Komentáře a diskuze

 • Oviradio.cz 2. 6. 2023 v 10:59 k KomentujemeV databázi ČTÚ se objevilo krátkodobé oprávnění Praha - Eden 104,2 pro "PRAHA FORTUNA TRENING TEMP".
 • Oviradio.cz 2. 6. 2023 v 09:21 k KomentujemeNa obsah vysílání to vliv nemá, ale na vnímání stanice = značky určitě ano, zvlášť když v posledních letech je...
 • Václav 2. 6. 2023 v 08:59 k KomentujemeAha, díky. Uvidíme co ten Fajn, logo na obsah vysílání vliv mít asi nebude, v tomto případě logo nehraje (roli)....
 • Oviradio.cz 2. 6. 2023 v 08:45 k Komentujeme1999-2018, 2018-dosud Zdroj: mediaguru.cz a pro srovnání staré logo londýnského Capital FM z konce 80. let: Zdroj: wikipedia.org
 • Václav 2. 6. 2023 v 08:39 k KomentujemeMusím se někde podivat, jak blanicti dokazou modifikovat své slunce. Mě přišlo pořád stejné.
 • Oviradio.cz 1. 6. 2023 v 23:57 k KomentujemeBlaník má současné logo rovných pět let. Druhým nejstarším po Fajnu je logo Rock Radia. Je z roku 2008, tedy...
 • Václav 1. 6. 2023 v 23:50 k KomentujemeA blanik?
 • Oviradio.cz 1. 6. 2023 v 23:49 k KomentujemeNo Good (Start the Dance) je skvělý a nadčasový kousek. Díky němu jsem objevil funkovou skladbu Funky Nassau od The...

Články

Komentáře a diskuze

 • From Ruda on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Tak jsem chtěl v novém roce naladit bezstarostnou jízdu a zjistil jsem že už se nevysílá. Nyní jsem si našel na webu že vysílání skončilo. Velice mě to mrzí. s tímto pořadem mi jízda v autě velmi dobře utíkala a dozvěděl jsem se spoustu dopravních informací. Moc velká škoda.
  Go to comment
  2014/01/08 at 6:12 pm
 • From Buchar on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Tak já mám za to, že takto Regina nemůže dlouhodobě fungovat. Sedět na dvou židlích prostě nelze!!! Buďto Regina, nebo Plus. Připomínky a stížnosti prosím zasílejte na tyto adresy: jan.menger@rozhlas.cz, Peter.Duhan@rozhlas.cz, rada-cro@rozhlas.cz. Jinak si osobně myslím, že je nejvyšší čas odvolat z vedení Českého rozhlasu Slováka Petera Duhana. Sorry, ale těch přešlapů už bylo moc!!!!

  Go to comment
  2014/01/08 at 7:25 pm
 • From LV on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Hudba Reginy se od Radiožurnálu odlišuje. Pracuje se i na zvyšování kvality mluvené slova. S každou větší změnou formátu se posluchači vyměňují. Rozhlas již nebuduje 2 značky dopravního zpravodajství. Místo toho má tu svojí hlavní. Doprava 3x za hodinu je pro vás málo? Nebo je příliš stručná? Oni v pražské Zelené vlně o ucpané Jižní spojce a přilehlých ulicíh vůbec nemluví? To je divné…? Copak není ve vysílání výzva, aby lidé volali do Zelené vlny? Když říkáte, že není doprava kam se dá volat? Aspoň to má rozhlas soustředěné do jedné databáze, na jednu linku…

  Nebo mluví. A vám spíš než informace o dopravě, které jsou každých 20 minut chybí právě ten předchozí formát současné hudby a povídání pouze o dopravě?

  Zatím to na mě působí tak, že doprava ve vysílání Reginy nechybí. Velkou část dne, ani příjemný popík z 80tých a 90tých let. Copak hrají na Radiožurnálu jen ho? Chtěl jsme zjsitit jak se dabljí ve vysíláních RŽ a Reginy pražská témata. Ta na RŽ moc nejsou, spíš celostátní. Ale na Regině jsou zatím stejně jako dřív ty mnohdy nudné, zaměnitelné jako rodokmeny, nebo povídání s herci…Snad postupem času ubudou.. a bude Regina za 1. Moc rád nyní s Reginou vstávám 🙂

  Go to comment
  2014/01/08 at 10:29 pm
 • From Vladimír on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Pořed Bezstarostná jízda byl úžasný. Poslouchal jsem jej denně. Řidiči měli aktuální informace o dopravní situaci v Praze a okolí. Jsem velmi zklamán, že byl tento pořad ukončen. Přelaďil jsem na jinou stanici :-(.

  Go to comment
  2014/01/09 at 7:08 pm
 • From Buchar on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Ve věci změny formátu vysílání Reginy je hlavně důležitý fakt, že vysíláním stanice „Plus“ na VKV frekvencí stanice „Regina“ je porušován zákon o Českém rozhlase!

  Go to comment
  2014/01/09 at 7:34 pm
 • From David on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Myslím, že si Regina vykopala svůj hrob zrušením bezstarostné jízdy resp. lidé ČRo, kteří o tom rozhodli jí vykopali hrob (Duhan a spol.?). Tisíce občanů ladí jinam.
  Muzika fajn, nebylo to jen o kecání, mělo to po ránu ten správný „drive“. Plus tam nemá co dělat, odradí, nudí… pánové se přepočítali, což asi neřeší.

  Go to comment
  2014/01/10 at 9:27 am
 • From KoishiY on Z Radia Ethno se má stát Radio Color

  Rozhodne fandim.Format vynikajici v podstate jediny radio co se v Brne da poslouchat. Zadny komercni shit do zblbnuti opakujici se, zadny priblbly reklamy co te serou kazdou ctvrthodinu.Friky skvelej, Viktorik uzasnej.Hudba jede ve vetsine pripadu tak , ze lepsi playlist bych si sam nenamychal.At uz Ethno , nebo Color sere pes, dyt je to jedno, jen at hrajou prad stejne. A to ze stranky stojej za hovno … no a co jako, snad to radio chcu poslouchat a ne cumet na stranky. Samozrejme, ze by mohly byt lepsi,ale to povazuju za vec druhoradou a nedulezitou.Jediny co me vadi, tak technicka kvalita, sum a vypadky jsou fakt iritujici. Kazdopadne drzim palec a at to dlouho vydrzi tak jak to je (co se hudby tyce, ne tech technickejch problemu)

  Go to comment
  2014/01/10 at 2:19 pm
 • From Libor on Co přinese Český rozhlas v roce 2014 do pražského éteru?

  Zrušení Bezstarostné jízdy odstartovalo BEZREGINÍ, to znamená, že všichni kteří chtěli ucpanou praho projet bez většího stresu, teď ladí radio a ojevují spousty zajímavých stanic. Českému rozhlasu se zase povedlo lidem připomenout něco z dob normalizace. Jako zpravodaj jsem měl možnost mluvit s p. Duhanem, a myslel jsem , že naslouchá. Pravda je však někde jinde a lidé z českého rozhlasu si realizují své představy. Škoda tomu pořadu jsem fandil a pomáhal jim. Teď pomáhám jiným.

  Go to comment
  2014/01/11 at 10:44 am