Ivo Harvánek: „Chtějí-li národně konzervativní populisté financovat Český rozhlas z daní místo poplatků, není to proto, aby zachovali jeho nezávislost a společenský význam.“
Hudební tipy nejen pro dramaturgy rádií na Spotify
Nejnovější komentáře
Oviradio.cz: Oviradio.cz má dnes 20. narozeniny. Děkuji vám všem, co sem pravidelně i nahodile chodíte a příspíváte nebo jen čtete. Ivo… 09:24 25.06.2026
Ujko Vasyľ.: Je zvláštne sledovať, že niektorí ľudia nepotrebujú žiadny dôkaz, aby uverili klamstvu, no zároveň požadujú nekonečné množstvo dôkazov, aby prijali… 08:48 25.06.2026
NanoBoy: Proc by se mel soukromy podcast vysilat na CRo? Ja furt nerozumim. 08:25 25.06.2026
Jakub DXer: Dnes výjimečná Romeo show, za první půlhodinu jen 2 písně, větší část rozhovor o festivalu v Karlových Varech. To by… 07:30 25.06.2026
Václav: Proč není podcast K&P pod hlavičkou Čro, proč se nevysílá na Čro? A zároveň proč tento podcast už se skoro… 19:09 24.06.2026
Václav: Proč se K&P podcast pod hlavičkou Čro, proč se nevysílá na Čro? A zároveň proč tento podcast už se skoro… 18:23 24.06.2026
A ještě chybí Benešovská Fm, Rádia Frekvence 1, kde stále na 106.2, RDS: F1 __ 106,2 Fm, zde si myslím, že to bude na velice dlouhý čas..
victor
12. 11. 2016 15:35
Gama Radio bylo nejlepší radio co jsem kdy slyšel. Jsem z Domažlicka, Gama Radio jsem poslouchal on-line prakticky denně, o víkendu i celý den, teď marně hledám náhradu. Rock Rádio se poslouchat opravdu nedá.
expd
30. 10. 2016 20:26
Řekl bych že poslouchatelný je čas rock rádio,gamy je věčná škoda ale všechno co je dobrý netrvá věčně
Pája
9. 10. 2016 12:04
Velká škoda.Výborní moderátoři.Kam se podějí?Kam půjde Markétka Sochorů???
Gama rádio mi bylo velmi příjemné a hlavně , moderátoři . Škoda . Moc mi chybí .
Programová skladba mi vyhovovala .
Libor Šmíd
6. 10. 2016 13:36
Jsem tím docela zaskočen a překvapen,GAMA byla jedinečná což se o rock radiu rozhodně říci nedá,škoda.Proto jsem asi měl od rána takovej divnej pocit,že hrajou dneska nějak na hovno.
Docela mě mrzí,že Gama rádio skončilo, protože mi byli jeho moderátoři milejší a mám pocit, že nebylo ani tolik reklam. Skladba playlistů mi též vyhovovala, stejně jako pravidelné pořady. No nic, zkusím se zaposlouchat do Rock rádia, ale zatím mi na nervy lezou hlavně moderátoři.
Tak BBC 89.8 v ČB konečně přejmenováno na ZET
Tak to je přímo nadlidský výkon 😀
Doslova událost sezóny. Vůči Praze rok a půl zpoždění.
A ještě chybí Benešovská Fm, Rádia Frekvence 1, kde stále na 106.2, RDS: F1 __ 106,2 Fm, zde si myslím, že to bude na velice dlouhý čas..
Gama Radio bylo nejlepší radio co jsem kdy slyšel. Jsem z Domažlicka, Gama Radio jsem poslouchal on-line prakticky denně, o víkendu i celý den, teď marně hledám náhradu. Rock Rádio se poslouchat opravdu nedá.
Řekl bych že poslouchatelný je čas rock rádio,gamy je věčná škoda ale všechno co je dobrý netrvá věčně
Velká škoda.Výborní moderátoři.Kam se podějí?Kam půjde Markétka Sochorů???
Rock Rádio se nedá poslouchat,už ladím Rádio Beat
Ladte Hey Radio
To je taky zpatlanina a vsehochut.
Gama rádio mi bylo velmi příjemné a hlavně , moderátoři . Škoda . Moc mi chybí .
Programová skladba mi vyhovovala .
Jsem tím docela zaskočen a překvapen,GAMA byla jedinečná což se o rock radiu rozhodně říci nedá,škoda.Proto jsem asi měl od rána takovej divnej pocit,že hrajou dneska nějak na hovno.
To se ti nezda hrajou na Ho.no
Schválně: Co říkáte na tohle radio? Líbí se vám, co hraje?
http://www.radiox.co.uk/
Mně se Radio X hodně líbí, indie rock a podobné žánry mám opravdu rád. Ono většina stanic z britského éteru je na úrovni.
Jak vám to může jet? chce to kód.
Ty neumíš zadat poštovní směrovací číslo UK?
😀 😀 😀
Docela mě mrzí,že Gama rádio skončilo, protože mi byli jeho moderátoři milejší a mám pocit, že nebylo ani tolik reklam. Skladba playlistů mi též vyhovovala, stejně jako pravidelné pořady. No nic, zkusím se zaposlouchat do Rock rádia, ale zatím mi na nervy lezou hlavně moderátoři.
Moderatori jsou trapni asi jako na hitsit radiu fm pan Lukesle a spol.
Z Gama rádia jsem byla čím dál nadšenější.Hudba super,pořady též.Rock rádio až jsem se lekla a vypínám stejně jako rádio Blaník.Škoda