Komentáře a diskuze

Články

Komentujeme

2664
Komentáře

721 Comment threads
1943 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
379 Comment authors
Anonymní

i v jizerskej horách se chytěj pražský rádia

Jirkas

To neni nic neobvykleho.

jouda

Kdyby jen Jizerky, ale všechny hory od Krušných přes Krkonoše až po Orlické a část Jeseníků. 🙂

Vojta(1)

V oblasti Jeseníků jsou signály silnějších pražských stanic přítomny, ale většinou se nedají chytat. Bývají totiž zakryty moravskými a polskými stanicemi, které často vysílají na stejných kmitočtech jako ta pražská rádia.

H.

Jsem i po mnoha letech fascinován tím, kde všude hrál pražský Bonton 99,7. Hrál možná vůbec nejlépe ze všech pražských vysílačů, přitom byl nejníž. Holt kruhová polarizace a zejména mnohonásobně překročený povolený výkon udělaly své. V době, kdy se oficiálně uváděl výkon 1 kW ERP, tam měli 5 kW mašinu do čtyřpatrového systému, tedy odhadem 20 kW ERP. Překonat tohle dokázalo až R. City z Malešic, ale tam byla nespokojenost s pokrytím centra kolem Vltavy a přestože to bylo provozováno s vědomím Řapka z RRTV, myslím, že se proti tomu mnozí začali bouřit, takže to skončilo.

Michal

Kolem roku 2003 jsem tehdejší Bonton radio Deejay na 99,7 poslouchal doma v Liberci prakticky na kus drátu. Při větší snaze i Fajn na 97,2. Nyní mi tu z pražských stanic hraje nejlépe asi Classic na 98,7 MHz. To je zde prakticky ničím nerušená frekvence, takže i pár dB stačí na poměrně dobrý poslech.

Lukáš

Je to tak. Kolem roku 2003 jsem tehdy ještě jako malý kluk tyto rádia chytal v Turnově také naprosto bez problému. V té době měla i tyto rádia co nabídnout a tím nemyslím pouze muziku, ale i vybrané pořady, soutěže a další prvky. V dnešní době to už ovšem není ono. Z rádia Bonton už je úplně jiné rádio, které pro mě jako mladšího posluchače nemá co nabídnout. Co se týče Fajnu, tak tam už je z toho jen „monolog” a kolotoč pár songů, které se nedají poslouchat neustále dokola. Chápu, že ta stanice má formát CHR, ale dříve jej… Číst vice »

Anonymní

mám jednu zajímavost hitrádio city jde v krkonoších i fajn radio i oldies rádio ii express fm i rádio 1 se tam dá chytit i radio spin i rockzone

Jirkas

Nic k podiveni.

JK

Rádio Zelená hora již začalo zkušebně vysílat. Poslouchat můžete zde: http://www.radiohosting.cz/system/player.php?idtxt=radio530 Na webu http://www.radiozelenahora.cz již je chvílemi dostupná úvodní stránka a přehrávač. Vypadá to, že hudebně bude rádio zajímavé, zde je playlist z dnešního podvečera: 16:06 Lucie – Kengi 16:10 Zucchero – Diamante 16:15 Westlife – Seasons In The Sun 16:19 Shaggy ft. Mohombi & Faydee & Costi – I Need Your Love 16:23 Queen – Radio Ga Ga 16:28 Elvis Presley – Don´t Be Cruel 16:30 Bonnie Tyler – Bitterblue 16:34 Těžkej Pokondr – Pejzy 16:39 The Beach Boys – Do It Again 16:41 Rita Ora – Let You… Číst vice »

Ondra Mištera

Zajímá mě, proč ještě rádio Zelená hora o zkušebním vysílání neinformovalo posluchače na facebooku.
Snad o tom na facebook brzy napíší.

David Pražák

Tímto krokem se dostává dopravní expres Rádia Dálnice do dalších lokalit, jako je Třebíč, Karlovy Vary, Znojmo a další nové lokality. Hlavně bude dopravní servis posílen na dálnici D11 a D10, kde Dálnice nehraje, ale Hey ano. Ještě bych zapomněl na dálnici D3 na Tábor a České Budějovice. Tam to taky bude nově slyšet.

David Pražák

Nechápu, jak někdo může vystupovat pro Rádio Impuls. To rádio nesnáším.

Honza

Mimochodem dneska vysílají od 24.00 do 9.00. To bude paráda!