Komentáře a diskuze

  • Jirka 29. 3. 2020 v 21:28 k KomentujemeRozhovor na pohodu, ikdyz me Mirek dokaze roztocit, mam ho rad a drzim mu palce. Vice takovych, jako on.
  • Ovi 29. 3. 2020 v 15:25 k KomentujemeRozhovor s majitelem rádií Color a Hey Miroslavem Pýchou na webu Jaroslava Berky Česká média.
  • Vaclav 29. 3. 2020 v 14:28 k KomentujemeA jak vnimate neustálé prerusovani starymi novinkami? Stejně i kdybych chtěl slyšet urcity novy hit, nepodaří se to behem čtvrthodinky...
  • Ovi 29. 3. 2020 v 13:46 k KomentujemePřestože jsem eurodance v devadesátých letech docela intenzivně konzumoval, nahrával na kazety, poslouchal hitparády, pouštěl spolužákům ve ...
  • Míra 29. 3. 2020 v 10:19 k KomentujemeAha, pak to bylo opravdu přímo vysílání ccir. Jestli si dobře pamatuju, vysílalo se v češtině jen část dne...Frekvenci si...

Články

Rádio Bonton v hledáčku RRTV kvůli porušování nových licenčních podmínek

Rádio Bonton se v rámci letošního přeformátování zavázalo hrát alespoň 40 procent hudby vydané od roku 2002 a minimálně 50 procent písní z české a slovenské produkce. Dle prostého poslechu a teď také analýzy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ovšem tyto ambiciózní parametry nedodržuje. Bonton měl hrát poměrně mnoho novější CZ a SK hudby, realita odpovídá formátu Czech conservative určenému střední a starší generaci. Nabízí se dva možné scénáře. Bonton si prosadí úpravu licenčních podmínek, tak aby seděly na skutečně vysílaný program tzv. českých melodií a dárků, nebo svůj playlist razantně omladí, což ale není v dohledné době reálné. Staré publikum už stanice stačila setřást, ale nové je zatím malé a nestabilní a další programové otřesy by Bonton mohly přijít draho.

39
Komentáře

13 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Mirek

Kdy už konečně zase začne vysílat rozhlasová stanice Bonton na frekvenci 100,40 Mhz pro okresní město Strakonice. Už několik dnů je stanice odmlčená. To by zasloužilo okamžité zjednání nápravy !!!

JK

Napište přímo do rádia, pravděpodobnost, že si to někdo z Bontonu zde přečte je opravdu minimální.

Mirek

Stále nevysílá radio Bonton na frekvenci 100,40 Mhz ve Strakonicích. Dejte to už konečně do pořádku, je více odmlčené než hraje !!! Těch výpadků v poslední době bylo několik a jak vidno žádný zájem o trvalé odstranění závady na straně provozovatele není.

Jarda

o vikendu nepracují, aůe snad potom neco udelají, navic jsou dovolené, tak asi moc techniků nebude. Napsaljste do radia?

Mirek

Opět od čtvrtka 5.7.2018 nehraje rozhlasová stanice Bonton na frekvenci 100,40 Mhz pro okresní město Strakonice. Takové výpadky si jiné rozhlasové stanice nedovolí. Kdy už konečně bude sjednána trvalá náprava? Mimo jiné, pokud se vysílá, tak sníženým výkonem a nefunguje RDS.

Jarda

musite napsat přimo do radia

Petr

Za sebe bych byl radši, kdyby přestali vysílat nadobro. To by aspoň přineslo šanci na rozumnější radio – vím, že se opakuju, ale třeba Bonton v tom stylu, než ho přeformátovali na tuhle zhůvěřilost…

Vojta(1)

České melodie a nepočetný moderátorský tým nejsou hlavním problémem Bontonu. Tím průšvihem jsou právě ty „Dárky“.
Když jsem slyšel slogan České melodie & dárky poprvé, nabyl jsem dojmu, že vedle Českých melodií bude program Bontonu doslova nadupaný soutěžemi o hodnotné ceny (dárky). Těšil jsem se, že také něco vyhraju. Jak se ukázalo, bylo to s těmi dárky míněno poněkud jinak. Myslím si, že tím odradili hodně natěšených posluchačů.