Komentáře a diskuze

 • frkotou 16. 5. 2021 v 09:47 k KomentujemeJak jinak bych měl popsat, o kterou firmu jde? Každopádně i negativní reklama je reklamou, ovšem v t...
 • LiborV 16. 5. 2021 v 08:50 k KomentujemeFimu jsem si vymyslel myslel, abych na příkladu ukázsl co měštve.
 • PetrPe 16. 5. 2021 v 08:35 k KomentujemeJde videt, ze ta reklama funguje, kdyz ji tady tak popisujete i s nazvem webovky 😆 Je to asi jako...
 • Míra 16. 5. 2021 v 02:07 k KomentujemeMomentálně ve 2 v noci na radiu Smile: CHARLOTTE DE WITTE. Po delší době zase relaxace, tentokrát na...
 • Jakub Melin 15. 5. 2021 v 19:29 k KomentujemeTrenýrkárna je mor. Občas ji zaslechnu na Expresu. Zpívané reklamy jsou taky děs. Nicméně nejvíc mne...
 • frkotou 15. 5. 2021 v 18:52 k KomentujemeMomentálně nezvládám šílenou reklamu na trenýrkárna cz, u ní rádio zcela ztlumím. Nesnáším také zpív...
 • LiborV 15. 5. 2021 v 15:33 k KomentujemePlně souhlasím s Ovim. Velmi hezky popsal typ rozhlasového spotu ve stylu rozhovoru, který mě vytáčí...
 • Oviradio.cz 15. 5. 2021 v 10:11 k KomentujemeV současnosti poslouchám rádio cca 60 až 90 minut denně a délku reklamních bloků nijak neřeším, není...

Články

Komentáře a diskuze

 • From Míra on Komentujeme

  Kiss CB 87,8 má už několik dní technický problém. Zřejmě MPX kodér….
  Go to comment
  2021/05/11 at 6:25 am
 • From LiborV on Komentujeme

  Jak se Vám líbí Netro Life? Před startem a chvilku po něm vzbudilo zde na webu mnoho pozornosti. Posloucháte ho? Jak se Vám líbí? Kam se posouvá?

  Go to comment
  2021/05/12 at 7:59 am
  • From Kvetak on Komentujeme

   Pro me osobne je Netro Life obrovske zklamani. I presto, ze jsem fanouskem tanecni muziky, playlist Netra se mi nelibi. Na muj vkus hudebni slozka Netra nema grady a je vymekla. I pres obcasne naladeni ze zvedavosti zadny posun k lepsimu nepozoruji.

   Go to comment
   2021/05/12 at 10:28 pm
   • From Míra on Komentujeme

    Nejspíš vidí majitel riziko, že by přišel o, jak píšete vyměklé posluchače a že by se přestalo poslouchat třeba ve firmách a v kancelářích. Já osobně vidím jedinou možnost a tou je anketa s hudebními ukázkami. Já mám taky rád ostrou hudbu a to rychlou i pomalou. Pak je otázka, jestli ostřejší hudbu doplnit do playlistu a nebo jen vytvořit bloky s touto hudbou. Nejdříve ale musí být zařazení ,,vejvarů,, na stole na základě něčeho…

    Go to comment
    2021/05/13 at 5:26 am
  • From frkotou on Komentujeme

   Stále poslouchám a hudebně mi vyhovuje.

   Go to comment
   2021/05/12 at 12:20 pm
   • From PVo on Komentujeme

    jojo pro Vás bych si i tipnul že bude tohle rádio akorát .. jako takový průsečík mezi Colorem a Hitrádiem. Myslím playlistem, Moderací bych řekl spíš asi ne kvůli rozsahu a tématy k jinému regionu.

    Každý rádio si nějaký posluchače najde, důležitý bude zda vůbec jejich počet zachytí průzkum (tedy pro Netro v kolonce „ostatní česká rádia“ nějakým nárůstem v příslušných okresech)

    Go to comment
    2021/05/12 at 4:51 pm
  • From Honza K. on Komentujeme

   Netro life poslouchám každý den, líbí se mi především playlist. Bylo by ideální ještě vstoupit do DABu k RTI aspoň na Kluk a Javorník, aby se pokryla větší část Jižních Čech.

