Menu teď najdete pod tlačítkem ☰ vlevo nahoře.

Komentáře a diskuze

Články

Anketa: Posloucháte alespoň 1x týdně české BBC / Studio ZET?

[poll id=“13″]

5 komentářů Anketa: Posloucháte alespoň 1x týdně české BBC / Studio ZET?

 • Honza

  Začal jsem poslouchat tohle radio,ale kvůli angličtině,protože mám výborný signál.Jen když si ho naladím tak tam je někdy angličtina a někdy čeština.Tak bych potřeboval jejich program,kdy vysílaj v angličtině

 • Prokop Vondráček

  Na studiu zet mě vadí manýry, které se přebírají ze soukromých stanic. Rychlá mluva (např. při čtení zpráv BBC česky), zvukové předěly, písničky. Bez hudebních vložek se obejdu, z mého hlediska se to nedá poslouchat, ruší to při poslechu v rodině, zvukové předěly jsou příliš nahlas, cinkáni—.

  Nostalgicky vzpomínám na krásné hlasy Hlasu Ameriky, BBC, Svobodné Evropy, ale i československého rozhlasu a Rádio Svoboda.

  Dobré, že zůstala angličtina.

  S pozdravem
  Ing. Prokop Vondráček

 • petr chlupac

  Dobrý den,-
  potřebuji mluvit s Zbynkem Petráčkem – hlasatel zpráv- jsem jeho dávný kamarád z Pardubic- prosím přepošlete mu tento e- mail…..
  Chlupáč Petr – hokejista –
  Pardubice
  775999165
  DEKUJI

 • Copak o to, rád bych tuto stanici poslouchal, ale kdykoliv tuto stanici naladím (rozumějte v době, kdy vysílá Lagardere to svoje Studio ZET, brzy možná Rádio Zet), tak to dlouho nevydržím, protože ten jejich amatérismus s jakým to dělají doslova trhá moje uši. Každou chvíli mají výpadky, chyby ve vysílání jako např. do běžícího rozhovoru najednou začne hrát písnička a rozhovor přeruší uprostřed věty, nebo je už tlačí čas a zničeho nic i uprostřed rozhovoru přepnou na Londýn. Dělají z nás pitomce, protože si myslí, že nepoznáme, že odpolední blok je vlastně opakovačka dopoledního. Víkendové vysílání radši nebudu komentovat. Vždyť oni nedokáží ani správně sestříhat playlist, tak aby vše na sebe navazovalo! Kde je konec Rádiu Česko, nebo ještě lépe staré dobré české redakci BBC. Dalo se to možná omluvit v prvních pár dnech, protože začali skoro ze dne na den, ale po více jako 9 měsících už ne. Hlavně, že si hrajou na super hvězdy. Takže proto tuhle stanici neposlouchám.
  Běž do pr…. Lagardere!!!
  Pokud jde o BBC WS v ostatní čas, tak občas ano, poslouchám.

Napište komentář (na mobilu, prosím, vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)