Ivo Harvánek: „Chtějí-li národně konzervativní populisté financovat Český rozhlas z daní místo poplatků, není to proto, aby zachovali jeho nezávislost a společenský význam.“
Hudební tipy nejen pro dramaturgy rádií na Spotify
Nejnovější komentáře
Oviradio.cz: Oviradio.cz má dnes 20. narozeniny. Děkuji vám všem, co sem pravidelně i nahodile chodíte a příspíváte nebo jen čtete. Ivo… 09:24 25.06.2026
Ujko Vasyľ.: Je zvláštne sledovať, že niektorí ľudia nepotrebujú žiadny dôkaz, aby uverili klamstvu, no zároveň požadujú nekonečné množstvo dôkazov, aby prijali… 08:48 25.06.2026
NanoBoy: Proc by se mel soukromy podcast vysilat na CRo? Ja furt nerozumim. 08:25 25.06.2026
Jakub DXer: Dnes výjimečná Romeo show, za první půlhodinu jen 2 písně, větší část rozhovor o festivalu v Karlových Varech. To by… 07:30 25.06.2026
Václav: Proč není podcast K&P pod hlavičkou Čro, proč se nevysílá na Čro? A zároveň proč tento podcast už se skoro… 19:09 24.06.2026
Václav: Proč se K&P podcast pod hlavičkou Čro, proč se nevysílá na Čro? A zároveň proč tento podcast už se skoro… 18:23 24.06.2026
Moderátoři rocku jsou neosobní,moc se přeceňují a herecky řečeno přehrávají,na silně osobní a hlavně regionální přístup třeba Míry Brunera nemají.A hudba mi taky nesedí,moc okrajové české muziky.
Pepa
David Rajman
5. 10. 2016 12:05
Dobrý den
Já nechci skončilo gama rádio já jsem posloucháč gama rádia
Yankee
4. 10. 2016 22:22
Co je na týhle změně pozitivního, je úroveň moderátrorů Rock Radia, která je oproti těm z Gama rádia asi tak o dvě třídy vyšší. Tím myslím úroveň vyjadřování se v češtině a s potěšením navíc kvituju, že ti na Rock Radiu umějí na rozdíl od těch na Gamě vyslovit anglický název kapely nebo písně.
Václav
4. 10. 2016 20:42
radio Gama bylo dost dobré, poslouchal jsem ho všude, pořád ,atd. Doufám že nastávají Rock Radio bude hrát stejnou muziku a prezentovat kapely severočeského kraje
Posledních pár dnů Gama Rádia mohou sledovat nedigitalizovaní posluchači i v některých výše položených čtvrtích Prahy na frekvenci 106,1. Místy však dochází ke kolizi s plzeňským Hitrádiem na stejném kmitočtu. Další možností může být českolipská frekvence 99,1, ta se lokálně míchá s východočeským vysílačem Rádia Zet.
Moderátoři rocku jsou neosobní,moc se přeceňují a herecky řečeno přehrávají,na silně osobní a hlavně regionální přístup třeba Míry Brunera nemají.A hudba mi taky nesedí,moc okrajové české muziky.
Pepa
Dobrý den
Já nechci skončilo gama rádio já jsem posloucháč gama rádia
Co je na týhle změně pozitivního, je úroveň moderátrorů Rock Radia, která je oproti těm z Gama rádia asi tak o dvě třídy vyšší. Tím myslím úroveň vyjadřování se v češtině a s potěšením navíc kvituju, že ti na Rock Radiu umějí na rozdíl od těch na Gamě vyslovit anglický název kapely nebo písně.
radio Gama bylo dost dobré, poslouchal jsem ho všude, pořád ,atd. Doufám že nastávají Rock Radio bude hrát stejnou muziku a prezentovat kapely severočeského kraje
Gama byla hodně popová.ať žije rockrádio
Už to prosím neber..
Posledních pár dnů Gama Rádia mohou sledovat nedigitalizovaní posluchači i v některých výše položených čtvrtích Prahy na frekvenci 106,1. Místy však dochází ke kolizi s plzeňským Hitrádiem na stejném kmitočtu. Další možností může být českolipská frekvence 99,1, ta se lokálně míchá s východočeským vysílačem Rádia Zet.
Už za dva týdny končí Gama Rádio v DAB, skončí tím možnost kvalitního poslechu mimo jiné i v Praze. FM signál Gamy je v metropoli obtížně dostupný.
Stejně se mění na Rock Radio a to žádná výhra není + ta plechařina DAB+ taky nic moc.
Agro Rock požírá další radio, které se vymyká ostatním. To je slušnej rockovej průšvih! 🙁
Žorž :
Váš pravdu