   Go to comment
   2021/05/12 at 9:57 am
  • From Míra on Komentujeme

   Posouvá se. Hudba je méně mňoukací. Mělo by znít západně. Hodně prostoru dostává proti začátku aktuálně vydávaná hudba. Nechybí starší věci.
   Minimálně trance, lámačky. Téměř vůbec hands up. Vůbec hard style.
   Hudebně výjimkou mohou být pravidelné živé dj sety i záznamy world dj’s setů . Nechybí lokální informace, rozhovory. Chystají se další novinky.
   Poslouchá se ve firmách i v kamionech. Povědomí o stanici se pozvolna zvedá.
   Marketing dělá pan Svačina, fungují nejen reklamy během hlavního vysílacího času, ale i jeho další formy.
   Podle mého vkusu by mohlo být Netro ještě pestřejší, ale zas je tu otázka kontraproduktivity. FM vysílání je v určitých ohledech něco jiného, než čistě internetový stream.

   Go to comment
   2021/05/12 at 9:53 am
   • From PVo on Komentujeme

    Mně to připadá furt stejně neposlouchatelná nuda bez tempa a o žádným posunu nevím (před chvílí jsem si ho po dlouhé době na chvíli pustil-nemám jej už ani v oblíbených odkazech), Holt spíš alternativa pro posluchače Coloru. Ohledně poslechovosti nevím, můj dojem je že bude mizivá, když tají i tu přes internet. Proč by to ostatně jinak dělali?
    Obecně co kdo chystá nerad komentuju – důležitý je co je aktuálně.
    Posunul se spíš Seejay i když ne tak abych jej preferoval, ale na rozdíl od Netra už bych jej snesl spíš kdyby se vrátili do DAB.

    Go to comment
    2021/05/12 at 10:19 am
    • From PVo on Komentujeme

     Seejay se vážně snaží! Před chvílí hráli Mad World teď Popcorn.. i když stále platí že podobného hnoje (na kterém stojí Netro) hrají furt kolem poloviny (třeba mezitím). I když mám pocit že když začínali bylo to podobně nastaveno-.. což mě ale tehdy absolutně nemohlo zaujmout když jsem poslouchal Danceradio které hrálo (tehdy) zcela podle mého vkusu.

     Go to comment
     2021/05/13 at 4:31 pm
 • From PVo on Komentujeme

  Koukám, že budou zase výsledky… mimochodem konečně upravili ten nesmysl s podílem pevných linek : „Přibývá dotazování prostřednictvím mobilních telefonů, podíl pevných linek snížen na pouhých 5 procent. “
  a zase trochu poklesl celkový týdenní a denní zásah (což mi přijde logické při horšící se nabídce)

  Go to comment
  2021/05/12 at 11:54 am
  • From PVo on Komentujeme

   na pouhých 5 procent“ jsem citoval Lukáše Poláka, ale dle mě je to stále víc než je % pevných linek v populaci, nepočítáme-li firemní linky (odhadem dvojnásobně)
    Jinak oficiální prezentace už je na webu a musím říct že mě celkem potěšila… takový ty příšerný stanice jako Fajn/E2/F1 (=ze kterých při náhodném nuceném poslechu bolí leda hlava a jsem naštvaný na svět okolo) padají
   Blaník sice vizuálně pád nemá, nicméně při faktu podstatného rozšíření pokrytí bude jeho faktický pád nejvyšší případně na „nových“ územích zaujal jen zanedbatelně.

   PS dodatek pro Šimona: ano, do Fajnu si kopnu vždycky rád s chutí, ostatně první kopli oni do mě.
   I když pro něj neplatí že mě z něj bolela hlava protože naštěstí jsem jej minimálně poslední 3 roky nezaslechl ani náhodně ani minutu, na rozdíl od těch dalších dvou rádií…tedy jen jednou jsem při kutění v dilně na takovým chrchlavým krumplu naladil 91,6 místo Basslickera z 91,1 a hned jsem nadával co to pouští za hnůj… než byla nějaká znělka a poznal jsem že chyba je před reproduktorem 🙂

   Go to comment
   2021/05/12 at 4:35 pm
 • From hony on Komentujeme

  Rádio Západ již v Klatovech na 92.4

  Go to comment
  2021/05/12 at 4:55 pm
 • From LiborV on Komentujeme

  Jaké množství reklamy v hodině rádiu je pro vás přijatelné? Při jak dlouhém bloku reklam ladíte jinam?

