Komentáře a diskuze

Články

Komentáře a diskuze

 • From Jarda on Rádio Dálnice - frekvence

  Taková zajímavost, radio dálnice jsem parkrat slyšel u nas v nemocnici v liberci, hralo na „urgentu“ na chiře. Předtím jsme občas poslouchaly my na okb na interně, když nešel naladit hey, ale jelikož se mi nelíbi slovenština, nwm proč, je mi to nesympaticke a tak, tak na okb pouštím dab+ a čro regina dab praha, pokud nahodou jde hey tak ten, jinak na druhe straně interny vždy hey. Takže i tyto rádia se tu dají zaslechnout, mimo hitradií, impulzů, frekvencí, blaníků… Ale český rozhlas jsem tu nikde zatím neslyšel hrát, si jen my jsme blbci že ho pouštíme 😀

  2018/08/16 at 8:50 pm
 • From Petr on Komentujeme

  Aktualita: Expres FM teď hodinu nebude vysílat. Podle Facebooku i vysílání kvůli výpadku proudu, webkamera ve studiu ale přitom funguje

  2018/08/16 at 5:59 pm
  • From Petr on Komentujeme

   Ještě doplním, že odstávku hlásili předem. Její přesný čas ale nemohli ovlivnit, vzhledem k tomu, že vysílání vypadlo uprostřed reklamního bloku

   2018/08/16 at 6:02 pm
 • From Michal on Komentujeme

  Kmitočty 94,1 MHz Liberec a 96,2 MHz Jihlava jdou do licenčního řízení. Oba kmitočty si nechalo zkoordinovat RU pro Signál rádio, takže šance, že by uspěl jiný žadatel je asi velmi malá.

  2018/08/16 at 3:02 pm
  • From Jarda on Komentujeme

   Jihlavu koordinují asi rok nebo jak dlouho, liberec tak dlouho není. Tak se ješte letos nejspíš dočkáme rozšíření této stanice. Ikdyž je to zbytečná stanice. Největší škoda je té brněnské 89,2 kdyby to dostalo radio typu hey, color atd, ale další hitradio…

   2018/08/16 at 4:33 pm
 • From Ovi on Komentujeme

  Rádio Orlicko chce přesunout svůj vysílač 95,5 z komína kotelny na Mazánkově ulici v Ústí nad Orlicí na výhodnější kótu Andrlův chlum. Ze stejného kopce vysílá ČRo Pardubice 98,6. Rádio Dálnice má za lubem překoordinovat dosud nerealizovaný vysílač Kamenice 91,7 mimo dálnici D1, až do Pelhřimova na komín u Lidlu. Vůbec bych se nedivil, kdyby Hitrádio City také někam přesunulo kmitočet Brno-venkov 89,2.

  2018/08/16 at 2:49 pm
  • From Jarda on Komentujeme

   také nechapu proč přesunují rádio dálnice do pelhřimova, kde žadna dalnice nevede ani planovaná není.

   2018/08/16 at 4:36 pm
  • From Michal on Komentujeme

   To rovnou mohli přesunout jednu z brněnských frekvencí a nemuseli vyžrat další.

   2018/08/16 at 3:12 pm
 • From Michal on Komentujeme

  Brněnské Hitrádio City získalo kmitočet po bývalém rádiu R. Neefektivní a zbytečné plýtvání frekvencemi pokračuje v plném proudu. Co vy na to?

  2018/08/16 at 1:59 pm
  • From Ondra Mištera on Komentujeme

   Je škoda, že po rádiu R na frekvenci 89,2 FM nebude vysílat nějaké nové rádio. Rádio R pana Krpenského jsem opravdu miloval a nyní mi pořád chybí a chybět pořád bude, protože nikdo nehraje tak skvělý výběr nejlepšího folku a country.
   Velmi smutné je, že za konec rádia R bohužel může Leoš Krpenský, který tohle skvělé rádio R totálně zlikvidoval. Leoš Krpenský také bohužel mohl za to, že rádio R nevysílalo na internetu, protože se honil jen za penězy. Jak říkal pan Štědronský, rádio se má dělat srdcem, né se honit za ziskem. František Krpenský to opravdu dělal srdcem, ale jeho syn mu rádio R, i z písničkami zničil. Pořád sháním někoho, kdo by se pokusil vytvořit stejný playlist, jako měl pan Krpenský, ale vůbec se mi to nedaří.
   Někdo mi řekl, abych si stejný playlist vytvořil třeba na Spotifi, ale slyšel jsem, že tato služba je placená a sám bych playlist vytvořit nedokázal, ale krásné písničky bych si určitě vybrat uměl, kdyby mi s tím někdo pomohl. Mrzí mě, že není žádné skvělé rádio, jako bylo rádio R a které by mi dělalo radost a hrálo by nejlepší folk a country.

   2018/08/16 at 2:50 pm
  • From JM on Komentujeme

   Nejhorší je, že se o tom nikde nepíše, nikdo to neřeší… Přitom si tady prostě někdo privatizuje celý éter a RRTV skáče podle toho, jak si řekne.

   Absolutně nechápu, jak tohle může procházet, v sousedních zemích by to nebylo možné :/

   2018/08/16 at 2:49 pm