Komentáře a diskuze

 • Jarda 18. 12. 2018 at 04:20 on Komentujemetaky jsem o tom slyšel, ale nejak přišti rok ma platit nějaky nový zakon a eleko, možna i rti, chtějí
 • Anonym 17. 12. 2018 at 21:48 on Anketa: Jaká pražská rádia jste poslouchali počátkem 90. let?teda na 5 rádií
 • Martin 17. 12. 2018 at 21:48 on KomentujemeMimochodem, víte někdo kdy dojde k ukončení vysílání v L-bandu? Od lidí v ČRo mi bylo řečeno, že příští rok
 • Anonym 17. 12. 2018 at 21:47 on Anketa: Jaká pražská rádia jste poslouchali počátkem 90. let?já si pamatuju jenom jenom na čtyři rádia rokko zlatá praha radio vox jo a na limonádový joe si pamatuju
 • Martin 17. 12. 2018 at 21:44 on KomentujemeTo jo, Teleko má obrovskou prodlevu, na jaře jsem napočítal 15 sekund, ale teď je to víc jak půl minuta.
 • Jarda 17. 12. 2018 at 20:24 on Komentujemeje to i u radia hey, ale jen tam kde se přepina na frekvenci se zdrojem z internetu. Ale "nesynchronizace"

Články

Trocha suché statistiky na závěr roku 2017

Praha - ŽižkovK dnešnímu dni je v hlavním městě Praze a přilehlých okresech Praha-západ a Praha-východ v provozu celkem 32 VKV-FM vysílačů, z toho 2 v monofonním režimu. V rámci digitálního rozhlasu DAB+ jsou on air 4 multiplexy s celkem 51 stanicemi (Teleko 15, Český rozhlas 14, RTI cz 12 a České Radiokomunikace 10). Aktivní jsou také střední vlny se 4 rádii. Dohromady celkem 87 pozic.

Unikátních programů je ale vzhledem k paralelnímu vysílání stanic na více platformách i vysílačích o poznání méně – „pouze“ 46, z toho 28 na FM a jen 18 v DAB. V pásmu AM není žádná stanice, která by nebyla zároveň v digitálu nebo na FM. Z 28 FM stanic je souběžně v DAB 13 programů. 2 rádia jsou bez alternativy dostupná v L-bandu, jenž není podporován mnoha tunery digitálního vysílání DAB+ (jde o český Český rozhlas České Budějovice a slovenské Radio Best FM).

40 komentářů Trocha suché statistiky na závěr roku 2017

 • Michal

  Dovolil bych si zde takové moje osobní novoroční přáníčko. Hitrádiu v Liberci, v Jablonci… odebrat duplicitní kmitočty a protlačit sem Color music radio. Myslím, že bych to neocenil jen já, takový formát tu skutečně velmi chybí. Ivo, myslíš, že je naděje, že by se tu pro CMR našel nějaký kmitočet?

 • Jarda

  ješte kdyby se komerční mux čra řádne rozšířil a pobral třeba i radio hey, no a mohli by ho pustit i z ještedu, čra tam techniku maji, tak o jednu mašinku navic a šlo by to, nwm proč to mydli par stanic v praze a s vykonem uplně na nic, to měli hodit ke čro a taky tam narvat 20kW 😀 to by bylo pokrytí. A hned by byla sit pro celoplošky, jen ten zvuk aby nebyl mizernej, ale aspon jako ma čro.

 • David Pražák

  Stačilo by zrušit rádio Z, které stejně moc lidí neposlouchá. Já osobně bych v Jihlavě dal pryč Fajn radio a místo něj nasadil třeba Color. Fajn radio nemá v Jihlavě žádnou poslechovost. Jen tam zbytečně prodělává.

 • Vaclav

  Fajn,kdyby jenom v jihlavě, na zlínsku se hlásím, v poslechovosti se už pár let neobjevuje,ale tady si to asi neodhlasujem.

  • Jarda

   divim se že prave ten fajn „nejede“ spiš bych čekal odpor k siti hitradií. stejne je 90% času jen reklama…
   Někdy proste není na vyber když je tam jen hitradio, nebo pak impuls či čro.

   • JK

    Přesně tak je tomu u nás v Klášterci, Impuls, F1, ČRo a pak 3x Fajn (Agara, North Music), 4x Hitrádio (FM 2x, Dragon 1x, FM Plus 1x) a to je všechno. Na hodně kvalitní rádio se občas dá zachytit Beat nebo Rock rádio a případně Němci.