  Go to comment
  2021/05/14 at 12:13 pm
  • From Oviradio.cz on Komentujeme

   V současnosti poslouchám rádio cca 60 až 90 minut denně a délku reklamních bloků nijak neřeším, není pro mě důležitá. Možná i proto, že stanice, které vybírám, reklamu vysílají v daných časech málo nebo vůbec. Obecně mě zajímá obsah těch reklam, přesněji řečeno jak je spot natočen, jakými hlasy, jak je kreativní. Nemám rád spoty typu „rozhovor“: Ach, vůbec nevím, kde sehnat koupelnové dlaždičky. – Tak zkus Obklady Navrátil. – Co, to neznám? – No Obklady Navrátil, přece. – A kde to je? – V Týnci u kruháče. – Aha, tak tam zajdu. – No jasně, a mají teď navíc akci, ke každému nákupu lepidlo zdarma. – Tak díky. – Obklady Navrátil, radost z každé dlaždičky.

   Obvykle na menších stanicích bývají spoty nahrány amatérsky (nevhodný až iritující hlasový projev – řadový moderátor či kamarád majitele místo herce/voice talentu, špatný mix hlasu a podkresu zhoršující srozumitelnost sdělení, tiché či přebuzené mp3, nízký bitrate, nulová kreativa).

   Go to comment
   2021/05/15 at 10:11 am
   • From frkotou on Komentujeme

    Momentálně nezvládám šílenou reklamu na trenýrkárna cz, u ní rádio zcela ztlumím. Nesnáším také zpívané reklamy.

    Go to comment
    2021/05/15 at 6:52 pm
    • From Jakub Melin on Komentujeme

     Trenýrkárna je mor. Občas ji zaslechnu na Expresu.

     Zpívané reklamy jsou taky děs.

     Nicméně nejvíc mne poslední dobou štvou „zpívané“ jingly do hudby, v Německu to začal Bayern 1 a bohužel se to dostalo už i na Schwarzwaldradio. Je to neskutečné prznění té hudby, je to nevkusné a trapné.

     Nevím, jestli to dělá někdo i u nás, snad to tady nezačne někdo kopírovat.

     Go to comment
     2021/05/15 at 7:29 pm
     • From PetrPe on Komentujeme

      Jde videt, ze ta reklama funguje, kdyz ji tady tak popisujete i s nazvem webovky 😆 Je to asi jako Alzak, kazdy na nej nadava, ale i zna ho. O co take v reklame jde 😉

      Go to comment
      2021/05/16 at 8:35 am
      • From frkotou on Komentujeme

       Jak jinak bych měl popsat, o kterou firmu jde? Každopádně i negativní reklama je reklamou, ovšem v tomto případě spíše odpuzuje, alespoň v tom mém.

       Go to comment
       2021/05/16 at 9:47 am
      • From LiborV on Komentujeme

       Fimu jsem si vymyslel myslel, abych na příkladu ukázsl co měštve.

       Go to comment
       2021/05/16 at 8:50 am
   • From LiborV on Komentujeme

    Plně souhlasím s Ovim. Velmi hezky popsal typ rozhlasového spotu ve stylu rozhovoru, který mě vytáčí. Srovnatelné z pohledu „strašnosti“ jsou pro mé ucho snad pouze spoty typu:

    Klidný hlas: Nejlevnější taxi v Plzni
    Agresivní hlas: WWW.supertaxi.cz
    Klidný hlas: Přistavení zdarma.
    Agresivní hlas: WWW.supertaxi.cz
    Klidný hlas: 6tá jízda zdarma
    Agresivní hlas: WWW.supertaxi.cz
    Klidný hlas: Nejlevnější taxi v Plzni
    Agresivní hlas: WWW.supertaxi.cz

    Go to comment
    2021/05/15 at 3:33 pm
  • From Žorž on Komentujeme

   Takové, které se pozitivně projeví na rozvoji dané stanice 😛

   Go to comment
   2021/05/14 at 9:27 pm
  • From Jirkas on Komentujeme

   Nevim, jak je reklama kdekoliv, prepinam na jinou stanici.

   Go to comment
   2021/05/14 at 7:53 pm
  • From Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty on Komentujeme

   Nejde jen o trvání, ale i o obsah. Třeba takový Alza mě dokáže dokonale otrávit. A cpou ho i na Classic, gauneři. To už je vyloženě neúcta k posluchači. Jinak ideální doba je žádná, ale buďme realisti. Vyhovuje mi model Coloru, kde občas zazní nějaká ta reklama v celou a sem tam zmíní nějakého sponzora přímo ve vysílání. Jako hraniční množství ještě toleruji reklamu na Radiu 1, ale už se upřímně těším, až tam budu místo banánů za 12,90 slýchat spíš upoutávky na festivaly a koncerty.

