Komentáře a diskuze

Články

Komentáře a diskuze

 • From Tonny on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

  No, ale jedinou poradnou dopravu dela Radiozurnal. Ostatni stanice jen prebiraji informace z verejnych serveru. Jen Zelena vlna ma specialni aplikace a zdroje (Rodos, kamery, RSD, policie, hasici, callcentrum atd).

  2018/11/13 at 8:55 pm
  • From Ovi on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

   Radiožurnál to jistě dělá poctivě, ale to nebyl důvod držet jeho monopol v tunelech. Větší nabídka rádií je vždy lepší. Přestože mně jako pražskému řidiči žádná z těch stanic v tunelu nevyhovuje a obejdu se bez dopravního zpravodajství.

   2018/11/13 at 10:56 pm
 • From David Pražák on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

  Frekvence 1 tam nefiguruje? Ti mají dopravu každých 30 min.

  2018/11/13 at 7:25 pm
 • From David Pražák on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

  Všechny stanice mají dopravu jednou za hodinu, kromě Radiožurnálu a Impulsu. Tam to mají každých 30 min. Dálnice a Hey dokonce každých 15 min, tak proč je tam nedali. Určitě v tom hrají hlavní roli peníze.

  2018/11/13 at 12:09 pm
  • From Ovi on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

   V tuto chvíli probíhá opakovaná veřejná soutěž na zbylá dvě rádia (z celkem šesti), ale nečekejme, že to budou malé stanice s nízkou poslechovostí a pokrytím. Peníze v tom určitě hrají roli, jsou nejdůležitějším hodnoticím kritériem. Minimální nabídková cena, kterou má rádio za tuto službu platit, je 30 tisíc korun měsíčně. Druhým nejdůležitějším kritériem je celoplošné vysílání v Česku. Podmínkou pro přihlášení je licence pro území Prahy. Například Rádio Dálnice většinu kritérií nesplňuje, včetně nedostatečného pokrytí Prahy, které by ani nenavazovalo na signál v tunelech.

   Další info zde.

   2018/11/13 at 1:53 pm
 • From Žorž on Komentujeme

  Jenom maličkost k zamyšlení: Britské komerční Radio X, které poslouchám, na počest veteránů světových válek a staletého výročí od konce té první drželo dvouminutové ticho. Na vteřinu přesně v pravé poledne se po úvodu zprávařky ozvalo zvonění zvonu, druhou minutu byl ve vysílání slyšet jenom ruch ulice, odkud zvon živě přenášeli. To u nás neudělala ani hlavní veřejnoprávní stanice. Česká radia se mají co učit – nejen hudebně, programově, ale i lidsky. Takovéhle gesto nikoho nic nestojí a ukáže, že radio a jeho majitel má úroveň.

  2018/11/12 at 10:58 pm
 • From David Pražák on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

  Hlavně, že tam dají produkty od MB, jako je Blaník a Shitradio City. Pokud je mi známo, tak City má dopravu jen jednou za hodinu.

  2018/11/12 at 10:16 am
  • From Jarda on Řidiči už naladí v pražských tunelech více stanic

   neni tam ani radio beat a ten taky má dopravu a myslim že byla i na tom kissu a tak, ma to skoro každej, copak nemohli dat cele pražske spektrum at si každy poslechce to co on chce?

   2018/11/12 at 9:00 pm