Menu teď najdete pod tlačítkem ☰ vlevo nahoře.

Komentáře a diskuze

  • Ovi 22. 2. 2019 at 13:32 on KomentujemeDěkuji za upozornění, Dechovka se tedy přestěhovala k Culkům do baráku.
  • Jirka Tenisak 22. 2. 2019 at 13:11 on KomentujemeMáte v adresáři chybu, vím, že to sem asi nepatří, Dechovka je v Úvalech u Prahy
  • Ovi 22. 2. 2019 at 11:35 on KomentujemeCity sídlilo na těchto adresách: 1993 Prvního pluku 7 na Florenci, 1995 Budějovická 7 u Zelené lišky, 1997 Kor...
  • Ovi 22. 2. 2019 at 10:46 on KomentujemeNa Bělehrad! Ode dneška už je tam také Oldies Radio. Ve vysílání se to projevilo tak, že přestalo fungovat zob...
  • Michal 22. 2. 2019 at 10:36 on KomentujemeHitradio City 93.7 se stěhuje z korunní ulice.Dnes v korunní ulici vysílá naposledy.
  • Ovi 22. 2. 2019 at 07:51 on KomentujemeOd včerejška pozoruji mono na pražské Dvojce 91,2.

Články

Rádio Bonton v hledáčku RRTV kvůli porušování nových licenčních podmínek

Rádio Bonton se v rámci letošního přeformátování zavázalo hrát alespoň 40 procent hudby vydané od roku 2002 a minimálně 50 procent písní z české a slovenské produkce. Dle prostého poslechu a teď také analýzy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ovšem tyto ambiciózní parametry nedodržuje. Bonton měl hrát poměrně mnoho novější CZ a SK hudby, realita odpovídá formátu Czech conservative určenému střední a starší generaci. Nabízí se dva možné scénáře. Bonton si prosadí úpravu licenčních podmínek, tak aby seděly na skutečně vysílaný program tzv. českých melodií a dárků, nebo svůj playlist razantně omladí, což ale není v dohledné době reálné. Staré publikum už stanice stačila setřást, ale nové je zatím malé a nestabilní a další programové otřesy by Bonton mohly přijít draho.

39
Komentáře

13 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Mirek

Kdy už konečně zase začne vysílat rozhlasová stanice Bonton na frekvenci 100,40 Mhz pro okresní město Strakonice. Už několik dnů je stanice odmlčená. To by zasloužilo okamžité zjednání nápravy !!!

JK

Napište přímo do rádia, pravděpodobnost, že si to někdo z Bontonu zde přečte je opravdu minimální.

Mirek

Stále nevysílá radio Bonton na frekvenci 100,40 Mhz ve Strakonicích. Dejte to už konečně do pořádku, je více odmlčené než hraje !!! Těch výpadků v poslední době bylo několik a jak vidno žádný zájem o trvalé odstranění závady na straně provozovatele není.

Jarda

o vikendu nepracují, aůe snad potom neco udelají, navic jsou dovolené, tak asi moc techniků nebude. Napsaljste do radia?

Mirek

Opět od čtvrtka 5.7.2018 nehraje rozhlasová stanice Bonton na frekvenci 100,40 Mhz pro okresní město Strakonice. Takové výpadky si jiné rozhlasové stanice nedovolí. Kdy už konečně bude sjednána trvalá náprava? Mimo jiné, pokud se vysílá, tak sníženým výkonem a nefunguje RDS.

Jarda

musite napsat přimo do radia

Petr

Za sebe bych byl radši, kdyby přestali vysílat nadobro. To by aspoň přineslo šanci na rozumnější radio – vím, že se opakuju, ale třeba Bonton v tom stylu, než ho přeformátovali na tuhle zhůvěřilost…

Vojta(1)

České melodie a nepočetný moderátorský tým nejsou hlavním problémem Bontonu. Tím průšvihem jsou právě ty „Dárky“.
Když jsem slyšel slogan České melodie & dárky poprvé, nabyl jsem dojmu, že vedle Českých melodií bude program Bontonu doslova nadupaný soutěžemi o hodnotné ceny (dárky). Těšil jsem se, že také něco vyhraju. Jak se ukázalo, bylo to s těmi dárky míněno poněkud jinak. Myslím si, že tím odradili hodně natěšených posluchačů.