Tady je místo pro váš příspěvek >>>

401 komentářů Tady je místo pro váš příspěvek >>>

 • Anonym

  Dneska docela na Kissu nálož! Od 6 ráno třeba Binary Finary, DJ Quicksilver, Da Hool, Scooter a další! Jedou 90 hitl z 90.let a rozhodně na tanečních věcech nešetří! Trochu to připomíná Kiss JČ! Jako dokáží překvapit!

 • Anonym

  A teď Anděl pouští Majkla Ví a jeho znělku Becherovka Top 15 😀

 • Jan

  Presne tak připomínalo mi to Kissjc tak dnes se mi to moc libylo. Takle to ma byt . POKRACUJTE V TOM PORAD.

 • Jan

  Takovedle hyty mají hrat a bude fajn. MOC SUPER.

 • LiborV

  Dnešního dne Český rozhlas upravuje program Vltavy. Není to nic nového, ani svévolného. Český rozhlas následuje evropské trendy, kam se ubírají kulturní veřejnoprávní stanice. Vznikali a vznikly specializované digitální stanice s klasickou hudbou. Zároveň zemřela velká část skalních posluchačů daných okruhů. Klesala poslechovost a stoupal průměrný věk posluchačů. V rámci EBU si jednotlivé veřejnoprávní rozhlas vyměňují recepty jak proměnit své kulturní stanice. A Vltava následuje trend.
  – méně dlouhých hudebních pořadů a koncertů
  – více aktuální hudební publicistiky
  – více pozvánek a orzhovorů
  – více současné literatury (současné romány, současná světová a evropská povídka). Vše v takovém formátu, aby to šlo dobře stáhnout do mobilu, dát do podcastu. Vltava zdá se bude v tomto opatrnější něž Dánský rozhlas s P2, nebo Kulturradio Berlin von RBB. Přesto jsou znát z dnešního ukázkového vysílání nového programu změny, které kopírují Evropské trendy.
  – více reportáží z kulturních podujetí
  – ještě aktuálnější denní kulturní servis (a podrobnější)
  – Víc diskusí, více souvislostí mezi kulturou a současností
  – Více prolínání hudebních žánrů (více hudby na pomezí mezi klasikou,jazzem, filmovou hudbou i šansonem)

  – užší spolupráce v rámci EBU na přebírání jednotlivých programových tipů

  Časem jistě na nátlak posluchačů v něčem, vyměknou. Ale jinak za mě veliké +. Sice nevymysleli nic nového, ale úspěšně kopírují současné evropské trendy. Český rozhlas rád přiznává inspirace z Dánska, Švédska od France Cultur atd.

  https://vltava.rozhlas.cz/zvuk-stanice-vltava-je-od-1-rijna-zcela-novy-po-patnacti-letech-menime-vysilaci-5988509

 • Ovi

  Populární moderátorské duo Miloš Pokorný a Roman Ondráček alias Těžkej Pokondr ohlásilo konec působení na Frekvenci 1. Důvodem mají být neúnosné zásahy do výběru hostů jejich talk show ze strany vedení rádia.

  • H.

   Sledoval jsem pár jejich vystoupení z poslední doby, a jejich vyhazov – dá-li se to tak říci – je vcelku logický a správný. Někteří se diví, že je tu taková poptávka po komunistech a estébácích, ale když ony všechny ty pražské „elity“ jim svým primitivním vystupováním akorát dělají reklamní kampaň, včetně pánů Pokorného a Ondráčka. Volného prostoru měli dost, bohužel ho zneužívali způsobem, který už je pro slušného člověka neakceptovatelný. Fanatický a militantní antibabišismus protistraně akorát nahání další hlasy. To bohužel všechny ty mediální hvězdy i přes svou dlouholetou praxi tragicky nepochopily.

 • Jan R.

  Další obchodní řetězec založil své vlastní „rádio“. Po Penny marketu a jejich stanici Penny live (http://radiopenny.cz/) přišlo s vlastní stanicí nyní i Tesco (http://tescoradio.cz/tescoradio).

Vložte komentář