Komentáře a diskuze

  • Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty 27. 9. 2023 v 12:53 k KomentujemeHlášen příjem na teleskop u F-M.
  • Martin 27. 9. 2023 v 12:49 k KomentujemePokud to fakt jede už teď jen s 20 kW, tak na jížním okraji Liberce na obyčejnou feritku a v...
  • Jiří 27. 9. 2023 v 12:21 k KomentujemeDobrý den,Liblice AM 639kHz v provozu! Kdo chce může porovnat s 1062kHz, ještě je chvíli souběh vysílání Country rádia se...
  • M.K 27. 9. 2023 v 11:36 k KomentujemeMě z těch FM rádii vyhovuje Metropole. V taneční hudbě (EDM) jdou víc do hloubky a tak tam jde slyšet...
  • PVo 27. 9. 2023 v 08:48 k KomentujemePochválil jsem třeba Retro DJ radio :-) , ale bylo toho natuty víc. Už jsem tu několikrát říkal že vyloženě...
  • Tom 26. 9. 2023 v 19:44 k KomentujemeZe zvědavosti, co jste tu kdy pochválil, prosím? 😀. A zajímalo by mě, co jste v rádiu kdy dělal, jaké...
  • Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty 26. 9. 2023 v 17:17 k Komentujeme100,2 na Clarionu byla teprve minulý týden schválena Německem, takže těžko říct jestli ještě letos. Expres FM cca začátek léta...
  • Jindra 26. 9. 2023 v 17:09 k KomentujemeA kdy pojede 100.2 z Clarionu a kdy Expres někdo nevíte? Dik

Články

Komentujeme

Odebírat
Upozornit na
O čem píšete?
21.7K Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Žorž
8. 10. 2021 16:02

Předvolební superdebata na Rozhlasu? Jeden velký superprůšvih!
Moderátor Jan Pokorný by se měl po dnešku přejmenovat na Jana Pokondrného, protože přesně takovou úroveň měla jím vedená debata.

TÉMA
Předvolební superprůšvih Rozhlasu
Last edited 1 rok před by Žorž
PVo
Reply to  Žorž
9. 10. 2021 09:39

nemáš poslouchat takový nesmyslný pořady, stejně jsi byl rozhodnutý už předtím..

Honza K.
8. 10. 2021 12:45

V DAB+ by se mělo objevit nové taneční rádio Zoner Underground Network. Viz Digitální rádio:
https://digital.rozhlas.cz/do-dab-v-cesku-planuje-vstoupit-zoner-underground-network-s-elektronickou-8593318

TÉMA
Nové taneční rádio v DAB+
Míra
Reply to  Honza K.
8. 10. 2021 15:57

Jsem zvědav.

M.K
Reply to  Honza K.
8. 10. 2021 17:10

A zase zaměření jen na Housovou scénu. Vždyť jsou i další taneční styly jako Trance (Vocal, Progressive, Uplifting), 2-step, Vocal Drum & bass. Doufám, že z House to budou odnože Slap, Future, Deep, Future, Jackin.

Míra
Reply to  M.K
8. 10. 2021 20:30

Mě se z elektronické hudby líbí více stylů. Snesl bych lecos a uvítal pestrost. Hlavně slušnější pokrytí…

M.K
Reply to  Míra
8. 10. 2021 20:56

Z Helaxu by se dalo udělat zajímavé taneční radio.
Playlist by mohl vypadat třeba takto.
Jonas Blue Feat. Leon – Hear Me Say (KREAM Extended Mix)Futuristic Polar Bears ft. Franky – No Tears AllowedOli Harper & Maggie Szabo – GravityAMiR – All Or Nothing (Marc Baigent & Element Z UKG Remix)
Danny Dubbz – Feel It Too
4 Strings & Fenna Day – Shine As You Are
Adrian & Raz feat. Ellie Lawson – Place In The Sun (Ronski Speed Remix)
Christina Novelli & Chris Burke – Don’t Wanna Go Home
BVD Kult feat. Hayley May – Crazy Bout U
Mollie Collins & Ruth Royall – Dance Together
Culture Shock – Lost
CHERRYMOON TRAX feat. Yves Deruyter – In My Electronic House
Miss Peppermint – Day By Day (Lowloop Mix)
Fragma – Embrace Me (Wippenberg Remix)
Warren – Dream About U
W&W x Martin Jensen feat. Linnea Schossow – Greece 2021
TWOFLAGS & Zesawa – Get Out My Head
The Chainsmokers feat. Halsey – Closer (Charles Leonard UK Garage Remix)
Sigrid – Dont Feel Like Crying (Eddie Craig vs. Proper Tings UK Garage Remix)
Proper Tings x Sweet Female Attitude feat. Eddie Craig – Sunlight
Wilkinson feat. Shannon Saunders – Breathe
Shy FX feat. Maverick Sabre – Call Me
Shapeshifter – Gravity (Lenzman Remix)
Nomra feat. Møøne – Fall In
Super8 & Tab – In This Life
Haliene & Maratone – Make It To Tomorrow
atd…..

PVo
Reply to  M.K
9. 10. 2021 09:49

Některý kousky jsou zajímavý (ty bez drum&base)

M.K
Reply to  PVo
9. 10. 2021 10:51

Poslední dobou mě právě drum & basse hodně oslovil hlavně ten s prvky vokálů a chytlavé melodie.

Václav
Reply to  M.K
9. 10. 2021 19:40

https://www.youtube.com/playlist?list=PLMGBgA7ALUqdv8aiq_4FREMh6ImYswmtY
Zdravím M.K. v tomto seznamu zhruba od 10.-20. songu, do poloviny mám klasický melodický dance a vokální instrumentální trance z minulých let, kdybys chtěl jen tak na ukázku. Některé songy jsou z nejlepších let z Helaxu, ale je tam zamícháno hodně i popdance tak se nelekněte. Trance jsem právě vybíral ten melodický, když jel ještě stream Pure Trance (bez reklam) na Dance radiu, v době kdy si to ještě Dance mohlo dovolit, než tento obsah strčilo pod bariéry na youradio. Tehdy na Puretrance byly čerstvé věci, jen aktuální čas se od nich vzdálil, ale stále neohrané. A tak kvůli zrušení Puretrance nevím zda aktuální Trance za něco stojí. Tebou M K udávané songy se tváří asi na novější ale dle komentářů to bude kompromis D&B.

Last edited 1 rok před by Václav
M.K
Reply to  Václav
9. 10. 2021 22:51

Poslouchám ted Disco Live radia Jih a celkem dobrý playlist ze starších a novější music.