    • JK

     A ještě aspoň Blaník. A skoro všechny stanice včetně Impulsu a Radiožurnálu tu šumí, jen Hitrádio FM Plus tu hraje čistě, takže opravdu tady moc výběr není.

    • Jarda

     to je zdrovna místo kde „nic nehraje“ a bydlet bych tam nechtel, tam aby človek měl tuner a externí anteny, a chytal neco z karlovych varů a neco z chomutova, neco se da tež z plzenskeho krašova možná i radeč.

    • JK

     Přesně 🙁 z Varů tu hraje akorát Hitrádio Dragon a Evropa 2, obojí dost špatně, jinak je všechno Chomutov, Ústí nebo Plzeň, ale jak rikam, kvalita mizerná. Čistě tu hraje akorát vysílač Jáchymov – Klínovec a ten šíří jenom ČRo Plzeň (pro mě neposlouchatelný) a Hitrádio FM Plus

    • Jarda

     takovych „děr“ mezi velkymi městy je po republice spousta, ale nikdo tam nekam neda vysilač k dokrytí. Na karlovarsku se čro plzen pak zmeni na karlovy vary, ale programove to bude stejny jako ostatni regionalky, hitradio je reklamní hlasna trouba, tež neposlouchatelné, hold aby se človek přestehoval, nebou doufal že v dab+ nejaka šance bude.

 • David Pražák

  Ve Varech je taky mizerná poslechovost Fajnu. Jen na Ústecku se Fajn radio v poslechovosti drží.

  • Jarda

   a taky praha 😀 zato hitradio se drží všude…..

  • JK

   Fajn rádio se na Ústecku podle mě drží hlavně proto, že tu má Evropa 2 horší pokrytí. I když musím říct, že hudebně se mi Fajn rádio líbí víc než Evropa 2.

   • Karlos Kroužilos

    Hlavně se drží ze setrvačnosti, z důvodu Fajn RÁDIA NORTH MUSIC /v 90tých letech výborné lokální rádio/, proto Media Bohemia nespěchá s přejmenováním na Fajn, i když název North Music už se používá jen kvůli lokální reklamě….

    • Václav

     Fajn se „drží“ v ústeckém kraji – no čísla má 50 tis, ale bývalo i 100 tis, což bylo srovnatelné s E2, a i přes horší pokrytí se E2 udržela, Fajn šlo do pozadí, z čehož jasně plyne koho posluchači na novou muziku chtějí. Kdybych měl najít na Fajně pozitiva, tak míň reklam vs. třeba Jardou zmiňováno Hitradio. A právě hitradio předbíhá Fajn např. i v ústeckém kraji, proto mi Fajn přijde zbytečné. A vyplývá i z toho jak vzniklo, pokud si dobře pamatuju ze svých zkušeností i diskutérů. cca 2003 jsem naladil 106,6, hrálo devadesátkové techno, posluchač si přál např. Scooter. Pak vysílalo i z OL Fajn radio Hity – ve tvém rytmu asi tak rok, a pak to jejich zavádějící „to nejnovější“, což vznikl jako umělý projekt MB, chtěl konkurovat E2. Z MB mi daleko cílovější přijde Rockradio, výběr toho rockového z popu a protipólem se snaží být Kiss – ten taneční pop; Rockr. a Kiss si ten éter „rozdělili“; to má smysl, ale Fajn? Tři vysílače Fajnu na zlínsku a bez poslechovosti a není to tak že by měli nenahraditelný pohodový program jako Hey, ke kterému si najde cestu jen někdo. Ne, Fajn nabízí nové hity povětšinou shodné s E2 a posluchači ladí E2 a spoustu dalších rádií nabízejících tyto hity, takže proč Fajn? (kdo to ještě nepochopil) Dobře dejme tomu, že chce nabízet nové hity, ale proč teda tam je dost v hojném zastoupení hudba, která už všude třeba před půl rokem přestala být aktuální? Vůbec mi nepřijde tento kolovrátek čím by oslovil, smysl by to mělo, kdyby hrál např. jako Spin, nebo něčím jiným oslovil. Ale pokud někdo posloucháte přeju vám ho.

