Komentáře a diskuze

Články

Licenční řízení na dálniční kmitočty – nová fakta

Kmitočet Praha 107,9 MHz a další trojici frekvencí si vyhlédlo Radio Dálnice. Mezi zájemce se zařadilo také brněnské Free Radio, které na podporu své kandidatury dokonce založilo speciální skupiny na Facebooku pro Brno a Čechy. K nim se dosud přihlásilo 246, resp. 261 fanoušků. Cílem je přitom deset tisíc hlasů. Na posledním zasedání RRTV došlo k probírce přijatých žádostí. Z různých důvodů jsou z kola ven internetové taneční rádio z pražských Vinohrad SeeJay Radio, Rock Max ze Zlína a také folk & country program Rádia Samson z Plzně. Je otázkou, jaké další subjekty jsou stále ve hře. Seznam žádostí není na webu RRTV k dispozici.

2 komentáře Licenční řízení na dálniční kmitočty – nová fakta

  • htcjirka

    Tak takove SeeJay radio se stahlo na vlastni zadost.

  • Ovi

    Ano, to jsou ty „různé důvody“. Nicméně tím, že žádost podalo, splnilo má očekávání (viz článek z 6. května 2011). Zpětvzetí je zklamáním vzhledem k mnohaleté celorepublikové honbě Svatopluka Janíka za FM licencí. V Praze a Brně by měl sice dost těžkou pozici, ale Plzeň by měla o trochu zajímavější éter.

Napište komentář (na mobilu, prosím, vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)