Komentáře a diskuze

Články

Komentujeme

3536
Komentáře

874 Comment threads
2662 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
967 Comment authors
Václav2

Nevíte někdo, proč (a také kam) z večerního vysílání hitrádií zmizel René Hnilička. Docela rád jsem jeho pořady Devadesátka a Milénium poslouchal. Ty sice zůstaly zachovány, ale bez moderátora to už není ono.

Noobish

To som si ani nevšimol. Keď som náhodou narazil na 90tku na Hitrádiu Vysočina/Orion, prepol som tam namiesto obvyklej Černej hory, ktorá 90tku/milénium nemá (aspoň od siedmej do deviatej). Je to škoda.

Václav2

Myslím že manažeři hitrádií uvažovali tak, že rádio mezi 19. a 20.hodinou poslouchá tak málo lidí, že se nevyplatí platit honorář Hniličkovi za jeho vstupy. Nedivil bych se, kdyby s mírně obměněným pořadem přešel pan Hnilička do veřejnoprávního rozhlasu.

Vaclav (I.)

Nemá jen dovolenou?

Václav2

Tak mne to také napadlo, ale v minulých letech běžely Hniličkovy vstupy i po celé letní prázdniny. Podle mě je to definitivní konec RH na hitrádiích

JM.

Kdyz nemate konkurenci a nepotrebujete ziskavat posluchace dobrym programem, protoze vite, ze nic jineho si mnohdy ani nenaladi, proc platit vecerniho moderatora? Takhle bohuzel uvazuji.

Michal R.

Ano je to tak. Potvrdilo mi to hitradio city 93,7 fm na messengeru. Ptal jsem se. Je ale možné že se prý objeví na jiné stanici jejich skupiny. Třeba Blaník. Uvedli ve své zprávě.

Tom

Je fakt, že zmizel i ze všech webů Hitrádií, takže asi dlouhá dovolená. Ale program jim to nezachraní. Tipoval bych jeho přesun třeba na Kiss

Ondra Mištera

Mám pocit, že když občas poslouchám rádio Česká Kanada, že výrazně omezili moderované vysílání. Myslím, že dříve tam bylo častěji. Snad to neznamená, že brzy rádio Česká Kanada skončí.

Václav2

Buď skončí nebo ho někdo koupí 🙂

Honza K

Rádio Blatná má nové webové stránky, vypadají pěkně.

Peter

A proč je to tak ? :-O

Peter

93,6 R-BRNO ide totižto v STEREO.

Peter

88,9 Jih , PTY sa nevysiela ?

PetrB.

Úplně bezva je napsat jednu blbou otázku 100x 🙁

Peter

106,5 R-BRNO , vysiela v MONO ? Vysiela sa RT ?