   • Jarda

    E2 ma na ustecku dobré pokrytí, horší pak už jen na českolipsku, zajimave že jejich asi nejnovejší vysilač v dečíně ma stejnou frekvenci jako radio hey, když jsem jel z lípy přes dečin tak za lípou tušim nekde v kamenickym šenove se to začlo midlit. Horši muže byt asi pokryti na moravě. Fajn je jen „zničené“ lokalni ustecke radio, ted je z nej „tuctovka“. ale tež ma dobrý dosah. Tech 89,3 hralo až skoro do prahy, kde to opět krasne osedlalo radio hey, no nekolik kilaků před prahou 😉

    • JK

     Tak na přímo na Ústecku možná ano, já myslel celý Ústecký kraj a teda třeba Chomutovsko, tam je ten signál příšerný.

    • Jarda

     to je stejne jako česka lipa 😀

 • Philmen

  Každé rádio má své místo v éteru, ale nesmí zbytečně syslit frekvence. Pak si každý majitel musí sám říct, zda má ekonomický smysl rádio „držet“ či ne a s jakým programem. Každá skupina má své rozložení rádií pro určitou skupinu, úplně viditelné je to u Media Bohemia, kde se Blaník „trochu omladil“ a má za cíl oslovit skupinu, která poslouchala např. KISS 98 nebo původní City 937 apod., pak je tu síť Hitrádií, které je masové a hraje takový ten střední proud a končí to Fajn rádiem, které je cílené na mladé posluchače a městského posluchače. Navíc, i Fajn rádio prochází určitým svým vývojem. Stačí si jen vzpomenout, jak „tvrdě“ byla ukončena Zlatá Praha 97,2 a nastoupil Fajn s jiným playlistem a cílením a nyní se opět posouvá zpět k mladým.
  Takto se chovají skoro všechny mediální skupiny na světě, stačí se podívat na RTL, RMF v Polsku apod. Každá skupina poté marketingově podporuje nejvíce to „masovější“ rádio. Fajn je low cost rádio, stejně jako Bonton u Lagardere.
  Spíše se obávám, zda je pro majitele COLORu a HEY rádia dlouhodobě únosné, takové programy „živit“. Ve všech okresech snad mimo Prahy není nikde údaj o poslechovosti, tudíž je menší než 3tis. Chápu, že vznikly z nějakého nadšení a chtějí nabízet něco jiného než velké mediální skupiny, ale vzhledem k počtu vysílačů a kolik provoz všeho stojí, tak si nejsem jistý, že je to dlouhodobě udržitelné. Chápu, že jste zde velkými fandy těchto rádií, ale myslím si, že by z těch dvou rádií mělo být jen jedno a zaplnit „díru na trhu“ písničkami od 80.let min. století až po současnost s minimem českých interpretů (něco jako bývalo KISS 98). Takové rádio zde poloceloplošně není, i když částečně F1 se tak jevit může.
  Např. KISS, i přes mírné „omladění“ playlistu je pro mě nudný, protože rotace „hitů“ z 90.let až po současnost je opravdu extrémní a přijde mi, jak kdyby v 90.letech a mileniu bylo jen cca 50 hitů a po týdnu poslouchání nic nového nepřináší, playlist se týdně mění, tj. přidáním do playlistu něčím novým (i ze starších hitů) velmi sporadicky.
  Takže suma sumárum, ač se nám to nemusí líbit, provozovatelé dělají jen to, z čeho „kape“ a aby pořád kapalo, není přeci v jejich zájmu, aby volné frekvence dostávala konkurence. Proto plno těch licencí je vydáváno na xy s.r.óček, ty pak převezmou vysílání hlavního vysílatele a proto v některých městech je vícero vysílačů s jedním programem, ale vícero vlastníků licence. Když by jim RRTV chtěla sáhnout na tyto frekvence, tak by se určitě soudili a stálo by to další peníze a stejně si myslím, že by to nikam nevedlo.

  • Petr

   Jak jste, Philmene, přišel na to, že Fajn je low-cost radio? Jeho srovnání s Bontonem mi připadá poněkud srandovní 😀

  • Ovi

   Color Music Radio i Hey Radio existují, protože dokážou fungovat nízkonákladově, z velké části jsou postavené na nadšenectví DJů i obratném ekonomickém vedení Mirkem Pýchou, kterému patří velký dík. Ale provoz opravdu něco stojí a není tedy rozumné snažit se dát vysílač, kam to půjde. Konkrétně k formátu Coloru je můj názor (nikoliv Coloru) takový, že nemá smysl vysílat terestricky v městech jako je Znojmo, Český Krumlov, Opava, Karlovy Vary. Potenciální posluchač je spíše vzdělanější, nevyhovuje mu mainstreamová hudba a obecně kultura a životní styl. Takový typ člověka se přirozeně koncentruje v největších městech – jde tam studovat a zůstane tam žít. Pokud to není Praha, je to Brno, Ostrava, maximálně Plzeň.