Václav
Reply to  M.K
10. 10. 2021 07:36

Jo. Jih nezapomíná ani na méně známé taneční hity když měl třeba jeden den retro akci. V sobotu večer mám spíš Bass lickera na Kiss, na Jih prepnu akorát když mě výjimečně něco nesedne jako 666.

Matyas
Reply to  Václav
10. 10. 2021 09:17

Svého času, ca. 14-16 let zpět Helax velice svižně kráčel v houseovým tempu, které na zdejší poměry bylo jedinečné. Co se týče interpretů, velice připodobňovali styl tehdejší budapešťské scény, kde působilo Roxy rádio 96.4 s houseovým programem. Tracklist Helaxu byl velice zvučný: 1) Corenell § Lisa Marie Experience – Keep On Jumpin, 2) Aurora – Dreaming (LTI rmx.), 3) Bel Amour – Bel Amour, to byla taková ochutnávka, co okázale hrálo, zajímavý byl blok pořadu? „Extasy 66“ ?? – šlo to snad v sobotu – možná i v týdnu.

Franz
Reply to  Matyas
10. 10. 2021 10:02

Pro zajímavost jsem našel, jak se helax na svém webu prezentoval právě ve zmiňovaném období před cca 14ti lety:

„Rádio Helax patří k nejstarším stanicím u nás. Za zhruba 15 let existence prošlo dynamickým vývojem a dnes je vnímáno jako leader trhu, který přichází s novými postupy.

Od rodinného rádia k profilaci:
Na počátku se Helax jako většina stanic profiloval jako rodinné rádio. Mluvené slovo i hudební formát se snažil oslovit široké spektrum posluchačů – od teenagerů až po rodiče. Tato strategie převažovala po celá 90. léta. S nástupem konkurenčních médií – z pohledu rádií jde především o internet jako zdroj informací a neomezenou databázi hudby a rovněž s rozmachem CD a formátu MP3 a obecně rozšířením možnosti sám si rozhodnout, co budu poslouchat strategie širokého zaměření přestala fungovat.

Dance music radio:
Od roku 2000 nastoupila postupná transformace Helaxu. Z rodinného rádia pro všechny se stává “trendy“ stanice – rádio, které se koncentruje na aktuální taneční hudbu. Při zachování celkového počtu posluchačů se proměňuje cílová skupina.

Nová cílovka:
Jasný hudební formát si v krátké době získal věrné příznivce. Průměrný věk posluchače zůstal okolo 30ti let, ale došlo k zúžení cílové skupiny. Ubyli posluchači na obou koncích věkového spektra a naopak posílila skupina 20-40 let. Rovněž došlo k přeskupení posluchačů z pohledu bydliště. Moderní formát jednoznačně přitáhl městské publikum. Helax posiluje zejména v Ostravě, ale i v Karviné a dalších aglomeracích.

Rádio Helax patří k nejprogresivnějším stanicím v České Republice. Vyplývá to z celé řady objektivních ukazatelů. Helax jako jedno z prvních rádií v ČR nabídl systém RDS, jako jediní titulkujeme všechny songy. Zvláště viditelné je to na internetu. Stránky Helaxu patří k nejnavštěvovanějším v oboru a pokud jde o internetový poslech, opět s převahou porážíme většinu rádií v republice.

Může za to muzika:
Naše vysílání stojí na jasně vyprofilovaném hudebním mixu, zabaleném v moderním zvukovém obalu. Soustředíme se na kvalitní současnou světovou taneční scénu. Helax celý den předává pozitivní hudební energii, vysílání má příjemné tempo.

Mluvené slovo je důležité, podporuje image Helaxu jako otevřeného, přirozeného a sebevědomého rádia. Všichni moderátoři zároveň fungují jako DJs. Mají dobré znalosti z hudební oblasti a jsou pro posluchače důvěryhodní.

Novinky made in Helax:
Bývá dobré posuzovat firmu nikoliv podle vývěsního štítu, ale podle výsledků práce. Z řady úspěšných projektů vybíráme ty nejznámější:

Pyramida – jako první v republice jsme v roce 1997 sestavili speciální mobilní studio ve tvaru pyramidy a vysílali jsme z center několika severomoravských měst.

Helaxcluby – v roce 2001 jsme otevřeli první Helaxclub na Stodolní. Od té doby se rodina Helaxclubů rozrostla. Kluby tohoto jména najdete v Havířově, Novém Jičíně, Frýdku-Místku, Orlové a dalších městech.

RDS – tuto technologickou vychytávku jsme si nemohli nechat ujít. S náskokem několika let jsme zobrazování názvu songu a interpreta nabídli v našem regionu.

Playlist na webu – jako respektovaný leader v oblasti taneční hudby zveřejňujeme svůj plný playlist na webu. I za cenu kopírování ze strany jiných rádií:)

Titulky – jako jediní máme veškeré songy otitulkované. Zaujala vás nějaká skladba? Stačí počkat na konec…“

Pro úplnost, titulky byly na helaxu zařazovány v období od září 2006 do listopadu 2012.

Matyas
Reply to  Franz
10. 10. 2021 10:11

Hezky pěkně. Díky za vizitku této stanice. Co psali, tak také naplňovali.

Vaclav
Reply to  Franz
10. 10. 2021 10:43

Hmm to jsem ani nevěděl že tam měli takovouto dlouhou prezentaci. Docela to souhlasilo protože poslechem jsem na to nevědomky došel sám a o částech odpovídající popisu jsem se dělil v diskuzích.

PVo
Reply to  Míra
9. 10. 2021 10:04

Pestrá je Evropa 2, ze slova/pojetí pestrosti v českého éteru se mi už zvedá akorát žaludek, protože ve své „pestrosti“ hrají v podstatě všichni to samý jako Ed Sheeran a podobný hrůzy.

Nedělám si naděje. Těšil jsem se na Netro, ted mě ani nenapadne si jej někdy pustit. V pojetí tanečního rádia jako hlavně (pop)house bylo Seejay taky. Neštěkl po něm ani pes.
Až bude normální komerční svižné taneční rádio bez nějakých úletů do „alternativy“ a podobných „pestrostí“ tak si ho najdu. A nejen já jak už dokázalo Danceradio od CZC

Míra
Reply to  PVo
9. 10. 2021 17:43

Elektronicka hudba, nikoliv s útěky do popu, je velice rozvětvená…
Šíren je jako kdo ???
Já bych určitě nechtěl poslouchat celý den elektro, byť miluji Kraftwerk. Nechtěl bych poslouchat celý den trance, byť ho mám velice rád a tak dále….
Ale samozřejmě riziko kočkopsa se zvyšuje s přibývajícími žánry.
Terestrické rádio, které chce příjem z reklamy bude vždy narážet na limity….

