaapůlkrát vyšší týdenní poslechovost) s výjimkou samotného Hradce Králové 89,1, kde je v plánu šíření Rock Radia.

50 komentářů Černá Hora je ode dneška Hitrádio

 • Jarda

  doufejme že se z oldies nestane rock radio… či z jinych něco podobnyho…

 • Lukáš

  Na facebooku Černé Hory byli promazány všechny negativní komentáře a ohlasy. Tak tomu se říká svoboda slova. Tím u mě Shitrádio kleslo na tu nejnižší možnou úroveň…

  • Vojta(1)

   Tak to je drsný, když to mažou. Očkekával jsem mnohé, ale tohle je fakt síla.

  • Jirkas

   Bezna praktika, stejne mazani probehlo u Gamy, Kiss apod.

  • Jarda

   Tvrdej komunizmus se vrací? A co budou delat příště? Prijedou s ruskyma tankama?

  • Ovi

   Mazání negativních příspěvků je vcelku běžná praxe a součást marketingu. Ale nejde-li vyloženě o vulgarity, útoky, off topic, což na sociální média jistě nepatří, je mazání bez reakce zbabělé. Myslím, že je vhodné reagovat i na negativní názory a zkusit obhájit provedené změny. Je třeba dodat, že ČH nesmazala všechny nesouhlasné projevy.

 • Jakub

  no jo… měl jsem radost, že alespoň na FCB Blaníku vydrželo několik komentářů ve stylu „strčte si nějakej Blaník do pr..le, my chceme svůj Egrensis“ a podobně.
  Černé Hory je ale fakr škoda.

 • Tom

  Sice playlist Černé Hory v posledních letech už taky nestál za moc, evidentně tomu dotyčný moc nedával, ale občas v něm něco potěšilo. Po poslední změně na Hitrádio a jejich centrální playlist se to už nedá poslouchat. Tolik (snad 20%?) CZ&SK hudby, od těch nejvíc ohraných interpretů s deb.ilními texty, to prostě nedávám.
  Jinak co se týče zvukového obalu, grafiky loga, webu…vše o level jinde, původní černá, bílá a žlutá byla prostě TOP.
  https://www.youtube.com/watch?v=qAb7W7CoO1g

 • pevy

  Magic má přenechat kmitočty Černé hoře (mimo HK)? To tedy bude ve VČ doslova „přepokryto“. Mimochodem, dubl kmitočty v Pardubicích nevadí (92,6 vs. 94,5)?

Napište komentář (na mobilu, prosím, vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)