   V menších městech, a praxe to potvrzuje, Color nedokáže vygenerovat téměř žádná čísla. I kdyby tam byla maximální propagace, mine se účinkem, protože cílový posluchač tam téměř nežije. Pár nadšených a opravdu věrných posluchačů tam vždy bude, ale to zdaleka nestačí. V takovém případě je racionální oslovovat posluchače přes internet (je řada rádií, která po vstupu na FM do určitého regionu zůstala v poslechovosti na hodnotách, která tam měla předtím). Proto zcela chápu přístup stanic Radio 1, Expres FM nebo Radio Spin, které se nikam neženou. Například v Plzeňském kraji má podle Radioprojektu stejnou poslechovost Dance radio bez FM vysílače i Radio 1 s vysílačem v Plzni.

   Myšlenka udělat místo dvou relativně slabých rádií jedno silnější není vůbec od věci. I já bych takto postupoval a když zvážím konkurenceschopnost obou formátů, jednoznačně bych upřednostnil Color, s jistými dílčími úpravami, které tady nebudu specifikovat, protože mezi nemainstreamovými (záměrně nepoužívám zavádějící označení alternativními) rádii v Česku stále vidím pro takové rádio prostor. Současný formát Hey (oslovující spíše publikum z malých měst a vesnic) se podle mě může jen těžko prosazovat proti Radiu Beat a Rock Radiu, jehož provozovatel bohužel velmi nemravně plýtvá kmitočty, ani silným moravskoslezským značkám Čas Rock a Rock Max.

   • Václav

    No má se uvažovat hospodárně ale proč odepírat nemaistreamy, když léta bez kritiky dokázala a dokáže ženevskými kmitočty pokrývat české luhy a háje Vltava, představitel toho nejnáročnějšího a posluchačky nevyužitého nemainstreamového rádia. Oproti Vltavě by se každé z těch výše jmenovaných těšilo většímu zájmu. Byl jsem sice veden k studiu, ale i kdybych nešel, tak bych se jen s mainstreamy nespokojil a teď prakticky po studiích se do metropolí neženu. Souhlasím, že Color nebo Hey nemusí do okresek , ale i tak bych byl štědřejší a většinu krajských bych pokryl a D1 Praha – Brno, kde jde ukázat že na to stačí daleko míň vysílačů než r. Dálnice. To vpodstatě splňuje Hey i má pěkný jingl pro odvážlivce na D1 :), nebo Hey vysílá s minimálními výkony a pokryje to co ostatní musí mít 4×silnější, nebo si nedokáží vybrat kótu a je jim to jedno. Nebo to vypadá že Hey vysílá z okresu ale v podstatě celkem kvalitně pokryje kr. město (Lbc, nevím jak se zlepšilo v ostravě z FM?)
    A oproti tomu kam všude jde p. Pýcha, tak je naprosto nepochopitelné když z korporace RU – Radio 1 nedokáže jít aspoň do Brna a na FB zdůvodňuje že nejsou kmitočty a ve skutečnosti se nikam nehlásí. Fakt nevím co by to tak velkému medial. domu udělalo 1 vysílač ani nevidím žádnou strategii, že by nechtěně konkurovalo nějakým rádiím RU. Chápu že všchny radia měly přednost, ale to Brno pro R1 se najít mohlo, tohle je spíš trucování ale nepochopitelné.