Last edited 1 rok před by Míra
PVo
Reply to  Míra
10. 10. 2021 15:27

Osobně já bych toho nechtěl/nebo naopak chtěl…

Nevím jestli jsi znal Danceradio iod CZC , nejspíš by ti připadalo málo pestré ale přesto přilákalo spoustu posluchačů – v internetové poslechovosti generovalo jen o chlup horší čísla než E2… a po vstupu generovalo 3-4x vyšší čísla než ten jistě pestřejší paskvil co předvádí Active..
Myslím že na velikost pokrytí se řadilo v poslechovosti k pokrytí k leaderům trhu.

Míra
Reply to  PVo
10. 10. 2021 16:35

U nás toto rádio nevysílalo…

Václav
Reply to  Míra
10. 10. 2021 17:31
Last edited 1 rok před by Václav
Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Václav
10. 10. 2021 20:47

Že se vám do toho pletu, co má pirátské Netro Life s ukradeným logem Helaxu společného s Dance rádiem Lumíra Skokana?

Václav

ano chyba, nějak mi uniklo že to byla reakce na Danceradio, a ne Helax, kterým vlákno začínalo.
Ale když už, mám něco pro PVo. Kdysi jsme se bavili o Stromae – Alors on Danse, pokud dobře pamatuji, hodnotil si dobře. Jeho vylepšená, stále taneční, verze zazněla na Fajn radiu https://www.youtube.com/watch?v=zqyEwjFid0c

Last edited 1 rok před by Václav
PVo
Reply to  Václav
11. 10. 2021 09:17

jo jde to.
A jestli to hrají na Fajnu je mi fakt ukradený, kvůli (a stěží sotva) jednomu songu za hodinu nebudu poslouchat ty ostatní podle Červinkova vkusu.

Václav
Reply to  PVo
11. 10. 2021 11:49

ne to nebyla pozvánka k poslechu Fajnu, uvádím to jen jako zajímavost, aby byl Fajn k poslechu, muselo by tam být víc, ale aspoň vím názor na ten song

PVo
Reply to  Míra
11. 10. 2021 09:12

ono dlouho vysílalo jen přes net a jak opakuji tak atakovalo internetovou poslechovost E2 a dost překračovalo ostatní jako Beat, Country, Fajn atp – tenkrát se to dalo dobře počítat protože drtivá většina českých rádií byla jen na play.cz a abradio(radia.cz)

Míra
Reply to  PVo
11. 10. 2021 16:19

U mě by asi záleželo na tom, jestli bych to rádio poslouchal po-pá 8 v práci, nebo jindy (kdy a jak často).
Každopádně svižnější a razantnější věci mám rád….

Vaclav
Reply to  PVo
10. 10. 2021 11:20

Minulý týden na E2 ve zprávách mluvili o žebříčku nejbohatších Čechů dle Forbes. Křetínský byl na 4. místě, příčku před Babišem. Nebýval Křetínský výše? Že by ho padající Frekvence 1 posunula dolů 😀 ? Za jakým účelem boháči média vlastní? Brali by boháči něco, co by prodělávalo aby to dotovali, jak v menším měřítku někdo zmínil Zlín – Rockmax že údajně Petr Zatloukal dotoval z jiných aktivit? Skupina RU není vlastněná ikonickým člověkem, takže dokazuje že je soběstačná.

Nezdá se mi totiž názor že vlastnění je za účelem sebepropagace, třeba v případu Babiše sám říkal že koupil média, nelíbilo se mu jak o něm psali, ale to je trochu rozdíl než ortodoxní fanatické propagandistické médium, a že takových rádií ve světě bude. Hlavně teď nejsou o něm schovávané články hovořící o jeho neúspěchu. Pořad je z toho poznat svobodna redakce. Mohlo by to spočívat ne v propagaci, ale nenápadném upozadovani článků v neprospěch Babiše, nebo cenzura v diskuzích na jeho téma, ale to se neděje, jednoduše jde porovnat že na třeba novinkách se člověk dozví to samé. To by spíš by člověk hádal že vlastní parlament ní listy. Stejně tak s tím Impulsem, spíš je to rádio s českou hudbou než Babišova politická vysílačka. Maximálně by se dalo hovořit o Kretinskeho rádio Zet, které ze začátku jeho vzniku nabízelo trochu jiný pohled v porovnání s ČRO. Teď spíš je to takové sdílení zkušeností úspěšných lidí.

Last edited 1 rok před by Vaclav
Jirkas
Reply to  Honza K.
8. 10. 2021 22:57

Paráda, těším se.

LiborV
7. 10. 2021 13:02

RRTV schválila změnu licenčních podmínek všech licencí Signál rádia. Víte někdo co se v nich změnilo? Děkuji

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
7. 10. 2021 11:13

Černá Hora vypíná dabl v Pardubicích (94,5 MHz).

Jarda
Reply to  Oviradio.cz
7. 10. 2021 11:41

kdyby hodili rock radio do pardubic, tak pak už jim bude chybět akorat ostrava a brno. Ale pořád budou mít spousty double hitradia, blaníku a nekde i rock radia. Mohli by postupně udělat něco jako „refarming“ když už nepustí nic. Viz třeba ustecko či karlovarsko.

Lukas
Reply to  Jarda
7. 10. 2021 22:31

Ostrava a okolí má čas rock a další rockové radio už nechceme.

Petr
Reply to  Lukas
7. 10. 2021 22:49

Hmm. Otázka zní, na jak dlouho… Eště vám bude velice milý BEAT…

Last edited 1 rok před by Petr
Václav
Reply to  Petr
8. 10. 2021 06:58

Částečně taky Heyradio, minimálně na Porubě jsem naladil na FM z F-M na 90,7

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Václav
8. 10. 2021 07:05

Ještě je v koordinaci Havířov 99,5. To by mělo být v Ostravě taky slyšet.

Libor D.X

Nejspíše nebude vzhledem k předpokládanému nízkému výkonu navíc silné E2 z Pradědu na 99,3 a PR3 z Katowic na 99,7.

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Libor D.X
9. 10. 2021 01:40

Ale no tak, 200 kHz. Autorádia úplně v pohodě, pro tranďáky to ale asi nebude, no.

jouda
Reply to  Oviradio.cz
8. 10. 2021 08:52

Kdo ví, jak je to s výkonem, který jde z antén, protože mi to hrálo ještě kousek před Opavou. Na 50 W ERP to hraje nějak moc dobře. 🙂

PetrPe
Reply to  Oviradio.cz
8. 10. 2021 08:55

Zase takova slava s tim signalem to v Ove neni.

