Komentáře a diskuze

Články

Komentujeme

3536
Komentáře

874 Comment threads
2662 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
967 Comment authors
Tom

Omlouvám se, to měl být komentář do ankety jaké rádio poslouchám…

Tom

Rádio 1 🙂

Peter, Slovensko

Signál Radio zavítalo do Karlových Varů

Naše nejzápadněji položené krajské město, Karlovy Vary, je od čtvrtka bohatší o
jedno radio. Mediální skupina Radio United zde oživila svůj čtrvtý formátový
okruh, nacházející se na pomezí AC/Melodie, Signál Radio. Program je místně šířen z obytného domu na ul. Jáchymovská 135/22 (422+20m), frekvence s(S)ignálu je 87.8 MHz o ERP 200W s vertikální polarizací. Zásah vypočtený Radiolabem je 42 863 obyvatel.

Zdroj: http://www.dxradio.cz/jidxc/news.htm

JM

FR 87,5 FM vysilalo do roku 2012 v Praze, lze to dohledat i na youtube. Po zasahu CTU uz nevysila. Nyni jede na webu. Jestli ho nejaky nadsenec obcas prenasi nekde mimo Prahu netusim 🙂 Moderni tanecni kvasky se tam kazdopadne nehraji…

Matyas

Včera po ránu jsem ladil ve Voticích na 87.5 nějakého amatéra,co si chtěl vyzkoušet své rádio v praxi.Ani nevim odkud ten signál sem došel – ale ten styl – to bylo úplně prázdný – rádoby moderní taneční kvašky a srač..mety – opravdu tudy ne.Ale pokus dobrý.

Ondrej

Flash Radio vysilalo z jakeho mesta cca zpravu klidanko na email.

JM

Signal Radio se zejmena vyznacuje neuveritelnou snahou vytahnout ze smrduteho bahna ceskeho normalizacniho popu i ty nejhloubeji zapadle kousky – a to v beznem vysilani.

Nedavno jsem v aute preladoval pres tuto stanici, a ceska predelavka Rasputina od Boney M s naprosto desivym textem skoro zpusobila dopravni nehodu.

Vasek

Jo a rozšiřování mainstreamového Signalu má jaký účel? Řekněme, že F1, Impuls byly určeny kdysi dávno jako oficiální soukromé celoplošky, pak teda ještě Blaník/Čas chtěl ukázat že českou pohodu umí profesionálněji, ale Signál?

Vasek

jj, a tim mažu z předvoleb na cesty Čas 95,5. diky za info, aspoň mi nebude zabirat zbytecně místo, koneckonců o vikendu jsem ho namátkou naladil, a moc country to už nebylo.