Menu teď najdete pod tlačítkem ☰ vlevo nahoře.

Komentáře a diskuze

  • Ovi 22. 2. 2019 at 13:32 on KomentujemeDěkuji za upozornění, Dechovka se tedy přestěhovala k Culkům do baráku.
  • Jirka Tenisak 22. 2. 2019 at 13:11 on KomentujemeMáte v adresáři chybu, vím, že to sem asi nepatří, Dechovka je v Úvalech u Prahy
  • Ovi 22. 2. 2019 at 11:35 on KomentujemeCity sídlilo na těchto adresách: 1993 Prvního pluku 7 na Florenci, 1995 Budějovická 7 u Zelené lišky, 1997 Kor...
  • Ovi 22. 2. 2019 at 10:46 on KomentujemeNa Bělehrad! Ode dneška už je tam také Oldies Radio. Ve vysílání se to projevilo tak, že přestalo fungovat zob...
  • Michal 22. 2. 2019 at 10:36 on KomentujemeHitradio City 93.7 se stěhuje z korunní ulice.Dnes v korunní ulici vysílá naposledy.
  • Ovi 22. 2. 2019 at 07:51 on KomentujemeOd včerejška pozoruji mono na pražské Dvojce 91,2.

Články

Z Radia Valašsko bude Blaník

Radio Blaník ValašskoČeská republika bude mít fakticky o jeden rozhlasový program méně. Společnost Media Bohemia chce z programově samostatného Radia Valašsko po více než pětiletém trápení udělat mutaci Radia Blaník. Připomeňme, že dosud většinová majitelka stanice Simike Valigurová v minulosti provozovala Radio Apollo, které od počátku tisíciletí až do roku 2008 šířilo hudební formát Blaníku. Stanici v roce 2006 převzala Media Bohemia, o dva roky později ji přeměnila v Hitrádio, v roce 2011 samostatné Apollo zaniklo.

Návrat formátu „Czech conservative“ v režii Media Bohemia na Valašsko a Zlínsko bude znamenat opět přímý střet s hudebně velmi podobným Radiem Čas Radima Pařízka.

Ve skupině Media Bohemia po ohlášené změně Valašska a již realizovaném relaunchi Dobrého dne na Hitrádio zůstanou pouze tři samostatné značky: radio City, Oldies Radio a Radio Helax.

4
Komentáře

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Jirkas

Také si kladu otázku,proč jsou nejposlouchanější ty největší odpady v éteru.

Michal

Víceméně souhlasím s předchozími diskutujícími. Jinak rádio Valašsko končí 30.11.2013. Stále si však kladu otázku, proč u nás malá lokální rádia nemají šanci se uchytit? Kde udělali provozovatelé vsetínského rádia Valašsko, ale třeba i libereckého rádia Dobrý den chybu? Je to jen tím, že se hrál ten zmiňovaný hudební maglajz, který se zrovna mně tolik líbí. Vždyť obě výše zmíněná rádia hrála aktuální hity dříve, než ostatní kolovrátková rádia, hrála se v poměrně velké míře zajímavá tvorba místních regionálních kapel a v případě rádia Valašsko i poměrně dost kapel ze sousedního Slovenska. Obě rádia měla velmi slušné regionální zpravodajství i… Číst vice »

Vašek

Jsou poslechovosti, co se vyšvihnou hned(čas (rock)) ale též co si dávají na čas (u nás Jih nebo Fajn – ty zpočátku vypadali také bídně) Sice od začátku vysílání Valašska mohlo uplynout už 5 let, ale neúspěch vidím v tom jak se to táhne, zkušební vysílání trvalo rok, kmitočet v kr. městě teprve před půl rokem, proto se mohlo ještě počkat, kdyby měli lepší selfpromo. H- svým způsobem ano, ale nevím jestli to platí pro ten hudební maglajs Valašska. U Blaníku aspoň vím co bych naladil. Kdyby se udělal ze CC Apolla(které bylo na předních pozicích (v OL kraji)) hned… Číst vice »

H.

Tak to vypadá, když většina schopných lidí dávno od rádia utekla. Není divu. Kdo z nich by vydržel něco budovat v té naší státem podporované žumpě? Kdo z nich má žaludek na neustálé přetvářky a ponižování před RRTV? No a co nám dnes zbylo? 1) obludnosti typu Blaníků a Hitrádií, které místo kvality vsadily na kvantitu, a 2) naivní provozovatelé a různí neumětelové, které nakonec koupí výše zmíněné obludy. Čest několika výjimkám. Pěkně jsme to v 90. letech a na přelomu tisíciletí zvorali. Kmitočty dostaly prakticky zadarmo velké skupiny, které na nich vysílají odporný low-cost brak. Konkurence byla ve spolupráci… Číst vice »