Václav
Reply to  PetrPe
8. 10. 2021 12:40

není to žádná hitparáda, ale Poruba – Svinov jakž takž jo, v centru mezi tramvajema už si to nepamatuji, pravděpodobně horší, na druhou stranu jsem zachytil u obcí Bečev (horní dolní atd.)

Last edited 1 rok před by Václav
Poslouchac
Reply to  Lukas
8. 10. 2021 08:12

Sam doufam, ze CAS rock co nejdyl vydrzi. Absolutne mi posledni dobou hudebne i moderatorsky vyhovuje. Rock radio me nejak nebavi. Prijde mi jako Spotify, do kteryho obcas nekdo promluvi. A Beat mi nesedi uplne hudebne, prece jenom chci i novejsi muziku. A HEY? To je moderatorsky strasny a hudba me nejak neoslovuje, nebavi…..

Václav
Reply to  Poslouchac
8. 10. 2021 12:46

V čem spočívá to, že Rockradio přípomíná spotify s občasným promluvením ve srovnání s Časem rock?

Poslouchac
Reply to  Václav
8. 10. 2021 13:16

Vetsinou posloucham radio od 8-16. Na CAS rock mi prijde, ze mluvene slovo je tak nejak po celou tuto dobu a ma v tu danou dobu nejaky ucel. Na Rock radiu mozna mezi 9-12 je to takove normalni, mnou ocekavane, mimo tento cas je smysluplneho mluveneho slova pomalu, nebo nic. Kdyz si pustim Spotify, tak nemam o moc jine. Vicemene se mi ,jako celek, nejvic libi CAS rock a BEAT. U Beatu mi lehce vadi ta absence novejsi a mozna tvrdsi muziky! Ale cele moje hodnoceni je dano tim, jak na me dana rockova radia pusobi……

Kvetak
Reply to  Jarda
14. 10. 2021 15:49

V pripade chybejiciho Rockradia v Brne by situace sla elegantne vyresit nasazenim Rockradia na 1 doublu Hitradia City 99,0 FM nebo 100,8 FM

TÉMA
Chybejici Rockradio v Brne
Vaclav
Reply to  Kvetak
14. 10. 2021 22:36

Aspoň tak, a nebo dávají naději že se jako supi dočkají Plachého. A pak přítomnost Rockradia ve Znojmě rozhodne o 107 pro Rockradio a frekvence Hitradia City padnou Fajnu a skutečnosti nabyde doména hitradiokrakodyl.cz

Hori97
Reply to  Oviradio.cz
7. 10. 2021 19:06

Aktuálně je vysílač ještě v provozu. Vypnutí zřejmě proběhne v následujících dnech.
Není mi jasné, proč ke změně nedošlo už dávno, protože původní vlastník Hitradio Magic ukončilo vysílání už v listopadu 2018. Navíc se zde změna úplně nabízí – dokrýt stotisícové krajské město a propojit pokrytí s hradeckou 89,1 MHz, která je taktéž pozůstatek Magicu.

TÉMA
Hitradio Černá Hora 94,5 MHz Pardubice
Jarda

kež by vypli doubly hitradia a balníku

Hyvrys
Reply to  Jarda
7. 10. 2021 16:01

U nás ve Vyškově je taky double Blaníku. Klidně by místo jednoho mohli dát Rock radio, nebo Fajn radio. Nemáme tady ani jedno..

Kvetak
Reply to  Hyvrys
14. 10. 2021 16:17

Vzhledem k pritomnosti Fajnradia v Brne na 96,4 FM by Vyskovu na 96,4 FM (vzhledem ke kmitoctove shode Brna a Vyskova) sluselo rovnez Fajnradio. Nechapu proc uz to davno neudelali (stejne jako double Hitradia City v Brne na 99,0 FM a 100,8 FM – pricemz na 1 z techto frekvenci by mohlo uplne v klidu byt v Brne chybejici Rockradio).

TÉMA
Doubly Vyskov
Vaclav
Reply to  Kvetak
14. 10. 2021 22:51

Jestli to trochu nebrzdi to že síť Rubi je pouze pronajatá a legislativně soubor jeho kmitočtů patří jednomu rádiu – Blaník. Tzn že by musel vrátit provozovatel Rubi. I je zajímavé že takto je regionálně nedělena KM 93,1 , zůstává v síti Rubi a nepatří na Valašsko. Nevtahovalo se to na Brno 96,4, protože jako nové mělo jinou licenci. Ale je fakt že po cestě z Brna směr Vyškov na každém privracenem svahu k Vyškovu jde Vyškov a to Hned za Brnem.. Menší část a jen že začátku zbývá na Brno.

Last edited 1 rok před by Vaclav
Vaclav
Reply to  Vaclav
16. 10. 2021 13:32

Před chvílí na Rockradiiu rockový noviny a Petr Výborný, který do poslední chvíle uváděl kalendárium na rádiu Rubi a možná i regionálních Kissu?

Vaclav
Reply to  Oviradio.cz
16. 10. 2021 19:14

Aha on to tu už někdo zmínil a já se nechal levně nachytat neboť po hlase a typu rubriky bych si ho nespojil s manažerem Fajnu a jeho způsobem prezentace zzde v diskuzích.

Žorž
Reply to  Vaclav
16. 10. 2021 19:23

Zajímalo by mě, jestli by fanoušci Rock Radia nenáviděli Tomáše Krause, kdyby se taky schoval za nějaké alter ego…

Last edited 1 rok před by Žorž
Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Žorž
16. 10. 2021 19:55

Já myslím, že jo. Vystřídal kdo ví proč oblíbenou dvojici, je křečovitě nevtipný a mluví jako když kváká žába. I kdyby se jmenoval Osvald Kostitřas, poslouchat bych ho každé ráno nevydržel. Ale mě lezla na nervy i ta předešlá dvojice a celkově Rock radio nevyhledávám, takže mě to nějak netrápí. Občas si to v práci naladí kolega, já to pár dní cíleně poslouchal po smršti negativních komentářů na FB, abych se osobně přesvědčil a nebylo to dobré. Krause si matně pamatuju z F1 a tam mi nějak výrazně nevadil. Ale jak říkám, nejsem fanoušek Rock rádia, jen nestranný pozorovatel.