    • Jarda

     radio hey dokonce aspon teda v aute hralo v aute v hradci králové, kupodivu signal byl. Jen by to chtelo vysílač pro slavnou plzen, ale zatim se nenašel žadny vhodný kmitočet ani lokalita. Co by si toto radio zasloužilo, je pořadna propagace, protože takhle má vypadat radio, ktere si skutečne na nic nehraje a proste hraje 😉 Přišli a ukazali že to jde. V lbc to hraje, hraje to od bílyho kostela defakto až přes jablonec do turnova a pak dál na D 10, tu mají defakto pokrytou, oproti radiu dalnice, tež D1 přestože ješte neběžel třebíč a neběží zatim vel mez, tak drtiva vetšina pokrytá byla, praha hrala tež pekne, mel sem signal nekde už od d8. Brno mělo horší zvuk, ale vynikiajici pokrytí, ona i ta česka lipa ma celkem slušne pokrytí, přesto ty vysilače často bojují s členitostí terénu severnich čech, severni morava udajne hraje o neco lepe. Dobre sou vysilače jako třeba rumburk, kde v techto oblastech nic nehraje, horši je to na frydlantsku kde nic nehraje, snad krom čro lbc. Až pojedu na rbk tak zkusim jak hraje.

    • Vojta(1)

     Lze v současné době pokládat radio Hey za celoplošné a nebo ještě ne? Když jsem se dnes díval na aktuální mapu jejich pokrytí, došel jsem k závěru, že radio Hey celoploškou, nebo alespoň nějakou rádobyceloploškou opravdu bude. Jediný problém je, že se jedná o celoplošku děravější než cedník.

    • Jirkas

     Ne, Radio Hey se netvari a ani neni a ani nechce byt celoploskou.

    • Anonym

     U rádia Hey je nutné brát tu jejich mapu pokrytí s velkou rezervou. Ona na první pohled sice vypadá namakaně, nicméně reálné pokrytí rad. Hey je daleko menší a klasické celoplošné FM síti je na hony vzdáleno.

    • Jarda

     jak ktere, maji i vyborne koty, jen proste mají „ten zbytek“ hold ty nejlepši koty a tak už zabrali davno jiní. Rozšiřovat se nemužou nejsou kmitočty, musime počkat jak to dopadne s dab+

    • JM

     Jaka mapa je namakana a pokryti je mensi?
     Jestlize se bavime o tenhle mape – http://heyradio.cz/image/hey_mapa-2017.jpg, tak mohu z vlastnich zkusenosti rict, ze je naopak podhodnocena a signal je i na mistech, kde pokryti neni vyznaceno.

     Pokryti je na nekterych mistech samozrejme ovlivneno i rusenim okolnich vysilacu (kolem Hradce Kralove rusi Polsko na 89,2 FM, v Ceskem raji, kde by jinak 89,3 FM hrala silne, rusi kolem Mnichova Hradiste a Turnova mistni 89,2 FM Signal), ale pri poslechu v aute nemam s Hey problem i na Pribramsku, Jicinsku, Melnicku nebo Rakovnicku.

     Problematicke je zatim pokryti nekterych casti Prahy, signal prazske 101,6 FM zde sice je, ale je slaby a rozbity a na vyvysenych mistech (sidliste) je dost ruseny Krasovem na 101,7 FM. Na tech sidlistich uz ale slusne chodi 89,3 FM, takze se to celkem da.

    • Matyas

     Když jsem byl před Vánoci na Karlovarsku, tak místní 95.1 opravdu poslouží jen městu a nejbližšímu okolí, za hranicí města směr západ – Sokolov už za Globusem se signál pomalu tříští a přechází v neposlouchatelný mix. Neboť tu pálí vysílače z Německa s programem Mdr Aktuell, ať již na 95.1 z Klingenthalu, tak na 95.2 z Aue. Takže velice záleží na poloze. Jinak 89.3 se rozletí dost daleko – když může a není problém na vyvýšených místech jej ladit i přes 100km od vysílače v místní kvalitě. Třeba v Novohradských horách s příklonem do nitra naší země.

    • Vojta(1)

     Z jednotlivých vysílačů sítě rádia Hey, mě nejvíce zaujal stowattový vysílač v Jablonci nad Nisou na 97,5 MHz. Jeho dosah je na 100W více než fantastický, místy to hraje mnoho desítek kilometrů daleko do vnitrozemí Čech.

    • JM

     Jablonecká 97,5 FM je skoro zázrak. Zázrak v tom, že dodnes nechápu, jak se povedlo to překoordinovat z Petřína na Bártlův vrch.

     Já na té kótě nedávno byl a Bártlův vrch je geniální místo, které defakto vidí Český ráj, Mnichovo Hradiště a dále i směrem na Prahu, je tam vidět i Bezděz, Kokořínsko a tak dále. Dosah do vnitrozemí je tak i přes nízký výkon enormní, něco jako Harrachov 107,9 FM.