   Go to comment
   2021/05/14 at 2:37 pm
   • From Žorž on Komentujeme

    Co do obsahu bych v případě spousty stanic radši poslouchal celodenní podcasty o banánech za 12,90 přerušované pouze zprávami v celou v podání pana Alzy 😄

    Go to comment
    2021/05/14 at 9:39 pm
  • From Marek on Komentujeme

   Mě třeba na Impulsu vadí to, že po dvacáté hodině a dál jsou reklamy příliš dlouhé.

   Go to comment
   2021/05/14 at 12:22 pm
 • From Jarda on Komentujeme

  čro konečně spustil po víc jak roce vysílače čro plus a dvojka v sokolově, no to to trvalo, ty koordinace byli snad dokonce dřív než nový bor, ted zbyva aktualně ještě ten zlín, který je samozřejmě i v databazi čtú. tak uvidíme jak dlouho jim to zas potrva, někdy to mají do půl roku, jinydy přes rok.

  Go to comment
  2021/05/14 at 4:37 pm
  • From Oviradio.cz on Komentujeme

   Plus má tímto krokem v podstatě dokončeno pokrytí Karlovarského kraje na FM, pokud nebudou tendence jít do ještě menších obcí. V kombinaci s DAB 12C z Klínovce to vytváří slušný základ pro zvýšení poslechovosti nejen na dálnici D6 Cheb – Vary.

   Go to comment
   2021/05/15 at 9:50 am
  • From Karlos on Komentujeme

   Jardo, pozoruji Tě dlouho i z jiných diskuzí, na Tobě si „cením“ faktu, že musí být všechno hned, nejlépe teď. Nechtěl bych být Tvou partnerkou…..Jsi až nezdravě netrpělivý až pedantský.

   Go to comment
   2021/05/14 at 4:41 pm
   • From Jarda on Komentujeme

    když ty vysílače koordinovali současně a o půl roku později už běžel nový bor, ale tyhle vysílače nikoli, da se to dohledat, kdy byli koordinovane, kdy byli v čtú, kdy spustili první z nich, tak pak už je něco špatně, když dokazali spustit i vysílače, které koordinovali mnohem později. Asi na tu lokalitu zapomněli.obvykle to bylo +- půl roku a vysílač běžel, samozřejmě vysledky jsou zaokrouhlené, nezapisuju si už přesna data, kdy se kde jaky vysílač objevil. Ale stačilo by dokrýt max jen nějaka krajska města, zejmena plus a dal propagovat dab, než pořad koordinovat malé fm bubláčky. Takhle ten dab postrada smysl, třeba ty koordinace čro v brně… nemuseli být vubec, naopak smysl dava ččro plus ve zlíně. čím víc kmitočtů v fm, tim větší guláš z toho bude a poslech bude skutečne možny snad jen u vysílače, protože dale se to bude všemožně rušit….

    Go to comment
    2021/05/14 at 4:48 pm
    • From Jirkas on Komentujeme

     Proc furt do toho motas DAB+? Sam Cro deklaroval, az jednou dojde k ukonceni na FM, on z FM jako verejnopravni subjekt odchazet nebude/nemusi, nema tu povinnost a ani neplanuje z FM odejit.
     Bude sirit nadale FM i DAB+ soucasne, proto budou stale nove kordinace a kmitocty v FM pasmu.

     Go to comment
     2021/05/14 at 7:52 pm
 • From Pavlus on Komentujeme

  Nevíte někdo,už jak dopadlo dnešní licenčka na 87.6 fm?obávám se,že to vyhrál Blaník a zase samé doubly a triply budou zasírani fm pásma zbytečně

  Go to comment
  2021/05/14 at 6:14 pm
  • From jouda on Komentujeme

   Nemohlo dopadnout nijak, když teprve dnes byla uzávěrka pro zasílání žádostí.

   Go to comment
   2021/05/14 at 9:02 pm
  • From Jarda on Komentujeme

   to se dozvíme asi na zasedání, nevím, ješte musi vyhlasit veřejné slyšení. Ja typuju, že by to mohli dát fajnu. 😉

   Go to comment
   2021/05/14 at 7:27 pm
   • From Lukáš on Komentujeme

    Doufejme 🙂 Fajn by si to zasloužil z hlediska pokrytí.

    Go to comment
    2021/05/14 at 8:09 pm
 • From Míra on Komentujeme

  Momentálně ve 2 v noci na radiu Smile: CHARLOTTE DE WITTE. Po delší době zase relaxace, tentokrát na vlnách acid techna :))

  Go to comment
  2021/05/16 at 2:07 am
 • From Žorž on Komentujeme

  To samé tu můžeme říkat o komkolí z nás.

  Go to comment
  2020/02/19 at 11:26 pm