LiborV

Jeden z oblíbené ranní dvojice potřeboval přehodnotit časové uspořádání práce (potřeboval kvůli rodině volná rána) a druhý dostal nabídku stát se manažerem Rock rádia. Bylo potřeba dvojici logicky nahradit. Odpor posluchačů by byl ke komukoliv kdo by přišel na jejich místo. Tady, je otázka zda vybrali náhradu dobře. Za mě ne.

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  LiborV
16. 10. 2021 21:52

Důvod znám, netřeba vysvětlovat. Myslel jsem „kdo ví proč oblíbená“, nikoliv „vystřídal kdo ví proč“. Nějak se to v tom textu ztratilo.

PVo
Reply to  Oviradio.cz
17. 10. 2021 09:11

všeumělové jsou peklo, dělají do všeho a nic pořádně

Jirkas
Reply to  PVo
17. 10. 2021 13:23

Souhlas, to plati ve vsech oborech.

Míra
Reply to  Oviradio.cz
7. 10. 2021 10:26

Neříkám, že se rádio za 30let nemůže změnit. Když to vezmeme jinak, které rádio nám 30 let vydrželo. Hm…R1 ?

Vaclav
Reply to  Oviradio.cz
12. 10. 2021 20:18

Třikrát méně tedy 10 let dnes v 16.00 uplynulo od spuštění prvního a stěžejního vysílače rádia Sázava, dnes Hey 89,3. Je o to významnější, neboť ke spuštění ho provázel několikaletý soudní spor. Někdy v té době došlo k přesunu na výhodnější a technicky zdatnější lokalitu Rozhledny špulka. Pokud mi dobře slouží paměť, tak předchozí stanoviště byl stožárek u kozmickeho hřbitova ve stavu příznačném místa. Nevědomky jsem právě dnes po 16. hod naladil. Toto výročí ho vpodstate doprovodilo k připravovanému spuštění digitálního multiplexu na zmiňovaném stanovišti pod majitelem daného rádia. Nějak těch výročí se nahromadilo na podzim. Možná broadcasri uvažovali: no co budeme dělat, dny se zkracují, bude se hodit rádio…

Last edited 1 rok před by Vaclav
PetrPe
Reply to  Vaclav
12. 10. 2021 20:34

Dnes jsem zrovna jezdil po Ostrave a zkousel kvalitu signalu radia Hey. V cele Ove v aute praska a misty i sumi takze bida. Vhodne asi jen pro staticky prijem s nastavenou antenou nebo pro opravdove fanousky. Jinak behem dneska tam prave oslavovali tech 10 let. Musim rici, ze se mi dnesni hudebni vyber libil a moderatori OK. Chvalim 😉

Míra
Reply to  PetrPe
13. 10. 2021 08:24

Opava 100W, Frýdek 50W. Není divu. Mimochodem, radio Sázava papírově vysílá ze třech vysílačů Opavy, Tábora a Českých Budějovic. Fyzicky jde o Hey.

Václav
Reply to  Míra
13. 10. 2021 12:08

v případě Hey dosah Opavy v Ostravě nelze uvažovat, skrz terénní bariéru, neblíže Ostravy snad v Horní, dolní Lhotě byly náznaky v případě když mě zajímal Color ze stejného vysílače, ale míchali se do toho Poláci. Zajímavé je že papírově jsou vysílače jinak, to jsem nevěděl.

To je pěkné Petře, že sis dal s tím tu práci, zkušenosti budou odpovídat rušivé aglomeraci v samotném centru. Ano je pravda, že jsem si musel i na Porubě s anténou hrát hlavně na začátku, kdy byla ještě 90,6, po přeladění na 90,7 se to o něco zlepšilo. A taky je pěkná chvála za Hey, to každý neocení, i kvůli technickým problémům.

PetrPe
Reply to  Václav
7. 10. 2021 21:56

Opravdu zajimave. Ja mel vzato, ze v CR vladla francouzska Evropa2 a na SK zase francouzske FunRadio. Jednoznacne diky frantikum za podporu v nove rodicim se radiovem Ceskoslovensku 👍

Soundwaver
Reply to  Oviradio.cz
7. 10. 2021 22:10

také se navíc Bonton kolem roku 2004 chvíli jmenoval jenom ‚Deejay‘ a po návratu k původnímu názvu cca v roce 2006 už neměl s tím původním ze studia na Zeleném Pruhu nic společného(krom vysílacího stanoviště a možná pár songů z éry ‚poprock nezastavíš). Dokonce se myslim i zvažoval název Czechton, pokud se nepletu.

plnohodnotně dospět k hudbě, kterou hrál Bonton v době slávy z 90ek by ovšem znamenalo, aby někdo také zachoval celý hudební archiv Bontonu z té doby. spousta těch songů, které tehdejší Bonton hrál, totiž už v éteru dá se říct nejsou a zapomnělo se na ně, což je podle mého názoru škoda.

TÉMA
Bonton vs. Bonton
Last edited 1 rok před by Soundwaver
Marcel
6. 10. 2021 21:16

Jev nevídaný, na FB stránce jednoho zrušeného rádia, včetně toho centralizovaného, přibývají stovky nesouhlasných komentářů s centralizací a SVĚTE DIV SE, BEZ CENZURY…..asi má dovolenou…..

Václav
Reply to  Marcel
6. 10. 2021 22:46

Tady už jste v bezpečí, takže klidně můžete zmínit Rockradio. Podle mě nechávají aby se lidi vyzuřili. Konec unikátního programu si zaslouží větší komentář, ale později. Neplánuju ponocovat.

Marcel
Reply to  Václav
6. 10. 2021 23:11

Pravidelně tento web čtou z vedení MB. Ale bohužel se tu vyjadřuje jen p. Červinka.

Václav
Reply to  Oviradio.cz
6. 10. 2021 09:32

Když je to kancelářská budova, co tam asi teď sídlí, takto na okraji Brna? Radio Brno si akorát pamatuju krátký identifikační jingl na začáteční scéně v hospodě ve filmu Dědictví, aneb… Pokud tam nešlo jen o nahrávku, ale opravdový příjem, tak to byl dobrý desah v jedné vesnici u Vyškova. I teď by to nebyl špatný vysílač ve srovnání s některými brněnskými, i připravovanými bubláčky čro.