     Velmi dobře to pak vykrývá i Liberec a Jablonec, jen v části Liberce je signál přes kopce a tak je trochu rozbitý.

     89,3 FM pak hraje do dálky, ta kóta je také vynikající a nebýt rušení to hraje krásně i na Mladoboleslavsku nebo v okolí Hradce Králové. Dobře to chodí i v Krkonoších a Podkrkonoší. Tam to bohužel brzy smaže Kiss z Trutnova na 89,4 FM, bude se to tam navzájem silně rušit :/

    • Karlos Kroužilos

     Ohledně Karlových Varů……Na Mostecku v obci Skršín, když ladíte autorádio, tak krásně Vám to chytí jak Hey na 95,1 tak sesterský Color na 98,6 ihned s RDS. Je to 70 km vzdálené… https://mapy.cz/zakladni?mereni-vzdalenosti&x=13.7281136&y=50.4443746&z=13&rm=9d1XFxYrxo9fGJFx-EMA

    • Karlos Kroužilos

     Ohledně Karlových Varů……Na Mostecku v obci Skršín, když ladíte autorádio, tak krásně Vám to chytí jak Hey na 95,1 tak sesterský Color na 98,6 ihned s RDS. Je to 70 km vzdálené…

    • Jarda

     to rušení tema polákama je tady na severu běžná věc, je hodne mist kde hey ruší polaci, tušim u českolipske frekvence než to nekam přeladí tak hned vedle jsou polaci, tušim jedynka, vedle hey stč je tušim polské zet, a na jablonci to taky ruší neco z polska, hlavne je to poznat když se jede směrem na jitravu, jabloné a podobně, kde se ty vysilače kříží. Ale to se netýkajen hey ale snad všech, jinak hey v lbc/jbc mi hraje líp jak čro lbc, ono by hralo až na frydlantsku kde to zase ruší jejich jediný vysilač čro lbc, signal z rbk tam nedoletí. Tež na dálnici to hraje pěkne, hralo mi to krasně po celé D10 a 90% D1 až poběží všechny vysilače tak to bude hrat asi všude a to mají mnohem meně vysilačů než rádio dálnice, po praze mi to hralo taky skvele, bralo to ze dvou frekvencí, jak pražské tak stč, jen někde to bylo rušené, hold silna zastavba a tak podobně, ale hraje to tam 😉 jinak pražský color se dá chytit i na českolipsku. Tu se necha chytit i ten jbc dá se i stč.

 • David Pražák

  Docela by mě zajímalo, jak to vypadá s brněnskou frekvencí 102,4, kterou původně mělo mít Dance radio, ale překvapivě kmitočet dostalo Free radio. Zajímalo by mě, zda-li je kmitočet opět u soudu, nebo tam nakonec bude vysílat Free.

 • Jirkas

  „Spíše se obávám, zda je pro majitele COLORu a HEY rádia dlouhodobě únosné, takové programy „živit“. Ve všech okresech snad mimo Prahy není nikde údaj o poslechovosti, tudíž je menší než 3tis. Chápu, že vznikly z nějakého nadšení a chtějí nabízet něco jiného než velké mediální skupiny, ale vzhledem k počtu vysílačů a kolik provoz všeho stojí, tak si nejsem jistý, že je to dlouhodobě udržitelné.“

  S panem majitelem se znam, neni nenazrany a ekonomicka navratnost a vydelek tam je.Takze nemusis mit strach.

  • Jarda

   taky je to radio takove přirozene, neni to jako by to vyrobil nejaky robot nebo to nekdo nakopiroval z tiskarny 😉
   Tež se neboji zahrat jine skladby uznavaji celou tvorbu tak človek nema pocit že ta kapela snad vydala jen jedno album nebo 1 písen 😀 Reklamy sice jsou, ale nejsou na nervy jdoucí, nezabírají 90% vysilaciho času a netrvají přiliž dlouho, tak mě to vubec nevadí, ikdyž se opakují, dají jednu nebo dvě a pak hned několik pěkných songů, aspon co se tyče radia hey 🙂 Proto ho posloucham vždy když to jde 😉

  • Ondrej z Hey

   Jirkas U nas v Rumburku je ted HEY radio dost navrcholu. Ondrej z Hey

Napište komentář (na mobilu, prosím, vícekrát ťukněte do bílé plochy pod tímto textem nebo zvolte zobrazení webu pro počítač)