Komentáře a diskuze

Články

Ivo Harvánek

Ivo Harvánek

Přes čtvrtstoletí se intenzivně zajímám o rozhlasové vysílání. Prvotním impulsem byl vznik duálního systému po roce 1989 a související nástup prvních soukromých stanic. Po roce 2000 jsou mými důležitými tématy vlastnická a programová centralizace rádií a možnosti existence specializovaných a alternativních formátů v konsolidovaném tržním prostředí.

Zaměřuji se primárně na obsah, především programování hudebních formátů stanic, zabývám se rovněž základními technickými parametry broadcastingu. První praktické zkušenosti s rozhlasovým vysíláním jsem získal na začátku milénia ve studentském projektu Rádio Kolej v Ostravě.

Názorový web Oviradio.cz provozuji od roku 2006. Z jeho obsahu citují a odkazují na něj i jiná média, např. DigiZone, Médiář nebo Digitální rádio.

Od ledna 2014 spolupracuji s Color Music Radiem v Praze jako konzultant celkového hudebního obsahu stanice. Vybral jsem velké množství skladeb, které se každý den vysílají. Jsem také autor pořadu Ebony.

 

V současnosti nejčastěji poslouchám: Color Music Radio, Český rozhlas Plus, Rádio Zet, Dance radio, Rádio Dálnice.

 

Ani trochu se mi nelíbí postupné omezování demokracie, svobody a plurality včetně médií v Česku. Je spojeno především s triem Babiš – Zeman – Okamura a propagandou Ruské federace za vydatné podpory stále větší části české veřejnosti. Proto dlouhodobě podporuji politickou stranu TOP 09.

 

 

Ing. Ivo Harvánek
= web content
= online marketing
= mezinárodní voice-over projekty
= rozhlasová reklama

IČO 04604776, DIČ 7910265341
oviradio.cz@gmail.com
+420 607 722 958
korespondenční adresa: Jánošíkova 1251/1, 142 00 Praha 4
sídlo: Tyršova 613, 783 91 Uničov

LinkedIn

Twitter

8 komentářů Ivo Harvánek

Vložte komentář