Last edited 1 rok před by Václav
frkotou
Reply to  Oviradio.cz
6. 10. 2021 11:04

Toto jsem našel v posledním zářijovém vydání Chrastavských listů. Asi ještě v redakci v den uzávěrky netušili, že bude RCL končit, tak to tam nechali.

comment image

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  frkotou
6. 10. 2021 12:14

V libereckém zpravodaji je taky stále reklama na RCL, nezájem. 🙂
Ale tohle mě překvapilo, že až takové tajnosti s tím byly. Vždyť tu reklamu musí „někdo“ zaplatit a ten přece už dávno věděl, že se to narozenin nedožije. Ono celý ten přerod RCL na Blaník je takový podivný a nestandardní…

Jarda

po liberci dokonce jezdí tramvaj s reklamou na toto rádio 😀 a tušim ješte i bus, pořad to nikdo nepředelal, asi nemají na „přelakování“ 😀

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Jarda
6. 10. 2021 13:25

To se ale přece vůbec nedá srovnávat. Mimochodem, nedávno jsem viděl fotku z Bovera klubu, kde původně tramvaj s motivem RCL byla nalakována zpět na červeno/bílo. Takže se na tom evidentně pracuje, jen to holt není hned, jak by sis představoval.

Jarda

dneska jsem tou tramvají s reklamou na již neexistujici rcl jel 😀

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Jarda
6. 10. 2021 13:35

Tak určitě takových bylo víc. Navíc se budou vyřazovat metrovky, takže vozový park celkově projde menší obměnou. Možná, že ta přelakovaná patřila mezi ně a půjde do muzea, víc by ti určitě řekli lidi z klubu.

Václav

V pátek jsem šel schválně do picerky, kde byly středně velké loga radia Rockmax. Nevím jak se to mohlo stát, ale v plném podniku v 18:01 ani u jednoho nebyl žádný zřízenec, že by je zrovna sundával a měnil na Rockradio, aby ilustroval, co se děje v éteru. V lepším případě více takových pracovníků aby to trvalo stejně tak rychle jako přepnutí v éteru….Bylo vidno že už jednou selhali na jaře, neb je tam stále růžové logo radia Zlín. Stejně tak by mohla tramvaj počkat na zastávce s cestujícími, než změní na ni reklamu…

Last edited 1 rok před by Václav
Benny
Reply to  Václav
6. 10. 2021 16:18

Asi tak jako u Kiss Publikum, kdy v Uh. Hradisti visi jeste bilboardy na dome na Kiss Publikum 90,3 a 96,5 FM😀

Honza K.
Reply to  Benny
6. 10. 2021 18:40

V ČB u výstaviště je také velké logo Kiss Jižní Čechy

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Václav
6. 10. 2021 18:27

Navrhuji všechny tramvaje a autobusy s logem RCL 101,4 demonstrativně sešrotovat. To by tak hrálo, aby po Liberci jezdilo něco s logem rádia, které už měsíc nevysílá. Republiku si rozvracet nenecháme, pořádek musí být! 😀

Václav

Možná ještě než by se k tomuto uchýlili, chtějí dát šanci že by to využili pro Hitrádio Contact.

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Václav
6. 10. 2021 18:59

Využívá vůbec MB někde vozy MHD k propagaci svých rádií? Tady krom RCL vídám jen RU, tedy Beat, Kiss a teď nechci kecat, ale mám dojem, že i Country radio.

Last edited 1 rok před by Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
frkotou

V Brně jezdí šalina s Hitádiem City.

Václav
Reply to  frkotou
6. 10. 2021 21:11

Něco takového jsem našel na googlu, ale je v Brně aktuálně?

frkotou
Reply to  Václav
6. 10. 2021 21:33

Ano, stále jezdí.

Franz
5. 10. 2021 17:24

Na facebooku rádia Čas se objevilo vyjádření ohledně změny hudebního formátu. Podle všeho se Libor Červinka rozhodně nemusí obávat, že by na Moravě měla narůst konkurence jeho Fajn rádiu. Spíše se může těšit, že Fajn o to dříve nahradí kočkopsa jménem nové rádio Čas.

Podle playlistu hrál třeba včera song Little Bit of Love od Toma Grennana na rádiu Čas v rotaci po pouhých 150 minutách. V podobě Času už je to jen poslední bloudění mezi hudebními formáty bez nějaké vize. Někdejší sláva je dávno pryč.

„Milí Časáci,
náš hudební playlist vám už řadu let zpříjemňuje ranní vstávání, cesty do práce, víkendový odpočinek nebo celý pracovní den. Hrajeme pro vás největší hity, které se zapsaly do hudebního historie – Hity, prověřené Časem.
Jelikož každý den vznikají další pecky, které si získávají vaše srdce, přidáváme do našeho programu nové — velké hity zahraniční, české i slovenské“.

PetrPe
Reply to  Franz
5. 10. 2021 19:31

Treba ja po poslednim roce, co se celkove s radiovym trhem deje, jsem pomalu nalomen si radeji zaplatit Spotify a na nejake radio se uplne vyprdnout. Maximalne Radiozurnal na mluvene slovo a zpravy.

jouda
Reply to  PetrPe
5. 10. 2021 21:03

Spotify se přece dá provozovat i tak, těch pár desetikorun měsíčně není nic zásadního pro někoho, kdo chce mít k poslechu spoustu hudby.

PetrPe
Reply to  jouda
5. 10. 2021 21:25

Ono ani ten free ucet vubec neni k zahozeni 😉

Václav
Reply to  PetrPe
5. 10. 2021 21:56

Taky jsem o Spotify uvažoval, ale aby byl za těch pár desítek korun, musel bych někoho sehnat, protože výhodnější účet je pro skupiny. Sólo je to bezmála 200. Ale já jsem si na YouTube vyhledal stream 24/7 , nejdou do toho reklamy, na mysli mám , když zadám na YouTube „Indie radio“ teda v mém případě když mi vyhovuje indie. Když zrovna nemám čas sestavovat playlisty. Jinak Spotify mě jel bez reklam, možná to byla úvodní verze. Bylo to v době kdy sem Žorž dával ideální playlist Radiožurnálu Sport a dodávám že byl celkem dobrý. Poznámka pro PetraPe taky paradoxně zapínám Žurnál na pořad 20 minut, třebaže o mluveném slově by se spíš hovořilo ve spojitosti s ČRO plus.

Václav
Reply to  Václav
5. 10. 2021 22:13

Neprijde mi že ve spojitosti se situací s rádiem Čas, nebo nevím konkrétně jaký měl éter za poslední rok na vás dopad, že by byl zrovna teď ten okamžik to řešit. Ta situace je už delší dobu taková, že buď nahradit rádio něčím jiným, a nebo kdo dokáže zapamatovat pár periodicky opakujících se zajímavých bloků a pořadů z více stanic, či má dosah alternativy naší nebo přesah že zahraniční -dokáže si ve většině případů stále vystačit s FM a ještě si rozšířit obzory. Mezi tou spoustou děkuji JM za neslýchané , přístupné elektronické songy v pořadu New wave, pro mě dostupné na Hey v po 21 hod , zatímco ostatní z toho období se snaží stále udržovat v domnění že bylo natočeno jen pár stejných songů od Abby a Queenů slyšitelné ve od té doby každý den.

