Radio City v tradiční podobě odchází

Radio City 93.7 FM. Informativní dopravní značka v Praze na Pankráci. Foto: Google.czDnešek by měl být posledním dnem, kdy ve stávající podobě vysílá oblíbená stanice pražských třicátnic radio City 93,7 FM. Stanice zejména v posledních letech hudebně není nijak konzervativní, přesto si po dlouhá léta uchovávala prakticky stejný zvukový obal. Hlavní hudební motivy jsou stejné dvanáct i více let, což je mezi rádii velká rarita.

Stanice stále drží samostatný playlist, přestože je už delší dobu přiřazována do tzv. rodiny Hitrádií. Po 1. květnu bude jasné, zda pražské Hitrádio bude hrát stejně jako většina jiných Hitrádií, nebo bude mít nadále odlišný playlist, jako je tomu v případě brněnského Hitrádia City s playlistem obsahujícím více pop-rocku.

CITY 937 vždy hodně dbalo na dopravní servis, v devadesátých letech dokonce nechalo instalovat na hlavní pražské komunikace informativní dopravní značky se svou frekvencí. Jedna z nich dodnes stojí na magistrále na Pankráci a graficky vychází z původního loga stanice. https://goo.gl/maps/wz3mh16AhGU2
Podobné dopravní značky se dnes instalují v modré barvě, ale mnohdy nejsou aktualizované, v Praze informují např. o ČRo Regina na 92,6.

8 komentářů Radio City v tradiční podobě odchází

Vložte komentář