Komentáře a diskuze

 • Jarda 17. 8. 2018 at 19:59 on Rádio Dálnice – frekvencemě tam šlo a i hey šlo, ale na operačnich salech. Ale tedka jsem na interně ;) a tam jak
 • Michal 17. 8. 2018 at 11:54 on Rádio Dálnice – frekvenceZrovna Dálnice mi v KNL na lůžkovém ÚČOCHu hrála dost mizerně. Z libereckých vysílačů asi nejhůř.
 • Jarda 16. 8. 2018 at 20:50 on Rádio Dálnice – frekvenceTaková zajímavost, radio dálnice jsem parkrat slyšel u nas v nemocnici v liberci, hralo na "urgentu" na chiře.
 • Petr 16. 8. 2018 at 18:02 on KomentujemeJeště doplním, že odstávku hlásili předem. Její přesný čas ale nemohli ovlivnit, vzhledem k tomu, že vysílání
 • Petr 16. 8. 2018 at 17:59 on KomentujemeAktualita: Expres FM teď hodinu nebude vysílat. Podle Facebooku i vysílání kvůli výpadku proudu, webkamera ve
 • Jarda 16. 8. 2018 at 16:36 on Komentujemetaké nechapu proč přesunují rádio dálnice do pelhřimova, kde žadna dalnice nevede ani planovaná není.

Články

Rádio Bonton změnilo formát, nově hraje české melodie

České melodie jsou na 99,7 MHz ode dneška skutečností. Co se na tomto pražském kmitočtu v posledních dvaceti letech dělo?Historie frekvence Praha 99,7 FM

8 komentářů Rádio Bonton změnilo formát, nově hraje české melodie

 • htcjirka

  Asi budu z ceskeho eteru zvracet,jako kdyby tu Blaniku nebylo jiz dost..

 • Seti72

  Děs a hrůza. Jdu si pustit Rádio 1, abych se uklidnil.

 • Petr Beneš

  Komu není osud starého Bonotu lhostejný a hledá alternativy, může nás podpořit na:
  http://www.facebook.com/ChciZpetStareRadioBonton
  Díky…

 • Ovi

  Přesně před 5 lety se na Bontonu objevily české melodie a dárky. Myslíte, že to byla šťastná volba? Ne? Jak by měl Bonton hrát, abyste ho poslouchali?

 • Karlos Kroužilos

  Šťastná volba to nebyla, z dobrého značky se stalo jednoduché zakonzervované rádio, kde po celý den vysílají 2 moderátoři a posluchač se nic nového a aktuálního nedozví. To už Signál rádio je profesionálně lépe dělané. Nejlepší éra Bontonu a vlastně všech stanic bylo v 90-tých letech…. A věřte, že do za 5 let bude situace na rozhlasovém éteru ještě horší. Samé centrálně řízené stanice, které budou mít v každém městě 2 – 3 frekvence jako se to děje v Severních a Západních Čechách…..

  • Václav

   rádia 90 s – tuhle dobu moc nepamatuji, ale přijde mi, že těch co by se dokázali věnovat určitému formátu bylo míň a nebo měli krátkého trvání nebo to dělali tak napůl, spíš mi přijde že bylo hodně takových jako je česká kanada, kroměříž, atp. Hlavní výhodou asi byl lepší pohodovější slovní projev a umírněná komerce.

 • Jan

  Karlos mate pravdu. Smeruje vse k tomu co tu pisete.

 • Václav

  Bonton – chápu že Lagarderde chtěla na trh něco hezky česky ale v této podobě musí uznat že to za nic nestojí, takže buď to musí zlepšit, a nebo je spokojená že to takhle zabíjí a nekonkuruje buď svým rádiím nebo i Blaníku, když je teď ten Radiohouse, který mám dojem vznikl až po předělání Bontonu. Takže Bonton ať se aspoň specializuje jako tehdejší český HEy, nebo spoustu příznivců by se našlo ještě tehdejšího formátu, jenže asi měli dojem že poprock konkuroval E2, ale paradoxně po zrušení poprocku – E2 v Praze dohnal její prvenství Radiožurnál, já vím že celorepubliově všechny stanice od té doby poklesly, ale v Praze ostatní celoplošky stagnovaly. Nebo mě by se na Bontonu líbilo indies. Pokud to tak chtějí zabíjet, tak by tam mohly dát PIGY, to by nekonkurovalo, nebo Danceradio, které by se rozšířilo a v Praze posílilo, já vím že Dance má 2 frekvence navíc, ale oproti naivním Hitrádiím je to zanedbatelné.

Napište komentář (na mobilu prosím vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)