Last edited 1 rok před by Václav
PetrPe
Reply to  Václav
6. 10. 2021 09:07

To mluvene slovo bylo mysleno obecne, komentare, diskuze, temata a zpravy. Kdy na Spotify je jen hudba. Samozrejme si muzu dat i Plusko.

PetrPe
Reply to  Franz
6. 10. 2021 21:43

Neco se asi opravdu deje. Dnes jsem byl v me oblibene hospudce na jedno a po dlouhodobe stabilite byl ve stropnich repracich nahrazen Ostravsko-Prazsky paskvil Orion novym radiem Cas 😀

millhaus
3. 10. 2021 19:31

Když jsem byl v tom Sluknovským výběžku tak jsem zjistil,že to hitradio RTL hraje 80s o víkendu,tak mě napadlo jestli si nekonkurují s dalším radiem a to R.SA sachsen,ktere hraje dost podobně.

TÉMA
Hit radio RTL sachsen
millhaus
3. 10. 2021 19:03

Když jsem byl na severu ve šluknovským výběžku,tak jsem zjistil že Varnsdorf 105Mhz baluje z frekvence Liberec 101,4Mhz,přitom to patří do sestavy Děčín 91,6 a 94,5,a když jsem ladil Tu 91,6,tak tam říkali posloucháte rádio blaník 91,6 94,5 a 105,no mají v tom bordel.ostatně ta 105FM je k ničemu ten Ještěd to skvěle vykryje.

TÉMA
Blanik
Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  millhaus
3. 10. 2021 21:00

Zajímavé, člověk by řekl, že si ji nechali právě proto, aby tam jela Ústecká mutace, když výběžek patří pod Ústecký kraj.

Tomáš

Šluknovský výběžek je sice v Ústeckém kraji, nicméně prioritou pro Media Bohemia je nejspíše to aby regionální okruhy všech jejich stanic pokrývala pokud možno stejné území. No a jelikož na frekvencích (99,9 FM Česká Lípa, 97,6 FM Děčín a 90,4 FM Varnsdorf) bývalého Crystalu, dnešního Hitrádia FM (Crystal) začne v polovině října vysílat liberecké Hitrádio Contact, dojde pravděpodobně k překreslení mapy reklamních okruhů i pro další rádia této společnosti, tudíž i pro Radio Blaník.

TÉMA
Regionální (reklamní) okruhy rádií Média Bohemia
Last edited 1 rok před by Tomáš
Millhaus
3. 10. 2021 08:07

Mě zajímá,kdy vyřeší ty kody na tom blaníku,aby se radio v autě prelaďovalo.😆

TÉMA
Blanik L 101,4
Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Millhaus
3. 10. 2021 13:16

Mě by zase zajímalo co mají v plánu s tou libereckou 107,4. Pro Blaník jí do budoucna nejspíš neplánují, když se snaží vytvořit dojem, že neexistuje. Navíc tam poslední týdny pouštějí do modulace nepříjemné pískání, jako by chtěli poslední zbytky posluchačů z té frekvence vypudit (závada to nebude, celé roky ten vysílač fungoval bez problémů, to by byla moc velká náhoda). Navíc se u té 107,4 ani neobtěžovali odebrat z AF 92,7 a 107,1 které nedávno převzal Fajn. Že by jí vrátili je nepravděpodobné. Využít možnost dostat Oldies, případně Helax zpátky do éteru rozpuštěním moderátorských týmů v podstatě také promarnili. Tak snad jedině jí využít pro Fajn Fresh, který ovšem nějakou závratnou poslechovostí neoplývá, to už by mnohonásobně víc dávalo smysl Oldies, případně ten Helax, které si i přes totální osekání programu drží poslechovost řádově vyšší.

Tomas

Byl bych pro Radio Zlaty Blanik s oldies hity, jingly Radia Sumava, moderatory OK.

Žorž
2. 10. 2021 09:35

Fajn Radio rozjelo svou self-promo kampaň v multikinech CineStar. Vedle Impulsu „vystřídalo“ Evropu 2.

Moje dojmy z jednotlivých reklam: Fajn propaguje svojí muziku, E2 moderátory a Impuls pouze své obligátní ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ… Celkově mě ale žádná extra nezaujala.

Znáte vy nějakou dobrou TV/kino reklamu na konkrétní radio?

TÉMA
Reklamy na radia v kinech a TV
Kristián
Reply to  Žorž
2. 10. 2021 23:49

ja si spomínam len to, že v Cinestaru ČB bola vysielaná reklama na Kiss Jižní Čechy.

frkotou
1. 10. 2021 18:19

Záznam posledního vstupu na Rock Maxu.

https://youtu.be/S2cPESoRLcY

Jarda
Reply to  frkotou
1. 10. 2021 18:29

online stream už převádí lidi na „rock radio morava“, ale má jiný program než originalní rock radio.

Last edited 1 rok před by Jarda
frkotou
Reply to  Jarda
1. 10. 2021 18:33

Jak to vypadá na FM? Nemám tu možnost.

Jarda
Reply to  frkotou
1. 10. 2021 18:40

na webu ted dohral song „doba temna začíná“ (nevim jak se menuje original song a kapela) a potom naběhl slogan „rock rádio….“ ale program mají odlišný od „pražské“ verze. Tipoval bych že z fm se bude linout tež „rock radio“ v moravské verzi. Jinak na webu to ukazuje playlist špatně 😉
a na webu rockmaxu je playlist zaseknutý.

Last edited 1 rok před by Jarda
Jarda
Reply to  Jarda
1. 10. 2021 18:47

jinak na webu rock radia už vítají moravské posluchače a už mají aktualizovanou novou mapku pokrytí. Zajímalo by mě, jestli ve znojmě, popřípadě jihlava a třebíč, též pojedou tu moravskou verzi, nebo stále tu pražskou.

Libor D.X
Reply to  frkotou
1. 10. 2021 19:28

Na 89,6 se krátce po 18 h. změnilo v rds PS z ROCK_MAX na ROCK_R._
PI kod: 20C3 zůstal zatím stejný po Rock Maxu.

Lukas
Reply to  Libor D.X
1. 10. 2021 20:26

Web rock max už skončil při vstupu na něj najednou stránky rock rádia.

Jarda
Reply to  Lukas
1. 10. 2021 21:02

už jsou uplně po smrti, poslední co zbývá, je přepsat fmscan, pod rock radio, další stanice z českého éteru zmizela. Jak dlouho asi vydrží ta moravská mutace?

Lukas
Reply to  Jarda
1. 10. 2021 21:17

Zůstalo poslední regionální rockové radio a to je čas rock.

Insider
Reply to  Lukas
2. 10. 2021 08:02

SkyRock

Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
Reply to  Jarda
1. 10. 2021 21:22

Můžeš si udělat další čárku.

Benny
Reply to  Jarda
1. 10. 2021 21:31

Ta mutace je jen na FM, nebo dostupna i na netu? Čím se odlišuje od te Pražské/Budejovicke?

Libor D.X
Reply to  Benny
1. 10. 2021 21:48

Od 19 h. je program na 89,6 shodný jako na netu.

Lukas
Reply to  Libor D.X
1. 10. 2021 22:52

Tak skuste čas rock naladit hrají dobře já je poslouchám již 10 let.

Václav
Reply to  Jarda
2. 10. 2021 10:43

Na fmscan ještě ráno Rockmax a Rockradio zvláště. Před chvílí bylo už Rockradio včetně vysílačů po Rockmaxu ale už i 101,6 po Blaníku v Hodoníně. I tak byl u mě ještě načten odkaz Rockmax v seznamu fmscan, po kliknutí však bílá fmscan strana s chybou, po aktualizaci stránky odkaz Rockmax zmizel s 9 vysílači. Je možné že by vysílalo ten Hodonín? Nezdá se mi to. Je to vůbec schválené a legiskativne přiděleno?

Na rockradiu mě již před 5 lety překvapilo že hranou sofistikovaný rock, až mě to Rockmax připomnělo i když tehdy na včerejší změnu nebylo ani pomyšlení, ale možná MB takto dopředu myslí, když původně třeba před 8 lety se využívalo toho že za rockovou skupinu se považovali typy jak Chinaski a jim podobné tvořili dojem celého poprockového playlistu a pro obyčejného popikare to byla volitelná živá alternativa s výhodou absence zmechanizovanych AC rotací a osobně jsem tomu z tohoto důvodu přičítal úspěch v jejich silných regionech jihozápadu. Je zajímavé že muselo dojít ke změně tváře playlistu i k méně známým tvrdším věcem, avšak bez dopadu na úspěch a tím že jsou sofistikovanější a spec pořady konkurují i Beatu s nestravitelnou dramaturgií nešťastným naplacanim bloků bez muziky (doprava, reklama, zprávy) aneb v jejích podání vítěz jak nejdéle být bez muziky. A tak je je zajímavé jak se classic rockové rádia úspěšně drží zatímco už existují díky své melodičnosti ještě přístupnější rockové žánry jako je indie třeba na Expres FM.
Zajímali by mě kolik by zůstalo fanoušků chrčivého rocku, kdyby do skladeb nebyl zakomponován nějaký instrumentální nebo melodický prvek či český punkový text? A tak melodie , rytmus dosáhne většího efektu na jiných např. Elektronických základech.

Jinak teda rock rádio bych řekl že se snaží o rovný podíl hard, modern, a naneštěstí taky ohrané věci jako qeen. Ale zvláště ve chvílích hard posluchač nepozná že už není na RMX, to by měla výhodu minulost kdy by neprazradila RDS. A taky českej Jingl. Chápu že efekt měl v Čecchach. Je otázkou když ne napořád, tak aspoň přechodně pro Moravu spisovněji. I když je pravda že celoplošně prima cool má taky svůj „večííír“

Je 5i škoda pro rockmaxaky, ale pro mě na rozdíl od RMX je Rock r. Chvilkově použitelnějším , takže paradoxně 89,6 se nyní dostane do předvoleb na chvilkové pokrytí když v mem pravidelném FM rádiovém schématu nic není . Takto ze začátku můžu zkoušet. Podobne ojedinele uvítal i nekdo mezi spousty získaných fb reakcí.

Last edited 1 rok před by Václav
Václav
Reply to  Oviradio.cz
2. 10. 2021 11:03

Já měl ve zvyku že ještě nerozvysilane vysílače jdou až po volbě v options „p“ Nevím, jestli je to kvůli výkonu že Blaníku zůstala v Hodoníně jiná frekvence než 101,6, ale jinak by v pásmu byla bývala blíž hradišťské 101,4

Last edited 1 rok před by Václav
Václav
Reply to  Václav
3. 10. 2021 12:02

Nevím co je na tom pravdy, ono by nebylo se čemu divit, ale přece věděli jste všichni že údajně kvůli daňovému ráji je Média Bohemia na Kypru?https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4518760524811686&id=100000333493033&sfnsn=mo

PS: Počet fb fanoušků původní stránky Rockmaxu už klesl o 100.

Last edited 1 rok před by Václav
Koláčník
Reply to  Oviradio.cz
5. 10. 2021 09:54

Pánové Sedláček a Neuman jsou majitelé Media Bohemia? Podle rejstříku je jediným akcionářem společnost „MEDIA BOHEMIA HOLDINGS LIMITED“. A kdo je tím jediným akcionářem je prakticky nedohledatelné.

Insider
Reply to  Koláčník
5. 10. 2021 10:34

Yes Offshore

PVo
Reply to  Koláčník
5. 10. 2021 11:46

pan Koláčník asi rád o černém že je bílé a rád mlží..Cui bono tak činíte Koláčníku?

Pavel
1. 10. 2021 16:25

Rockmax ukončí (moderované) vysílání v 18 hod.

TÉMA
Konec Rockmaxu
Hori97
1. 10. 2021 15:48

Moderátorský tým Expresu FM nově doplňuje Iva Frühlingová. Dle reakcí posluchačů na FB se její moderátorský styl prozatím nesetkal s velkým nadšením. Druhou změnou je vytvoření dvojice Václav Mašinda, Veronika Koloušková.

Moderátorské rozdělení pracovního dne je aktuálně tedy:
7-10 Miloš Pokorný, Barbara Hacsi, Michal Plšek
10-11 Iva Frühlingová
11-17 Veronika Koloušková, Václav Mašinda
17-20 Vladimír Pavlík, Radek Honc

Osobně jsem zvědavý hlavně na odpoledne s Veronikou a Václavem.

TÉMA
Novinky na Expres FM.
Last edited 1 rok před by Hori97
Elis
Reply to  Hori97
1. 10. 2021 16:06

Večerní show občas spolumoderuje Adéla Elbel, možná bude pravidelně

TÉMA
Novinky na Expres FM